5 km
# Numer Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 22 Chociej Karolina Gdańsk 5 km paid on-line
2 85 Kłos Maciej Gdańsk 5 km Polipack Team GWE paid on-line
3 189 Szczesny Leszek Gdansk 5 km paid on-line
4 200 Tarnowski Maciej Gdańsk 5 km paid on-line
5 105 Kubajka Patryk Gdańsk 5 km paid on-line
6 191 Szulta Malgorzata Gdańsk 5 km paid on-line
7 1 Apanasewicz Robert Gdańsk 5 km paid on-line
8 90 Kotowska Olga Łasin 5 km paid on-line
9 80 Kąkol Kacper Gdynia 5 km ASICS FRONTRUNNER paid on-line
10 45 Glaubert Weronika Elbląg 5 km Kluge Team paid on-line
11 5 Barskiy Pavlo Gdynia 5 km TREC TEAM paid on-line
12 179 stasiukiewicz rafal EŁK 5 km paid on-line
13 226 Zakowicz Paweł Gdańsk 5 km paid on-line
14 44 Glaubert Justyna Elbląg 5 km paid on-line
15 176 Sowiński Patryk Malbork 5 km Biegający Tczew paid on-line
16 104 Księżopolski Dominik Gdańsk 5 km CKZiU nr 2 w Gdańsku paid on-line
17 93 Kowalczyk Jarosław Gdańsk 5 km paid on-line
18 46 Gnyp Daniel Różyny 5 km wkurw_team paid on-line
19 118 Litkowiec Alicja Gdańsk 5 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku paid
20 21 Chmurzyński MaRcin Gdańsk 5 km Biegam Bo Lubię paid on-line
21 91 Kowalczuk Leszek Pogórze 5 km biegamyrazem.pl paid on-line
22 114 Lach Łukasz Lach Gdańsk 5 km paid on-line
23 174 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK 5 km BELTA TEAM GDANSK paid on-line
24 130 Michalak Konrad Gdynia 5 km Gracja Alicja Rocky Team 3Miasto paid on-line
25 113 Kwaśnik Jan Gdańsk 5 km Fighting Runners paid on-line
26 150 Pijanowski Wojciech Gdańsk 5 km Base Group paid on-line
27 132 Mikołajczyk Sławomir Pruszcz Gdański 5 km paid on-line
28 3 Barański Paweł bystra 5 km Warsztat Neptun paid on-line
29 165 Schur Krzysztof Gdansk 5 km R@nersi paid on-line
30 147 Paszkowski Paweł Gdańsk 5 km paid on-line
31 192 Szumacher Marta Gdańsk 5 km paid on-line
32 206 Tuszyński Jarosław Gdańsk 5 km paid on-line
33 89 Kosiński Marcin Gdańsk 5 km paid on-line
34 170 Skwierawski Wojciech Gdańsk 5 km Magiczna Flet paid on-line
35 169 Skwierawski Andrzej Gdańsk 5 km Magiczna Flet paid on-line
36 101 Krupiński Karol Gdańsk 5 km paid on-line
37 115 Ladziński Zbigniew Gdańsk 5 km L - RUN paid on-line
38 71 Jaszewska Magdalena Gdańsk 5 km paid on-line
39 2 Bader Joanna Gdańsk 5 km paid on-line
40 134 Morawek Arkadiusz Gdańsk 5 km paid on-line
41 224 Wronka Tomasz Wronka Straszyn 5 km paid on-line
42 186 Surus Marek Borkowo 5 km paid on-line
43 95 Kozaczuk Krzysztof Gdynia 5 km paid on-line
44 167 Skonka Aleksander Gdańsk 5 km OLO Team paid on-line
45 168 Skonka Anna Gdańsk 5 km OLO Team paid on-line
46 97 Kroemer Rafał Gdańsk 5 km OLO Team paid on-line
47 214 Wiech Martyna Straszyn 5 km paid on-line
48 102 Kruszewski Wojciech Gdańsk 5 km paid on-line
49 210 Waruszewski Karol Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
50 61 Hirsz Krzysztof Gdańsk 5 km paid on-line
