Dystans LONG
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
AJUTO
1 Tybulczuk Jakub Tybulczuk Łódź Dystans LONG AJUTO paid
AWF specjalnie
2 Kusyk Marcin Gdynia Dystans LONG AWF specjalnie paid
Adventure is coming
3 Kuszyk Piotr Kuszyk Dębno Dystans LONG Adventure is coming paid
Bama Team
4 Jankiewicz Bogusław Wołomin Dystans LONG Bama Team paid
Bezpieczny Weekend
5 Garbien Maciej Warszawa Dystans LONG Bezpieczny Weekend paid
6 Sienkiewicz Krzysztof Warszawa Dystans LONG Bezpieczny Weekend paid
Bike Pals
7 Karbowiak Bartosz Wrocław Dystans LONG Bike Pals paid
8 Gierok Sebastian Karwiany Dystans LONG Bike Pals paid
Bikeboard
9 Tkocz Anna Katowice Dystans LONG Bikeboard paid
10 Mossoczy Zbigniew Zabierzów Dystans LONG Bikeboard paid
Blade Dupy Cycling Team
11 Skup Michal Warszawa Dystans LONG Blade Dupy Cycling Team paid
Browery.cc
12 Zaworski Radosław Poznań Dystans LONG Browery.cc paid
Burcak Team
13 Janikowski Michał Pruszków Dystans LONG Burcak Team paid
Cyklo Kwidzyn
14 Piasecki Stanisław KWIDZYN Dystans LONG Cyklo Kwidzyn paid
15 Szych Dariusz Rakowiec Dystans LONG Cyklo Kwidzyn paid
DAVEO.PL
16 Huba Damian Wrocław Dystans LONG DAVEO.PL paid
DT4YOU TEAM
17 Stankiewicz Gracjan Oborniki Dystans LONG DT4YOU TEAM paid
DT4YOU TEAM
18 GOMOŃSKI Eryk Oborniki Dystans LONG DT4YOU TEAM paid
DietetykaPodos.pl
19 Jemioło Grzegorz Brzoskwinia Dystans LONG DietetykaPodos.pl paid
Draexlmaier Mtb Team
20 Bławat Przemysław Jelenia Góra Dystans LONG Draexlmaier Mtb Team paid
EPO
21 Binczewski Bartosz Poznań Dystans LONG EPO paid
22 Kundzicz Leo Poznań Dystans LONG EPO paid
23 Gałuszek Michał Wrocław Dystans LONG EPO paid
Epic Trips No Hugs
24 Góźdź Michał Katowice Dystans LONG Epic Trips No Hugs paid
FSD Sport
25 Rymszewicz Bartłomiej Sarbiewo Dystans LONG FSD Sport paid
GodModeON
26 Wawrzecki Tomasz Warszawa Dystans LONG GodModeON paid
Gravel Wolsztyn
27 Jankowiak Paweł Kębłowo Dystans LONG Gravel Wolsztyn paid
Grupetto Warszawa
28 Garus Marek Warszawa Dystans LONG Grupetto Warszawa paid
29 Kamiński Tomasz Warszawa Dystans LONG Grupetto Warszawa paid
30 Zajączkowska Dorota Warszawa Dystans LONG Grupetto Warszawa
Hayabusa
31 Mirecki Dawid Sieraków Dystans LONG Hayabusa paid
Iglotech
32 Pokwicki Wojciech Iława Dystans LONG Iglotech paid
Immotion Specialized Galli ICM Team
33 Berdzik Piotr Wrocław Dystans LONG Immotion Specialized Galli ICM Team paid
Innergy Racing
34 Rumińska-Pietrzyk Joanna Kraków Dystans LONG Innergy Racing paid
JAKOŚ TAKOŚ
35 Zatorski Tomek Warszawa Dystans LONG JAKOŚ TAKOŚ paid
JIM TEAM MTB GOSTYŃ
36 Biernat Maciej Gostyń Dystans LONG JIM TEAM MTB GOSTYŃ paid
37 Staszewski Henryk Gostyń Dystans LONG JIM TEAM MTB GOSTYŃ paid
38 Kobus Mariusz Gostyn Dystans LONG JIM TEAM MTB GOSTYŃ paid
JSC
39 Majewski Piotr Jasło Dystans LONG JSC paid
K.S.R Roweria
40 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN Dystans LONG K.S.R Roweria
KRT
41 Różański Piotr POZNAŃ Dystans LONG KRT paid
KTK Graveloza
42 Hodakowski Michał Warszawa Dystans LONG KTK Graveloza paid
KURACJUSZE
43 Trzpiola Tycjan Amsterdam Dystans LONG KURACJUSZE paid
Kawaler Wieczorową Porą
44 Łazarek Daniel Sopot Dystans LONG Kawaler Wieczorową Porą
Krakoska Scena Gravelowa
