Bieg Niepodległościowy
1918 m
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
FC Mundialito
1 Miziński Miłosz Konie 1918 m FC Mundialito
J#@*ć 60ki
2 narloch antoni tomaszówka 1918 m J#@*ć 60ki
KGW Wilczoruda
3 Krzemińska Agnieszka Teodorówka 1918 m KGW Wilczoruda
4 Grzeszczyk Monika Wilczoruda 1918 m KGW Wilczoruda
5 Grzeszczyk Krystyna Wilczoruda 1918 m KGW Wilczoruda
6 Stępień Sylwia Wilczoruda 1918 m KGW Wilczoruda
LKS Pniewy
7 Skrzypczak Krystian Pniewy 1918 m LKS Pniewy
LO Grojec
8 Tul Kalina Duży Dół 1918 m LO Grojec
9 Ejmocka Weronika Bronisławów 1918 m LO Grojec
10 Bińkiewicz Marta Jasieniec 1918 m LO Grojec
11 Grzeszczyk Julia Wilczoruda 1918 m LO Grojec
Orki z Majorki
12 Fronczak Róża Aleksandrów 1918 m Orki z Majorki
13 Chądzyńska Martyna Pniewy 1918 m Orki z Majorki
14 Bondel Natalia Kotorydz 1918 m Orki z Majorki
15 Martyniak Sławomir Falęcin 1918 m Orki z Majorki
16 Rudnicka Natalia Ciechlin 1918 m Orki z Majorki
Osp konie
17 Zielony Tomasz Konie 1918 m Osp konie
PSP Ciechlin
18 Grzeszczyk Blanka Wilczoruda 1918 m PSP Ciechlin
19 Szady Bartosz Osieczek 1918 m PSP Ciechlin
PSP Jeziora
20 Kiełczewski Łukasz Dąbrówka 1918 m PSP Jeziora
21 Kiełczewska Lidia Dąbrówka 1918 m PSP Jeziora
22 Kiełczewski Rafał Dąbrówka 1918 m PSP Jeziora
23 Wit Monika Wólka Załęska 1918 m PSP Jeziora
24 Wit Leon Wólka Załęska 1918 m PSP Jeziora
25 Wit Mikołaj Wólka Załęska 1918 m PSP Jeziora
26 Wit Błażej Pniewy 1918 m PSP Jeziora
27 Kiełczewska Paulina Dąbrówka 1918 m PSP Jeziora
PSP w Jeziorze
28 Gajewski Tomasz Jeziora 1918 m PSP w Jeziorze
29 Koch Katarzyna Jeziora 1918 m PSP w Jeziorze
Puziki
30 Puzik Hania Józefosław 1918 m Puziki
31 Puzik Zosia Józefosław 1918 m Puziki
Urząd Gminy Pniewy
32 Szymczak Ireneusz Michrów 1918 m Urząd Gminy Pniewy
_BRAK NAZWY_
33 Stępniewska Aleksandra Pniewy 1918 m
34 Stępniewska Monika Pniewy 1918 m
35 Michałowska Olga Lesznowola 1918 m
36 Rozegnał Hanna Wiatrowiec 1918 m
37 Nowicka Katarzyna Warszawa 1918 m
38 Czajkowska Wiolanta Grójec 1918 m
39 Wlazło Maja Wola Pniewska 1918 m
40 Skrzypczak Olga Pniewy 1918 m
41 Wlodarczyk Karolina Karolew 1918 m
42 Stępniewski Mateusz Karolew 1918 m
43 Stępniewska Aneta Karolew 1918 m
44 Choim Sylwia Sobienie Biskupie 1918 m
45 Choim Kamil Sobienie Biskupie 1918 m
46 Stawicki Apoloniusz Przykory 1918 m
47 Zagawa Kosma Wola Pniewska 1918 m
48 Kisiel Grażyna Wola Pniewska 1918 m
49 Budziszewska Jolanta Wola Pniewska 1918 m
50 Tkaczyk Czesław Wola Pniewska 1918 m
51 Ciomcia Wanda Wola Pniewska 1918 m
52 Jakubczak Bogdan Kruszew 1918 m
53 Jakubczak Danuta Kruszew 1918 m
54 Witek Elżbieta Kruszewek 1918 m
55 Grzonkowska Halina Kruszew 1918 m
56 Zalewska Grażyna Kruszew 1918 m
57 Szymczak Teresa Michrów 1918 m
58 Zagawa Aleksandra Wola Pniewska 1918 m
59 Szady Paweł Osieczek 1918 m
60 Szady Agnieszka Osieczek 1918 m
61 Jankowski Grzegorz Ciechlin 1918 m
62 Jankowski Dominik Ciechlin 1918 m
63 Melon Grzegorz Ciechlin 1918 m
64 Kołdra Marcelina Jeziora 1918 m
65 Kołdra Julita Jeziora 1918 m
66 Górecki Wojciech Przykory 1918 m
67 Górecki Rafał Przykory 1918 m
68 Wilk Julia Przykory 1918 m
69 Wilk Dariusz Przykory 1918 m
70 Janowski Kamil Jeziora-Nowina 1918 m
71 Rogowska Patrycja Witalówka 1918 m
72 Byliniak Julia Wola Pniewska 1918 m
73 Byliniak Mariola Wola Pniewska 1918 m
74 Wojtczak Jakub Witalówka 1918 m
75 Wojtczak Radosław Witalówka 1918 m
76 Stawicka Aneta Wiatrowiec 1918 m
77 Stykowska Małgorzata Jeziora 1918 m
78 Stykowska Zuzanna Jeziora 1918 m
79 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże 1918 m
80 Prus Michał Wola Pniewska 1918 m
81 Prus Urszula Wola Pniewska 1918 m
82 Węglarska Maja Jeziora 1918 m
83 Koch Barbara Jeziora 1918 m
84 Stępień Magdalena Warszawa 1918 m
85 Kołdra Bartłomiej Kołdra Ciechlin 1918 m
86 Mizińska Paulina Konie 1918 m
87 Kuczek Wiktor Witalówka 1918 m
88 Dominiak Joanna Michrów 1918 m
89 Dominiak Tomasz Michrów 1918 m
90 Dominiak Paweł Michrów 1918 m
91 Frączak Łucja Załęże Duże 1918 m
92 cupryjak Olga Goszczyn 1918 m
93 Frączak Maciej Załęże Duże 1918 m
94 Dynowski Szymon Michrów 1918 m
95 Dynowska Marianna Michrów 1918 m
96 Krasowski Marcin Budki Petrykowskie 1918 m
97 Stawicki Bartosz Konie 1918 m
98 Krasowska Barbara Budki Petrykowskie 1918 m
99 Krasowska Paulina Budki Petrykowskie 1918 m
100 Farjaszewska Maja Pniewy 1918 m
101 Stępień Anita Warszawa 1918 m
102 Płodzik Krzysztof Jurki 1918 m
103 Farjaszewski Rafał Pniewy 1918 m
104 Chyła Igor Cychry 1918 m
105 Chyła Marcin Cychry 1918 m


Views: 2853

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