Bieg Niepodległościowy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Krzemińska Agnieszka Teodorówka 1918 m KGW Wilczoruda free participation
2 Byliniak Julia Wola Pniewska 1918 m free participation
3 Byliniak Mariola Wola Pniewska 1918 m free participation
4 Wojtczak Jakub Witalówka 1918 m free participation
5 Wojtczak Radosław Witalówka 1918 m free participation
6 Zielony Tomasz Konie 1918 m Osp konie free participation
7 Przepióra Łukasz Błędów 5000 m free participation
8 Kawiński Bartłomiej Wyśmierzyce 5000 m free participation
9 Szybowska-Szymczak Joanna Kocerany 5000 m free participation
10 Becz Karol Białobrzegi 5000 m free participation
11 Markiewicz Ilona Pniewy 1918 m free participation
12 Wit Monika Wólka Załęska 1918 m PSP Jeziora free participation
13 Wit Leon Wólka Załęska 1918 m PSP Jeziora free participation
14 Wit Mikołaj Wólka Załęska 1918 m PSP Jeziora free participation
15 Wit Błażej Pniewy 1918 m PSP Jeziora free participation
16 Kołdra Robert Jeziora 5000 m free participation
17 Grzeszczyk Monika Wilczoruda 1918 m KGW Wilczoruda free participation
18 Stawicka Aneta Wiatrowiec 1918 m free participation
19 Janus Michał Koziegłowy 5000 m Klub Biegacza Mila free participation
20 Stykowska Małgorzata Jeziora 1918 m free participation
21 Stykowska Zuzanna Jeziora 1918 m free participation
22 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże 1918 m free participation
23 Dąbrowska Justyna Goszczyn 5000 m free participation
24 Prus Michał Wola Pniewska 1918 m free participation
25 Prus Urszula Wola Pniewska 1918 m free participation
26 Gajewski Tomasz Jeziora 1918 m PSP w Jeziorze free participation
27 Koch Katarzyna Jeziora 1918 m PSP w Jeziorze free participation
28 Węglarska Maja Jeziora 1918 m free participation
29 Koch Barbara Jeziora 1918 m free participation
30 Grzeszczyk Krystyna Wilczoruda 1918 m free participation
31 Stępień Sylwia Wilczoruda 1918 m free participation
32 Stępień Magdalena Warszawa 1918 m free participation
33 Janus Ilona Jasieniec 5000 m Klub biegacza Mila free participation
34 Orzechowska Klaudia Grójec 5000 m Klub Biegacza Mila free participation
35 Okolus Lucyna Michałówka 5000 m Klub Biegacza Mila free participation
36 Kabot Rafał Warka 5000 m KS Start Pułaski Warka free participation
37 Sołtysiak Julia Załęże Duże 5000 m free participation
38 Kołdra Bartłomiej Kołdra Ciechlin 1918 m free participation
39 Spólny Robert Grójec 5000 m free participation
40 Deska Patrycja Grójec 5000 m CKZiU Nowa Wieś free participation
41 Wicińska Izabela Adamów 5000 m G13 free participation
42 Mirecka Sylwia Mirecka Piotrkowice 5000 m free participation
43 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 5000 m free participation
44 Łuszczyk Andrzej Łychowska Wola 5000 m free participation
45 Łuszczyk Magdalena Łychowska Wola 5000 m Klub Biegacza Mila free participation
46 Wiciński Grzegorz Adamów 5000 m G13 free participation
47 Fronczak Róża Aleksandrów 1918 m Orki z Majorki free participation
48 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn 5000 m free participation
49 Mizińska Paulina Konie 1918 m free participation
50 Miziński Miłosz Konie 1918 m FC Mundialito free participation
51 Piecyk Piotr Jeziórka 5000 m free participation
52 Kiełczewska Paulina Dąbrówka 5000 m free participation
53 Chądzyńska Martyna Pniewy 1918 m Orki z Majorki free participation
54 narloch antoni tomaszówka 1918 m J#@*ć 60ki free participation
55 Bondel Natalia Kotorydz 1918 m Orki z Majorki free participation
56 Narloch Jakub Pniewy 5000 m Orki z Majorki free participation
57 Puzik Hania Józefosław 1918 m Puziki free participation
58 Puzik Franek Józefosław 5000 m Puziki free participation
59 Puzik Zosia Józefosław 1918 m Puziki free participation
60 Puzik Janusz Józefosław 5000 m Puziki free participation
61 Martyniak Sławomir Falęcin 1918 m Orki z Majorki free participation
62 Dębska Renata Rosołów 5000 m free participation
63 Kuczek Wiktor Witalówka 1918 m free participation
64 Rudnicka Natalia Ciechlin 1918 m Orki z Majorki free participation
65 Dominiak Joanna Michrów 1918 m free participation
66 Dominiak Tomasz Michrów 1918 m free participation
67 Dominiak Paweł Michrów 1918 m free participation
68 Witczak Mariusz Kocerany 5000 m free participation
69 Frączak Łucja Załęże Duże 1918 m free participation
70 Ratyński Paweł MOGIELNICA 5000 m free participation
71 cupryjak Olga Goszczyn 1918 m free participation
72 Szeląg Daniel Kruszew 5000 m free participation
73 Frączak Maciej Załęże Duże 1918 m free participation
74 Dynowski Szymon Michrów 1918 m free participation
75 Dynowska Marianna Michrów 1918 m free participation
76 Sobańska Anna Ziemięcin 5000 m free participation
77 Mieńkowski Marcin Goszczyn 5000 m free participation
78 Mieńkowska Sylwia Goszczyn 5000 m free participation
79 Krasowski Marcin Budki Petrykowskie 1918 m free participation
80 Stawicki Bartosz Konie 1918 m free participation
81 Krasowska Barbara Budki Petrykowskie 1918 m free participation
82 Krasowska Paulina Budki Petrykowskie 1918 m free participation
83 Dynowski Łukasz Michrów 5000 m free participation
84 Dynowski Grzegorz Michrów 5000 m free participation
85 Farjaszewska Maja Pniewy 1918 m free participation
86 Stępień Anita Warszawa 1918 m free participation
87 Kuszpit Marcin Komorniki 5000 m free participation
88 Płodzik Krzysztof Jurki 1918 m free participation
89 Farjaszewski Rafał Pniewy 1918 m free participation
90 Boroń Krzysztof Teodorówka 5000 m free participation
91 Chyła Miłosz Cychry 1918 m free participation
92 Chyła Igor Cychry 1918 m free participation
93 Szymański Rafał Konie 5000 m free participation
94 Chyła Marcin Cychry 1918 m free participation
95 Chyła Marlena Cychry 1918 m free participation
96 Czarnecki Rafał Bronisławka 5000 m free participation


Views: 1202

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