45 Kopel Krzysiek Kraków Dystans LONG Krakoska Scena Gravelowa paid
Laluś Squad
46 di Kapio Leon Rzeszów Dystans LONG Laluś Squad paid
MTB4Fun
47 Piaskowski Michał Gorzów Wielkopolski Dystans LONG MTB4Fun paid
MTB TEAM GORZÓW
48 Frankowski Paweł GORZÓW WIELKOPOLSKI Dystans LONG MTB TEAM GORZÓW paid
49 Hornowski Paweł Gorzów Wielkopolski Dystans LONG MTB TEAM GORZÓW paid
Mamba on Bike
50 Pieczyński Adam Piotrków Trybunalski Dystans LONG Mamba on Bike paid
51 Juranek Dorota Katowice Dystans LONG Mamba on Bike paid
Mitsubishi Materials MTB Team
52 Błaszczyk Bartosz Dołuje Dystans LONG Mitsubishi Materials MTB Team paid
Mitutoyo AZS Wratislavia
53 Klimaszewski Łukasz .Wrocław Dystans LONG Mitutoyo AZS Wratislavia paid
Morenka Team
54 Szwaracka Małgorzata Gdańsk Dystans LONG Morenka Team paid
N.S.A.T
55 Kozłowski Patryk Wrocław Dystans LONG N.S.A.T paid
56 Żelazny Konrad Osielsko Dystans LONG N.S.A.T paid
Najszybszy we wsi
57 Waczko Robert Tomaszów Bolesławiecki Dystans LONG Najszybszy we wsi paid
Never Enough
58 Kunc Filip Turnov Dystans LONG Never Enough
OWL MOUNTAINS MTB TEAM
59 Kuś Szczepan Wrocław Dystans LONG OWL MOUNTAINS MTB TEAM paid
PKO BP Team
60 Kwiatkowski Michał Piastów Dystans LONG PKO BP Team paid
PWST
61 Chułek Joanna Międzychód Dystans LONG PWST paid
Profesjonalni Amatorzy
62 Żurawska Małgorzata Nowa Ruda Dystans LONG Profesjonalni Amatorzy
63 Celiński Marek WROCŁAW Dystans LONG Profesjonalni Amatorzy paid
QUEST RACING TEAM
64 KULKA JACEK JELENIA GÓRA Dystans LONG QUEST RACING TEAM paid
Qqryq Rogoziniec
65 Jagodziński Michał Rogoziniec Dystans LONG Qqryq Rogoziniec
RKS
66 Hadzicka Sylwia Wroclaw Dystans LONG RKS
67 Garnek Piotr Wroclaw Dystans LONG RKS
RezerwatPrzygody.pl
68 Wierzbowski Piotr Gdynia Dystans LONG RezerwatPrzygody.pl paid
Ruda Pabianice
69 Kuropatwa Sylwia Pabianice Dystans LONG Ruda Pabianice paid
SKPT Gdańsk
70 Chmara Magdalena Nowa Karczma Dystans LONG SKPT Gdańsk paid
71 Ćwidak Paweł Gdańsk Dystans LONG SKPT Gdańsk paid
STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team
72 Ryczkowski Łukasz Strzelin Dystans LONG STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team paid
Salon rowerowy NaSzosie/Polski Klub MTB
73 Miklaszewski Daniel Warszawa Dystans LONG Salon rowerowy NaSzosie/Polski Klub MTB paid
Supra
74 Gadomski Rafał Warszawa Dystans LONG Supra
Szałsza Team
75 ADAM MIROSŁAW SZAŁSZA Dystans LONG Szałsza Team paid
Szybki Jak Nikt
76 Wieczorek Szymon Kłodzko Dystans LONG Szybki Jak Nikt paid
Team PKO Bank Polski
77 Tararuj Edyta Warszawa Dystans LONG Team PKO Bank Polski paid
Team Paprykarz
78 Sykuła Przemysław Sangrodz Dystans LONG Team Paprykarz paid
79 Gralewska Magdalena Sangrodz Dystans LONG Team Paprykarz paid
Tureckie Towarzystwo Turystyczne
80 Maciaszek Adam Poznań Dystans LONG Tureckie Towarzystwo Turystyczne paid
81 Mikuła Jakub Wrocław Dystans LONG Tureckie Towarzystwo Turystyczne paid
VEZUVIO TEAM
82 Wojciak Lukasz Rosnowo Dystans LONG VEZUVIO TEAM
Velcredo
83 Ossowska Maria Schindellegi Dystans LONG Velcredo paid
ZWIFT Polska
84 Wielakin Darek Białystok Dystans LONG ZWIFT Polska paid
Zakręcony Squad
85 Skubisz Łukasz Warszawa Dystans LONG Zakręcony Squad paid