51 14 Brzustewicz Joanna Łabuń 5 km paid on-line
52 Kownacka Marta Gdańsk 5 km
53 23 CHOSZCZ MIKA GDAŃSK 5 km paid on-line
54 53 Grochowski Patryk Gdynia 5 km BUBU paid on-line
55 229 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk 5 km paid on-line
56 207 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5 km paid on-line
57 227 Zwatykanicz Martyna Gdynia 5 km Dziki z Trójmiasta paid on-line
58 86 Kłosowska Ewa Gdańsk 5 km paid on-line
59 63 Jackiewicz Paweł Juszkowo 5 km paid on-line
60 94 Kowalska-Wierzba Monika Gdańsk 5 km paid on-line
61 140 Nowakowska Aleksandra Gdansk 5 km paid on-line
62 117 Leniec Konrad Gdańsk 5 km paid on-line
63 60 Heś Mateusz Pruszcz Gdański 5 km paid on-line
64 34 Dziuba Monika Gdańsk 5 km paid on-line
65 215 Wiecheć Anna Gdańsk 5 km paid on-line
66 131 Mielewczyk Roman Gdańsk 5 km paid on-line
67 204 Tomczuk Michał Gdańsk 5 km paid on-line
68 39 Fidos Aleksander Gdańsk 5 km paid on-line
69 193 Szydłowski Kacper Gdansk 5 km paid on-line
70 32 Dzidziul Tomasz Gdańsk 5 km paid on-line
71 38 Fedek Adam Gdańsk 5 km Fedek Team paid on-line
72 15 Brzustewicz Kamila Gdańsk 5 km paid on-line
73 59 Herzberg Przemysław Toruń 5 km ProAmators paid on-line
74 199 Świtała Katarzyna Gdańsk 5 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku paid on-line
75 69 Jarczak Wojciech Gdańsk 5 km Iver Team paid on-line
76 25 Cisowska Dominika Gdańsk 5 km paid on-line
77 88 Koschembahr-Łyskowski Konstanty Gdańsk 5 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
78 9 Bernard Weronika Gdańsk 5 km paid on-line
79 108 Kuczyk Jacek Gdansk 5 km N7 paid on-line
80 28 Dąbrowski Paweł Gdańsk 5 km Budibaj paid on-line
81 156 Przekwas Krzysztof Gdańsk 5 km Iver Team paid on-line
82 100 Kruminia-Łozowska Monika Gdańsk 5 km Iver Team paid on-line
83 198 Śnieg Aleksandra Gdańsk 5 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku paid on-line
84 62 Hirsz Przemysław Gdańsk 5 km paid on-line
85 136 Musiał Justyna Gdańsk 5 km paid on-line
86 139 Nowak Monika Gdynia 5 km RESO TEAM paid on-line
87 143 Olejniczak Bartosz Gdańsk 5 km paid on-line
88 151 Plicht Piotr Gdańsk 5 km paid on-line
89 31 Dubrowski Szymon Gdańsk 5 km Biega ZiE paid on-line
90 75 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk 5 km RESO TEAM paid on-line
91 154 POHNKE WŁADYSŁAW GDAŃSK 5 km paid on-line
92 70 Jarecki Jakub Kleszczewko 5 km paid on-line
93 74 Jeszke Adrian Jeszke Łęgowo 5 km paid on-line
94 160 Ramczyk Kamil Gdańsk 5 km paid on-line
95 163 Sadowy Krzysztof Gdańsk 5 km paid on-line
96 107 Kucherchuk Serhii Pruszcz Gdański 5 km paid on-line
97 190 Szemryk Anna Szemryk Gdańsk 5 km paid on-line
98 57 Guz Daria Pruszcz Gdanski 5 km paid on-line
99 159 Puchta Krzysztof Gdańsk 5 km Trooht'em All paid on-line
100 203 Tomaszewska Agnieszka Gdańsk 5 km Grupa Trómiasto paid on-line


Views: 7216

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