# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
42.195 Wejherowo | |||||||||
1 | Modzelewski Krzysztof | Orle | Bieg 5 km | 42.195 Wejherowo | paid on-line | ||||
Anddach | |||||||||
2 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Bieg 5 km | Anddach | paid on-line | ||||
BBL AWFiS Gdańsk, SYDERAL | |||||||||
3 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | Bieg 5 km | BBL AWFiS Gdańsk, SYDERAL | paid on-line | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
4 | Żabczyński Daniel | Rumia | Bieg 5 km | Biegamyrazem.pl | paid on-line | ||||
5 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | Bieg 5 km | Biegamyrazem.pl | paid on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
6 | Zawadzki Piotr | Reda | Bieg 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line | ||||
Chmielarz Team | |||||||||
7 | Grzegocki Piotr | Strzelno | Bieg 5 km | Chmielarz Team | paid on-line | ||||
DR TEAM | |||||||||
8 | Kołodziejski Paweł | Robakowo | Bieg 5 km | DR TEAM | paid on-line | ||||
DawajKalach Team | |||||||||
9 | Drzewiecka Dominika | Gdańsk | Bieg 5 km | DawajKalach Team | paid on-line | ||||
10 | Rydzewski Rafał | Gdańsk | Bieg 5 km | DawajKalach Team | paid on-line | ||||
11 | Borycki Marcin | Kosakowo | Bieg 5 km | DawajKalach Team | paid on-line | ||||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
12 | Zwatykanicz Martyna | Rumia | Bieg 5 km | Dziki z Trójmiasta | paid on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
13 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Bieg 5 km | Elite Team | limit reached | ||||
Enzo Team Kołomański Rowery | |||||||||
14 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Bieg 5 km | Enzo Team Kołomański Rowery | paid | ||||
ExpresSerwice | |||||||||
15 | Kujawski Grzegorz | Puck | Bieg 5 km | ExpresSerwice | paid on-line | ||||
FOX | |||||||||
16 | Tymiński Jarosław | Reda | Bieg 5 km | FOX | paid | ||||
Forest Run Gdynia | |||||||||
17 | Dargacz Artur | GDYNIA | Bieg 5 km | Forest Run Gdynia | limit reached | ||||
H+H Polska | |||||||||
18 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Bieg 5 km | H+H Polska | paid on-line | ||||
JW 3775 / Prawie jak Hermes | |||||||||
19 | Guzowski Denis | Słupsk | Bieg 5 km | JW 3775 / Prawie jak Hermes | paid on-line | ||||
KS Przaśnik | |||||||||
20 | Mucha Sebastian | Przasnysz | Bieg 5 km | KS Przaśnik | paid on-line | ||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
21 | Kankowska Dominika | Luzino | Bieg 5 km | Kaszubi Luzino | paid on-line | ||||
22 | Kankowski Paweł | Luzino | Bieg 5 km | Kaszubi Luzino | paid | ||||
23 | Kankowska Justyna | Luzino | Bieg 5 km | Kaszubi Luzino | paid | ||||
Kolarz-Pol | |||||||||
24 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Bieg 5 km | Kolarz-Pol | limit reached | ||||
Kontener Formy | |||||||||
25 | Giejło Monika | Reda | Bieg 5 km | Kontener Formy | paid on-line | ||||
26 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Bieg 5 km | Kontener Formy | limit reached | ||||
27 | Pociask Krzysztof | Rumia | Bieg 5 km | Kontener Formy | paid on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
28 | Kościelski Mariusz | Rumia | Bieg 5 km | Kujawscy Runners | paid on-line | ||||
29 | Deka Przemysław | Gdynia | Bieg 5 km | Kujawscy Runners | paid on-line | ||||
LIVESTRONG | |||||||||
30 | Lunk Krzysztof | Puck | Bieg 5 km | LIVESTRONG | paid on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
31 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
Link4run | |||||||||
32 | Mielczarska Monika | Wejherowo | Bieg 5 km | Link4run | paid on-line | ||||
Lupus Team | |||||||||
33 | Repka Anna | Bydgoszcz | Bieg 5 km | Lupus Team | paid on-line | ||||
34 | REPKA Marek | Bydgoszcz | Bieg 5 km | Lupus Team | paid on-line | ||||
Lębork | |||||||||
35 | Górski Antoni | Lębork | Bieg 5 km | Lębork | limit reached | ||||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
36 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Bieg 5 km | MTB-Małe Trójmiasto Biega | paid on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
37 | Kepka Ewa | Wejherowo | Bieg 5 km | Maja Team | paid | ||||
38 | Kepka Grzegorz | Wejherowo | Bieg 5 km | Maja Team | paid | ||||
