# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michalak Konrad | Gdynia | Dystans 10km | Drużyna Alicja&Gracja 3Miasto | paid on-line | |
2 | Rachwalski Wojciech | Gdańsk | Dystans 10km | Rachwale | paid on-line | |
3 | Bachar Piotr | Gdańsk | Dystans 10km | TebaTeam | paid on-line | |
4 | Koszewski Sławomir | Gdańsk | Dystans 10km | Runner's High | paid on-line | |
5 | Targoński Andrzej | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
6 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Dystans 10km | paid on-line | ||
7 | Pyż Sławomir | Gdańsk | Dystans 10km | ZKM Gdańsk | paid on-line | |
8 | Kasprzycki Michał | Gdańsk | Dystans 10km | Damen Engineering Gdańsk | paid on-line | |
9 | ZALESKI MARIUSZ | GDAŃSK | Dystans 10km | paid on-line | ||
10 | Stukan Maciej | Sopot | Dystans 10km | paid on-line | ||
11 | Stukan Joanna | Sopot | Dystans 10km | paid on-line | ||
12 | Nawrocki Jacek | Bojano | Dystans 10km | Bojano Biega | paid on-line | |
13 | Giergielewicz Agnieszka | Bojano | Dystans 10km | BOJANO BIEGA | paid on-line | |
14 | Garbacz Magdalena | Gdańsk | Dystans 10km | NOVEO INTERACTIVE | paid | |
15 | Owerczuk Łukasz | Gdańsk | Dystans 10km | NOVEO INTERACTIVE | paid | |
16 | Arent Jarek | Gdańsk | Dystans 10km | Arent Team | paid on-line | |
17 | Arent Alan | Gdańsk | Dystans 10km | Arent Team | paid on-line | |
18 | Żmudziński Kamil | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
19 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Dystans 10km | Klub Weteranów LA w Sopocie | paid on-line | |
20 | Nachowska Bożena | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
21 | Milewska Joanna | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
22 | Dejnakowska Aneta | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
23 | kocbuch kasia | kolbudy | Dystans 10km | paid on-line | ||
24 | Podlecki Przemysław | Pruszcz Gdański | Dystans 10km | Pruszcz Biega | paid on-line | |
25 | Podlecki Piotr | Pruszcz Gdański | Dystans 10km | Pruszcz Biega | paid on-line | |
26 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
27 | Lesisz Agata | Borkowo | Dystans 10km | paid on-line | ||
28 | Cesarz Karol | Suchy Dąb | Dystans 10km | Team Nutrilite | paid on-line | |
29 | Wójcik Damian | Darłowo | Dystans 10km | Runnerswalde Darłowo | ||
30 | MILEWSKI KRZYSZTOF | ELBLĄG | Dystans 10km | paid on-line | ||
31 | Hennig Marcin | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
32 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Dystans 10km | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | paid on-line | |
33 | Barski Bartłomiej | Borkowo | Dystans 10km | paid on-line | ||
34 | Gumowski Marcin | Gdansk | Dystans 10km | paid on-line | ||
35 | Cieśliński Michał | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
36 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Dystans 10km | |||
37 | Specjał Krzysztof | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
38 | Piórkowska Natalia | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
39 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
40 | Ziółkowski Robert | Borkowo | Dystans 10km | paid on-line | ||
41 | NOWAK Andrzej | GDAŃSK | Dystans 10km | paid on-line | ||
42 | Piszczatowski Michał | Łęgowo | Dystans 10km | paid on-line | ||
43 | Cholewiński Tomasz | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
44 | Marszałkowski Piotr | Gdańsk | Dystans 10km | Team Nutrilite | paid on-line | |
45 | Marszałkowski Karol | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
46 | Haluk Przemysław | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
47 | Gawron Piotr | Bytów | Dystans 10km | KB GOCH Bytów | paid on-line | |
48 | Przypek Marcin | Sztum | Dystans 10km | paid on-line | ||
49 | Rybarczyk Jacek | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
