Challenge Yourself #1
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lachowicz Szymon Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR 20.00 PLN
2 Solecki Filip Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR 20.00 PLN
3 Dragan Blanka Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) paid
4 Jabłońska Marta Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) 25.00 PLN
5 Jabłoński Dominik Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow 20.00 PLN
6 Dybowska Weronika Sopot KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR 20.00 PLN
7 Gałuszyński Paweł Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow paid
8 Gałuszyński Łukasz Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow paid
9 Brodowicz Kamila Gdynia FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) paid
10 Dobrowolska Dalia Sopot KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow paid
11 Skotniewska Karolina Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow 20.00 PLN
12 Skotniewska Aleksandra Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow 20.00 PLN
13 Burdeńska Alicja Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow paid
14 Wolańska Lena Rumia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow paid
15 Lis Zuzanna Rumia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR 20.00 PLN
16 Majewska Konstancja Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) ACTIVE FLOW TEAM paid
17 Dobrowolska Dorota Sopot FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow paid
18 Sitterlee Piotr Zgorzałe FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Wykop Lenia paid
19 Sitterlee Zofia Zgorzałe KIDS (godz. 10:15 - 11:30) paid
20 Sitterlee Maja Zgorzałe FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) paid
21 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Wykop Lenia paid
22 Miłoś Michał Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Los Milos paid
23 Miłoś Karol Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Los Milos paid
24 Miłoś Iza Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Los Milos paid
25 Gałuszyńska Katarzyna Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow paid
26 Gałuszyńska Maja Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow paid
27 Gałuszyńska Nina Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow paid
28 Schweizer Konrad Gdynia KIDS (godz. 10:15 - 11:30) Gorillas paid
29 Schweizer Mirka Gdynia FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) BigYellowFoot Adventure Team paid
30 Furmańska Alicja Gdynia KIDS (godz. 10:15 - 11:30) Gorillas / SP 16 Gdynia 20.00 PLN
31 Miotke Kornelia Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow 20.00 PLN
32 Teska Patrycja Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Biegun OCR Team paid
33 Teska Martyna Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow paid


Views: 746

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