# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BrothersTeam | |||||||||
1 | Waszak Igor | Włocławek | Biegi dziecięce | #BrothersTeam | |||||
2 | Waszak Lena | waganiec | Biegi dziecięce | #BrothersTeam | |||||
3 | Waszak Sebastian | Włocławek | Bieg - 5 km | #BrothersTeam | |||||
ANWILTEAM | |||||||||
4 | Żabiński Radosław | Włocławek | Bieg - 5 km | ANWILTEAM | paid | ||||
5 | Olszewski Kamil | Włocławek | Bieg - 5 km | ANWILTEAM | paid | ||||
AnwilTeam/WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
6 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | Bieg - 5 km | AnwilTeam/WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
BBG-PROJEKT | |||||||||
7 | Bąbiński Bartłomiej | Włocławek | Bieg - 5 km | BBG-PROJEKT | paid | ||||
BTL LOGISTIK | |||||||||
8 | Braun Aneta | Włocławek | Marsz NW - 5km | BTL LOGISTIK | paid | ||||
Borówki | |||||||||
9 | Borowski Paweł | Włocławek | Bieg - 5 km | Borówki | paid | ||||
Castorama Włocławek | |||||||||
10 | Szczerbiak Michał Szczerbiak | Lubraniec | Bieg - 5 km | Castorama Włocławek | |||||
Fuck the PESEL | |||||||||
11 | Grabowska Justyna | Włocławek | Bieg - 5 km | Fuck the PESEL | paid | ||||
12 | Grabowska Beata | Włocławek | Bieg - 5 km | Fuck the PESEL | paid | ||||
GKS FABIANKI | |||||||||
13 | Nowicki Jarosław | Włocławek | Bieg - 5 km | GKS FABIANKI | paid | ||||
KB Lech Rypin | |||||||||
14 | Gerka Kszysztof | Piskorczyn | Bieg - 5 km | KB Lech Rypin | paid | ||||
15 | Berebecki Roman | Rypin | Bieg - 5 km | KB Lech Rypin | paid | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
16 | Fierka Paweł | Zblewo | Biegi dziecięce | KS Sokół Zblewo | |||||
17 | Fierka Adam | Zblewo | Bieg - 5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | |||||||||
18 | Ziółkowska Alicja | Włocławek | Biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | |||||
19 | Daszczyńska Maria | Włocławek | Biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | |||||
20 | Zawadzka Zofia | Kruszyn | Biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | |||||
21 | Kruczyński Maksym | Włocławek | Biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | |||||
22 | Kruczyński Wiktor | Włocławek | Biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | |||||
23 | Prokopiak Oliwia | Włocławek | Biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | |||||
24 | Kamedulska Gabriela | Włocławek | Biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | |||||
25 | Wrzesińska Barbara | Włocławek | Biegi dziecięce | Katolickie Publiczne Przedszkole Pod Aniołem Stróżem we Włocławku | paid | ||||
LKS Vectra | |||||||||
26 | WOJCIECHOWSKA LENA | WIENIEC | Biegi dziecięce | LKS Vectra | |||||
27 | Krusinowski Mateusz | WLOCLAWEK | Biegi dziecięce | LKS Vectra | |||||
MKS Olimpijczyk | |||||||||
28 | Szafrański Szymon | Włocławek | Biegi dziecięce | MKS Olimpijczyk | |||||
MKS Olimpijczyk PP nr 7 | |||||||||
29 | Przybytek Antoni | Włocławek | Biegi dziecięce | MKS Olimpijczyk PP nr 7 | |||||
Młoda Włocławianka Włocławek | |||||||||
30 | Andrzejewski Jakub | Włocławek | Biegi dziecięce | Młoda Włocławianka Włocławek | |||||
31 | Jędrzejewski Piotr | Włocławek | Biegi dziecięce | Młoda Włocławianka Włocławek | |||||
Niezrzeszony | |||||||||
32 | Kwiatkowski Władysław | Włocławek | Bieg - 5 km | Niezrzeszony | paid | ||||
OSP GRODNO | |||||||||
33 | Kotfas Piotr | Grodno | Bieg - 5 km | OSP GRODNO | |||||
OSP Krzewie | |||||||||
34 | Piotrowski Damian | Krzewie | Bieg - 5 km | OSP Krzewie | |||||
PP 19 Bajka Włocławek | |||||||||
35 | Maciejewski Julian | Machnacz | Biegi dziecięce | PP 19 Bajka Włocławek | |||||
PP 32 "Jaś i Małgosia" | |||||||||
36 | Stawiszyński Szymon | Włocławek | Biegi dziecięce | PP 32 "Jaś i Małgosia" | |||||
37 | Jaworska Pola | Włocławek | Biegi dziecięce | PP 32 "Jaś i Małgosia" | |||||
38 | Miziołek Oskar | Włocławek | Biegi dziecięce | PP 32 "Jaś i Małgosia" | |||||
39 | Borowski Michał | Włocławek | Biegi dziecięce | PP 32 "Jaś i Małgosia" | |||||
40 | Borowska Michalina | WŁOCŁAWEK | Biegi dziecięce | PP 32 "Jaś i Małgosia" | |||||
PTT Delta Płock | |||||||||
41 | Manista Dawid | Siemiątkowo | Biegi dziecięce | PTT Delta Płock | |||||
Parakulos Kowal | |||||||||
42 | Pajęcki Adam | KOWAL | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | paid | ||||
43 | BAZELA HENRYKA | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | paid | ||||
44 | ROSIŃSKA WIESŁAWA | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | paid | ||||
Piękny | |||||||||
45 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg - 5 km | Piękny | paid | ||||
Południe Włocławek | |||||||||
46 | PIASECKI ARKADIUSZ | Włocławek | Bieg - 5 km | Południe Włocławek | |||||
Pp29 | |||||||||
47 | Gramza Franciszek | Włocławek | Biegi dziecięce | Pp29 | |||||
Pp 35 | |||||||||
48 | Lijecka Luiza | Włocławek | Biegi dziecięce | Pp 35 | |||||
Przedszkole Akademickie | |||||||||
49 | Mmamrot Anna | Włocławek | Biegi dziecięce | Przedszkole Akademickie | |||||
