# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Elmanowska Zuzanna Reda Bieg Majtka free participation
2 Siódmiak Marcel Gdynia Bieg Majtka free participation
3 Mongird Franciszek Gdańsk Bieg Majtka free participation
4 Weraksa Mikolj Gdynia Bieg Majtka free participation
5 Barambas Magdalena Gdynia Bieg Majtka Tyranozaury free participation
6 Heimrath Kazimierz Gdynia Bieg Majtka free participation
7 Sawicki Nikodem Rumia Bieg Majtka free participation
8 Brzuziewski Karol Rumia Bieg Majtka Brzoza team free participation
9 Górski Aleksander Bojano Bieg Majtka free participation
10 Ziemak Pola Gdynia Bieg Majtka free participation
11 Lejk Pola Gdynia Bieg Majtka Żłobek Niezapominajka free participation
12 Fede Wiktoria Gdańsk Bieg Majtka free participation
13 Grązka Tymoteusz Gdynia Bieg Majtka free participation
14 Płotka Aleksandra Gdynia Bieg Majtka free participation
15 Teska Robert Gdynia Bieg Majtka free participation
16 Chojnacki Marcel Sopot Bieg Majtka free participation
17 Rajkowska Julia Gdynia Bieg Majtka Tyranozaury free participation
18 Błoński Antoni Gdynia Bieg Majtka free participation
19 Krupiński Kajetan Gdynia Bieg Majtka free participation
20 Bzowski Dominik Gdańsk Bieg Majtka free participation
21 Gomoła Szymon Gdynia Bieg Majtka free participation
22 Kuczmarski Tymon Gdynia Bieg Majtka free participation
23 Sławińska Maja Gdynia Bieg Majtka free participation
24 Wróbel Maksym Rumia Bieg Majtka free participation
25 Puchalska Oliwia Gdynia Bieg Majtka free participation
26 Grobelna Hanna Gdynia Bieg Majtka free participation
27 Mongird Jerzy Gdańsk Bieg Majtka free participation
28 Kamiński Tadeusz Gdynia Bieg Majtka free participation
29 Sawicka Amelia Rumia Bieg Majtka free participation
30 Bianga Julia Gdynia Bieg Majtka free participation
31 Miotke Marcelina Gdynia Bieg Majtka Active Flow free participation
32 Barski Grzegorz Gdynia Bieg Majtka free participation
33 Piasecka Helena Warzno Bieg Majtka free participation
34 Heimrath Michalina Gdynia Bieg Majtka free participation
35 Barambas Małgorzata Gdynia Bieg Majtka Tyranozaury free participation
36 Bomba Kacper Gdynia Bieg Majtka free participation
37 Malanowicz Liliana Gdynia Bieg Majtka free participation
38 Kuklińska Helena Gdynia Bieg Majtka free participation
39 Ogrodnik Blanka Gdynia Bieg Majtka free participation
40 Kuchta Maria Sopot Bieg Majtka free participation
41 Deluga Alicja Grudziądz Bieg Majtka free participation
42 Bzowski Filip Gdańsk Bieg Majtka free participation
43 Klewicka Hanna Gdynia Bieg Majtka free participation
44 Miłoś Lila Gdynia Bieg Majtka free participation
45 Chmiel Kacper Gdynia Bieg Majtka free participation
46 Dąbrowska Nel Rumia Bieg Majtka Szwendaki free participation
47 Zeszutek Zawisza Gdynia Bieg Majtka free participation
48 Kierska Melania Bolszewo Bieg Marynarza free participation
49 Kaczmarek Wojtek Gdynia Bieg Marynarza Arka Gdynia free participation
50 Żak Aleksander Gdynia Bieg Marynarza free participation
51 Roslan-Karaś Urszula Pogórze Bieg Marynarza free participation
52 Rumkowska Nikola Gdynia Bieg Marynarza free participation
53 Kalupa Amelia Gdynia Bieg Marynarza free participation
54 Bogucka Amber Gdańsk Bieg Marynarza free participation
55 Belau Adrianna Gdynia Bieg Marynarza free participation
56 Rybacki Kuba Reda Bieg Marynarza free participation
57 Kaczmarek Maksymilian Gdynia Bieg Marynarza Arka Gdynia free participation
58 Gorzelak Zuzia Gdynia Bieg Marynarza Morsy Sopot free participation
59 Kultys Aleksander Pogórze Bieg Marynarza free participation
60 Zakrzewska Anastazja Gdynia Bieg Marynarza free participation
61 Wojciechowski Ignacy Gdynia Bieg Marynarza free participation
62 Rajkowska Zofia Gdynia Bieg Marynarza Tyranozaury free participation
63 Żuławska Maja Gdynia Bieg Marynarza free participation
64 Wolny Maecelina Gdynia Bieg Marynarza free participation
65 Lipiec Kacper Gdynia Bieg Marynarza free participation
66 Wróbel Marcel Rumia Bieg Marynarza free participation
67 Korytko Marcelina Marcelina Bieg Marynarza free participation
68 Maramorosz Zuzia Gdynia Bieg Marynarza free participation
69 Kujawa Amelia Gdynia Bieg Marynarza free participation
70 Heimrath Antonina Gdynia Bieg Marynarza free participation
71 Górska Amelia Bojano Bieg Marynarza free participation
72 Grobelny Piotr Gdynia Bieg Marynarza free participation
73 Kuczyńska Aleksandra Gdynia Bieg Marynarza free participation
74 Grinholc Krzysztof Rumia Bieg Marynarza SP4 Rumia free participation
75 Lis Maria Rumia Bieg Marynarza Gorillas OCR free participation
76 Grązka Alicja Gdynia Bieg Marynarza free participation
77 Orlikowski Paweł Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
78 Gawryś Marcel Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
79 Krupiński Miłosz Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
80 Dąbrowska Maja Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
81 Weraksa Artur Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
82 Fede Oliwia Gdańsk Bieg Starszego Marynarza free participation
83 Kruszyńska Pola Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
84 Bzowski Emil Gdańsk Bieg Starszego Marynarza free participation
85 Elmanowska Natalia Reda Bieg Starszego Marynarza Mapeciaki Reda free participation
86 Jasińska Laura Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
87 Faljewski Krzysztof Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
88 Sokołowski Aleksander Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
89 Piasecka Matylda Warzno Bieg Starszego Marynarza free participation
90 Wit Kuba Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
91 Pisarek Mateusz Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
92 Antoniewicz Wiktoria Rumia Bieg Starszego Marynarza free participation
93 Sitarz Patrycja Wejherowo Bieg Starszego Marynarza free participation
94 Suchacka Róża Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
95 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg Starszego Marynarza Gorillas OCR free participation
96 Minta Mikołaj Gdynia Bieg Starszego Marynarza free participation
97 Czajka Mateusz Gdynia Bieg Starszego Marynarza KInO Rekin free participation
98 Daszkowska Marta Gdynia Bieg Starszego Marynarza Przedszkole „Pod Żaglami” free participation
99 Roslan-Karaś Tadeusz Pogórze Bieg Mata free participation
100 Ziemak Tomek Gdynia Bieg Mata free participation


Views: 737

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