# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jachnicka Amelia Sopot 4 km
2 Niekowal Adrianna Sopot 4 km
3 Głogowska Elżbieta Gdańsk 4 km
4 Rachowska Dagmara Gdańsk 4 km
5 Piechociński Wojciech Gdańsk 4 km
6 Piechociński Piotr Gdańsk 4 km
7 Kamecki Jakub Gdynia 4 km
8 Kozdemba Krzysztof Sopot 4 km Kanelaria Prawna what.now®
9 Siemieniewski Michał Warszawa 4 km
10 Szafer Andrzej Poznań 4 km
11 Sulimierski Marek Sopot 4 km
12 Wiśniewska Magda Gdańsk 4 km
13 Kowalewska Małgorzata Gdańsk 4 km
14 Klepacz Marcin Gdańsk 4 km
15 Cebulska Agnieszka Gdansk 4 km
16 Suska Mikołaj Gdańsk 4 km
17 Dysierowicz Marta Gdansk 4 km
18 Kudlouski Dzmitry Gdynia 4 km
19 BURZYNSKA HALINA GDAŃSK 4 km GDAŃSKI KLUB MORSÓW
20 Mikołajczyk Karolina Gdynia 4 km
21 WĄSEWICZ PATRYCJA Gdańsk 4 km
22 Zbawicki Marcin Gdynia 4 km
23 Krukowska Klaudia Władysławowo 4 km
24 Staszkiewicz Adam Gdynia 4 km
25 Staszkiewicz Małgorzata Gdynia 4 km
26 Staszkiewicz Michał Gdynia 4 km
27 Staszkiewicz Gabriela GDYNIA 4 km
28 Kiełbasa Michał Gdynia 4 km
29 Zadroga Piotr Gdańsk 4 km drink team
30 Ruciński Jarek Gdańsk 4 km Kovalite Team
31 Rozalewska Julia Gdańsk 4 km
32 Ciechanowicz Kinga Sopot 4 km
33 Rozalewski Oskar Gdańsk 4 km
34 Kopaczewski Jerzy Gdańsk 4 km Devopsity.io / PPNT
35 Motofa Małgorzata Wąbrzeźno 4 km Start Team Wąbrzeźno
36 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk 4 km FitnessFitback
37 Motofa Marcin Wąbrzeźno 4 km Start Team Wąbrzeźno
38 Kurpiewska Elżbieta Gdańsk 4 km Locosport
39 Kamińska Anna Sopot 4 km
40 Kamiński Marcin Sopot 4 km
41 Ogorzałek Andrzej Gdańsk 4 km
42 Król Adrian Reda 4 km
43 Szachmytowski Jan Gdańsk 4 km
44 Gudzińska Magdalena Gdańsk 4 km
45 Iefymenko Oleksandr Sopot 4 km Centaur
46 Fedek Adam Gdańsk 4 km Fedek Team
47 Kowalczyk Urszula Gdańsk 4 km
48 Wierzbowska-Chrząstek Edyta Pruszcz Gdański 4 km My
49 Chrząstek Paweł Pruszcz Gdański 4 km My
50 Stankovskyi Denys Sopot 4 km
51 Bastian Szymon Gdańsk 4 km
52 Opala Joanna Lewice 4 km CrossElite
53 Szczuka Leszek Lewice 4 km CrossElite
54 Miłoś Barbara Gdynia 4 km BigYellowFoot Adventure Team
55 Witkowski Bartosz Kielno 4 km
56 Samuś Dawid Gdańsk 4 km
57 Pietrzak Witek Aleksandrów Łódzki 4 km
58 CIUNEL Łukasz Gdynia 4 km
59 Wysocki Michal Gdynia 4 km
60 Posłowska Katarzyna Gdynia 4 km
61 Posłowska Patrycja Gdynia 4 km
62 Posłowski Szymon Gdynia 4 km
63 Kuchta Zuzanna Gdynia 4 km
64 Gransicka Marika Gdynia 4 km
65 Różański Robert Warszawa 4 km
66 Różański Robert Warszawa 4 km
67 Różańska Magdalena Warszawa 4 km
68 Mosiej Antoni Białystok 4 km MMM-sy
69 Mosiej Zuzanna Białystok 4 km MMM-sy
70 ziemann tomasz tczew 4 km CrossElite
71 Bogusz Paweł Gdańsk 4 km
72 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI 4 km CrossElite
73 Kocjan Karol Gdańsk 4 km Aspire Powerclub
74 Chojnowski Maciej Gdynia 4 km
75 Kwapisiewicz Romualda Gdańsk 4 km Wild Morsy Gdańsk
76 Adamus Maja Sopot 4 km
77 Cieślik Magdalena Gdańsk 4 km
78 Żółć Natalia Gdynia 4 km
79 Witt Grażyna Sopot 4 km MaratonyPolskie.PL TEAM
80 Dalkowska Joanna Gdansk 4 km
81 Werbowa Malwina kowale 4 km
82 HALMAN GABRIELA SULMIN 4 km
83 Benert Jan Otomin 4 km
84 Benert-Branicka Agnieszka Otomin 4 km
85 Branicki Bartosz Otomin 4 km
86 Daniszewska Martyna Gdańsk 4 km
87 Nowak Monika Gdynia 4 km RESO TEAM
88 Smentoch Radek Żukowo 4 km nieDZIELNI biegacze
89 Babicki Marcin Gdynia 4 km
90 Babicka Anna Gdynia 4 km
91 Lasok Tymoteusz Sopot 4 km
92 Lasok Monika Sopot 4 km
93 Tabeau Piotr Tabeau Sopot 4 km 3LO Sopot
94 Witkowski Krzysztof Gdansk 4 km
95 Sielski Maciej Kruszyn Krajeński 4 km SW
96 Sielska Agata Marta Kruszyn Krajeński 4 km PrzySobieStań
97 Kuśmierz Klaudia Kuśmierz Malbork 4 km
98 Leszkowski Franek Gdynia 4 km
99 Leszkowska Jola Leszkowska Gdynia 4 km
100 Koziorowska Mariola Sopot 4 km


Views: 4301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