Przedszkole Publiczne nr 36 we Włocławku | |||||||||
50 | Podolska Gabriela | WŁOCŁAWEK | Biegi dziecięce | Przedszkole Publiczne nr 36 we Włocławku | |||||
Przedszkole nr 30 | |||||||||
51 | Żak Natalia | Włocławek | Biegi dziecięce | Przedszkole nr 30 | |||||
Przedszkole publiczne nr 12 | |||||||||
52 | Sobczak Amelia | Włocławek | Biegi dziecięce | Przedszkole publiczne nr 12 | paid | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||||||
53 | Ziółkowska Julia | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
54 | Wasielewska Lena | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
55 | Girczyc Oliwier | Brześć Kujawski | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
56 | Girczyc Lena | Brześć Kujawski | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
57 | Rybowicz Alan | Bądkowo | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
58 | Bieniek Michał | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
59 | Daszczyńska Hanna | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
60 | Zajączkowski Jan | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
61 | Kleczewski Szymon | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
62 | Kusowski Wiktor | WŁOCŁAWEK | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
63 | Łączkowski Jan | Kąty | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
64 | Łączkowski Paweł | Kąty | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
65 | Szychta Mikołaj | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
66 | Kruczyńska Estera | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
67 | Kędzierski Stanisław | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
68 | Wojciechowski Aleksander | Wloclawek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
69 | Błaszak Ignacy | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
70 | Kozłowski Stanisław | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
71 | Kaczorowska Helenka | Lubanie | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | paid | ||||
72 | Kamedulska Zuzanna | Włocławek | Biegi dziecięce | Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Długosza | |||||
SP22 Włocławek | |||||||||
73 | Cybulski Adam | Włocławek | Biegi dziecięce | SP22 Włocławek | |||||
SP Modzerowo | |||||||||
74 | Skorupa Helena | Włocławek | Biegi dziecięce | SP Modzerowo | |||||
SPSK Warząchewka Polska | |||||||||
75 | Lechowicz Dominik | Włocławek | Biegi dziecięce | SPSK Warząchewka Polska | paid | ||||
76 | Fornalewicz Katarzyna | Warząchewka Polska | Biegi dziecięce | SPSK Warząchewka Polska | paid | ||||
77 | Brzeziński Alan | Warząchewka Polska | Biegi dziecięce | SPSK Warząchewka Polska | paid | ||||
78 | Malesa Filip | Warząchewka Polska | Biegi dziecięce | SPSK Warząchewka Polska | paid | ||||
79 | Wyborski Miłosz | Warząchewka Polska | Biegi dziecięce | SPSK Warząchewka Polska | paid | ||||
80 | Madaj Aleksander | Warząchewka Polska | Biegi dziecięce | SPSK Warząchewka Polska | paid | ||||
81 | Borkowski Michał | Warząchewka Polska | Biegi dziecięce | SPSK Warząchewka Polska | paid | ||||
SP Smólnik | |||||||||
82 | Kawczynski Wiktor | Włocławek | Biegi dziecięce | SP Smólnik | |||||
83 | Kawczynski Jakub | Włocławek | Biegi dziecięce | SP Smólnik | |||||
84 | Skorupa Maria | Włocławek | Biegi dziecięce | SP Smólnik | |||||
85 | Kaczyńska Samanta | Włocławek | Biegi dziecięce | SP Smólnik | |||||
SP Zaduszniki | |||||||||
86 | Falkowska Zuzanna | Złowody | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
87 | Linowska Wiktoria | Zaduszniki | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
88 | Lubrant Lena | Zaduszniki | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
89 | Dankowski Dawid | Oleszno | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
90 | Majeski Bartosz | Oleszno | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
91 | Nalejska Julia | Zaduszniki | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
92 | Szychulska Weronika | Zaduszniki | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
93 | Marczewski Seweryn | Oleszno | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
94 | Górecki Szymon | Oleszno | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
95 | Kurant Nikola | Zaduszniki | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
96 | Tomaszewska Natalia | Oleszno | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
97 | Kurant Oliwia | Zaduszniki | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
98 | Majeska Emilia | Oleszno | Biegi dziecięce | SP Zaduszniki | |||||
SP nr 2 | |||||||||
99 | Peplińska Nina | Włocławek | Biegi dziecięce | SP nr 2 | |||||
100 | Wysińska Nadia | Włocławek | Biegi dziecięce | SP nr 2 | |||||
101 | Lijecki Wojciech | Włocławek | Biegi dziecięce | SP nr 2 | |||||
102 | Muszyńska Maja | Włocławek | Biegi dziecięce | SP nr 2 | |||||
SP nr 20 | |||||||||
103 | Marciniak Konrad | Włocławek | Biegi dziecięce | SP nr 20 | |||||
104 | Wesołkowski Norbert | Włocławek | Biegi dziecięce | SP nr 20 | |||||
