# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T Białystok | |||||||||
1 | Milczunas Marcin. | Białystok | 100m styl dowolny | 3T Białystok | paid | ||||
2 | Milczunas Marcin | Białystok | 200m styl dowolny | 3T Białystok | paid BM | ||||
ARUA | |||||||||
3 | Miszkiniuk. Rafał | Biała Podlaska | 50m styl dowolny | ARUA | paid | ||||
4 | Miszkiniuk Rafał. | Biała Podlaska | 100m styl dowolny | ARUA | paid | ||||
5 | Miszkiniuk Rafał | Biała Podlaska | 200m styl dowolny | ARUA | paid BM | ||||
AUTO REKIN | |||||||||
6 | Bokuniewicz Łukasz | Sędki | 200m styl dowolny | AUTO REKIN | paid BM | ||||
Aquama Team | |||||||||
7 | Majewska Magdalena. | Gdynia | 50m styl dowolny | Aquama Team | paid | ||||
8 | Majewska Magdalena | Gdynia | 25m styl dowolny | Aquama Team | paid BM | ||||
BKM "POLAR" | |||||||||
9 | KUŚNIERZ DARIUSZ | BARTOSZYCE | 500m styl dowolny | BKM "POLAR" | paid BM | ||||
Drużyna ML | |||||||||
10 | Rusiecki Mariusz | Kętrzyn | 100m styl dowolny | Drużyna ML | paid BM | ||||
Duch Puszczy | |||||||||
11 | Wyszomirski Marek. | Wasilków | 50m styl klasyczny | Duch Puszczy | paid | ||||
12 | Wyszomirski Marek | Wasilków | 50m styl dowolny | Duch Puszczy | paid BM | ||||
Ekipa Biankowskiego | |||||||||
13 | Zwolińska Beata | Gdynia | 50m styl klasyczny | Ekipa Biankowskiego | paid BM | ||||
Euro Windows Augustów | |||||||||
14 | Wiśniewski Bartek | Augustów | 25m styl dowolny | Euro Windows Augustów | |||||
GWSC | |||||||||
15 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | 500m styl dowolny | GWSC | paid BM | ||||
GWSC Team | |||||||||
16 | Mazur Mirela | Gdynia | 500m styl dowolny | GWSC Team | paid BM | ||||
17 | Pilarski Krzysztof Pilarski | Gdynia | 500m styl dowolny | GWSC Team | paid BM | ||||
18 | BIANKOWSKI PIOTR | RUMIA | 500m styl dowolny | GWSC Team | paid | ||||
19 | Sikora Józef | Gdynia | 50m styl klasyczny | GWSC Team | |||||
20 | Sikora Mariola | Gdynia | 100m styl dowolny | GWSC Team | paid | ||||
21 | Kabelis Aleksandra. | Gdynia | 200m styl dowolny | GWSC Team | |||||
22 | Kabelis Aleksandra | Gdynia | 100m styl dowolny | GWSC Team | |||||
GWSC Team | |||||||||
23 | Kabelis. Aleksandra | Gdynia | 50m styl dowolny | GWSC Team | |||||
24 | Łaszkiewicz. Marcin | Gdynia | 50m styl klasyczny | GWSC Team | paid | ||||
25 | Łaszkiewicz Marcin. | Gdynia | 100m styl dowolny | GWSC Team | paid | ||||
26 | BIANKOWSKI PIOTR. | RUMIA | 200m styl dowolny | GWSC Team | paid | ||||
27 | Sikora Mariola. | Gdynia | 200m styl dowolny | GWSC Team | paid | ||||
28 | Tumialis Karol | Olsztyn | 500m styl dowolny | GWSC Team | paid BM | ||||
Heiztechnik | |||||||||
29 | Sałata Dawid | Skowarcz | 500m styl dowolny | Heiztechnik | paid BM | ||||
KS Seba-Sport Pisz | |||||||||
30 | Chiliński Eryk | Pisz | 25m styl dowolny | KS Seba-Sport Pisz | paid BM | ||||
31 | Ciborowski Itan | Pisz | 25m styl klasyczny | KS Seba-Sport Pisz | paid BM | ||||
32 | Ciborowska Aneta | Pisz | 100m styl dowolny | KS Seba-Sport Pisz | paid BM | ||||
33 | Ciborowski Sebastian | Pisz | 25m styl klasyczny | KS Seba-Sport Pisz | paid BM | ||||
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||||||
34 | Kuleszka Anna. | Węgorzewo | 50m styl dowolny | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | paid | ||||
35 | Rymszewicz Tomasz | Węgorzewo | 25m styl klasyczny | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | paid BM | ||||
36 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | 25m styl dowolny | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | paid | ||||
Lech - Mors | |||||||||
37 | Makurat. Leszek | Chwaszczyno | 50m styl klasyczny | Lech - Mors | paid | ||||
38 | Makurat Leszek. | Chwaszczyno | 25m styl dowolny | Lech - Mors | paid | ||||
