# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
1 | Niemiec Marek | Gdynia | Bieg 5km | ACTIV EAGLES PRO | paid | ||||
AMATOR | |||||||||
2 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Bieg 5km | AMATOR | |||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | Miler Monika | Starogard Gdański | Bieg 5km | Aktywni Kociewiacy | paid | ||||
4 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg 5km | Aktywni Kociewiacy | |||||
5 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg 5km | Aktywni Kociewiacy | paid | ||||
BAŻANT NW ELBLĄG | |||||||||
6 | Gibas Sławomir | Elbląg | Nordic Walking 5km | BAŻANT NW ELBLĄG | paid | ||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
7 | Skwarczyńska - KULIK Patrycja | Malbork | Bieg 5km | BEZTLENOWI MALBORK | paid | ||||
8 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Bieg 5km | BEZTLENOWI MALBORK | paid | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
9 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||||||
10 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid | ||||
11 | Wojciechowicz Jolanta | Bisztynek | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid | ||||
12 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid | ||||
13 | Kuriata Magda | Bisztynek | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid | ||||
14 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid | ||||
15 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid | ||||
BażantNWElbląg | |||||||||
16 | Godzińska Dorota | Milejewo | Bieg 5km | BażantNWElbląg | paid | ||||
17 | Godziński Paweł | Milejewo | Nordic Walking 5km | BażantNWElbląg | paid | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
18 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg 5km | Biegający Tczew | paid | ||||
19 | Dejna Sylwia | Tczew | Bieg 5km | Biegający Tczew | paid | ||||
20 | Jagodda Adam | Tczew | Bieg 5km | Biegający Tczew | paid | ||||
Chabrowe Wilki | |||||||||
21 | Plewiński Rafał | Banino | Nordic Walking 5km | Chabrowe Wilki | paid | ||||
ESJA Team | |||||||||
22 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Nordic Walking 5km | ESJA Team | |||||
23 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic Walking 5km | ESJA Team | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
24 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | paid | ||||
25 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | paid | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
26 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Bieg 5km | Florian Chojnice | paid | ||||
27 | Rudnik Agnieszka | Chojnice | Nordic Walking 5km | Florian Chojnice | paid | ||||
G.K. " Gryf " Tczew | |||||||||
28 | Szulczyk Kacper | Gdańsk | Bieg 5km | G.K. " Gryf " Tczew | paid | ||||
29 | Szulczyk Benedykt | Pszczolki | Bieg 5km | G.K. " Gryf " Tczew | paid | ||||
GK Malbork | |||||||||
30 | Wolanin Jakub | Malbork | Bieg 5km | GK Malbork | paid | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
31 | appel jurek | Bydgoszcz | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | paid | ||||
32 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | paid | ||||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
33 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg 5km | Gmina Elblag-Elektromet | |||||
Grupa Malbork | |||||||||
34 | Szewczyk Adam | Malbork | Bieg 5km | Grupa Malbork | paid | ||||
Jasielskie pioruny | |||||||||
35 | Szot Maria | Ujazd | Nordic Walking 5km | Jasielskie pioruny | paid | ||||
K.S.Elbląskie Włóczy-kije | |||||||||
36 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Nordic Walking 5km | K.S.Elbląskie Włóczy-kije | paid | ||||
KB Maraton Turek | |||||||||
37 | Kurzawiński Marcin | Węglew-Kolonia | Nordic Walking 5km | KB Maraton Turek | paid | ||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
38 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Nordic Walking 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | paid | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
39 | Loose Anna | Starogard Gdański | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
40 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | paid | ||||
Keep Calm And Run | |||||||||
41 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Bieg 5km | Keep Calm And Run | paid | ||||
Kijowy folk | |||||||||
42 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Bieg 5km | Kijowy folk | paid | ||||
Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | |||||||||
43 | Bogusławska Katarzyna | Elblag | Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | paid | ||||
44 | Świerczyńska Joanna | Elbląg | Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije | paid | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
45 | Lang Paweł | Gdańsk | Bieg 5km | Kujawscy Runners | paid | ||||
LANG TEAM ŻABIANKA | |||||||||
46 | LANG Marcin | Gdynia | Bieg 5km | LANG TEAM ŻABIANKA | |||||
LATIF TEAM | |||||||||
47 | Kargól Lucjan | Tczew | Bieg 5km | LATIF TEAM | paid | ||||
MKA | |||||||||
48 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Bieg 5km | MKA | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
49 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
50 | Szulkowska Irena | Pinczyn | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | paid | ||||
51 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | |||||
52 | Plutowska Mieczysława | Zblewo | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
53 | Szweda Grażyna | Zblewo | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | paid | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
54 | Ossowska Ewa | Zblewo | Bieg 5km | Morsy Zblewo | |||||
55 | Mikulewicz Hanna | Starogard Gdański | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | |||||
56 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | paid | ||||
57 | Łukasiewicz Magdalena | Lubichowo | Bieg 5km | Morsy Zblewo | |||||
58 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Bieg 5km | Morsy Zblewo | paid | ||||
Morsy z Zawiatu | |||||||||
59 | Pierzchała Marek | Luzino | Nordic Walking 5km | Morsy z Zawiatu | |||||
NYBORG-MAWENT | |||||||||
60 | NAUMCZYK TOMASZ | MALBORK | Bieg 5km | NYBORG-MAWENT | paid | ||||
No Age Limit Płock biega | |||||||||
61 | Kurek Krzysztof | Plock | Nordic Walking 5km | No Age Limit Płock biega | paid | ||||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
