Cookie Run 2021 - VR
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Duś Cezary Turek Medal paid BM
2 Kalisz Dagmara Łódź Medal paid BM
3 Zakrzewska Amelia Lutomiersk Medal + Opaska paid BM
4 Marszałkiewicz Adrianna Chmielinko Medal paid BM
5 Ambroziak Sebastian Ambroziak Łódź Medal + Opaska paid
6 Rychlik Monika Aleksandrów Łódzki Medal paid BM
7 Grabicka Sara Łódź Medal + Opaska paid BM
8 Grabicki Rafał Łódź Medal paid BM
9 Klotowska-Lesiak Ewa Łódź Medal paid BM
10 Ferszowicz Kamil Łódź Medal paid BM
11 Stala Marta Częstochowa Medal paid BM
12 Ossowska Małgorzata Gdańsk Medal paid BM
13 Wasilewska Ilona Poznań Medal paid BM
14 Kosak Daniel Sollentuna Medal paid BM
15 Krawczyk Katarzyna Spånga Medal + Komin + Opaska paid BM
16 Skonieczny Dawid Kutno Medal Kutno Biega paid BM
17 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Medal paid BM
18 Dajczer Jakub Łódź Medal + Opaska paid
19 Laskowska Iwona Dąbrowa Górnicza Medal Orzeszki Team paid
20 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Komin paid
21 Lubelska Dominika Zgierz Medal paid BM
22 Witkowska Liliana Poznań Medal Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 paid BM
23 Witkowski Maciej Poznań Medal CHMIELARZ TEAM paid BM
24 Stawiszyński Maciej Łódź Medal + Opaska paid BM
25 Zduńczyk Hanna Legionowo Medal + Komin + Opaska paid BM
26 wiśniewski bartosz wiśniewski łódź Medal paid BM
27 Przybylska Katarzyna Plewiska Medal paid BM
28 Sztombka Mateusz Łódź Medal paid BM
29 Zduńczyk Krzysztof Legionowo Medal paid BM
30 Zduńczyk Piotr Legionowo Medal + Komin + Opaska paid BM
31 Łoszajć Justyna Sosnowiec Medal paid BM
32 Walczak Halina ŁÓDŹ Medal paid BM
33 Olejniczak Sławka Poznań Medal Ciastki.pz paid
34 Sośnicka Agnieszka Brzeziny Medal paid BM
35 Ślubowska Katarzyna Płock Medal #RutkowskaTEAM paid BM
36 Kopczyński Tomasz Łódź Medal Car Łódź paid BM
37 Wyrwiński Mirosław Toruń Medal paid BM
38 Paszka Natalia Gdynia Medal + Komin + Opaska Sp17 Gdynia paid
39 Michalski Marcin Łódź Medal paid BM
40 Mordzak Karol Zgierz Medal paid BM
41 Mordzak Anna Zgierz Medal paid BM
42 Nadrowski Maksymilian Warszawa Medal Wilk Trenuje Family paid BM
43 Żyśko Marta Warszawa Medal + Komin Wilk Trenuje Family paid BM
44 Korczak Łukasz Łódź Medal + Opaska paid BM
45 Adamek Agnieszka Łódź Medal paid BM
46 Podlasin Agnieszka Kutno Medal Kutno Biega paid BM
47 Makowska Izabela Władysławowo Medal paid BM
48 Wojtanis Magdalena Toruń Medal SPC paid BM
49 Schmidt Agnieszka Puck Medal paid
50 Paszka Bartosz Gdynia Medal Sp17 Gdynia paid
51 Konopa Agnieszka Gdynia Medal paid
52 Chryplewicz Anita Wrocław Medal paid BM
53 Wlazło Martyna Łódź Medal + Opaska paid BM
54 Mertyn Łukasz Łódź Medal paid BM
55 Jędrzejczyk Karolina Łódź Medal paid BM
56 Mrozowska Monika Kraków Medal + Komin paid BM
57 Osyra Marcin Łódź Medal paid BM
58 reda alicja warszawa Medal + Komin + Opaska paid BM
59 Kludzinski Adam Leszczynek Medal Kutno Biega paid BM
60 Bodasińska Marta Bełchatów Medal paid BM
61 Gryszanowicz Zuzanna Łódź Medal paid BM
62 Lomber Joanna Kraków Medal paid BM
63 Mielnik Agata Mielnik Grzybno Medal paid
64 Kukielska Karolina Kukielska Warszawa Medal + Komin + Opaska paid BM
65 NOWOSIELSKA MONIKA PŁOCK Medal #RutkowskaTEAM paid BM
66 Bajerski Kamil Łódź Medal paid BM
67 Potęga-Hreszczuk Barbara Łódź Medal paid BM
68 Balcer Agnieszka Bydgoszcz Medal paid BM
69 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Medal paid BM
70 Karolak Oliwia Łask Medal PączkoŻercy paid BM
71 Koperek Dominik pabianice Medal PączkoŻercy paid BM
72 Bednarek Kamila Łódź Medal paid BM
73 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś paid BM
74 Kaźmierczak Barbara Zgierz Medal paid BM
75 Nowakowski Przemysław Łódź Medal paid BM
76 Kamińska Dominika Łódź Medal paid BM
77 Rogala Piotr Wołów Medal Fc Wołów paid BM
78 Pacholska Małgorzata Leszno Medal paid BM
79 Olesińska Agnieszka Kutno Medal paid BM
80 Kowalczyk Klaudia Warszawa Medal + Opaska Team ZabieganeDni paid BM
81 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria Medal paid BM
82 ROSIŃSKA KATARZYNA ZABRZE Medal + Opaska paid BM
83 Skorek Marta Boguchwałów Medal Dar-Bud Team paid
84 Gaj Monika Kietrz Medal Dar-Bud Team paid
85 Sobczak Piotr Sobczak Łódź Medal paid BM
86 Janik Aleksandra Łódź Medal paid BM
87 Mazurek Adrian Pabianice Medal paid BM
88 Świerko Zofia Rąbień AB Medal paid
89 Wasielewski Mateusz Kutno Medal + Komin + Opaska paid BM
90 Sterna Krystian Brzeźnio Medal Złoczew Team paid BM
91 Pogorzelski Kamil Białystok Medal + Komin + Opaska paid BM
92 Korc Anna Aleksandrów Łódzki Medal + Komin + Opaska paid BM
93 Wasiak Agata Dębogórze Medal Seksi Czikk Team paid BM
94 Furman Sylwia Sosnowiec Medal paid
95 Michalska Marta Łódź Medal paid BM
96 Damaz Jakub Łódź Medal paid BM
97 Dzik Barbara Gorlice Medal + Komin + Opaska paid
98 Damaz Żaneta Łódź Medal paid BM
99 Bednarek Kamila Legionowo Medal + Komin paid
100 Wlaźlik Aleksandra Łódź Medal paid BM


Views: 1040

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