# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antrans Run | |||||||||
1 | Scigaj Przemyslaw | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | Antrans Run | paid | ||||
FGTH | |||||||||
2 | Szklorz Sylwester | Katowice | Bieg Główny ok. 6,5 km | FGTH | paid | ||||
ITMBW | |||||||||
3 | Wicherek Maciej | Kraków | Bieg Główny ok. 6,5 km | ITMBW | paid | ||||
JaworznoŁBC | |||||||||
4 | Czarny Maja | Jaworzno | Bieg Honorowy 1963 m | JaworznoŁBC | paid | ||||
5 | Czarny Marcel | Jaworzno | Bieg Honorowy 1963 m | JaworznoŁBC | paid | ||||
6 | Czarny Marzena | Jaworzno | Bieg Główny ok. 6,5 km | JaworznoŁBC | paid | ||||
7 | Czarny Mariusz | Jaworzno | Bieg Główny ok. 6,5 km | JaworznoŁBC | paid | ||||
KOCHAM SŁODKIE | |||||||||
8 | Mosur Mirosław | Wolbrom | Bieg Główny ok. 6,5 km | KOCHAM SŁODKIE | paid | ||||
KS Capoeira Camangula | |||||||||
9 | Kluczewski Krzysztof | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS Capoeira Camangula | paid | ||||
KS OLKUSZ | |||||||||
10 | Kalembka Kamil | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | paid | ||||
11 | Motyl Artur | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | paid | ||||
12 | Bróg Michał | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | paid | ||||
13 | KAMIONKA JACEK KAMIONKA | Kolbark | Bieg Główny ok. 6,5 km | KS OLKUSZ | paid | ||||
Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | |||||||||
14 | Luberda Antoni | Olewin | Bieg Honorowy 1963 m | Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | paid | ||||
15 | Pasek Zuzanna | Żurada | Bieg Honorowy 1963 m | Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | paid | ||||
16 | Stachura Wiktoria | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | paid | ||||
17 | Pałka Maciej | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | paid | ||||
18 | Sikora Igor | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | paid | ||||
19 | Masłowski Michał | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | paid | ||||
20 | Broda Oskar | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | paid | ||||
21 | Chalcarz Filip | Bukowno | Bieg Honorowy 1963 m | Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Olkuszu | paid | ||||
Lebioda Running Team | |||||||||
22 | Tarnówka Dana | Chechło | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lebioda Running Team | paid | ||||
Lisy Pustyni | |||||||||
23 | Szeląg Sławomir | Klucze | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lisy Pustyni | paid | ||||
24 | Mosór Lilla | KLucze | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lisy Pustyni | paid | ||||
25 | Mosór Mariusz | Klucze | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lisy Pustyni | paid | ||||
Lisy pustyni | |||||||||
26 | Rychlik Patryk | Klucze | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lisy pustyni | paid | ||||
27 | rychlik sebastian | Klucze | Bieg Główny ok. 6,5 km | Lisy pustyni | paid | ||||
Myszków Biega | |||||||||
28 | Kostrzewski Mateusz | Myszków | Bieg Główny ok. 6,5 km | Myszków Biega | paid | ||||
NA MAXA | |||||||||
29 | Skubis Kamil | Ujków Nowy | Bieg Główny ok. 6,5 km | NA MAXA | paid | ||||
Nudel team | |||||||||
30 | Mosur Piotr | Nowe Chechło | Bieg Główny ok. 6,5 km | Nudel team | paid | ||||
OLKUSZ BIEGA | |||||||||
31 | Małysa Adam | Klucze | Bieg Główny ok. 6,5 km | OLKUSZ BIEGA | paid | ||||
32 | jachymiak damian | bukowno | Bieg Główny ok. 6,5 km | OLKUSZ BIEGA | paid | ||||
OLKUSZBIEGA..PL | |||||||||
33 | Hejlak Adrian | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | OLKUSZBIEGA..PL | paid | ||||
OSP Rokitno Szlacheckie | |||||||||
34 | Putowski Sebastian | Rokitno Szlacheckie | Bieg Główny ok. 6,5 km | OSP Rokitno Szlacheckie | paid | ||||
Olkuszbiega | |||||||||
35 | Sroka Marek | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega | paid | ||||
36 | Walczak Krystian | Bolesław | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega | paid | ||||
Olkuszbiega.pl | |||||||||
37 | PASTERNAK STANISŁAW PASTERNAK | OLKUSZ | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega.pl | paid | ||||
38 | Jureczko Rafal | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega.pl | paid | ||||
39 | Ziębiński Adam | Bukowno | Bieg Główny ok. 6,5 km | Olkuszbiega.pl | paid | ||||
PAPESY | |||||||||
40 | Kubas Grzegorz | Psary | Bieg Główny ok. 6,5 km | PAPESY | paid | ||||
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||||||
41 | Purc Paweł | Sławków | Bieg Główny ok. 6,5 km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | paid | ||||
42 | Maciążek Grzegorz | Sławków | Bieg Główny ok. 6,5 km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | paid | ||||
43 | Chałupczak Damian | Sławków | Bieg Główny ok. 6,5 km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | paid | ||||
STADION ŚLĄSKI NW | |||||||||
44 | Raczyńska Aleksandra | CHORZÓW | Bieg Główny ok. 6,5 km | STADION ŚLĄSKI NW | paid | ||||
Trisport. | |||||||||
45 | MILKOWSKI Jan | Świętochłowice | Bieg Główny ok. 6,5 km | Trisport. | paid | ||||
UKS Kusy Bukowno | |||||||||
46 | Dziurzyński Adrian | Bukowno | Bieg Główny ok. 6,5 km | UKS Kusy Bukowno | paid | ||||
47 | Jasica Mateusz | Sławków | Bieg Główny ok. 6,5 km | UKS Kusy Bukowno | paid | ||||
48 | Jasica Krzysztof | Sławków | Bieg Honorowy 1963 m | UKS Kusy Bukowno | paid | ||||
WTZ Olkusz | |||||||||
49 | Drygała Paweł | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | WTZ Olkusz | paid | ||||
50 | Woldańska Anna | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | WTZ Olkusz | paid | ||||
51 | Gancarz Łukasz | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | WTZ Olkusz | paid | ||||
52 | Molęda Dariusz | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | WTZ Olkusz | paid | ||||
53 | Gola Tomasz | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | WTZ Olkusz | paid | ||||
Wkurw_team | |||||||||
54 | Maziarz Patryk | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | Wkurw_team | paid | ||||
Wolbrom Team | |||||||||
55 | Trzaska Edward | Wolbrom | Bieg Główny ok. 6,5 km | Wolbrom Team | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
56 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
