# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mrozek Łukasz | Siedlce | Polska | 10 lat na dystansie 500 m | SP2 Siedlce | |
2 | Mikiciuk Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi Siedlce | paid |
3 | Żuk Bartosz Żuk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | EmilKrólTeam | paid |
4 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
5 | Szewczak Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi Siedlce | paid |
6 | Miałkowski Tymon | Siedlce | Polska | 6 lat na dystansie 100 m | Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | paid |
7 | Miałkowski Antoni | Siedlce | Polska | 8 lat na dystansie 200 m | SP 3 Siedlce | paid |
8 | Prekurat Marzena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi SIEDLCE | |
9 | Zagalska Aldona | SIEDLCE | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi Siedlce | |
10 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | CHODZĘ Z SERcEM | paid |
11 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | 14-15 lat na dystansie 1000 m | MKS Pogoń Siedlce LA | |
12 | Mrozek Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
13 | Dłuski Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
14 | Sakowska Julja | Siedlce | Polska | 12 lat na dystansie 600 m | paid | |
15 | Dabrowska Beata | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa w Zbuczynie | paid |
16 | Wielogórski Mikołaj | Siedlce | Polska | 13 lat na dystansie 800 m | MKS Pogoń Siedlce | |
17 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | Klubu brak | |
18 | Stanczuk Dorota | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Slow Jogging Siedlce | paid |
19 | Skóra Tomek | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
20 | Dobrowolska Anna | Siedlce | Polska | 9 lat na dystansie 300 m | SP 2 Siedlce | paid |
21 | Stefańczyk Elżbieta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | paid | |
22 | Olszewski Cezary | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS | paid |
23 | Wysocki Jakub | Niwiski | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
24 | Wysocka Milena | Niwiski | Polska | 5 lat na dystansie 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niwiskach | paid |
25 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | paid |
26 | Półtorzycka Natalia | Siedlce | Polska | 14-15 lat na dystansie 1000 m | SP 4 Siedlce | paid |
27 | Półtorzycka Justyna | Siedlce | Polska | 11 lat na dystansie 500 m | SP 4 Siedlce | paid |
28 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
29 | Zdanowski Jakub | Siedlce | Polska | 8 lat na dystansie 200 m | SP 2 Siedlce | paid |
30 | Goworek Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | NoWi Siedlce | paid |
31 | Możdżonek Beata | Żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS / Dąbrowski Team | paid |
32 | Możdżonek Krystian | Żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | paid |
33 | Sierocińska Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | CFSruncrew | paid |
34 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Polska | 12 lat na dystansie 600 m | Race Fighter Junior | |
35 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | Polska | 7 lat na dystansie 100 m | Race Fighter Junior | paid |
36 | Kopański Patryk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | paid |
37 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS | paid |
38 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Żelków Kolonia | paid |
39 | Suśniak Karol | Ruda Wolińska | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
40 | Marek Czarnocki | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | paid | |
41 | Czarnocka Katarzyna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | paid | |
42 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | CFSruncrew | paid |
43 | Chernik Anna | Siedlce | Polska | 7 lat na dystansie 100 m | SP 3 Siedlce | paid |
44 | Chernik Michał | Siedlce | Polska | 8 lat na dystansie 200 m | SP 3 Siedlce | paid |
45 | Sawicki Zdzisław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
46 | Chomicz Maja | Siedlce | Polska | 5 lat na dystansie 100 m | paid | |
47 | Cielemęcka Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
48 | ŚWIDER Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
49 | ŚWIDER ALEKSANDRA | Siedlce | Polska | 12 lat na dystansie 600 m | SP 8 Siedlce | paid |
50 | ŚWIDER TYMOTEUSZ | Siedlce | Polska | 10 lat na dystansie 500 m | SP 8 Siedlce | paid |
51 | ŚWIDER MAGDALENA | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
52 | Kowalik Maria | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | paid | |
