2-4-8 Triathlon Frombork
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zmudzinska Hanna Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
2 Zmudzinski Tomek Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA KS Barrakuda paid BM
3 Jankowiak Katarzyna Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
4 Pohland Paweł Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
5 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA WiHurra Sobiejuchy paid BM
6 Lipka Michał Wólka Drążdżewska TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
7 Pawlak Piotr Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA PKO Bank Polski paid BM
8 Wojtowicz Jarosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT - Elbląg Triathlon Team paid BM
9 Wewiórski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT - Elbląg Triathlon Team paid BM
10 Strzelecki Adam Strzelecki Włocławek TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
11 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM paid BM
12 Kowalski Jacek Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA JACKO paid BM
13 Nierzwicki Grzegorz Malbork TRIATHLONOWA DWÓJKA Malborskie Morsy paid BM
14 Rzepka Małgorzata Aleksandra Gliwice TRIATHLONOWA CZWÓRKA - paid BM
15 Kalman Hubert Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA HMTRANS.PL paid BM
16 Kazanecki Tomasz Kazanecki Legionowo TRIATHLONOWA DWÓJKA Twister Team paid BM
17 Czepułkowski Michał Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
18 Karabin Paweł Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
19 Bluj Mikołaj Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA Vo2max MTB Team paid BM
20 Pawełczyk Kacper Łódź TRIATHLONOWA ÓSEMKA Celironman paid BM
21 Kowalski Szymon Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA Decathlon Przymorze paid BM
22 Bluj Marta Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
23 Witkowska Katarzyna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
24 Marszałek Przemysław Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA Alfaco Running Team paid BM
25 Witkowska Agnieszka Kętrzyn TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
26 Witkowski Piotr Kętrzyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA CSSG Kętrzyn paid BM
27 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
28 Kozak Przemysław Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team paid BM
29 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
30 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
31 Nowosielski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA Beko Team paid BM
32 Wójcik Łukasz Pabianice TRIATHLONOWA ÓSEMKA Celironman paid BM
33 Skutnik Oskar Czarna Białostocka TRIATHLONOWA CZWÓRKA Beko Team paid BM
34 Żelaskowska KATARZYNA Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
35 Wróblewski Mieczysław Wrocław TRIATHLONOWA ÓSEMKA WKT-ri paid BM
36 Kargól Łukasz Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
37 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA Lotos Running Team paid BM
38 Michałek-Grzywna Renata Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
39 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
40 Chodkowski Paweł Chodkowski Gdansk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
41 Waszkiewicz Marcin Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA Są Wolniejsi paid BM
42 Zduniak Marcin Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA Biegam na Tarchominie paid BM
43 Szczukowski Patryk Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
44 Szwindowski Mateusz Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
45 Uciechowski Sławomir Malbork TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
46 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA Dzierzgoń Team paid BM
47 Witkowski Albert Nowy Staw TRIATHLONOWA DWÓJKA Malborskie Morsy paid BM
48 Gluszkiewicz Weronika Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
49 Domowicz Anna Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
50 Domowicz Jacek Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
51 Czarniecki Kamil Sopot TRIATHLONOWA DWÓJKA 12tri.pl paid BM
52 Błaszczuk Maja Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA TRI Mama Team / GCZ paid BM
53 Hawliczek Aleksandra Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA Tri Monstera paid BM
54 Michalski Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA 2 Morski Pułk Strzelców paid BM


Views: 3212

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