SuperSprint Triathlon Sopot
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 pokorski marek Warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON Pętla Kopernika 179.00 PLN
2 Golędzinowski Tomasz Warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON 179.00 PLN
3 Wrobel Mateusx Fabianki SUPERSPRINT TRIATHLON Iron hause triathlon Włocławek 179.00 PLN
4 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo SUPERSPRINT TRIATHLON 179.00 PLN
5 Atraszkiewicz Magda Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON TriWise 179.00 PLN
6 Czarniecki Kamil Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON MILOTEAM 179.00 PLN
7 BANACH Bartosz Gdansk SUPERSPRINT TRIATHLON Bright Inventions Gdansk 179.00 PLN
8 Świtajski Szymon Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON MILOTEAM 179.00 PLN
9 Baranski Michal Warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON 179.00 PLN
10 Szczepanek Krzysztof Szczecin SUPERSPRINT TRIATHLON 179.00 PLN
11 Dobek Pawel Västervik SUPERSPRINT TRIATHLON Miłoteam paid on-line
12 Dawidowski Marek Kartuzy SUPERSPRINT TRIATHLON Pomimo Team / Engie 179.00 PLN
13 Maślanko Maciej Wola Łokotowa SUPERSPRINT TRIATHLON Gra-Lech namioty 179.00 PLN
14 Grondziewski Dariusz Słupsk SUPERSPRINT TRIATHLON GVT BMC 3SOFT 179.00 PLN
15 Gorgon Cezary Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON CTS 179.00 PLN
16 Bellwon Paweł Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Nordea Triathlon Team 179.00 PLN
17 Gajewski Marcin Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON Nordea Triathlon Team 179.00 PLN
18 Świtońska Aleksandra Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON 179.00 PLN
19 Reuter Tomasz Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON AZS PG Masters 179.00 PLN
20 januszewski paweł warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON 3oLubię Warszawa paid on-line
21 Kuśka Adam Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON WLKS Kmicic Częstochowa/ Invictus 3City paid on-line
22 Tomaszewski Michał Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
23 Wruk Remigiusz Wruk Opole SUPERSPRINT TRIATHLON BBL OPOLE paid on-line
24 Bałut Michał Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
25 Kwietniewska Joanna Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON Barrakuda Gdańsk paid on-line
26 Rusak Mikołaj Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Endure Team 179.00 PLN
27 Kołakowski Mikołaj Reda SUPERSPRINT TRIATHLON Endure Team 179.00 PLN
28 Syldatk KATARZYNA TCZEW SUPERSPRINT TRIATHLON Sopocki Klub Pływacki 179.00 PLN
29 Wołk Karol Wołk Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON EndlessPain paid on-line
30 Mazurowska Patrycja Elbląg SUPERSPRINT TRIATHLON Malborskie Morsy/ElAktywni/UM Elbląg paid on-line
31 Sienkiewicz Patryk Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Dream Tri Team paid on-line
32 Sosiński Rafał Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Sportevo paid on-line
33 Bogdanowicz Dawid Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
34 Koniaiev Volodymyr Kremenchuk SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
35 Zielińska Agnieszka Toruń SUPERSPRINT TRIATHLON Borucik Tri Team paid on-line
36 Rusak Łukasz Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Endure Team 179.00 PLN
37 Michalski Przemysław Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON 2 Morski Pułk Strzelców paid on-line
38 Piotrowski Andrzej Bytów SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
39 Ziółkowski Julian Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY paid on-line
40 Schok Łukasz Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON 179.00 PLN
41 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz SUPERSPRINT TRIATHLON Czitos paid on-line
42 Kośka Tomasz Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON Kolonia Prabuty paid on-line
43 Gajewski Rafał Mosty SUPERSPRINT TRIATHLON AG Tri-Team Rumia paid on-line
44 Iefymenko Oleksandr Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON Centaur paid on-line
45 Wysłouch Michał Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON Tri Talent Team paid on-line
46 Mindziukiewicz Szymon Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Euro Styl paid
47 Stawicki Tomasz Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Euro Styl paid
48 Pacek Marcin Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Euro Styl paid
49 Sikorska Agnieszka Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON EURO STYL paid
50 Dzioba Michał Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON TriDzioba paid on-line
51 ZIELIŃSKI JAROSŁAW SOPOT SUPERSPRINT TRIATHLON Sopocki Klub Pływacki paid on-line
52 Niekowal Adrianna Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON Sopocki Klub Pływacki 179.00 PLN
53 Witkowski Albert Nowy Staw SUPERSPRINT TRIATHLON Malborskie Morsy paid on-line
54 Sosnowski Łukasz Więcbork SUPERSPRINT TRIATHLON Endure Team paid on-line
55 Brzezińska Kamila GDAŃSK SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
56 Klein Patrycjusz Kartuzy SUPERSPRINT TRIATHLON Euro Styl paid on-line
57 Plato Ryszard Koło SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
58 Świetlik Grzegorz Bydgoszcz SUPERSPRINT TRIATHLON Polfarmex Team 179.00 PLN
59 Sobocińska Barbara Inowrocław SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
60 Ignatowicz Andrzej Warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON Tarchomin Triathlon Team / Team Karaś paid on-line
61 Wróblewski Mieczysław Wrocław SUPERSPRINT TRIATHLON WKT-ri Wrocław paid on-line
62 Boruta Przemysław Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Borucik Tri Team paid on-line
63 Jagodziński Tomasz Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON Euro Styl paid on-line
64 Wasiek Mirosław Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON AG Tri-Team Rumia paid on-line
65 Baranowski Daniel Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
66 Ostrowski Łukasz Gdynia SUPERSPRINT TRIATHLON Invictus 3City / INDUSTRIA Team paid on-line
67 Horszczaruk Jacek Warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON 179.00 PLN
68 Bożym Judyta Warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON paid on-line
69 Drzewiecka Dominika Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON Dawaj KALACH Team / INVICTA Power Team 179.00 PLN
70 Pruchniewski Sławomir Warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON Wirtualna Polska paid on-line
71 Łopaciński Tomasz Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON IMINSPIRATION paid on-line
72 Głuszczak Igor Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON Klan Głuszczaków paid on-line
73 Głuszczak Wojciech Gdańsk SUPERSPRINT TRIATHLON Klan Głuszczaków paid on-line
74 Stasiak Krzysztof Sopot SUPERSPRINT TRIATHLON 4F Sopot 179.00 PLN
75 Grzelak Michał Grzelak Warszawa (Wawer) SUPERSPRINT TRIATHLON Neon Team paid on-line
76 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa SUPERSPRINT TRIATHLON NeON Team paid on-line


Views: 2735

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