# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Borchmann Szymon władysławowo Trzecia pula - 300 osób KLIF TEAM CHŁAPOWO paid on-line
2 Spurgiasz Patryk Mrzezino Trzecia pula - 300 osób paid on-line
3 Szlachta Agnieszka Władysławowo Trzecia pula - 300 osób Agnieszka Śnieżka paid on-line
4 Lubera Łucja Rzeszów Trzecia pula - 300 osób 5am club paid on-line
5 Janiszek Joanna Gdańsk Trzecia pula - 300 osób FOX paid on-line
6 GESZPRYCH MAREK Ząbki Trzecia pula - 300 osób Drużyna Blaneczki 50.00 PLN
7 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Trzecia pula - 300 osób Grupa biegowa 65 paid on-line
8 Gaweł zbigniew Słupsk Trzecia pula - 300 osób POMERIDERS Słupsk paid on-line
9 Kruk Maciej Rumia Trzecia pula - 300 osób 50.00 PLN
10 Pietruszka Mikołaj Koszalin Trzecia pula - 300 osób Tęcza Run paid on-line
11 Andryskowski Dariusz Władysławowo Trzecia pula - 300 osób paid on-line
12 BULCZAK Grzegorz GOŚCICINO Trzecia pula - 300 osób paid on-line
13 Rawska Aleksandra Rumia Trzecia pula - 300 osób Wymiatacze paid on-line
14 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Trzecia pula - 300 osób Konsmet 50.00 PLN
15 Król Krzysztof Pszczółki Trzecia pula - 300 osób 50.00 PLN
16 Kowalska Iwona Mosty Trzecia pula - 300 osób Wymiatacze paid on-line
17 Bieszke Izabela Mosty Trzecia pula - 300 osób Wymiatacze paid on-line
18 Korzeniewski Michał Władysławowo Trzecia pula - 300 osób paid on-line
19 Roman Krzysztof Bolszewo Trzecia pula - 300 osób Przecinak77/Sfora BMK paid on-line
20 Matelski Szymon Jastarnia Trzecia pula - 300 osób paid on-line
21 Rekowski Kazimierz Tczew Trzecia pula - 300 osób Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid on-line
22 Malgadey Mariola Banino Trzecia pula - 300 osób paid on-line
23 Kowalczyk Joanna Wejherowo Trzecia pula - 300 osób MTB-Małe Trójmiasto Biega paid on-line
24 Marchel Karolina Bolszewo Trzecia pula - 300 osób MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA paid on-line
25 KWIATKOWSKA ALICJA Kowale Trzecia pula - 300 osób Dzik z Kowal paid on-line
26 Kwiatkowski Kajetan Kowale Trzecia pula - 300 osób Dzik z Kowal paid on-line
27 Ruchlewicz Natalia Sztum Trzecia pula - 300 osób paid on-line
28 Śrutkowski Sylwester Sztum Trzecia pula - 300 osób paid on-line
29 Pallach Monika Wejherowo Trzecia pula - 300 osób MTB- Małe Trójmiasto Biega paid on-line
30 Laskowska Agata Bolszewo Trzecia pula - 300 osób MTB-Małe Trójmiasto Biega paid on-line
31 Makowska Izabela Władysławowo Trzecia pula - 300 osób paid on-line
32 Baranowski Grzegorz Rumia Trzecia pula - 300 osób paid on-line
33 Gostkowski Łukasz Bytów Trzecia pula - 300 osób paid on-line
34 Stusio Damian Gdańsk Trzecia pula - 300 osób paid on-line
35 Cybula Paweł Kazimierz Trzecia pula - 300 osób Danfoss Tuchom 50.00 PLN
36 Gąska Maciej Gdynia Trzecia pula - 300 osób Pędzące Ślimaki paid on-line
37 Pańka Adam Borowo Trzecia pula - 300 osób paid on-line
38 Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz Trzecia pula - 300 osób paid on-line
39 Błażejewska MAŁGORZATA Elbląg Trzecia pula - 300 osób paid on-line
40 Weber Magdalena Elbląg Trzecia pula - 300 osób paid on-line
41 Franche Julien Gdańsk Trzecia pula - 300 osób Grey Hair Stressed Induced Man paid on-line
42 Narloch Daria Gdynia Trzecia pula - 300 osób Narlochy biegajo paid on-line
43 Narloch Łukasz Gdynia Trzecia pula - 300 osób Narlochy biegajo paid on-line
44 Szenk Marta Bydgoszcz Trzecia pula - 300 osób paid on-line
45 Tuszyńska Barbara Sopot Trzecia pula - 300 osób paid on-line
46 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA Trzecia pula - 300 osób Runpassion.pl TEAM paid on-line
47 Labun Zenon Mrzezino Trzecia pula - 300 osób paid on-line
48 Kalinowska Paulina Kiełpino Trzecia pula - 300 osób paid on-line
49 Cieszyński Dawid Gdańsk Trzecia pula - 300 osób paid on-line
50 Pasek Edward Gdańsk Trzecia pula - 300 osób paid on-line
