# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | morsik weteran | paid BM |
2 | Młynarczyk Dariusz | Zalesie Górne | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
3 | Młodzik Anna | Toruń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
4 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | paid BM |
5 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
6 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
7 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
8 | Wilk Dariusz | Marki | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid | |
9 | Topczyński Krystian | Morzeszczyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
10 | Kuśmierz Klaudia | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
11 | Wójcicki Paweł | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
12 | Marcinek Rafał | Wrocław | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
13 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | paid BM |
14 | Zakrzewska Agnieszka | Cisy | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | kijowy folk | paid BM |
15 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Biegacze Wolności | paid |
16 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GARAŻ Nasielsk | paid BM |
17 | Olek Medard | Kijewo szlacheckie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
18 | Zieliński Marcin | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
19 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
20 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
21 | Oleś Tomasz | Nowy Sącz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
22 | Błońska Jolanta | Rakowice | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
23 | Prządka Agata | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
24 | Brodzik Martyna | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Fundacja Wsparcie na Starcie | paid BM |
25 | Golicz Marzena | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
26 | Dec Jacek | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
27 | Nitychoruk Patryk | Małaszewicze | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
28 | GUZ Robert | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | paid BM |
29 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
30 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Safe Sport Team | paid BM |
31 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
32 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
33 | WROCEŃSKI MARCIN | MALBORK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | paid BM |
34 | JAREMA Krzysztof | MALBORK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | paid BM |
35 | Wroceńska Gabriela | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
36 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
37 | Szablewski Piotr | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | PPK Team Malbork | paid BM |
38 | Matura Pawel | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | PPK Team Malbork | paid BM |
39 | Partyka Robert | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam | paid BM |
40 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Talex Borzytuchom | paid BM |
41 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
42 | Filasek Grzegorz | Powałki | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
43 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Wtorkowy Trening | paid BM |
44 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Biegowa Rodzinka | paid BM |
45 | Skowroński Andrzej | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Byle Dobiec Team | paid BM |
46 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 16plog Elbląg | paid BM |
47 | Kuternowski Dariusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
48 | Kos Sławomir | Nowy Dwór Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | DCT drużyna biegowa | paid BM |
49 | Rydelska Maria | Tuchola | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
50 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | KS Sokół Zblewo | paid BM |
51 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
52 | Bielecki Michał | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | paid BM |
53 | Bielecka Aleksandra | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | paid BM |
54 | Bielecka Kornelia | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | paid BM |
55 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | paid BM |
56 | Fryca Jarosław | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
57 | Meller Marcin | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
58 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
59 | Ziemnicki Michał | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
60 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
61 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Dąbrowski Team | paid BM |
62 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | paid BM |
63 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Parkrun Grudziądz | paid BM |
64 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
65 | Szar Szymon | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | SZAR RUN TEAM | paid BM |
66 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Gmina Gardeja Biega | paid BM |
67 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | paid BM |
68 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Wtorkowy Trening | paid BM |
69 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
70 | Pikała Karol | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | paid BM |
71 | Bieszke Artur | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | paid BM |
72 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
73 | Gąsiorowski Darek | Gardeja | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
74 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Gmina Gardeja Biega | paid BM |
75 | Krzaczkowski Tomasz | Rakowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rakowiec Team | paid BM |
76 | Lemkowski Rafał | Rakowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rakowiec Team | paid BM |
77 | LUDWIK Andrzej | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | paid BM |
78 | Czerniakowska Paulina | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
79 | Błaszczyk Dorota | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
80 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | parkrun Grudziądz | paid BM |
81 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
82 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | paid BM |
83 | Stańczyk Martyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
84 | Łada Marcin | Żukowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
85 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | niezrzeszony | paid BM |
86 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Runpassion.pl TEAM | paid BM |
87 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Team MX Skórcz | paid BM |
88 | Jędrzejewski Mariusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | DBZ9000 | paid BM |
89 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
90 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
91 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | KS Sokół Zblewo | paid BM |
92 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | paid BM |
93 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
94 | Minda Anna | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
95 | Krakówka Kamil | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
96 | Kałuziński Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
97 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | paid BM | |
98 | Krzyżykowski Mariusz | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Piaski | paid BM |
99 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Nordic Walking Malbork | paid BM |
100 | Pepliński Grzegorz | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | paid BM |
Views: 7803