50 | Duch Marek | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
51 | Rosa Bogusława | Gdańsk | Dystans 10km | KasiArki | paid on-line | |
52 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Dystans 10km | 49 Baza Lotnicza | paid on-line | |
53 | Walterski Sławomir | Toruń | Dystans 10km | WalterTeam | ||
54 | Wichowska Agnieszka | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
55 | Sudoł Michał | Wejherowo | Dystans 10km | paid on-line | ||
56 | Perucki Maciej | Gdynia | Dystans 10km | biegamyrazem.pl | paid on-line | |
57 | Sotowicz Urszula | Gdańsk | Dystans 10km | Aplitt | paid on-line | |
58 | Garrison Jeff | Gdansk | Dystans 10km | paid on-line | ||
59 | Czucha Janusz | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
60 | Słowik Damian | Gdańsk | Dystans 10km | BOB Runner | paid on-line | |
61 | Zawaluk Marcin | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
62 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Dystans 10km | paid on-line | ||
63 | Goździewski Paweł | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
64 | Quinn Andy | Gdynia | Dystans 10km | paid on-line | ||
65 | FIJOŁEK JAROSLAW | GDAŃSK | Dystans 10km | paid on-line | ||
66 | Siuda Lukasz | BORKOWO | Dystans 10km | Extra FAN | paid on-line | |
67 | Połeć Izabela | Gdynia | Dystans 10km | paid on-line | ||
68 | LANG Pawel | Gdansk | Dystans 10km | LANG TEAM ZABIANKA | paid on-line | |
69 | LANG Marcin | Gdynia | Dystans 10km | LANG TEAM ZABIANKA | paid on-line | |
70 | Pergoł Marek | Borkowo Łostowickie | Dystans 10km | paid on-line | ||
71 | Baranowski Marcin | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
72 | Bebel Lidia | Gdynia | Dystans 10km | |||
73 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Dystans 10km | paid on-line | ||
74 | Szymanek Przemysław | Gdańsk | Dystans 10km | TDT | paid on-line | |
75 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Dystans 10km | Team Deaf | paid on-line | |
76 | Kłudziak Andrzej | Gdynia | Dystans 10km | wymiatacze | paid on-line | |
77 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Dystans 10km | Lechia Gdańsk / VRC | paid on-line | |
78 | Toporek Aleksanrda | Przodkowo | Dystans 10km | Team Deaf | paid on-line | |
79 | Waszczyk Maciej | Sopot | Dystans 10km | Banqsoft | paid on-line | |
80 | Ellert Rafał | Gdańsk | Dystans 10km | Amazon Development Center Gdańsk | paid on-line | |
81 | ŁUKASZEWICZ STANISŁAW | GDAŃSK | Dystans 10km | paid on-line | ||
82 | Piróg Arkadiusz | SZTUM | Dystans 10km | LKS ZANTYR SZTUM | ||
83 | Hefczyc Wojciech | Pruszcz Gdański | Dystans 10km | BanqSoft | paid on-line | |
84 | Kiedrowska Daria | Gdynia | Dystans 10km | |||
85 | Giziewski Sebastian | Pruszcz Gdański | Dystans 10km | paid on-line | ||
86 | Mocarski Krzysztof | Banino | Dystans 10km | paid on-line | ||
87 | Antosz Alicja | Lębork | Dystans 10km | paid on-line | ||
88 | Woryna Tomasz Woryna | Bojano | Dystans 10km | paid | ||
89 | Grygorowicz Bartosz | Gdansk | Dystans 10km | Kulik&Kurek | paid on-line | |
90 | Pawłowski Mirosław | Gdańsk | Dystans 10km | CTM Team | paid on-line | |
91 | Niemiec Bartłomiej | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
92 | Borowska Monika | Gdańsk | Dystans 10km | |||
93 | Kadziński Leszek | Gdańsk | Dystans 10km | 600mm | paid on-line | |
94 | Graczyk Krzysztof | Gdynia | Dystans 10km | paid on-line | ||
95 | Sawirski Krzysztof | Gdynia | Dystans 10km | GROMbiega | ||
96 | Milewicz Marek | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
97 | Ługowski Marcin | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
98 | Filipiak Beata | Elbląg | Dystans 10km | paid on-line | ||
99 | Zachariasz Maciej | Gdańsk | Dystans 10km | paid on-line | ||
100 | Misiak Daniel | Gdynia | Dystans 10km | Ring Raiders | paid on-line |
Views: 13238