62 | Paludkiewicz Piotr | Czarny Las | Nordic Walking 5km | Nordic Team Częstochowa | paid | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
63 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | paid | ||||
64 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | paid | ||||
Przebiegli Unisław i Okolice | |||||||||
65 | Brzozowska Iwona | Unisław | Bieg 5km | Przebiegli Unisław i Okolice | paid | ||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
66 | Urban Henryk | Kwidzyn | Bieg 5km | ROCK70RUNNER | paid | ||||
SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | |||||||||
67 | Wereszko Paulina | Malbork | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
68 | Zaworska Justyna | Malbork | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
69 | Gibas Kacper | Malbork | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
70 | Pawłowska Maja | Malbork | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
71 | Grudziński Maksymilian | Lubstowo | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
72 | Zaworski Alex | Malbork | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
73 | Kaczor Daniel | Boręty | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
74 | Kaczor Agnieszka | Boręty | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
75 | Jaskulska Marta | Sztum | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
76 | Banasik-Zarańska Róża | Sztum | Nordic Walking 5km | SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | paid | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
77 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Bieg 5km | Safe Sport Team | paid | ||||
Team Mikoszewo | |||||||||
78 | Kaczyńska Barbara | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Team Mikoszewo | paid | ||||
79 | 0wczarek-Brojek Bogusława | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Team Mikoszewo | paid | ||||
80 | Jachymczyk Danuta | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Team Mikoszewo | paid | ||||
81 | Kaczyński Marek | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Team Mikoszewo | paid | ||||
Team Wiślinka | |||||||||
82 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Bieg 5km | Team Wiślinka | paid | ||||
Wonder Women | |||||||||
83 | Górska Katarzyna | Elbląg | Nordic Walking 5km | Wonder Women | paid | ||||
84 | Pękalska Monika | Elbląg | Nordic Walking 5km | Wonder Women | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
85 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic Walking 5km | paid | |||||
86 | korzec Anna | Kwidzyn | Nordic Walking 5km | ||||||
87 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Bieg 5km | paid | |||||
88 | Kochanowska Paulina | Elbląg | Bieg 5km | paid | |||||
89 | Mazur Michał | Demlin | Nordic Walking 5km | paid | |||||
90 | Żukowska Alicja | Gdańsk | Nordic Walking 5km | paid | |||||
91 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Nordic Walking 5km | paid | |||||
92 | Szczęsny Henryk | Elbląg | Nordic Walking 5km | paid | |||||
93 | KLARKOWSKI BOGDAN | ELBLĄG | Nordic Walking 5km | paid | |||||
94 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Nordic Walking 5km | ||||||
95 | Tomczak Katarzyna | Sztum | Bieg 5km | paid | |||||
96 | Koman Dariusz | Sztum | Bieg 5km | ||||||
97 | Ziębicka Beata | Pasłęk | Bieg 5km | paid | |||||
98 | Ziębicki Piotr | Pasłęk | Bieg 5km | paid | |||||
99 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Bieg 5km | ||||||
100 | Żak Kamila | Stegna | Nordic Walking 5km | paid | |||||
101 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg 5km | ||||||
102 | Pilarski Piotr | Stobiec | Bieg 5km | paid | |||||
103 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Bieg 5km | paid | |||||
104 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Bieg 5km | paid | |||||
105 | Lewko Michał | Braniewo | Bieg 5km | paid | |||||
106 | Ćwirko-Godycka Marta | Malbork | Bieg 5km | ||||||
107 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Bieg 5km | paid | |||||
108 | Drewniak Artur | Kielno | Bieg 5km | paid | |||||
109 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Nordic Walking 5km | paid | |||||
110 | Bzdręga Malwina | Elbląg | Bieg 5km | paid | |||||
111 | SZLAS LAURA | WEJHEROWO | Nordic Walking 5km | paid | |||||
112 | SZMIGIELSKA MARZENA | GOŚCICINO | Nordic Walking 5km | paid | |||||
113 | Hołowiecka DANUTA | Reda | Nordic Walking 5km | paid | |||||
114 | HOŁOWIECKA PATRYCJA | REDA | Nordic Walking 5km | paid | |||||
115 | Rogulska Anna | Pasłęk | Nordic Walking 5km | paid | |||||
116 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg 5km | ||||||
117 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Bieg 5km | paid | |||||
118 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Bieg 5km | paid | |||||
119 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Nordic Walking 5km | paid | |||||
120 | Golombek Piotr | Grudziądz | Bieg 5km | paid | |||||
121 | Wilbik Tomasz | Braniewo | Bieg 5km | paid | |||||
122 | Strzelecka Paulina | Malbork | Nordic Walking 5km | paid | |||||
123 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5km | paid | |||||
124 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | ||||||
125 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic Walking 5km | paid | |||||
126 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg 5km | ||||||
127 | Piechowska Magdalena | Chojnice | Nordic Walking 5km | paid | |||||
128 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Bieg 5km | paid | |||||
129 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Nordic Walking 5km | paid | |||||
130 | Białk Roman | Gdańsk | Nordic Walking 5km | paid | |||||
131 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Nordic Walking 5km | ||||||
132 | Korzec Anna | Licze | Nordic Walking 5km | paid | |||||
133 | Rycąbel Bogdan | Licze | Nordic Walking 5km | paid | |||||
134 | Niemiec Mariola | Gdynia | Nordic Walking 5km | paid | |||||
135 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | Nordic Walking 5km | paid | |||||
136 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Nordic Walking 5km | ||||||
traktor team gm.kwidzyn | |||||||||
137 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg 5km | traktor team gm.kwidzyn | paid |
Views: 7026