SP nr 22 | |||||||||
105 | Maciejewski Mateusz | Machnacz | Biegi dziecięce | SP nr 22 | |||||
106 | Włodarska Liliana | Włocławek | Biegi dziecięce | SP nr 22 | |||||
107 | Włodarski Kacper | Włocławek | Biegi dziecięce | SP nr 22 | |||||
Serce Nordica | |||||||||
108 | Kamińska Alicja | Włocławek | Marsz NW - 5km | Serce Nordica | paid | ||||
Serce Nordica Włocławek | |||||||||
109 | JÓŹWIAK ŁUKASZ | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | paid | ||||
110 | JÓŹWIAK MARIANNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | paid | ||||
Sp.nr.12 | |||||||||
111 | Idryjan Marek | Wloclawek | Biegi dziecięce | Sp.nr.12 | |||||
Sp.nr.12, LKS VECTRA | |||||||||
112 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Biegi dziecięce | Sp.nr.12, LKS VECTRA | |||||
Sp2 Izbica kuj | |||||||||
113 | Witczak Wiktor | Podhulanka | Biegi dziecięce | Sp2 Izbica kuj | |||||
114 | Witczak Lidia | Podhulanka | Biegi dziecięce | Sp2 Izbica kuj | |||||
Sp nr 7 | |||||||||
115 | Korpusińska Magdalena | Włocławek | Biegi dziecięce | Sp nr 7 | |||||
Spsk Modzerowo | |||||||||
116 | Góreczna Wiktoria | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
117 | Góreczny Natan | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
118 | Rosłonowski Nikodem | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
119 | Pawłowska Natalia | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
120 | Śmigielska Nadia | Modzerowo | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
121 | Radzikowska Marta | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
122 | Skiba Mateusz | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
123 | Wojcieszyński Antoni | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
124 | Nowakowski Mateusz | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
125 | Nowakowska Lena | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
126 | Janakowski Witold | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
127 | Wenerska Barbara | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
128 | Wenerski Mateusz | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
129 | Pawłowska Natalia | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
130 | Zasada Helena | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
131 | Charaby Miłosz | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
132 | Podsiadły Adam | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
133 | Baranowska Maria | włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
134 | Abramczyk Anna | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
135 | Abramczyk Urszula | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
136 | Charzewski Przemysław | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
137 | Michalska Liliana | Ładne | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
138 | Michalska Hanna | Ładne | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
139 | Krysiak Julia | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
140 | Michalska Alicja | Ładne | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | |||||
141 | Krysiak Michal | Włocławek | Biegi dziecięce | Spsk Modzerowo | paid | ||||
Szkoła Podstawowa Zaduszniki | |||||||||
142 | Stasinowska Maria | Oleszno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | |||||
143 | Stasinowski Szymon | Oleszno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | |||||
144 | Kalinowski Wiktor | Oleszno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | |||||
145 | Kalinowski Igor | Oleszno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | |||||
146 | Kalinowski Kacper | Oleszno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | paid | ||||
147 | Kalinowski Dawid | Oleszno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | paid | ||||
148 | Kalinowski Kamil | Oleszno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | paid | ||||
Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza | |||||||||
149 | Krzywiec Jan | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza | |||||
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wichowie | |||||||||
150 | Karczewska Martyna | Lipno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wichowie | |||||
151 | Karczewska Gabriela | Lipno | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wichowie | |||||
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance | |||||||||
152 | Lelewska Natalia | Chełmica-Cukrownia | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance | |||||
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||||||
153 | Markowski Bartosz | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
154 | Markowska Martyna | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
155 | Dyko Aleksander | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
156 | Zaborowska Lena | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
157 | Duda Bartosz | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