ZielonyF16
86 Olenko Bartosz Gniezno Dystans LONG ZielonyF16 paid
_BRAK NAZWY_
87 Lech Wojciech Jelenia Góra Dystans LONG paid
88 Worek Dawid Pruchna Dystans LONG paid
89 Stanek Dawid Gajków Dystans LONG paid
90 Florek Przemyslaw Gdańsk Dystans LONG
91 Skóra Bartłomiej Warszawa Dystans LONG paid
92 batkiewicz sebastian gdańsk Dystans LONG paid
93 Kraus Krzysztof Warszawa Dystans LONG paid
94 Niewczas Andrzej Kielce Dystans LONG paid
95 Midgley Steven Glossop Dystans LONG paid
96 Wieczorek Szymon Kłodzko Dystans LONG paid
97 Jaworski Tomasz Ustroń Dystans LONG paid
98 Rydel Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Dystans LONG paid
99 Sienkiewicz Wojtek Oława Dystans LONG paid
100 Szymerowski Łukasz Wejherowo Dystans LONG paid
101 Zieba Klaudiusz Zurich Dystans LONG
102 Bieroński Andrzej Wrocław Dystans LONG paid
103 Chyliński Jakub Wrocław Dystans LONG paid
104 Brodacki Dominik Warszawa Dystans LONG paid
105 Turliński Marek Wałbrzych Dystans LONG
106 Rożek Wojciech Dołuje Dystans LONG paid
107 kowalczyk sebastian krakow Dystans LONG paid
108 Piotrkowicz Piotr Piotrkowicz Zgorzelec Dystans LONG
109 Gołaszewski Paweł Gdańsk Dystans LONG paid
110 Cepa Paweł Przelewice Dystans LONG paid
111 Będkowski Piotr Wrocław Dystans LONG paid
112 Gruszczyński Artur Katowice Dystans LONG paid
113 Luboński Stanisław Gniezno Dystans LONG paid
114 Barański Jakub gdańsk Dystans LONG paid
115 Rudy Michał Wysoka Dystans LONG paid
116 Szyber Przemysław Wrocław Dystans LONG paid
117 Nackowski Tomasz Wrocław Dystans LONG paid
118 Rządziński Dawid Niegosławice Dystans LONG paid
119 Rudziński Marek Bolesławiec Dystans LONG
120 Aplas Adam Zamienie Dystans LONG paid
121 Palka Mikołaj Przebieczany Dystans LONG paid
122 Sieniuć Kuba Piaseczno Dystans LONG
123 Tomczyk Marek Gajkowice Dystans LONG
124 Pawlus Paweł Cięcina Dystans LONG paid
125 Radomski Tomasz Polanka Hallera Dystans LONG paid
126 Dobosz Patryk Tarnów Opolski Dystans LONG
127 Piechulski Szymon Jedlina Zdrój Dystans LONG paid
128 Leśniak Maciej Gdynia Dystans LONG paid
129 Pajszczyk Krzysztof Mosina Dystans LONG paid
130 Kot Kamil Marki Dystans LONG paid
131 Bronecki Marcin Szczecin Dystans LONG paid
132 Bartosik Łukasz Skórzewo Dystans LONG
133 Wysocki Marcin Wrocław Dystans LONG
134 Hadyniak Rafał Szczecin Dystans LONG paid
135 Jaś Piotr Gdańsk Dystans LONG
136 Łyżwa Piotr Skarżysko-Kamienna Dystans LONG paid
137 Gębalska Agnieszka Warszawa Dystans LONG paid
138 Rudnicki Mariusz Wołów Dystans LONG paid
139 Górzyński Łukasz Łomianki Dystans LONG paid
140 Miękus Michał Golina Dystans LONG paid
141 Białaszewski Bartłomiej Gdańsk Dystans LONG paid
142 Kalisiak Grzegorz Mosina Dystans LONG paid
143 Ciesielski Maciej Wrocław Dystans LONG paid
144 Slok Hubert Warszawa Dystans LONG paid
145 Milewicz Michal Warszawa Dystans LONG paid
146 Kwiatkowski Tomasz Warszawa Dystans LONG paid
147 Wasilewski Sergiusz Warsaw Dystans LONG paid
148 krawczyk aleksander wrocław Dystans LONG
149 Radziszewski Paweł Warszawa Dystans LONG
150 Błażejczak Rafał Wrocław Dystans LONG paid
151 Grzechnik Jakub Warszawa Dystans LONG paid
152 Chustecki Wojciech Warszawa Dystans LONG paid
153 Gajkowski Marcin Chotomów Dystans LONG paid