53 | Antczak Kacper | Stare Iganie | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
54 | Antczak Aleksandra | Stare Iganie | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
55 | Chróściel-Malacka Paula | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
56 | Niedziółka Bartosz | Siedlce | Polska | 8 lat na dystansie 200 m | SP 3 Siedlce | paid |
57 | Skorupka Leszek | Iganie nowe | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | paid |
58 | Skolimowski Adam | Żabokliki | Polska | Bieg główny - 5 km | EuRoPol GAZ S.A. | paid |
59 | Sowa Andrzej | Garwolin | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
60 | Sołtan Natasza | Siedlce | Polska | 11 lat na dystansie 500 m | MKS Pogoń Siedlce | paid |
61 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS Tachimetr Warszawa | paid |
62 | Bagiński Antoni | Siedlce | Polska | 6 lat na dystansie 100 m | ||
63 | Bagińska Eliza | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
64 | Borkowski Maciej | Grubale | Polska | 9 lat na dystansie 300 m | ZO w Stoku Lackim | |
65 | Gójski Jakub | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce LA | paid |
66 | Wróbel Izabela | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
67 | Wróbel Amelia | Siedlce | Polska | 7 lat na dystansie 100 m | paid | |
68 | Wróbel Kamil | Łosice | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
69 | Malinowska Lena | Siedlce | Polska | 7 lat na dystansie 100 m | SP 8 Siedlce | paid |
70 | Malinowski Jan | Siedlce | Polska | 5 lat na dystansie 100 m | Przedszkole Kraina Fantazji | paid |
71 | Malinowski Michał | Siedlce | Polska | 10 lat na dystansie 500 m | Sp 9 / Pogoń Siedlce | paid |
72 | Jastrzębska Alicja | Siedlce | Polska | 5 lat na dystansie 100 m | Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach | paid |
73 | Jastrzębski Jan | Siedlce | Polska | 10 lat na dystansie 500 m | Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach | paid |
74 | Nurzyński Tomasz | Zbuczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
75 | Nurzyński Witold | Zbuczyn | Polska | 10 lat na dystansie 500 m | Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach | paid |
76 | Nurzyńska Alicja | Zbuczyn | Polska | 12 lat na dystansie 600 m | Szkola Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach | paid |
77 | Jastrzębska Hanna | Siedlce | Polska | 5 lat na dystansie 100 m | Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach | paid |
78 | Jastrzębska Barbara | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
79 | Krasnodębska Zofia | Siedlce | Polska | 7 lat na dystansie 100 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | paid |
80 | Trojanowski Patryk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Sensacja Żeliszew | paid |
81 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg główny - 5 km | SKB Kraśnik | paid |
82 | Stasiuk Wiktoria | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | paid |
83 | Strzyżewski Filip | Siedlce | Polska | 10 lat na dystansie 500 m | SP2 Siedlce | paid |
84 | Sobolewski Nataniel | Siedlce | Polska | 5 lat na dystansie 100 m | Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach | paid |
85 | Jałocha Nadia | Józefów | Polska | 5 lat na dystansie 100 m | Szkoła Podstawowa w Zamieniu | paid |
86 | Jałocha Inga | Józefow | Polska | 8 lat na dystansie 200 m | Szkoła Podstawowa w Zamieniu | paid |
87 | Kietlińska Małgorzata | Ostrów Mazowiecka | Polska | Bieg główny - 5 km nordic walking | paid | |
88 | Śledź Wojciech | Siedlce | Polska | 8 lat na dystansie 200 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | paid |
89 | Cabaj Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
90 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | paid |
91 | Kędziora Maria | ŁOCHÓW | Polska | 7 lat na dystansie 100 m | Łochowska Grupa Biegowa | |
92 | Kędziora Monika | Łochów | Polska | Bieg główny - 5 km | Łochowska Grupa Biegowa | |
93 | Posiadała Karolina | Siedlce | Polska | 10 lat na dystansie 500 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | paid |
94 | Nurzyńska Joanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
95 | Giereło Jacek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | paid |
96 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
97 | Trojanowska Nikola | Zbuczyn | Polska | 11 lat na dystansie 500 m | Szkoła Podstawowa w Zbuczynie | paid |
98 | Trojanowski Tymoteusz | Zbuczyn | Polska | 7 lat na dystansie 100 m | Szkoła Podstawowa w Zbuczynie | paid |
99 | Stańczuk Leszek | Chodów | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |
100 | Niedziółka Dominik | Grabianów | Polska | 7 lat na dystansie 100 m | Sp 11 Siedlce | paid |
Views: 18046