158 | Duda Lena | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
159 | Markowska Wiktoria | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
160 | Kędzierski Patryk | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||||||
161 | Nowicka Anna | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||
162 | Nowicka Madalena | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||
163 | PIASECKA KLARA | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 22 | |||||||||
164 | Wilińska Marta | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 22 | |||||
Szkoła podstawowa im. J. Pietrkiewicza w Fabiankach | |||||||||
165 | Wojciechowski Alan | Fabianki | Biegi dziecięce | Szkoła podstawowa im. J. Pietrkiewicza w Fabiankach | |||||
166 | Konczalski Szymon | Bogucin | Biegi dziecięce | Szkoła podstawowa im. J. Pietrkiewicza w Fabiankach | |||||
167 | Szychulski Wojciech | Kulin | Biegi dziecięce | Szkoła podstawowa im. J. Pietrkiewicza w Fabiankach | paid | ||||
Szkoła podstawowa nr.12 | |||||||||
168 | Borkowski Filip | Włocławek | Biegi dziecięce | Szkoła podstawowa nr.12 | |||||
Szkoła w Modzerowie | |||||||||
169 | Michalska Nikola | Wistka Krolewska | Biegi dziecięce | Szkoła w Modzerowie | |||||
170 | Michalska Maja | Wistka Królewska | Biegi dziecięce | Szkoła w Modzerowie | |||||
UKS Cyprianka | |||||||||
171 | Kamińska Wiktoria | Rumunki Witkowskie | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
172 | Sztankowski Patryk | Wilczeniec Fabiański | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
173 | Sztankowska Maja | Wilczeniec Fabiański | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
174 | Kapelska Martyna | Lipno | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
175 | Kapelski Tymoteusz | Łochocin | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
176 | Lelewski Szymon | Chełmica-Cukrownia | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
177 | Wyszyńska Barbara | Chełmica Cukrownia | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
178 | Jetter Piotr | Cyprianka | Bieg - 5 km | UKS Cyprianka | paid | ||||
179 | Matuszewska Maja | Chełmica | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
180 | Bocheńki Bartosz | Fabianki | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
181 | Bocheński Oliwier | Fabianki | Biegi dziecięce | UKS Cyprianka | |||||
Urząd Miasta Włocławek | |||||||||
182 | gajewski maciej | Włocławek | Bieg - 5 km | Urząd Miasta Włocławek | |||||
WKB MARATOŃCZYK | |||||||||
183 | Seroczyńska Ewa | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK | paid | ||||
184 | Wypijewski Jerzy | Wloclawek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK | paid | ||||
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||||||
185 | Pasternak Marcin | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
WKB MARATOŃCZYK Włocławek | |||||||||
186 | Twarowska Aneta | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK Włocławek | paid | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
187 | Ściślewski Rafał | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
188 | Zieliński Szczepan | Włocławek | Marsz NW - 5km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
189 | Gutral Magdalena | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
190 | Kołtun Sylwia | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
191 | Kołtun Jarosław | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
192 | Kot Dominika | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
193 | Jarzęcki Sławomir Jarzęcki | Brześć Kujawski | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
194 | Safandowska Małgorzata | Kowal | Marsz NW - 5km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
195 | Gronkowski Andrzej | wloclawek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
196 | Bińczarska Monika | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
197 | Bińczarski Patryk | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
198 | Szymański Marcin | Bobrowniki | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
199 | PASTERNAK ROBERT | WŁOCŁAWEK | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
200 | Grudziński Maciej | Dobierzyn | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
201 | Wrzesiński Kazimierz | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
202 | Gąsiorowski Dominik | Wandynowo | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
203 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | paid | ||||
204 | Jasiński Sylwester | Lipno | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
WKB START WŁOCŁAWEK | |||||||||
205 | Spoździał Filip | Włocławek | Biegi dziecięce | WKB START WŁOCŁAWEK | |||||
206 | Spoździał Adrian | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB START WŁOCŁAWEK | |||||
Wika Polska | |||||||||
207 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Bieg - 5 km | Wika Polska | paid | ||||
ZD RUNNER LUBRANIEC | |||||||||
208 | Zufla Wiktor | Lubraniec | Biegi dziecięce | ZD RUNNER LUBRANIEC | |||||
