# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3Sts Starogard Gdański | |||||||||
1 | Tarakan Michał | Starogard Gdaski | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | 3Sts Starogard Gdański | paid on-line | ||||
ASIST B03 | |||||||||
2 | Felchner Agata | STG | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
3 | Runge Filip | STG | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
4 | Durasiewicz Dominik | STG | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
5 | Zielińska Claudia | STG | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
6 | Tebecio Wojciech | STG | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
7 | Błański Maciej | STG | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
8 | Czapla Diego | STG | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
9 | Czapla Artur | STG | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
10 | Szurgot Piotr | STG | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
11 | Szurgot Agata | STG | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
12 | Szurgot Anna | starogard gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
13 | Peikowski Bartosz | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
14 | Peikowski Fabian | Starogard Gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | paid | ||||
ASTS Olimpia Unia Grudziądz | |||||||||
15 | Jędrzejewski Oliwier | Grudziądz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASTS Olimpia Unia Grudziądz | paid on-line | ||||
AZS UWM Olsztyn | |||||||||
16 | Wasilewski Paweł | Olsztyn | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | paid on-line | ||||
Elbląg | |||||||||
17 | Gołębiewski Paweł | Elbląg | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | paid on-line | ||||
18 | Trudnowski Janusz | Elbląg | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | paid on-line | ||||
19 | Mikołajski Mirosław | Elbląg | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | paid on-line | ||||
20 | Geiger Andrzej | Elbląg | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | paid on-line | ||||
21 | Gliniecki Sylwester | Elbląg | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | paid on-line | ||||
22 | Grudzień Roman | Elbląg | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | paid on-line | ||||
GKTS Gdansk | |||||||||
23 | Wollschlaeger Liliana | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | GKTS Gdansk | paid on-line | ||||
24 | Murenets Sofia | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | GKTS Gdansk | paid on-line | ||||
25 | Łożyński Karol | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | GKTS Gdansk | paid on-line | ||||
26 | Gajewski Hubert | Sopot | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | GKTS Gdansk | paid on-line | ||||
27 | Stosio Martyna | Gdansk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | GKTS Gdansk | paid on-line | ||||
GORZOVIA Gorzów Wielkopolski | |||||||||
28 | Dosz Sławomir | Będargowo | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | GORZOVIA Gorzów Wielkopolski | paid on-line | ||||
Gwiazda Bydgoszcz | |||||||||
29 | Lasota Nadia | Łochowo | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Gwiazda Bydgoszcz | paid on-line | ||||
IKTS Broń Radom | |||||||||
30 | Ufnal Mateusz | Bydgoszcz | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | IKTS Broń Radom | paid on-line | ||||
Juvenia Półczno | |||||||||
31 | Mojka Piotr | Chojnice | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Juvenia Półczno | paid on-line | ||||
KS AZS AWFiS Gdańsk | |||||||||
32 | Alot Maksymilian | Sopot | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KS AZS AWFiS Gdańsk | paid on-line | ||||
KS Dekorglass | |||||||||
33 | Szczepański Fabian | Filice | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS Dekorglass | paid on-line | ||||
KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | |||||||||
34 | Bogdanowicz Natalia | Lidzbark Warmiński | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | paid on-line | ||||
35 | Gromek Artur | Lidzbark Warmiński | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | paid on-line | ||||
36 | Zajul Maciej | Lidzbark Warmiński | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | paid on-line | ||||
37 | Stefanowicz Milena | Lidzbark Warmiński | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | paid on-line | ||||
38 | Stefanowicz Oleg | Lidzbark Warmiński | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | paid on-line | ||||
39 | Baranowski Jakub | Lidzbark Warmiński | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | paid on-line | ||||
40 | Kubic Marcin | Lidzbark Warminski | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | paid on-line | ||||
KTS Kołobrzeg | |||||||||
41 | Sukurenko Karol | Kołobrzeg | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KTS Kołobrzeg | paid on-line | ||||
KTS Wicher Lisiec Wielki | |||||||||
42 | Kwieciński Hubert | Lisiec Wielki | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KTS Wicher Lisiec Wielki | paid on-line | ||||
Krajna Sępólno Krajeńskie | |||||||||
43 | Januszewski Sławomir | Chojnice | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Krajna Sępólno Krajeńskie | paid on-line | ||||
LUKS Chełmno | |||||||||
44 | Szczutkowski Kacper | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
45 | Pankowski Jakub | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
46 | Wójcik Patryk | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
47 | Nowak Wiktoria | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
48 | Szczutkowska Amela | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
49 | Kowalik Greta | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
50 | Rudolf Natasza | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
51 | Rogulska Julia | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
52 | Rudolf Wiktor | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
53 | Mateusz Jagodziński | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | paid | ||||
LUKS STRASZYN | |||||||||
54 | Kamińska Marcelina | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | LUKS STRASZYN | paid on-line | ||||
MRKS GDAŃSK | |||||||||
55 | Traczyk-Kępa Beata | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | paid on-line | ||||
56 | Czaja Julia | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | paid on-line | ||||
57 | Licbarska Adrianna | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | paid on-line | ||||
