Borecka Łękuk Trail 2021
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Piłat Jerzy Wydminy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Bbl Wydminy 120.00 PLN
2 Hucik Kamil Żytkiejmy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy 120.00 PLN
3 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) paid
4 Kozak Monika Giżycko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Bbl Wydminy paid
5 Różański Krystian Ełk Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
6 Chojnowska Katarzyna Grajewo Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
7 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
8 Dąbkowski Andrzej Wojciechy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) paid
9 Bartczak Marcin Bisztynek Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Drużyna ML paid
10 Majer Jakub Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) paid
11 Majer Bogusława Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Vege Runners paid
12 Wopińska Jolanta Kraków Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) 170.00 PLN
13 Jerulank Wiesław Grajewo Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Maratonka Grajewo 70.00 PLN
14 Ptaszyński Michał Olecko Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Pióropusz Olecko paid
15 Prądzyński Jarosław Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Geomap paid
16 Bukrejewski Dariusz Augustów Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) ATP Augustów paid
17 Grześkowicz Dorota Wydmin Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) 90.00 PLN
18 Fiedorczyk Janusz Ełk Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
19 piekarski wojciech augustów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) 90.00 PLN
20 Słotwiński Adam Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Etex Team paid
21 Pędziwiatr Krzysztof Siedlisko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Samotny wilk paid
22 Kiluk Beata Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo 190.00 PLN
23 frybes agnieszka Giżycko Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Fundacja Kierunek Ultra 120.00 PLN
24 Zorczykowski Grzegorz Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk paid
25 Przekop Przemysław Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) paid
26 Przybyłowska Renata Rozogi Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Szybciej chodzę niż biegam paid
27 Gacioch Jarosław Orzysz Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Run Team Tygrys Orzysz 190.00 PLN
28 Siergiej Elzbieta Odoje Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Run Team Tygrys Orzysz 90.00 PLN
29 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
30 Bobrowski Łukasz Bobrowski BECEJŁY Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) 120.00 PLN
31 Kmieć Jacek Malbork Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Grupa Malbork paid
32 Klach Andrzej Olsztyn Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Mount Blanc Team paid
33 Bałulis Daiwa Suwałki Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) TEAM Biegam bo chcę. paid
34 Bałulis Rajmund Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) TEAM Biegam bo chcę. paid
35 Ejsmont Grzegorz Elk Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Super Drużyna Ełk paid
36 Staszkun Patryk Kruklanki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) paid
37 Obrycki Paweł Grajewo Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
38 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Husaria Gołdap 170.00 PLN
39 Kijora Maja Ełk Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Super Drużyna Ełk paid
40 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) ATP Augustów paid
41 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) ATP Augustów paid
42 Sierocki Jan Augustów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) ATP Augustów 90.00 PLN
43 Dawidejt Dariusz Augustów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) ATP Augustów paid
44 Woźniak Maciej Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) paid
45 Bober Grzegorz Warszawa Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Psiejak Team paid
46 Czaplejewicz Marta Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) 41 blp/ Super Drużyna Ełk 120.00 PLN
47 Wacewicz Rafał Białystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) AikiRunners paid
48 Herbszt Wojciech Ełk Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
49 Kaczmarski Piotr Celestynów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) paid
50 Sznurkowski Dawid SUWAŁKI Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Team Kopeć paid
51 Kuskowski Marek Gołdap Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) ***** *** 90.00 PLN
52 Nowak-Łobrów Aleksandra Szczecinowo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) BBL Wydminy 90.00 PLN
53 Staniszewski Krzysztof Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo 90.00 PLN
54 Guzowski Radosław Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo 90.00 PLN
55 Guzowska Sylwia Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo 90.00 PLN
56 Tracikowska Dorota ŁAPY Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Tracikowscy Team paid
57 Tracikowski Dariusz Łapy Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Tracikowscy Team paid
58 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) PersonalTriathlon.pl 70.00 PLN
59 Chmielewski Tomasz Nowogród Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Psiejak Team paid
60 Leończuk Adam Bialystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) 190.00 PLN
61 Leończuk Andrzej Bialystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) 90.00 PLN
62 Łosiński Damian Gdańsk Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) LOTOS Running Team paid
63 Lisowska Ewelina Ełk Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Super Drużyna Ełk paid
64 Chrulska Joanna Augustów Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) NATaktywni 70.00 PLN
65 Stocka Joanna Rumejki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) paid
66 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) BBL GIŻYCKO paid
67 Paszkowska Basia Suwałki Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) NATaktywni 70.00 PLN
68 Es Kuba Suwałki Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) NATaktywni 70.00 PLN
69 Piwońska Julita Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk paid
70 Rogulski Rafał Giżycko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) BBL GIŻYCKO paid
71 Gabruś Dariusz EŁK Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Zahartowani Ełk 120.00 PLN
72 Popławski Artur Kolonia Rybacka Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) 24 WOG Giżycko 90.00 PLN
73 Załęcki Michał Warszawa Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Psiejak Team / LOTOS Running Team paid
74 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Wilki Puszczy Rominckiej 120.00 PLN
75 Zajkowski Paweł Białystok Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) paid
76 Sznurkowska Sylwia Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Team Kopeć paid
77 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) BBL Wydminy paid
78 Soliwoda Jacek Kętrzyn Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) 70.00 PLN
79 Jakacki Sylwester Bartoszyce Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny paid
80 Parszczyńska Izabela Giżycko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Team Parszczyńskich paid
81 Dalgiewicz Dariusz Łomianki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Kampinos Run 90.00 PLN
82 Cabańska Dorota Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Kampinos Run paid
83 Zielińska Marcelina Suwałki Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
84 Opoński Artur EŁK - BARANY Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk paid
85 Hyjek Łukasz Giżycko Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) paid
86 Hyjek Karol Giżycko Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) 120.00 PLN
87 Krzywicka Paulina Suwałki Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
88 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) paid
89 Truchan Wiesław Żytkiejmy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Wilki Puszczy Rominckiej 120.00 PLN
90 Kościński Patryk Pozezdrze Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Akademia Marynarki Wojennej 120.00 PLN
91 Słomiński Piotr Olsztyn Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Aktywnie paid
92 Prawdzik Renata Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk paid
93 Parafiniuk Adam Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk paid
94 Nowicki Michał Suwałki Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) CN Banana Divers paid
95 Kuczyńska Kinga Giżycko Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Bbl Wydminy paid
96 Nowicka Monika Suwałki Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) paid
97 Kurpiewska Dorota Pisz Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Klub Morsów w Piszu 70.00 PLN
98 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn Dubinek 11km (w pakiecie: opaska) Aktywnie paid
99 Wądołowska Justyna Tykocin Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) 120.00 PLN
100 Maciejewski Krzysztof Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk paid


Views: 2438

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