209 | Zufla Zuzanna | Lubraniec | Biegi dziecięce | ZD RUNNER LUBRANIEC | |||||
210 | Zufla Piotr | Lubraniec | Bieg - 5 km | ZD RUNNER LUBRANIEC | |||||
ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | |||||||||
211 | Nagler Apolonia | Szpetal Górny | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | |||||
212 | Janiak Maja | Włocławek | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | paid | ||||
213 | Wojciechowski Julian | Włocławek | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | |||||
214 | Ziółkowska Hanna | Włocławek | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | |||||
215 | Chełminiak Maria | Nowa Wieś | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | |||||
216 | Chełminiak Filip | Nowa Wieś | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | |||||
217 | Bińczarski Maria | Włocławek | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | paid | ||||
218 | Seroczyńska Lena | Włocławek | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | paid | ||||
219 | Wrzesińska Maria | Włocławek | Biegi dziecięce | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | paid | ||||
ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||||||
220 | Gryciuk Mikołaj | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
221 | Marciniak Adrian | Wieniec | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
222 | Kuchta Aleksandra | Szpetal Górny | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
223 | Przewozikowski Witold | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
224 | Sawińska Zofia | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
225 | Nowakowska Julia | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
226 | Arkuszewska Adriana | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
227 | Kotarski Marcel | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
228 | Górczyńska Zuzanna | Wistka Królewska | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
229 | Górczyńska Adrianna | Wistka Królewska | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
230 | Górczyński Aleksander | Wistka Królewska | Biegi dziecięce | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |||||
ZSK im. ks. Jana Długosza | |||||||||
231 | Maciejewski Jakub | Szpetal Górny | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza | |||||
232 | Roemer Manfred | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza | |||||
233 | Kotwicki Szymon | Fabianki | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza | |||||
234 | Włodarczyk Michał | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza | |||||
235 | Szeląg Aleks | Nowa Wieś | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza | |||||
236 | Ryniec Jan | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza | paid | ||||
237 | Hnatowicz Anna | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza | |||||
238 | Hnatowicz Bartosz | Włocławek | Bieg - 5 km | ZSK im. ks. Jana Długosza | paid | ||||
ZSK im. ks. Jana Długosza/ | |||||||||
239 | Stokwisz-Augusiak Steffanie | Wlocławek | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza/ | |||||
ZSK im. ks. Jana Długosza/LKS Vectra | |||||||||
240 | Wojciechowski Adrian | Wloclawek | Biegi dziecięce | ZSK im. ks. Jana Długosza/LKS Vectra | |||||
ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |||||||||
241 | Olejniczak Łukasz | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |||||
242 | Jagielski Jakub | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |||||
243 | Wiśniewski Adam | Bogucin | Biegi dziecięce | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |||||
244 | Wiśniewska Gabriela | Bogucin | Biegi dziecięce | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |||||
245 | Gutral Miłosz | Włocławek | Biegi dziecięce | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | paid | ||||
246 | Nowacki Jakub | WŁOCŁAWEK, POW. WŁOCŁAWEK | Biegi dziecięce | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |||||
Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||||||
247 | PIASECKI JULIAN | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
248 | Kazimierczak Paulina | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
249 | Gryciuk Weronika | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
250 | Bąbińska Olga | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
251 | Bąbińska Lena | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
252 | Podufalska Maja | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
253 | Podufalska Agata | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
254 | Gęsicka Alicja | Popowo | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
255 | Prouvé Natan | Szpetal Górny | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
256 | Borkiewicz Natalia | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
257 | Gradowska Marelina | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
258 | Kmieć Martyna | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