58 | Pręda Paulina | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | paid on-line | ||||
59 | Gregorczyk Michał Gregorczyk | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | paid on-line | ||||
MTS KWIDZYN | |||||||||
60 | Stefaniak Iga | Kwidzyn | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MTS KWIDZYN | paid on-line | ||||
61 | Stefaniak Amelia | Kwidzyn | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MTS KWIDZYN | paid on-line | ||||
Olimpia Unia Grudziądz | |||||||||
62 | Glanert Olaf | Grudziądz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Olimpia Unia Grudziądz | paid on-line | ||||
Pogoń Lębork | |||||||||
63 | Dosz Adam | Będargowo | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Pogoń Lębork | paid on-line | ||||
Pzts | |||||||||
64 | Mostovyi Ihor | Gdynia | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Pzts | paid on-line | ||||
STSBORKOWO | |||||||||
65 | Teca Rajmund | Borkowo | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | STSBORKOWO | paid on-line | ||||
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 GDAŃSK | |||||||||
66 | TKACZENKO ILIA | GDAŃSK | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 GDAŃSK | paid on-line | ||||
UKS 8 Chojnice | |||||||||
67 | Żychliński Mateusz | Chojnice | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | UKS 8 Chojnice | paid on-line | ||||
UKS Juvenia Półczno | |||||||||
68 | Majkowska Andżelika | Lamk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS Juvenia Półczno | paid on-line | ||||
69 | Majkowski Dominik | Lamk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS Juvenia Półczno | paid on-line | ||||
UKS LUPUS KABATY Warszawa | |||||||||
70 | Wolff Paweł | Warszawa | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | UKS LUPUS KABATY Warszawa | paid on-line | ||||
UKS OLIMPIA GNIEW | |||||||||
71 | Kwiatkowski Patryk | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
72 | Połomska Aleksandra | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
73 | Bahr Jan | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
74 | Wietrzyński Igor | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
75 | Firyn Mateusz | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
76 | Dorotyn Tymoteusz | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
77 | Dorotyn Mateusz | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
78 | Żabiński Jan | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
79 | Żabińska Maria | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
80 | Konieczna Aleksandra | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
81 | Cieślewicz Klaudia | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
82 | Słapka Kamil | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
83 | Puczyński Jakub | Gniew | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
84 | ZABROCKA KAROLINA | GNIEW | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
85 | ZABROCKI BARTOSZ | GNIEW | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | paid on-line | ||||
UKS Orlik Gdynia | |||||||||
86 | Białk Szymon | Gdynia | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS Orlik Gdynia | paid on-line | ||||
87 | Lunkowski Adrian | Gdynia | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS Orlik Gdynia | paid on-line | ||||
UKS TENISISTA RUDNO | |||||||||
88 | Rybarska Kamila | RUDNO | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | UKS TENISISTA RUDNO | paid on-line | ||||
Ubezpieczenia SPECTRUM | |||||||||
89 | Pacholczak Łukasz | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Ubezpieczenia SPECTRUM | paid on-line | ||||
90 | Bendik Daria | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Ubezpieczenia SPECTRUM | paid on-line | ||||
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra | |||||||||
91 | Nadolny Jakub | Zielona Góra | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ZKS PALMIARNIA Zielona Góra | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
92 | Romańska Aleksandra | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
93 | Draws Anna | Wyczechowo | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid on-line | |||||
94 | Draws Ewa | Wyczechowo | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid on-line | |||||
95 | Jaszczerski Kamil | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
96 | Rschenek Andrzej | Gdansk | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
97 | Mateja Jakub | Trzcińsk | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||||||
98 | Pietrzniak Zbigniew | Pruszcz Gdanski | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
99 | Zimnicka Marta | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid on-line | |||||
100 | Wirkus Tomasz | Pruszcz Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
101 | Dudzicz Adam | Gdynia | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
102 | Rękas Krzysztof Rękas | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
103 | Misztal Krzysztof | Borkowo | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||||||
104 | Czajka Jarosław | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
105 | Gregorczyk Leszek Gregorczyk | Gdańsk | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
106 | Drejer Michał | Chojniczki | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
107 | Jędrzejewski Szymon | gostynin | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | paid on-line | |||||
108 | Jędrzekewski Szymon | gostynin | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ||||||
109 | Breszka Krzysztof | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
110 | Goike Łukasz | Wejherowo | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||||||
111 | Glaner Wojciech | Chojnice | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
112 | Veretska Valentyna | Ukraine | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||||||
113 | brieger michał | chojnice | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
114 | Czapski Marek | Śliwice | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | paid on-line | |||||
115 | Barszcz Aleksandra | Starogard Gdański | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||||||
szkola podstawowa nr 1 Starogard Gdański | |||||||||
116 | Wyczyński Czarek | Starogard Gdanski | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | szkola podstawowa nr 1 Starogard Gdański | paid on-line | ||||
117 | Wyczyński Oskar | Starogard Gdanski | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | szkola podstawowa nr 1 Starogard Gdański | paid on-line |
Views: 7313