51 Kucab Piotr Swarzewo Trzecia pula - 300 osób Solar Helios Team paid on-line
52 Migga Beata Kąpino Trzecia pula - 300 osób paid on-line
53 Klopotek Claudia Gdynia Trzecia pula - 300 osób Runpassion.pl TEAM paid on-line
54 Klein Sebastian Kąpino Trzecia pula - 300 osób paid on-line
55 Wasilewski Marcin Gdynia Trzecia pula - 300 osób BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
56 Jaszke Łukasz Puck Trzecia pula - 300 osób The North Runners paid on-line
57 Parchem Artur Strzelno Trzecia pula - 300 osób The North Runners paid on-line
58 Kępka Marcin Gdańsk Trzecia pula - 300 osób 50.00 PLN
59 Kummer Anna Kąpino Trzecia pula - 300 osób Team Kąpino paid on-line
60 Cepińska Anna Gniewowo Trzecia pula - 300 osób AC&AC paid on-line
61 Knurowska Monika Mała Piaśnica Trzecia pula - 300 osób paid on-line
62 Świtońska Aleksandra Gdynia Trzecia pula - 300 osób paid on-line
63 Wojtowicz Marcin Gdynia Trzecia pula - 300 osób BBL BAŁTYK GDYNIA paid on-line
64 Angiel Władysław Bydgoszcz Trzecia pula - 300 osób TKKF Kolejarz Bydgoszcz paid on-line
65 Różycki Rafał Zielona Góra Trzecia pula - 300 osób paid on-line
66 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Trzecia pula - 300 osób paid on-line
67 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Trzecia pula - 300 osób paid on-line
68 Kaleta Tomasz Goszczyno Trzecia pula - 300 osób 50.00 PLN
69 Lenc Janusz Bydgoszcz Trzecia pula - 300 osób TKKF Kolejarz Bydgoszcz paid on-line
70 Ciba Michał Wejherowo Trzecia pula - 300 osób Porta Active Running paid on-line
71 Schwann Mirosław Wejherowo Trzecia pula - 300 osób Wejherowskie Łabędzie paid on-line
72 Łapigrowski Jan Lębork Trzecia pula - 300 osób paid on-line
73 Kichler Kryspin Gdansk Trzecia pula - 300 osób paid on-line
74 Czoska Adam Rumia Trzecia pula - 300 osób paid on-line
75 Sawczuk Marcin Banino Trzecia pula - 300 osób MAKE Architekci paid on-line
76 Elmiś Grzegorz Hel Trzecia pula - 300 osób Biegacz Portowy Hel paid on-line
77 Hendrich Rafał Sierakowice Trzecia pula - 300 osób 50.00 PLN
78 Dejna Sylwia Tczew Trzecia pula - 300 osób Biegający Tczew paid on-line
79 Konkel Maciej Gdynia Trzecia pula - 300 osób 50.00 PLN
80 Kiedrowicz Bartosz Gdynia Trzecia pula - 300 osób Tabakiera paid on-line
81 Zielke Cezary Mała Piaśnica Trzecia pula - 300 osób paid on-line
82 Shupliak Viktor Gdynia Trzecia pula - 300 osób paid on-line
83 Gaweł Ireneusz Rumia Trzecia pula - 300 osób Projekt1000up paid on-line
84 Naczk Marcin Rumia Trzecia pula - 300 osób Parkrun Rumia paid on-line
85 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Trzecia pula - 300 osób Buchalter paid on-line
86 sztygiel Joanna Wejherowo Trzecia pula - 300 osób PORTA Running Team paid on-line
87 Bajraszewski Dżafar Gdynia Trzecia pula - 300 osób paid on-line
88 sztygiel Maciej Wejherowo Trzecia pula - 300 osób PORTA Running Team paid on-line
89 Adrjan Dariusz Oprzężów Trzecia pula - 300 osób 50.00 PLN
90 stromski krzysztof Przyjaźń Trzecia pula - 300 osób paid on-line
91 Simon Julia Rumia Trzecia pula - 300 osób paid on-line
92 Sioma Grzegorz Gdynia Trzecia pula - 300 osób Witomino paid on-line
93 Stromidło Jan Swarzewo Trzecia pula - 300 osób paid on-line
94 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra Trzecia pula - 300 osób paid on-line
95 Halmann Mirek Wejherowo Trzecia pula - 300 osób PGB sportowa paczka 50.00 PLN
96 Grzeszczak Adam Gdynia Trzecia pula - 300 osób biegamyrazem.pl paid on-line
97 Czaykowski Wojciech Gdynia Trzecia pula - 300 osób Grupa Druha Borucha / Mamy To paid on-line
98 Budzisz Daniel Kuźnica Trzecia pula - 300 osób paid on-line
99 Mroziński Adam Gdańsk Trzecia pula - 300 osób Dziki z Trójmiasta paid on-line
100 Grzeszczak Małgorzata Gdynia Trzecia pula - 300 osób biegamyrazem.pl paid on-line


Views: 7989

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