259 | Kurdupska Maria | Szpetal Gorny | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
260 | Linowiecka Helena | Szpetal Gorny | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
261 | Kurdupska Hanna | Szpetal Gorny | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
262 | Balcerowski Igor | Urszulewo | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
263 | Grochocki Wojciech | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
264 | Mroczek Maria | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
265 | Andrzejczak Piotr | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
266 | Matczak Patrycja | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
267 | Łuczak Kajetan | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
268 | Łuczak Tymon | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
269 | Bołoz Szymon | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
270 | Bołoz Barbara | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
271 | Jakóbczak Jakub | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
272 | Orankiewicz Dobrawa | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
273 | Małachowska Gabriela | Kucerz | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
274 | Małachowska Maria | Kucerz | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
275 | Lamecki Stanisław | Nowa Wieś | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
276 | Socha Gracjan | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | paid | ||||
277 | Łuczak Kryspin | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
278 | Koprowski Adam | Wieniec | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
279 | Mazurek Karolina | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
280 | Wojciechowska-Lamsallak Joanna | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
281 | Krysztoforski Mateusz | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |||||
Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||||||
282 | Pietrzak Michał | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||
Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||||||
283 | Wasielewska Oliwia | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||
284 | Fechner Julia | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||
285 | Kędzierski Jacek | Włocławek | Bieg - 5 km | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | paid | ||||
286 | Szabłowska Agnieszka | Włocławek | Bieg - 5 km | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | paid | ||||
287 | Kamińska Lena | Szpetal Górny | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||
288 | Osiński Alex | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||
289 | Sokołowska Lena | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||
290 | Kotwicki Maciej | Szpetal Górny | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||
291 | Bińczarski Mikołaj | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | paid | ||||
292 | Derucki Filip | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | paid | ||||
293 | Wojciechowska-Lamsallak Maria | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Katolickich im Księdza Jana Długosza | |||||
Zespół Szkół Nr 11 | |||||||||
294 | Majewska Maria | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Nr 11 | |||||
295 | Majewska Maja | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Nr 11 | |||||
296 | Bednarek Kinga | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Nr 11 | |||||
297 | Zasada Zofia | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Nr 11 | |||||
298 | Zasada Blanka | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Nr 11 | |||||
299 | Szatkowska Lidia | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Nr 11 | |||||
300 | Rubiecka Marcelina | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Nr 11 | |||||
301 | Wiśniewska Oliwia | Włocławek | Biegi dziecięce | Zespół Szkół Nr 11 | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
302 | Musiał Jakub | Brześć Kujawski | Bieg - 5 km | ||||||
303 | Szypryt Laura | Machnacz | Biegi dziecięce | ||||||
304 | Kaczyński Hubert | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
305 | Jeziórski Zbigniew | Kamionki koło Płocka | Bieg - 5 km | ||||||
306 | Nowicka Aleksandra | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
307 | Kacperska Sylwia | Kulin | Bieg - 5 km | ||||||
308 | Kmita Mateusz | Szpetal Górny | Biegi dziecięce | ||||||
309 | Pałucki Mateusz | WŁOCŁAWEK | Bieg - 5 km | ||||||
310 | Kostecka Izabela | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
311 | Kauwa Oskar Kauwa | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
312 | Pałucka Ksenia | Włocławek | Bieg - 5 km | ||||||
313 | Kwiatkowska Olga | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
314 | Balon Adam | Płock | Bieg - 5 km | paid | |||||
315 | Gąsior Maja | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
316 | Gąsior Aleksander | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