39 | Makurat Leszek | Chwaszczyno | 25m styl klasyczny | Lech - Mors | paid BM | ||||
Lech Mors | |||||||||
40 | Witas Edward. | Gdańsk | 50m styl klasyczny | Lech Mors | paid | ||||
41 | Witas Edward | Gdańsk | 25m styl klasyczny | Lech Mors | paid BM | ||||
Lodołamacze Biała Podlaska | |||||||||
42 | Jagiełło Michał.. | Biała Podlaska | 50m styl dowolny | Lodołamacze Biała Podlaska | paid | ||||
43 | Jagiełło Michał. | Biała Podlaska | 25m styl dowolny | Lodołamacze Biała Podlaska | paid | ||||
44 | Jagiełło Michał | Biała Podlaska | 25m styl klasyczny | Lodołamacze Biała Podlaska | paid BM | ||||
Lodołamacze Margonin | |||||||||
45 | Śwital Leszek. | Margonin | 500m styl dowolny | Lodołamacze Margonin | paid | ||||
46 | Śwital Leszek | Margonin | 50m styl dowolny | Lodołamacze Margonin | paid BM | ||||
MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | |||||||||
47 | Wawer Aneta | Ełk | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | paid BM | ||||
48 | Kutniewski Mariusz | Grajewo | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | paid BM | ||||
49 | Krutul Kasia | Grajewo | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | paid BM | ||||
50 | Kiluk Beata | Grajewo | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | paid BM | ||||
51 | Szymkiewicz Daniel | Ełk | 50m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | paid BM | ||||
52 | Mielech Eryk | Grajewo | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | paid BM | ||||
53 | Mielech Grześ | Grajewo | 25m styl dowolny | MROŹNE WILKI Z GRAJEWA | paid BM | ||||
MWSC Zahartowani Ełk | |||||||||
54 | Piechowski Miłosław. | Ełk | 50m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | paid | ||||
55 | Gabruś Katarzyna | Ełk | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
56 | Gabruś Dariusz | EŁK | 100m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
57 | Przyborowski Marek | Woszczele | 50m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
58 | Lipińska Agnieszka | Ełk | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
59 | Grzymkowski Dariusz. | Ełk | 200m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | paid | ||||
60 | Grzymkowski Dariusz | Ełk | 100m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
61 | Grzymkowska Katarzyna | Ełk | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
62 | Żywalewska Magdalena | Ełk | 500m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
63 | Klepacka Agata | Ełk | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
64 | Klepacki Maciej | Ełk | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
65 | Kumiszcza Teresa. | Ełk | 50m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | paid | ||||
66 | Kumiszcza Teresa | Ełk | 25m styl klasyczny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
67 | Kumiszcza Grzegorz. | Ełk | 100m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | paid | ||||
68 | Kumiszcza Grzegorz | Ełk | 50m styl dowolny | MWSC Zahartowani Ełk | paid BM | ||||
Malborskie Morsy | |||||||||
69 | Witkowski Albert... | Malbork | 50m styl dowolny | Malborskie Morsy | paid | ||||
70 | Witkowski Albert.. | Malbork | 50m styl klasyczny | Malborskie Morsy | paid | ||||
71 | Witkowski Albert. | Malbork | 25m styl klasyczny | Malborskie Morsy | paid | ||||
72 | Witkowski Albert | Malbork | 25m styl dowolny | Malborskie Morsy | paid BM | ||||
Mieleński Klub Morsów ESKIMOS | |||||||||
73 | Prusinowska Aldona. | Mielno | 50m styl dowolny | Mieleński Klub Morsów ESKIMOS | paid | ||||
74 | Choiński Zbigniew | Mielno | 25m styl dowolny | Mieleński Klub Morsów ESKIMOS | paid BM | ||||
75 | Prusinowska Aldona | Mielno | 100m styl dowolny | Mieleński Klub Morsów ESKIMOS | paid BM | ||||
Moc Neptuna | |||||||||
