Międzynarodowy XXV Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby z Asist - XV Memoriał
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Misztal Krzysztof Borkowo kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec)
2 Konieczna Aleksandra Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW paid on-line
3 Cieślewicz Klaudia Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW paid on-line
4 Słapka Kamil Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW paid on-line
5 Puczyński Jakub Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW paid on-line
6 Pręda Paulina Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS GDAŃSK paid on-line
7 Żychliński Mateusz Chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) UKS 8 Chojnice paid on-line
8 Czajka Jarosław Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) paid on-line
9 Gregorczyk Michał Gregorczyk Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS GDAŃSK paid on-line
10 Gregorczyk Leszek Gregorczyk Gdańsk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) paid on-line
11 Drejer Michał Chojniczki kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) paid on-line
12 Jędrzejewski Szymon gostynin kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) paid on-line
13 Jędrzekewski Szymon gostynin kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) 30.00 PLN
14 Glanert Olaf Grudziądz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) Olimpia Unia Grudziądz paid on-line
15 Tarakan Michał Starogard Gdaski kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) 3Sts Starogard Gdański paid on-line
16 Jędrzejewski Oliwier Grudziądz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASTS Olimpia Unia Grudziądz paid on-line
17 Kwieciński Hubert Lisiec Wielki kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KTS Wicher Lisiec Wielki paid on-line
18 ZABROCKA KAROLINA GNIEW kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW paid on-line
19 ZABROCKI BARTOSZ GNIEW kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) UKS OLIMPIA GNIEW paid on-line
20 Lasota Nadia Łochowo kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) Gwiazda Bydgoszcz paid on-line
21 Wollschlaeger Liliana Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) GKTS Gdansk paid on-line
22 Wasilewski Paweł Olsztyn kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) AZS UWM Olsztyn 30.00 PLN
23 TKACZENKO ILIA GDAŃSK kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 GDAŃSK paid on-line
24 Breszka Krzysztof Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) paid on-line
25 Nadolny Jakub Zielona Góra kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ZKS PALMIARNIA Zielona Góra paid on-line
26 Goike Łukasz Wejherowo kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec)
27 Murenets Sofia Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) GKTS Gdansk paid on-line
28 Glaner Wojciech Chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) paid on-line
29 Wolff Paweł Warszawa kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) UKS LUPUS KABATY Warszawa paid on-line
30 Łożyński Karol Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) GKTS Gdansk paid on-line
31 Szczepański Fabian Filice kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KS Dekorglass paid on-line
32 Veretska Valentyna Ukraine kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec)
33 Gajewski Hubert Sopot kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) GKTS Gdansk paid on-line
34 brieger michał chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) paid on-line
35 Mostovyi Ihor Gdynia kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Pzts paid on-line
36 Czapski Marek Śliwice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) paid on-line
37 Stosio Martyna Gdansk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) GKTS Gdansk paid on-line
38 Barszcz Aleksandra Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec)


Views: 941

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