XXXI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W MALBORKU
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 mroczek zenek Dubiel BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
2 Małkowski Mateusz Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - 10 000m Gmina Gardeja Biega 40.00 PLN
3 Krygowski Tomasz Tuchola BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
4 Piotrowski Lech Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS ZANTYR SZTUM paid BM
5 Cebula Bogdan Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
6 Stańczyk Martyna Gdańsk BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
7 Łada Marcin Żukowo BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
8 Szatkowski Józef Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Park Run Grudziądz paid BM
9 Chodyna Daniel Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
10 Ziąber Joanna Gdańsk BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
11 Daszkiewicz Krzysztof Daszkiewicz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
12 Jaskot Jerzy Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m niezrzeszony paid BM
13 Bałata Urszula Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
14 Głombiowska Zuzanna Gdynia BIEG GŁÓWNY - 10 000m Runpassion.pl TEAM paid BM
15 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
16 Legaszewski Roman Skórcz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Team MX Skórcz paid BM
17 Lewalski Mateusz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
18 Jędrzejewski Mariusz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
19 Klepacz Adam Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - 10 000m Amator 40.00 PLN
20 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
21 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
22 Waruszewski Karol Tczew BIEG GŁÓWNY - 10 000m Biegający Tczew 40.00 PLN
23 Dziweńka Beata Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
24 Żardecki Dawid Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY - 10 000m KS Sokół Zblewo paid BM
25 Matejuk Arkadiusz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m BEZTLENOWI MALBORK paid BM
26 Kamińska Joanna Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
27 Zima Jan Minięta BIEG GŁÓWNY - 10 000m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 40.00 PLN
28 Minda Anna Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
29 Groszkowski Marcin Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m 22 Blt 40.00 PLN
30 Bieńkowski Dawid Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m First Malbork Team 40.00 PLN
31 Babciak Roman Nowy Staw BIEG GŁÓWNY - 10 000m Waniewski Coaching/Lotos Running Team 40.00 PLN
32 Przybyła Marta Janówka BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
33 Krakówka Kamil Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
34 Krakówka Grzegorz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
35 Kałuziński Tomasz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
36 ORNOWSKI ZBIGNIEW Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Wtorkowy Trening 40.00 PLN
37 Kordecki Robert Wielki Klincz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Maratończyk Wielki Klincz 40.00 PLN
38 Markowicz Paulina Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
39 Krzyżykowski Mariusz Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Piaski paid BM
40 Dąbrowski Edmund Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m 40.00 PLN
41 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska BIEG GŁÓWNY - 10 000m Nordic Walking Malbork paid BM
42 Pepliński Grzegorz Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
43 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS ZANTYR SZTUM paid BM
44 Dudziak Mateusz Tczew BIEG GŁÓWNY - 10 000m REAL-NA GWIAZDECZKA 40.00 PLN
45 Stolarów Agnieszka Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Drużyna Pierścienia paid BM
46 Barnaś Agata Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Grupa Malbork 40.00 PLN
47 Barnaś Krzysztof Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m GRUPA MALBORK paid BM
48 Woszczyk Sebastian Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
49 Nowakowski Wojciech Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Grupa Malbork paid BM
50 Leszczyński Tomasz Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
51 godlewski łukasz malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Godlewski Runners 40.00 PLN
52 Dylert Arkadiusz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Grupa Malbork 40.00 PLN
53 Żuchowski Grzegorz Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m paid BM
54 Jaskulski Kazimierz Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m TIM NOGAWICA paid BM
55 Jaskulska Mirela Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m TIM NOGAWICA paid BM
56 Masys Agnieszka Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m GRUPA MALBORK paid BM
57 Tur Marcin Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem paid BM
58 Pawelczyk Monika Gdańsk BIEG GŁÓWNY - 10 000m Rogal Marciński paid BM
59 WTOREK KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ BIEG GŁÓWNY - 10 000m Parkrun Grudziądz paid BM
60 Abulgasem Marłan Poznań BIEG GŁÓWNY - 10 000m Rogal Marciński paid BM
61 Mroczkowski Tomasz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m GRUPA MALBORK 40.00 PLN


Views: 918

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