76 | Bajda Piotr | Połczyno | 50m styl dowolny | Moc Neptuna | paid BM | ||||
Morsole Szczecin | |||||||||
77 | Zawadzki Grzegorz. | Szczecin | 25m styl dowolny | Morsole Szczecin | paid | ||||
78 | Gielo. Michał | Szczecin | 50m styl klasyczny | Morsole Szczecin | paid | ||||
79 | Gielo Michał. | Szczecin | 25m styl dowolny | Morsole Szczecin | paid | ||||
80 | Zawadzki Grzegorz | Szczecin | 500m styl dowolny | Morsole Szczecin | paid BM | ||||
81 | Gielo Michał | Szczecin | 500m styl dowolny | Morsole Szczecin | paid BM | ||||
Morsujący Rowerzyści Olsztyn | |||||||||
82 | Pulikowska Wioletta. | Olsztyn | 100m styl dowolny | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid | ||||
83 | Pulikowska Wioletta | Olsztyn | 50m styl klasyczny | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid BM | ||||
Morsy Białystok | |||||||||
84 | Banachowski Przemysław | Białystok | 25m styl dowolny | Morsy Białystok | paid BM | ||||
Morsy Ciechanowiec Team | |||||||||
85 | Fronc Piotr | Brańsk | 25m styl dowolny | Morsy Ciechanowiec Team | paid BM | ||||
Morsy Mrągowo | |||||||||
86 | Wojciechowska Marta | Mrągowo | 50m styl klasyczny | Morsy Mrągowo | paid BM | ||||
87 | Rawa Michał | Mrągowo | 50m styl klasyczny | Morsy Mrągowo | paid BM | ||||
Morsy Mrągowo | |||||||||
88 | Staroń Beata | Mrągowo | 50m styl klasyczny | Morsy Mrągowo | paid BM | ||||
Morsy Sejny | |||||||||
89 | Okrągły Mariusz | Ateny | 25m styl dowolny | Morsy Sejny | paid BM | ||||
Morsy Łomża | |||||||||
90 | Grodzki Adam | Łomża | 100m styl dowolny | Morsy Łomża | paid BM | ||||
91 | Jabłoński Grzegorz | Łomża | 25m styl dowolny | Morsy Łomża | paid BM | ||||
Morze Aniołów | |||||||||
92 | Łaszkiewicz Julia. | Gdynia | 100m styl dowolny | Morze Aniołów | paid | ||||
93 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | 25m styl dowolny | Morze Aniołów | paid BM | ||||
Mroźne Wilki Grajewo | |||||||||
94 | Surawska Agnieszka | Grajewo | 25m styl dowolny | Mroźne Wilki Grajewo | |||||
Mrożonki Malbork | |||||||||
95 | Hołub Tomasz | Malbork | 25m styl klasyczny | Mrożonki Malbork | paid BM | ||||
96 | Włodarczyk Paulina | Malbork | 500m styl dowolny | Mrożonki Malbork | paid BM | ||||
Mrożonki Malbork | |||||||||
97 | Włodarczyk Paulina. | Malbork | 25m styl dowolny | Mrożonki Malbork | paid | ||||
Mrąowski kulb morsów | |||||||||
98 | Zarembski Michał | Mrągowo | 50m styl klasyczny | Mrąowski kulb morsów | paid BM | ||||
Pogodoodporni | |||||||||
99 | Salik Andrzej | Ełk | 100m styl dowolny | Pogodoodporni | paid BM | ||||
Qźnia Jeziorany | |||||||||
100 | Jachimowicz Dorota | Jeziorany | 50m styl klasyczny | Qźnia Jeziorany | paid BM | ||||
Sea team of Neptune | |||||||||
101 | Bajda Piotr. | Połczyno | 25m styl dowolny | Sea team of Neptune | |||||
Sopocki Klub Morsów | |||||||||
102 | ZIELIŃSKI JAREK | SOPOT | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | paid BM | ||||
103 | Bobryk Karolina. | Gdańsk | 200m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | paid | ||||
104 | Bobryk Karolina | Gdańsk | 25m styl klasyczny | Sopocki Klub Morsów | paid BM | ||||
105 | Kopciński Bartłomiej | Gdańsk | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | paid BM | ||||
106 | Kokoszka Renata | Gdańsk | 100m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | paid BM | ||||
107 | Koczorowska Klaudia | Gdańsk | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | paid BM | ||||
108 | Niekowal Adrianna | Sopot | 500m styl dowolny | Sopocki Klub Morsów | paid BM | ||||
T.S.P.Z MOCZYWORY | |||||||||
109 | Włodarczyk Michał. | Kobyłka | 500m styl dowolny | T.S.P.Z MOCZYWORY | paid | ||||
110 | Włodarczyk Michał | Kobyłka | 200m styl dowolny | T.S.P.Z MOCZYWORY | paid BM | ||||
Trener Bardzo Personalny / Morsole Szczecin | |||||||||