Między Treningami / DawajKalach Team | |||||||||
39 | Pekrul Wojciech | Gdańsk | Bieg 5 km | Między Treningami / DawajKalach Team | paid on-line | ||||
Morsy Puck | |||||||||
40 | Bartyzel Wioleta | Bolszewo | Bieg 5 km | Morsy Puck | paid on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
41 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 5 km | OSP POGRODZIE | limit reached | ||||
Ostróda Runners | |||||||||
42 | Cichowska Joanna | Ostróda | Bieg 5 km | Ostróda Runners | limit reached | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
43 | Dydymska Monika | Rumia | Bieg 5 km | Parkrun Rumia | paid on-line | ||||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
44 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Bieg 5 km | Piwo to moje paliwo | paid on-line | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
45 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | Bieg 5 km | REBELS LEGION TEAM | limit reached | ||||
46 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | Bieg 5 km | REBELS LEGION TEAM | limit reached | ||||
REWA 12:15 | |||||||||
47 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Bieg 5 km | REWA 12:15 | paid on-line | ||||
Run Babys | |||||||||
48 | Lademann Damian | Bolszewo | Bieg 5 km | Run Babys | paid on-line | ||||
49 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Bieg 5 km | Run Babys | paid on-line | ||||
50 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Bieg 5 km | Run Babys | paid on-line | ||||
51 | Lademann Artur | Bolszewo | Bieg 5 km | Run Babys | paid on-line | ||||
52 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Bieg 5 km | Run Babys | paid on-line | ||||
ST RUNNERS | |||||||||
53 | Oberzig Tomasz | Reda | Bieg 5 km | ST RUNNERS | paid on-line | ||||
Samochodówka | |||||||||
54 | GRODZICKA MAJA | Wejherowo | Bieg 5 km | Samochodówka | limit reached | ||||
55 | KUBIACZYK IGA | BOLSZEWO | Bieg 5 km | Samochodówka | limit reached | ||||
56 | browarczyk-bogdziewicz TELIMENA | Reda | Bieg 5 km | Samochodówka | limit reached | ||||
57 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | Bieg 5 km | Samochodówka | paid on-line | ||||
58 | Wiczkowski Igor | Luzino | Bieg 5 km | Samochodówka | limit reached | ||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
59 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Bieg 5 km | Talex Borzytuchom | paid on-line | ||||
Team Deaf | |||||||||
60 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Bieg 5 km | Team Deaf | limit reached | ||||
Totalnie Biegnięci | |||||||||
61 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Bieg 5 km | Totalnie Biegnięci | paid on-line | ||||
UKS1REDA | |||||||||
62 | BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ CYPRIAN | Reda | Bieg 5 km | UKS1REDA | limit reached | ||||
UKS GIMPAS Pasłęk | |||||||||
63 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Bieg 5 km | UKS GIMPAS Pasłęk | paid on-line | ||||
Ultra Way Team | |||||||||
64 | Kulczyk Ewa | Gdynia | Bieg 5 km | Ultra Way Team | paid on-line | ||||
Wikęd Luzino | |||||||||
65 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Bieg 5 km | Wikęd Luzino | paid on-line | ||||
Witomino | |||||||||
66 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Bieg 5 km | Witomino | paid on-line | ||||
67 | Sioma Aleksandra | GDYNIA | Bieg 5 km | Witomino | paid on-line | ||||
Xmas Miazga | |||||||||
68 | Kierchner Cezary | Rumia | Bieg 5 km | Xmas Miazga | limit reached | ||||
69 | Mostrąg-Gajewska Małgorzata Mostrąg-Gajewska | Sopot | Bieg 5 km | Xmas Miazga | paid on-line | ||||
70 | Kierchner Anna | Rumia | Bieg 5 km | Xmas Miazga | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
71 | Klahs Katarzyna | Połczyno | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
72 | Jeka Rafal | Łebcz | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
73 | Kreft Krzysztof | Reda | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
74 | Bojan Anna | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
75 | Bojan Piotr | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
76 | GAJDA MARIUSZ | GDYNIA | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
