Bieg Niepodległościowy
5000 m
# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Stępniewski Piotr Pniewy Polska 5000 m Szybki Lopez
2 Sołdacki Marcin Żyrardów Polska 5000 m
3 Bińkowski Dariusz Grójec Polska 5000 m
4 Chmielewski Robert Kosmin Polska 5000 m
5 Perzyna Marcin Tarczyn Polska 5000 m Tarczyński Klub Biegowy
6 Kowalska Kinga Wilczoruda Polska 5000 m Psp Karolew
7 Kaczanowska Monika Kaczanowska Grójec Polska 5000 m CRiWWRE
8 Złotkowski Daniel Tarczyn Polska 5000 m
9 Rożej Dariusz Broniszew Polska 5000 m
10 Centkowski Łukasz Lutkówka Polska 5000 m LKS Osuchów
11 Przepióra Łukasz Błędów Polska 5000 m
12 Kawiński Bartłomiej Wyśmierzyce Polska 5000 m
13 Szybowska-Szymczak Joanna Kocerany Polska 5000 m
14 Becz Karol Białobrzegi Polska 5000 m
15 Kołdra Robert Jeziora Polska 5000 m
16 Janus Michał Koziegłowy Polska 5000 m Klub Biegacza Mila
17 Dąbrowska Justyna Goszczyn Polska 5000 m
18 Janus Ilona Jasieniec Polska 5000 m Klub biegacza Mila
19 Orzechowska Klaudia Grójec Polska 5000 m Klub Biegacza Mila
20 Okolus Lucyna Michałówka Polska 5000 m Klub Biegacza Mila
21 Kabot Rafał Warka Polska 5000 m KS Start Pułaski Warka
22 Sołtysiak Julia Załęże Duże Polska 5000 m
23 Spólny Robert Grójec Polska 5000 m
24 Deska Patrycja Grójec Polska 5000 m CKZiU Nowa Wieś
25 Wicińska Izabela Adamów 5000 m G13
26 Mirecka Sylwia Mirecka Piotrkowice Polska 5000 m
27 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice Polska 5000 m
28 Łuszczyk Andrzej Łychowska Wola Polska 5000 m
29 Łuszczyk Magdalena Łychowska Wola Polska 5000 m Klub Biegacza Mila
30 Wiciński Grzegorz Adamów Polska 5000 m G13
31 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn Polska 5000 m
32 Piecyk Piotr Jeziórka Polska 5000 m
33 Narloch Jakub Pniewy Polska 5000 m Orki z Majorki
34 Puzik Franek Józefosław Polska 5000 m Puziki
35 Puzik Janusz Józefosław Polska 5000 m Puziki
36 Dębska Renata Rosołów Polska 5000 m
37 Witczak Mariusz Kocerany Polska 5000 m
38 Ratyński Paweł MOGIELNICA Polska 5000 m
39 Szeląg Daniel Kruszew Polska 5000 m
40 Sobańska Anna Ziemięcin Polska 5000 m
41 Mieńkowski Marcin Goszczyn Polska 5000 m
42 Mieńkowska Sylwia Goszczyn Polska 5000 m
43 Dynowski Łukasz Michrów Polska 5000 m
44 Dynowski Grzegorz Michrów Polska 5000 m
45 Kuszpit Marcin Komorniki Polska 5000 m
46 Boroń Krzysztof Teodorówka Polska 5000 m
47 Szymański Rafał Konie Polska 5000 m
48 Czarnecki Rafał Bronisławka Polska 5000 m


Views: 4585

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