# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
1 | Zima Jan | Minięta | Bieg główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | cancelled | ||||
DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC | |||||||||
2 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Bieg główny | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC | cancelled | ||||
Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | |||||||||
3 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Bieg główny | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | cancelled | ||||
Elbażant | |||||||||
4 | Olszewski Roman | Elbląg | Bieg główny | Elbażant | cancelled | ||||
GNIEW | |||||||||
5 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Bieg główny | GNIEW | cancelled | ||||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
6 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg główny | Gmina Elblag-Elektromet | cancelled | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
7 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg główny | KWIDZYN BIEGA | cancelled | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
8 | Skweres Adriana | PELPLIN | Nordic Walking | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | cancelled | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
9 | Treć Leon | Sztum | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | cancelled | ||||
10 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | cancelled | ||||
Lider Sztum | |||||||||
11 | Socha Piotr | Zajezierze | Bieg główny | Lider Sztum | cancelled | ||||
Mama Biega | |||||||||
12 | Majer Justyna | Malbork | Bieg główny | Mama Biega | cancelled | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
13 | Ślęzak Adam | Elbląg | Nordic Walking | OSP POGRODZIE | cancelled | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
14 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Bieg główny | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | cancelled | ||||
Piękny | |||||||||
15 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg główny | Piękny | cancelled | ||||
S...K...S... | |||||||||
16 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg główny | S...K...S... | cancelled | ||||
SP9 Elbląg | |||||||||
17 | Podolski Damian | Elbląg | Bieg główny | SP9 Elbląg | cancelled | ||||
Speed Ladies | |||||||||
18 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Nordic Walking | Speed Ladies | cancelled | ||||
TEAM TAPFLO | |||||||||
19 | Gostomski Piotr | Tczew | Nordic Walking | TEAM TAPFLO | cancelled | ||||
Taka RYBA | |||||||||
20 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Nordic Walking | Taka RYBA | cancelled | ||||
Team Karaś | |||||||||
21 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Bieg główny | Team Karaś | cancelled | ||||
Team Karaś - Elbląg / 43 blp Braniewo | |||||||||
22 | Caban Krzysztof | Elbląg | Bieg główny | Team Karaś - Elbląg / 43 blp Braniewo | cancelled | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
23 | Bratko Anna | Gdańsk | Nordic Walking | cancelled | |||||
24 | Pałka Stanisław | Gdańsk | Bieg główny | cancelled | |||||
25 | godlewski łukasz | malbork | Bieg główny | cancelled | |||||
26 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg główny | cancelled | |||||
27 | Przybyła Marta | Janówka | Bieg główny - mieszkańcy gminy Stare Pole | cancelled | |||||
28 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Nordic Walking | cancelled | |||||
29 | Piejko Mariusz | Królewo | Bieg główny - mieszkańcy gminy Stare Pole | cancelled | |||||
30 | Latawiec Anna | Kamela | Bieg główny | cancelled | |||||
31 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Bieg główny | cancelled | |||||
32 | Saluk Izabela | Juszkowo | Nordic Walking | cancelled | |||||
33 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg główny | cancelled | |||||
34 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Bieg główny | cancelled | |||||
35 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Nordic Walking | cancelled | |||||
36 | Stańczak Edward | Malbork | Nordic Walking | cancelled | |||||
37 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg główny | cancelled | |||||
38 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Bieg główny | cancelled | |||||
39 | Gorczyńska Anna | Malbork | Nordic Walking | cancelled | |||||
40 | Krzemieniewska Marzena | Malbork | Nordic Walking | cancelled | |||||
41 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Bieg główny | cancelled | |||||
42 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Nordic Walking | cancelled | |||||
43 | Czarnomski Ireneusz | Stare Pole | Bieg główny - mieszkańcy gminy Stare Pole | cancelled | |||||
44 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Nordic Walking | cancelled | |||||
traktor team gm.kwidzyn | |||||||||
45 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg główny | traktor team gm.kwidzyn | cancelled |
Views: 6130