77 | GAJDA ANNA | GDYNIA | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
78 | Jasiński Krystian | Chojnice | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
79 | Konkel Karolina | Gdańsk | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
80 | Konkel Maciej | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
81 | Podgórski Jarosław | Gdańsk | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
82 | Czecholiński Michał | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
83 | Pufund Arkadiusz | Reda | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
84 | Szymczak Beata | Gdańsk | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
85 | Malinowski Karol Malinowski | gowino | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
86 | Kwiatkowski Tomasz | Reda | Bieg 5 km | paid | |||||
87 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg 5 km | limit reached | |||||
88 | Piekarski Michał | Sierakowice | Bieg 5 km | paid | |||||
89 | Trochowski Adrian | Tczew | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
90 | Trochowski Leszek | Tczew | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
91 | Drozdowski Adam | Bolszewo | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
92 | Mateja Bożena | Gdańsk | Bieg 5 km | limit reached | |||||
93 | MIelcarek Izabela | Reda | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
94 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
95 | Rybaczek Pawel | Rumia | Bieg 5 km | paid | |||||
96 | Dawidowski Roman | Puck | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
97 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
98 | Kwiatkowski Marcin | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
99 | NOWAK Mirosław | REDA | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
100 | Kwiatkowska Monika | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
101 | Pałasz Edmund | Rumia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
102 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
103 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
104 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
105 | cejrowski Piotr | gdansk | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
106 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
107 | Kumorowski Rafał | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
108 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Bieg 5 km | limit reached | |||||
109 | Grzegocki Mateusz | Gdańsk | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
110 | Labun Zenon | Mrzezino | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
111 | Dywelski Krzysztof | Rumia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
112 | Jantowska Magorzata | Reda | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
113 | Kosała Krzysztof | Wejherowo | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
114 | Wolfram Dawid | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
115 | Konkol Beata | BOLSZEWO | Bieg 5 km | limit reached | |||||
116 | Ferra-Klas Monika | Bolszewo | Bieg 5 km | limit reached | |||||
117 | Miotk Ryszard | Kębłowo | Bieg 5 km | limit reached | |||||
118 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
119 | Szwaba Klaudia | Mezowo | Bieg 5 km | limit reached | |||||
120 | Pionk Rafał | Miszewo | Bieg 5 km | limit reached | |||||
121 | Skórka Karolina | Gdańsk | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
122 | Zajk Michał | Reda | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
123 | Piskorowski Pawel | Gdynia | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
niezrzeszony | |||||||||
124 | Furtak Leszek | Wejherowo | Bieg 5 km | niezrzeszony | paid on-line | ||||
xRunners | |||||||||
125 | Dobrzyński Tomasz | Gdynia | Bieg 5 km | xRunners | paid on-line | ||||
ĆwiczzKasią | |||||||||
126 | malinowska magdalena | gowino | Bieg 5 km | ĆwiczzKasią | paid on-line | ||||
127 | Szymańska Katarzyna | Wejherowo | Bieg 5 km | ĆwiczzKasią | paid on-line | ||||
Ćwoki Reda | |||||||||
128 | Górniak Julia | Reda | Bieg 5 km | Ćwoki Reda | paid on-line | ||||
129 | Rinca Kacper | Żelistrzewo | Bieg 5 km | Ćwoki Reda | paid on-line |
Views: 6921