57 | LISZKA ZBIGNIEW | PODLIPIE | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
58 | Makieła Kamil | Zawiercie | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
59 | Makieła Mariusz | Zawiercie | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
60 | Makieła Agnieszka | Zawiercie | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
61 | Konopiński Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
62 | Rudawska Karolina | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
63 | Ocieczek Maciej | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
64 | Knap Sławomir | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
65 | Knap Daniel | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
66 | rydzyk lukasz | kolbark | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
67 | Patrzałek Iwona | Wolbrom | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
68 | Misiarz Józef | KRAKÓW | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
69 | Adamek Agnieszka | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
70 | Renkiewicz Damian | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
71 | Bauer Mirosław | Tychy | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
72 | Guzik Justyna | Gołaczewy | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
73 | Brzezińska Justyna | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
74 | Ból Adam | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
75 | Ból Wioletta | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
76 | Koch Michał | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
77 | Kazek Darek | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
78 | Laudańska Elena | Kraków | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
79 | Maj Norbert | Sucha | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
80 | Madej Marek | Chorzów | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
81 | Cieśla Dorota | olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
82 | Sroka Marcin | Ropczyce | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
83 | Kępka SEBASTIAN Kępka | Laski | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
84 | Mucha Sebastian | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
85 | grzanka martyna | KRAKÓW | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
86 | Czarnul Szymon | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
87 | Czarnul Renata | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
88 | Nocoń Grzegorz | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
89 | Barczyk Michał | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
90 | Czarnecki Marcin | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
91 | Dudek Andrzej | Miechów | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
92 | Galajda Karol | Proszowice | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
93 | Bąchór Bartosz | Załęże | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
94 | PIETRUSZKA Ewa | Ogrodzieniec | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
95 | Gil Dawid | Jangrot | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
96 | GIL MARCIN | JANGROT | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
97 | Langier Marta | Kwaśniów Górny | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
98 | Langier Paweł | Kwaśniów Górny | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
99 | Olszewski Marek | Sławków | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
100 | Timing4u Spółka | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
101 | Szubert Michał | Zabierzów | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
102 | Cyganek Monika | Olkusz | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
103 | Kulik Krzysztof | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
104 | Rogóż Teresa | Wola Kalinowska | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
105 | Rogóż Stanisław | Wola Kalinowska | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
106 | Stach Janek | Zederman | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
107 | Żydek Eugeniusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg Honorowy 1963 m | paid | |||||
108 | Bróg Małgorzata | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
109 | Bróg Wojciech | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
110 | Lepiarz Michał | Kępie | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
111 | Brożek Agata | Sławniów | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
112 | Dudziak Ryszard | Sosnowiec | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
113 | Ramza Dominika Ramza | Wawrzeńczyce | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
114 | Wiercioch Łukasz | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
115 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
116 | Łotecka Karolina | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
117 | Mamcarz Dominik | Kraków | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
118 | Kołodziej Dorota | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
119 | Prześlica Grzegorz | Wieliczka | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
120 | Prześlica Monika | Wieliczka | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
121 | Maciejowski Wiesław | OLKUSZ | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
122 | Malost Jakub | NOWA GÓRA | Bieg Główny ok. 6,5 km | paid | |||||
olkuszbiega.pl | |||||||||
123 | Mucha Krzysztof | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | paid | ||||
124 | Krzysztonek Grzegorz | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | paid | ||||
125 | Wazowski Marcin | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | paid | ||||
olkuszbiega.pl | |||||||||
126 | Małysa Przemysław | Klucze | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | paid | ||||
127 | Swędzioł Robert | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | paid | ||||
128 | Filicha Piotr | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | paid | ||||
129 | Majewski Piotr | Ryczówek | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | paid | ||||
130 | Kowal Dariusz | Olkusz | Bieg Główny ok. 6,5 km | olkuszbiega.pl | paid |
Views: 8240