# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czaja Andrzej | Łęczyce | Polska | Trzecia pula - 300 osób | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | paid on-line |
2 | Lipiński Sławomir | Rumia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
3 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Trzecia pula - 300 osób | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | paid on-line |
4 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Trzecia pula - 300 osób | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | paid on-line |
5 | Adamik Aleksandra | Gdańsk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Arkadiusz Gardzielewski Running Team | paid on-line |
6 | Myszk Damian | Robakowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | PORTA Running Team | paid on-line |
7 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | Trzecia pula - 300 osób | LZS/OSP Gnieżdżewo | paid on-line |
8 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | paid on-line |
9 | Lesner Paulina | Puck | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
10 | Kiełbasa Michał | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
11 | Karwowska Danuta | Mosty | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Kosakowski Klub HDK | paid on-line |
12 | Karwowski Krystian | Mosty | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
13 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
14 | Wysocki Dariusz | Toruń | Polska | Trzecia pula - 300 osób | CSWOT | paid on-line |
15 | Osowski Maciej | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Daleko Jeszcze? | paid on-line |
16 | Zimoń Magdalena | Reda | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Runeda | paid on-line |
17 | jamróz renata | gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Big Yelow Foot Adventure Team | paid on-line |
18 | Kowalski Michał | Kościerzyna | Polska | Trzecia pula - 300 osób | KSR Team | paid on-line |
19 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
20 | ROPEL MIROSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Trzecia pula - 300 osób | KIS TRANSPORT | paid on-line |
21 | Zaglewski Andrzej | Władysławowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
22 | Murach Agnieszka Murach | Ostrołęka | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
23 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
24 | Skrzypczak Marcin | Puck | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
25 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | Trzecia pula - 300 osób | # Be Active Trucker | paid on-line |
26 | Hajduk Ireneusz | Władysławowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Bowil Biotech Team | paid on-line |
27 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Czarne Biega | paid on-line |
28 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Czarne biega | paid on-line |
29 | Szumny Dariusz | Wejherowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
30 | Melcer Bogusława | Gnieżdżewo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
31 | LABUDDA MIROSŁAW | RUMIA | Polska | Trzecia pula - 300 osób | MTB - Małe Trójmiasto Biega | paid on-line |
32 | Borchmann Szymon | władysławowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | KLIF TEAM CHŁAPOWO | paid on-line |
33 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
34 | Szlachta Agnieszka | Władysławowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Agnieszka Śnieżka | paid on-line |
35 | Lubera Łucja | Rzeszów | Polska | Trzecia pula - 300 osób | 5am club | paid on-line |
36 | Janiszek Joanna | Gdańsk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | FOX | paid on-line |
37 | GESZPRYCH MAREK | Ząbki | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Drużyna Blaneczki | paid on-line |
38 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Grupa biegowa 65 | paid on-line |
39 | Gaweł zbigniew | Słupsk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | POMERIDERS Słupsk | paid on-line |
40 | Kruk Maciej | Rumia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
41 | Pietruszka Mikołaj | Koszalin | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Tęcza Run | paid on-line |
42 | Andryskowski Dariusz | Władysławowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
43 | BULCZAK Grzegorz | GOŚCICINO | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
44 | Rawska Aleksandra | Rumia | Portugalia | Trzecia pula - 300 osób | Wymiatacze | paid on-line |
45 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Konsmet | paid on-line |
46 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Wymiatacze | paid on-line |
47 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Wymiatacze | paid on-line |
48 | Korzeniewski Michał | Władysławowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
49 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Przecinak77/Sfora BMK | paid on-line |
50 | Matelski Szymon | Jastarnia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
51 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line |
52 | Malgadey Mariola | Banino | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
53 | Kowalczyk Joanna | Wejherowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | MTB-Małe Trójmiasto Biega | paid on-line |
54 | Marchel Karolina | Bolszewo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | paid on-line |
55 | KWIATKOWSKA ALICJA | Kowale | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Dzik z Kowal | paid on-line |
56 | Kwiatkowski Kajetan | Kowale | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Dzik z Kowal | paid on-line |
57 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
58 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
59 | Pallach Monika | Wejherowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | MTB- Małe Trójmiasto Biega | paid on-line |
60 | Laskowska Agata | Bolszewo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | MTB-Małe Trójmiasto Biega | paid on-line |
61 | Makowska Izabela | Władysławowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
62 | Baranowski Grzegorz | Rumia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
63 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
64 | Stusio Damian | Gdańsk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
65 | Gąska Maciej | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Pędzące Ślimaki | paid on-line |
66 | Pańka Adam | Borowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
67 | Sobolewska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
68 | Błażejewska MAŁGORZATA | Elbląg | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
69 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
70 | Franche Julien | Gdańsk | Kanada | Trzecia pula - 300 osób | Grey Hair Stressed Induced Man | paid on-line |
71 | Narloch Daria | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Narlochy biegajo | paid on-line |
72 | Narloch Łukasz | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Narlochy biegajo | paid on-line |
73 | Szenk Marta | Bydgoszcz | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
74 | Tuszyńska Barbara | Sopot | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
75 | GAŁĘZA SŁAWOMIR | GDYNIA | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Runpassion.pl TEAM | paid on-line |
76 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
77 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
78 | Cieszyński Dawid | Gdańsk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
79 | Pasek Edward | Gdańsk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
80 | Kucab Piotr | Swarzewo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Solar Helios Team | paid on-line |
81 | Migga Beata | Kąpino | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
82 | Klopotek Claudia | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Runpassion.pl TEAM | paid on-line |
83 | Klein Sebastian | Kąpino | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
84 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
85 | Jaszke Łukasz | Puck | Polska | Trzecia pula - 300 osób | The North Runners | paid on-line |
86 | Parchem Artur | Strzelno | Polska | Trzecia pula - 300 osób | The North Runners | paid on-line |
87 | Kummer Anna | Kąpino | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Team Kąpino | paid on-line |
88 | Cepińska Anna | Gniewowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | AC&AC | paid on-line |
89 | Knurowska Monika | Mała Piaśnica | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
90 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
91 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Polska | Trzecia pula - 300 osób | BBL BAŁTYK GDYNIA | paid on-line |
92 | Angiel Władysław | Bydgoszcz | Polska | Trzecia pula - 300 osób | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line |
93 | Różycki Rafał | Zielona Góra | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
94 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
95 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
96 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | Polska | Trzecia pula - 300 osób | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line |
97 | Ciba Michał | Wejherowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Porta Active Running | paid on-line |
98 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Trzecia pula - 300 osób | Wejherowskie Łabędzie | paid on-line |
99 | Łapigrowski Jan | Lębork | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line | |
100 | Kichler Kryspin | Gdansk | Polska | Trzecia pula - 300 osób | paid on-line |
Views: 19113