# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sorn Łukasz | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | Face Nordic Walking Team | ||
2 | Dydymska Agata | Rumia | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
3 | Dydymska Monika | Rumia | Udział w imprezie urodzinowej :) | Team deaf | ||
4 | Kur Małgorzata | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
5 | Szymanowska-Łuczkowska Malwina | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | ||
6 | Wenek Maja | Lębork | Udział w imprezie urodzinowej :) | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | ||
7 | Witkowski Piotr | Rumia | Udział w imprezie urodzinowej :) | OPEC Gdynia | ||
8 | Marek Duda | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | szkoła nr 84 | ||
9 | Duda Aleksandra | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | 3LO Gdańsk | ||
10 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
11 | Burchart Monika | Wejherowo | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
12 | Panek Elwira | Lębork | Udział w imprezie urodzinowej :) | chodzezkijami.lebork | ||
13 | Sawa Helena | Lębork | Udział w imprezie urodzinowej :) | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | ||
14 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Udział w imprezie urodzinowej :) | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | ||
15 | Szymanowska Hanna | Lębork | Udział w imprezie urodzinowej :) | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | ||
16 | Szudarski Marek | Słupsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | DWA KIJE SŁUPSK | ||
17 | Szudarski Edward | Słupsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | DWA KIJE SŁUPSK | ||
18 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | DWA KIJE SŁUPSK | ||
19 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | Udział w imprezie urodzinowej :) | Gdański Klub Morsow | ||
20 | Latos Barbara | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | AWFiS | ||
21 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
22 | Kutniewska Maria | Żukowo | Udział w imprezie urodzinowej :) | Face Nordic Walking Team | ||
23 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | AWFiS | ||
24 | Szczypek Ela | Slupsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | Slupsk Klub Dwa Kije | ||
25 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
26 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Udział w imprezie urodzinowej :) | Face Nordic Walking Team | ||
27 | KUSIAK Maria | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | niestowarzyszony | ||
28 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Udział w imprezie urodzinowej :) | niestowarzyszony | ||
29 | Namsołek Feliks | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
30 | Himmel Grażyna | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | 88°TEAM | ||
31 | himmel mirek | gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | 88°TEAM | ||
32 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | AWFiS | ||
33 | Mielewczyk Paweł | Przodkowo | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
34 | Góreczny Ireneusz | Sopot | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
35 | Toporek Rafał | Przodkowo | Udział w imprezie urodzinowej :) | Team Deaf | ||
36 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | Elite Team | ||
37 | Czajka Urszula | Rumia | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
38 | Toporek Paulina | Przodkowo | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
39 | Toporek Aleksanrda | Przodkowo | Udział w imprezie urodzinowej :) | Team Deaf | ||
40 | Walczak Alicja | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | Chodzezkijami.pl Elite Team | ||
41 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | Chodzezkijami.pl Elit Team | ||
42 | Rozbicka Iwona | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | Team Deaf | ||
43 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
44 | naczk wiktoria | lebork | Udział w imprezie urodzinowej :) | chodzezkijamiLębork TEAM LĘBORSKIE KIJE | ||
45 | naczk leonard | lębork | Udział w imprezie urodzinowej :) | chodzezkijamiLębork TEAM LĘBORSKIE KIJE | ||
46 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | Team Deaf | ||
47 | Kosianowska Monika | Malbork | Udział w imprezie urodzinowej :) | Nordic Malbork | ||
48 | Błaszczyk Grzegorz | Myszków | Udział w imprezie urodzinowej :) | Słoneczny Patrol | ||
49 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
50 | Drzeżdzon Urszula | Puck | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
51 | Hirsch Krystyna | gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | OPEC Gdynia | ||
52 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Udział w imprezie urodzinowej :) | Team Deaf | ||
53 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | Team Deaf | ||
54 | Wojewska Natalia | Gdynia | Udział w imprezie urodzinowej :) | Elite Team | ||
55 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) | |||
56 | Antoniewicz-Bartczak Dominik | GDAŃSK | Udział w imprezie urodzinowej :) | Elite Team | ||
57 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Udział w imprezie urodzinowej :) | Elite Team | ||
58 | Antoniewicz-Bartczak Łukasz | GDAŃSK | Udział w imprezie urodzinowej :) | Elite Team | ||
59 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | Udział w imprezie urodzinowej :) |
Views: 4542