154 Kowalewski Rafał Pruszków Dystans LONG
155 Oszast Grzegorz Warszawa Dystans LONG paid
156 Ossowski Adam Schindellegi Dystans LONG paid
157 Słomski Tomasz Sosnowiec Dystans LONG paid
158 Smęt Kamila Kietlin Dystans LONG paid
159 Smęt Kamil Kietlin Dystans LONG paid
160 Sadaj Krzysztof Bydgoszcz Dystans LONG paid
161 Zgodziński Mariusz Bolesławiec Dystans LONG paid
162 Szczepaniak Rafał Warszawa Dystans LONG paid
163 Szegda Łukasz Warszawa Dystans LONG paid
164 Hakało Jakub Woźniaków Dystans LONG paid
165 Szczepański Łukasz Warszawa Dystans LONG paid
166 Skweres Piotr Gdynia Dystans LONG paid
167 Andruchów Krzysztof Siechnice Dystans LONG
168 Szkop Maciej Radwanice Dystans LONG paid
169 Zając Grzegorz Świeradów-Zdrój Dystans LONG paid
170 Ałasa Rafał Warszawa Dystans LONG paid
171 Kieża Jakub Różanki Dystans LONG paid
172 Ziółkowski Bartosz Łochowo Dystans LONG paid
173 Skubisz Łukasz Warszawa Dystans LONG
174 Kruczkowska Czesława Groblice Dystans LONG paid
175 Łaskawska Justyna Warszawa Dystans LONG paid
176 Roszkowiak Radosław Poznań Dystans LONG paid
177 Żygiewicz Małgorzata Gdańsk Dystans LONG paid
178 Mastej Adrian Wrocław Dystans LONG paid
179 Laskowski Tomasz Radzymin Dystans LONG paid
180 Radziszewski Karol Poznań Dystans LONG
181 Porowski Adam Grossräschen Dystans LONG paid
182 Kryzar Krzysztof Szczecin Dystans LONG
183 Ożibko Michał Warszawa Dystans LONG paid
184 Mazuga Tomasz Świebodzice Dystans LONG paid
185 Ryż Mariusz Bolesławie Dystans LONG paid
186 Dawid Bartłomiej Gdansk Dystans LONG
187 Kurpiński Grzegorz Lubin Dystans LONG paid
188 Jasiuwian Łukasz Czapury Dystans LONG paid
189 Pietrowski Tomasz Wrocław Dystans LONG paid
190 Banucha Dariusz Warszawa Dystans LONG paid
191 GOŁECKI JAKUB Bydgoszcz Dystans LONG paid
192 Kowalski Marek Siekierczyn Dystans LONG paid
193 Leszczyńska Kamila Warszawa Dystans LONG paid
194 Majewski Michał Warszawa Dystans LONG paid
195 Lisowski Maciej Bielsko Biała Dystans LONG paid
196 Raczko Tomasz Bolesławiec Dystans LONG paid
197 Klapetek Rafał Lubań Dystans LONG paid
198 Schild Hubert Poznań Dystans LONG paid
199 Sawiński Michał Poznań Dystans LONG paid
200 Kaleta Marcin Łódź Dystans LONG paid
201 Kośmider Norbert Zgorzelec Dystans LONG paid
202 Iksal Marcin Iksal Pogrzebień Dystans LONG paid
203 Manorek MARIUSZ Wrocław Dystans LONG paid
204 Stabryn Mariusz WROCŁAW Dystans LONG paid
205 Pietrasik Łukasz Wrocław Dystans LONG paid
206 Kasprzyk Damian Wrocław Dystans LONG paid
207 Suhs Piotr Strzelce Opolskie Dystans LONG paid
208 Chabierski Paweł Bieruń Dystans LONG paid
209 Skotak Sebastian Piaseczno Dystans LONG paid
210 mazurczak maciej munina Dystans LONG paid
211 Wilisowski Przemysław Ustroń Dystans LONG paid
212 Wiśniewski Daniel Wrocław Dystans LONG paid
213 Hofmański Rafał Kotlin Dystans LONG paid
214 Kozimor Dawid Kiełczów Dystans LONG paid
215 Kawalerowicz Marcin Strzelce Opolskie Dystans LONG paid
216 Sławiński Borys Sławiński Głogów Dystans LONG paid
dietetykapodos.pl
217 Podos Monika Podos Tarnow Dystans LONG dietetykapodos.pl paid
duma AWFu
218 Lis Marcin Gdańsk Dystans LONG duma AWFu paid


Views: 22390

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