317 | Gdańska Aneta | Kowal | Marsz NW - 5km | paid | |||||
318 | Waszak Oliwier | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
319 | Snopkowska Emilia | Grodztwo | Marsz NW - 5km | paid | |||||
320 | Pawłowska Zosia | Toruń | Biegi dziecięce | ||||||
321 | Pawłowski Przemysław | Toruń | Bieg - 5 km | paid | |||||
322 | Piernikowska Pola | Gołaszewo | Biegi dziecięce | ||||||
323 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Bieg - 5 km | ||||||
324 | Wiśniewski Jacek | Lubień Kujawski | Bieg - 5 km | ||||||
325 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Biegi dziecięce | ||||||
326 | Gramza Mariusz | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
327 | Ziółkowski Natan | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
328 | Krynicki Jacek | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
329 | Kaczmarowski Marcin | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
330 | Kowalewska Agnieszka | Włocławek | Bieg - 5 km | ||||||
331 | ziemniewicz Kuba | urszulewo | Biegi dziecięce | ||||||
332 | ziemniewicz tomasz | urszulewo | Bieg - 5 km | ||||||
333 | Becker Bartosz | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
334 | Władecki Franciszek | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
335 | Władecka Pola | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
336 | Polak Franek | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
337 | Jaworska Zuzanna | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
338 | Jaworski Jakub | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
339 | Zabielska Zofia | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
340 | Zbroja Borys | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
341 | Szamel Hubert | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
342 | Łuczak Krystian | Włocławek | Bieg - 5 km | ||||||
343 | Chuchra Szymon | Toruń | Biegi dziecięce | ||||||
344 | Chuchra Mateusz | Toruń | Biegi dziecięce | ||||||
345 | Węglarek Igor | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
346 | Królikowski Martyna | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
347 | Wójcicka Paulina | WŁOCŁAWEK | Bieg - 5 km | paid | |||||
348 | Muszyński Maciej | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
349 | Jaworska Katarzyna | Nowa Wieś | Bieg - 5 km | paid | |||||
350 | Czarniak Oliwia | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
351 | Czarniak Karolina | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
352 | Muszyńska Alicja | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
353 | Stasiewicz Antoni | WŁOCŁAWEK | Biegi dziecięce | ||||||
354 | Kulińska Agnieszka | Grudziądz | Bieg - 5 km | paid | |||||
355 | Michałowski Krzysztof | Grudziądz | Bieg - 5 km | paid | |||||
356 | Szpadzinski Oliwier | Wloclawek | Biegi dziecięce | ||||||
357 | Witkowska Małgorzata | Bydgoszcz | Marsz NW - 5km | paid | |||||
358 | Roszak Sylwester | Brześć Kujawski | Bieg - 5 km | paid | |||||
359 | Woźniak Krzysztof | Wola Skarbkowa | Bieg - 5 km | paid | |||||
360 | Wawrzyniak Liliana | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
361 | Cybulski Jan | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
362 | Pietrzak Antonina | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
363 | Woźniak Alicja | Szpetal Górny | Biegi dziecięce | ||||||
364 | Pietrzak Łukasz | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
365 | Rudnicki Oliwier | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
366 | Adamkiewicz Lena Alicja | Płock | Biegi dziecięce | ||||||
367 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Bieg - 5 km | paid | |||||
368 | Pawłowska Magdalena | Kowal | Biegi dziecięce | ||||||
369 | Pawłowska Izabela | Kowal | Biegi dziecięce | ||||||
370 | Szafrański Igor | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
371 | Kornacka Julka | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
372 | Kornacki Wiktor | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
373 | Szafrańska Karolina | Włocławek | Bieg - 5 km | ||||||
374 | Procelewska Natalia | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
375 | Masłowski ANDRZEJ | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
376 | Wesołowska Katarzyna | Włocławek | Bieg - 5 km | ||||||
377 | Grabowska Dorota | Włocławek | Bieg - 5 km | ||||||
378 | Pietrzak Joanna | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
379 | Pietrzak Weronika | Włocławek | Biegi dziecięce | ||||||
380 | Milak Arkadiusz | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
381 | Galczak Ewa | Janikowo | Marsz NW - 5km | paid | |||||
382 | Lach Maciej | Lubień Kujawski | Biegi dziecięce | paid | |||||
383 | Wiankowska Amelia | Lubień Kujawski | Biegi dziecięce | paid | |||||
384 | Lach Jagoda | Lubień Kujawski | Biegi dziecięce | paid | |||||
385 | Lach Alicja | Lubień Kujawski | Bieg - 5 km | paid | |||||
386 | Masłowska Marlena | Włocławek | Bieg - 5 km | paid | |||||
387 | Wilmański Dariusz | Włocławek | Bieg - 5 km | paid |
Views: 14002