111 | Łencio Dariusz | Szczecin | 25m styl dowolny | Trener Bardzo Personalny / Morsole Szczecin | paid BM | ||||
Zgierzoludy | |||||||||
112 | Czekalski. Dariusz | Zgierz | 500m styl dowolny | Zgierzoludy | paid | ||||
113 | Czekalski Dariusz. | Zgierz | 100m styl dowolny | Zgierzoludy | paid | ||||
114 | Czekalski Dariusz | Zgierz | 50m styl dowolny | Zgierzoludy | paid BM | ||||
115 | Serdeń Michał. | Zgierz | 200m styl dowolny | Zgierzoludy | paid | ||||
116 | Serdeń Michał | Zgierz | 100m styl dowolny | Zgierzoludy | paid BM | ||||
Zimny Ptak Giżycko | |||||||||
117 | Ostrowski Artur | Giżycko | 100m styl dowolny | Zimny Ptak Giżycko | paid BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
118 | Madoń Anna | Olecko | 50m styl klasyczny | paid BM | |||||
119 | Bajda Grzegorz | Pogórze | 50m styl dowolny | paid BM | |||||
120 | Twarowski Konrad Twarowski | Ełk | 100m styl dowolny | paid BM | |||||
121 | Jakubczyk Marcin | Prostki | 50m styl klasyczny | paid BM | |||||
122 | Witkowski Tomek | Ełk | 50m styl klasyczny | paid BM | |||||
123 | Poniatowski Damian | Ełk | 50m styl dowolny | paid BM | |||||
124 | Wołyniec Mirosław | EŁK | 50m styl dowolny | paid BM | |||||
125 | Rozumowski Łukasz. | Ełk | 100m styl dowolny | ||||||
126 | Rapacki Piotr | Legionowo | 200m styl dowolny | paid BM | |||||
127 | Rozumowski Łukasz | Ełk | 25m styl dowolny | paid BM | |||||
128 | Jaskólski Mariusz | Mrągowo | 50m styl klasyczny | paid BM | |||||
129 | Lipiński Tomasz | Ełk | 50m styl dowolny | ||||||
130 | ZYSIK JACEK | Warszawa | 25m styl dowolny | paid BM | |||||
131 | Siłkowski Radosław | Gdynia | 500m styl dowolny | paid BM | |||||
132 | Piechowski Miłosław | Ełk | 25m styl klasyczny | paid BM | |||||
133 | Kaleciak Mariusz | Giżycko | 200m styl dowolny | paid BM | |||||
134 | Czerniewski Rafał | Olsztyn | 50m styl dowolny | paid BM | |||||
135 | Drozd Krzysztof | Rumia | 50m styl dowolny | paid BM | |||||
136 | Budzynski Karol | Elk | 25m styl dowolny | paid BM | |||||
137 | Syldatk KATARZYNA. | TCZEW | 100m styl dowolny | paid | |||||
138 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | 200m styl dowolny | paid BM | |||||
139 | Sojkowski Kamil | Suwałki | 200m styl dowolny | paid BM | |||||
140 | Karolska Ewa | Ełk | 500m styl dowolny | paid BM | |||||
141 | Tondera Grzegorz | Ełk | 25m styl klasyczny | paid BM | |||||
142 | Haraś-Dąbrowska Anna. | Biała Podlaska | 50m styl klasyczny | paid | |||||
143 | Haraś-Dąbrowska Anna | Biała Podlaska | 25m styl klasyczny | paid BM | |||||
144 | Jagiełło Robert. | Biała Podlaska | 50m styl dowolny | paid | |||||
145 | Jagiełło Robert | Biała Podlaska | 25m styl dowolny | paid | |||||
146 | Jagiełło Robert | Biała Podlaska | 25m styl klasyczny | paid BM | |||||
147 | Wróblewski Tomasz. | Ketrzyn | 25m styl klasyczny | paid | |||||
148 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | 50m styl klasyczny | paid BM | |||||
149 | Karczewski Grzegorz. | Międzyrzec Podlaski | 50m styl klasyczny | paid | |||||
150 | Karczewski Grzegorz | Międzyrzec Podlaski | 25m styl klasyczny | paid BM | |||||
151 | Filipiak Aleksandra | Gdańsk | 25m styl klasyczny | paid | |||||
152 | WITKOWSKI TOMASZ | EŁK | 25m styl dowolny | paid BM | |||||
153 | Żuk Paweł | Suwałki | 25m styl dowolny | paid | |||||
Łeba Mors Poland | |||||||||
154 | Grabowski Wojciech. | Łeba | 50m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | paid | ||||
155 | GRABOWSKI ADAM | ŁEBA | 25m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | paid BM | ||||
156 | Grabowski Wojciech | Łeba | 25m styl klasyczny | Łeba Mors Poland | paid BM | ||||
Łączy nas nie tylko joga | |||||||||
157 | Przyborowska Bożena | Tomaryny | 50m styl klasyczny | Łączy nas nie tylko joga | paid BM |
Views: 11607