# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żuk Bartosz Żuk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | EmilKrólTeam | paid |
2 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
3 | Mrozek Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
4 | Dłuski Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
5 | Dabrowska Beata | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa w Zbuczynie | paid |
6 | Stanczuk Dorota | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Slow Jogging Siedlce | paid |
7 | Skóra Tomek | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
8 | Olszewski Cezary | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS | paid |
9 | Wysocki Jakub | Niwiski | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
10 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | paid |
11 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
12 | Możdżonek Beata | Żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS / Dąbrowski Team | paid |
13 | Możdżonek Krystian | Żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | paid |
14 | Sierocińska Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | CFSruncrew | paid |
15 | Kopański Patryk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | paid |
16 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS | paid |
17 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | Żelków Kolonia | paid |
18 | Suśniak Karol | Ruda Wolińska | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
19 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | CFSruncrew | paid |
20 | Sawicki Zdzisław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
21 | Cielemęcka Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
22 | ŚWIDER Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
23 | ŚWIDER MAGDALENA | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
24 | Antczak Kacper | Stare Iganie | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
25 | Antczak Aleksandra | Stare Iganie | Polska | Bieg główny - 5 km | SEDKOMP | paid |
26 | Chróściel-Malacka Paula | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
27 | Skorupka Leszek | Iganie nowe | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | paid |
28 | Skolimowski Adam | Żabokliki | Polska | Bieg główny - 5 km | EuRoPol GAZ S.A. | paid |
29 | Sowa Andrzej | Garwolin | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
30 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS Tachimetr Warszawa | paid |
31 | Bagińska Eliza | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
32 | Gójski Jakub | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce LA | paid |
33 | Wróbel Izabela | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
34 | Wróbel Kamil | Łosice | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
35 | Nurzyński Tomasz | Zbuczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
36 | Jastrzębska Barbara | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
37 | Trojanowski Patryk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Sensacja Żeliszew | paid |
38 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg główny - 5 km | SKB Kraśnik | paid |
39 | Stasiuk Wiktoria | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | paid |
40 | Cabaj Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
41 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | paid |
42 | Kędziora Monika | Łochów | Polska | Bieg główny - 5 km | Łochowska Grupa Biegowa | |
43 | Nurzyńska Joanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
44 | Giereło Jacek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | paid |
45 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
46 | Stańczuk Leszek | Chodów | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |
47 | Niedziółka Wojciech | Grabianów | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
48 | Kożuchowska Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
49 | Bosek-Wadas Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
50 | Olszewski Kamil | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | paid |
51 | pasko Robert Pasko | miedzyrzec podlaski | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
52 | Mirosz Karolina | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
53 | Mirosz Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
54 | Mirosz Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
55 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
56 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Bieg główny - 5 km | KAPS Skórzec&Zbucki RUCH & IWONEX | paid |
57 | Rosa Katarzyna | żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
58 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg główny - 5 km | SHA-LE-NI | paid |
59 | Rozbicka Iwona | Żelków Kolonia | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
60 | Skorupka Cezary | Sokołów Podlaski | Polska | Bieg główny - 5 km | VEGE RUNNERS | |
61 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | paid |
62 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce | paid |
63 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | Bieg główny - 5 km | Team ZabieganeDni | paid |
64 | Niedziałek Tomasz | Żeliszew Duży | Polska | Bieg główny - 5 km | Sensacja Żeliszew | paid |
65 | Niedziałek Olga | Żeliszew | Polska | Bieg główny - 5 km | Sensacja Żeliszew | |
66 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | DARFIK Team | paid |
67 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | DARFIK Team | paid |
68 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | paid |
69 | Wysocka Magdalena | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS | paid |
70 | Krzewniak Lidia | Przygody | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
71 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
72 | Jóźwiak Kamil | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
73 | Jóźwiak Magda | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
74 | Czyżewski Szymon | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | 1 LO Siedlce | paid |
75 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS | paid |
76 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | paid |
77 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Bieg główny - 5 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | paid |
78 | Kuźma Karol | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | YULO RUN TEAM SIEDLCE | paid |
79 | Pszkit Piotr | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | PP | |
80 | Danielak Marzena | Kotuń | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS | |
81 | Dziewulska Marta | Zbuczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | Zbucki Ruch | |
82 | Szysz Alina | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
83 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
84 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Polska | Bieg główny - 5 km | KApS | |
85 | Górska Angelika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |
86 | Litwiński Robert | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid | |
87 | Hejza Jakub | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | paid |
Views: 18026