# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazerski Ryszard | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid |
2 | Salewski Jan | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Open | LKS Zantyr Sztum | paid |
3 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | 4.8km Bieg Open | paid on-line | |
4 | Machnikowska Agata | Sztumskie Pole | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
5 | Wiśniewski Nikodem | SZtum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid |
6 | Kwiatkowski Tymon | SZtum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid | |
7 | Kopczyńska Anna | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid |
8 | Lewalski Mateusz | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Fast KUZL | paid on-line |
9 | Kargól Lucjan | Tczew | Polska | 4.8km Bieg Open | LATIF TEAM | paid on-line |
10 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
11 | Kucharski Mirosław | Sztumska Wieś | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
12 | Gibas Kacper | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid |
13 | Górska Weronika | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | paid | |
14 | Plutowska -Kapusta Katarzyna | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid |
15 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | KWIDZYN BIEGA | paid on-line |
16 | markowicz piotr markowicz | sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Niezrzeszony | paid on-line |
17 | Jurewicz Ewa | Gośćiszewo 12c | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
18 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
19 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
20 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
21 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
22 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | paid on-line | |
23 | FILA PIOTR | GDAŃSK | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
24 | FILA DARIUSZ | Lublewo Gdańskie | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
25 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
26 | Treć Jakub | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
27 | Tengowski Mateusz | Dankowo | Polska | 9.6km Bieg Główny | Lider-Sztum | paid on-line |
28 | Tengowski Jerzy | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Cyklo-Kwidzyn | paid on-line |
29 | Kubach Julita | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
30 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
31 | Anaczkowska Krystyna | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
32 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
33 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
34 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | 9.6km Bieg Główny | SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS | paid on-line |
35 | Ulewski Tomasz | Ryjewo | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
36 | Kowalczyk Anna | Ryjewo | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
37 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
38 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | paid on-line | |
39 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | paid on-line | |
40 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 9.6km Bieg Główny | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | paid on-line |
41 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
42 | Zaworski Alex | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid |
43 | Banasik-Zarańska Róża | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid |
44 | Kalinowska Emilia | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | MKS Truso Elbląg | paid on-line |
45 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid | |
46 | Leśniewska Małgorzata | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid | |
47 | Janiak Paweł | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | paid | |
48 | Zawisza Bogusz | Farnborough | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
49 | GRAJEWSKI Teodor | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | Misiuliny | paid on-line |
50 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Misiuliny | paid on-line |
51 | BIESZKE ARTUR | MALBORK | Polska | 9.6km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | paid on-line |
52 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK / FAST KUZL | paid on-line |
53 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | 9.6km Bieg Główny | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
54 | Malinowska Grażyna | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
55 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
56 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | 4.8km Bieg Open | paid on-line | |
57 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Open | Safe Sport Team | paid on-line |
58 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włóczy-Kije | paid on-line |
59 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | paid on-line | |
60 | Dubiela Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
61 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Open | paid on-line | |
62 | Treć Paweł | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
63 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | VALDANO | paid on-line |
64 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | paid on-line | |
65 | Kuśnierek Zuzanna | Nowy Dwór Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Żuławy | paid on-line |
66 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | 9.6km Bieg Główny | Fast KUZL/ Biegający Tczew | paid on-line |
67 | Pokojska Maria | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid |
68 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
69 | Klenowicz Piotr | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
70 | Ryk Marta | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
71 | Romanowski Tomasz Romanowski | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
72 | Bławat Michał | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | paid on-line | |
73 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
74 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
75 | Kordowska Aleksandra | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | paid on-line | |
76 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
77 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | paid on-line | |
78 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
79 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | paid on-line | |
80 | Kowalczyk Łukasz | Gardeja | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
81 | Pepliński Grzegorz | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
82 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line |
83 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
84 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | paid on-line |
85 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | paid on-line |
86 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
87 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
88 | Dmitrzak Agnieszka | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
89 | Czerwiński Krzysztof | Ośno | Polska | 9.6km Bieg Główny | polkrys team | paid on-line |
90 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
91 | Brodzińska Anna | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | paid on-line | |
92 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | paid on-line | |
93 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
94 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | niezrzeszony | paid on-line |
95 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | ZANTYR LKS | paid on-line |
96 | Kołpak Irena | SZtum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
97 | Kijewski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
98 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | 9.6km Bieg Główny | paid on-line | |
99 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | 9.6km Bieg Główny | Niezrzeszony | paid on-line |
100 | Piesik Piotr | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Malbork | paid on-line |
Views: 14648