# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
. | |||||||||
1 | Jarosz Dorota | . | Półmaraton/Maraton | . | paid BM | ||||
AGB Torfy | |||||||||
2 | Zalega Bartosz | Rąbień | Półmaraton/Maraton | AGB Torfy | paid BM | ||||
AGB Torfy | |||||||||
3 | Chojnacki Rafał | Aleksandrów Łódzki | Półmaraton/Maraton | AGB Torfy | paid BM | ||||
4 | Szulecka Kamila | Łódź | Półmaraton/Maraton | AGB Torfy | paid BM | ||||
5 | Skorupa Tomasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | AGB Torfy | paid BM | ||||
BOERNEROWO BIEGA | |||||||||
6 | Freszel Krzysztof | Warszawa | Półmaraton/Maraton | BOERNEROWO BIEGA | paid BM | ||||
Biegam na zdrowie | |||||||||
7 | Karpik Rafał | Żelków-Kolonia | Półmaraton/Maraton | Biegam na zdrowie | |||||
Biegiem po Piwo | |||||||||
8 | Świerczyński Radosław | Łódź | Półmaraton/Maraton | Biegiem po Piwo | paid BM | ||||
Biegnięte Laski | |||||||||
9 | Ochocka Ewa | Łódź | Półmaraton/Maraton | Biegnięte Laski | paid BM | ||||
10 | Ejzemberg Monika | Łódź | Półmaraton/Maraton | Biegnięte Laski | paid BM | ||||
Biegnięte Laski | |||||||||
11 | Fąfara Agnieszka | Łódź | Półmaraton/Maraton | Biegnięte Laski | paid BM | ||||
BÓBR TŁUSZCZ | |||||||||
12 | MAZUREK RYSZARD | TŁUSZCZ | Półmaraton/Maraton | BÓBR TŁUSZCZ | paid BM | ||||
CLARIANT | |||||||||
13 | duran carlos | lodz | Półmaraton/Maraton | CLARIANT | paid BM | ||||
Celironman | |||||||||
14 | Mazurkiewicz Jadwiga | Łódź | Półmaraton/Maraton | Celironman | paid BM | ||||
15 | Promińska-Goss Eliza | Nowe Chrusty | Półmaraton/Maraton | Celironman | paid BM | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
16 | Żarniewski Wojciech | Brwinów | Półmaraton/Maraton | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid BM | ||||
Droga Do Ultra | |||||||||
17 | Wojno Arkadiusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | Droga Do Ultra | paid BM | ||||
18 | Wojno Małgorzata | Łódź | Półmaraton/Maraton | Droga Do Ultra | paid BM | ||||
Dzik Komando | |||||||||
19 | Bieńkowski Michał | Łódź | Półmaraton/Maraton | Dzik Komando | paid BM | ||||
Dzikie Morsy | |||||||||
20 | Serafin Kamil | Łódź | Półmaraton/Maraton | Dzikie Morsy | paid BM | ||||
21 | Podgórski Łukasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | Dzikie Morsy | paid BM | ||||
EVErRUN | |||||||||
22 | Białecka Sylwia | łódź | Półmaraton/Maraton | EVErRUN | paid BM | ||||
23 | Kumor Weronika | Łódź | Półmaraton/Maraton | EVErRUN | |||||
EVErRUN / Droga Do Ultra | |||||||||
24 | Zieliński Adam | Łódź | Półmaraton/Maraton | EVErRUN / Droga Do Ultra | paid BM | ||||
Fajnie Czasem poBiegac | |||||||||
25 | Cieslak Krzysztof | Lodz | Półmaraton/Maraton | Fajnie Czasem poBiegac | paid BM | ||||
Forever Young Łódź | |||||||||
26 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Półmaraton/Maraton | Forever Young Łódź | paid BM | ||||
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | |||||||||
27 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Półmaraton/Maraton | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | paid BM | ||||
JAM | |||||||||
28 | GARCIA Jon | Lake Jackson | Półmaraton/Maraton | JAM | paid BM | ||||
K2 Running Team | |||||||||
29 | Sikorski Łukasz | Dzikowo | Półmaraton/Maraton | K2 Running Team | paid | ||||
KS GRUCHA | |||||||||
30 | Kamiński Daniel | Ozorków | Półmaraton/Maraton | KS GRUCHA | paid BM | ||||
31 | Kosmalski Arkadiusz | Jedlicze A | Półmaraton/Maraton | KS GRUCHA | paid BM | ||||
KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||||||
32 | Dawidowska Joanna | Łódź | Półmaraton/Maraton | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||
33 | Harężlak Krzysztof | Łódź | Półmaraton/Maraton | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||
34 | Kalinowska Anna | Łodz | Półmaraton/Maraton | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||
35 | Kejn Majkel | Łódź | Półmaraton/Maraton | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||
36 | Lechański Łukasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||
37 | KARWOWSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | Półmaraton/Maraton | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||
38 | Chybowski Jarek | ŁÓDŹ | Półmaraton/Maraton | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||
39 | Stawski Dariusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||
Korona Pabianice | |||||||||
40 | Makowski Maciej | Pabianice | Półmaraton/Maraton | Korona Pabianice | paid BM | ||||
MaszerujemyZnogamiWchmurach | |||||||||
41 | Bobińska Monika | Łódź | Półmaraton/Maraton | MaszerujemyZnogamiWchmurach | paid BM | ||||
Maszerujemy z Nogami w Chmurach | |||||||||
42 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | Półmaraton/Maraton | Maszerujemy z Nogami w Chmurach | paid BM | ||||
Maszerujemy z Nogami w Chmurach | |||||||||
43 | Orlińska Anna | Łódź | Półmaraton/Maraton | Maszerujemy z Nogami w Chmurach | paid BM | ||||
Morsy z Lisowic | |||||||||
44 | Racz Mariusz | Wągry 37 | Półmaraton/Maraton | Morsy z Lisowic | paid BM | ||||
45 | Gonciarek Katarzyna | Wągry 37 | Półmaraton/Maraton | Morsy z Lisowic | paid BM | ||||
46 | Wątorowski Łukasz | Koluszki | Półmaraton/Maraton | Morsy z Lisowic | paid BM | ||||
Pamso Run Team | |||||||||
47 | Cyrulewska Malgorzata Cyrulewska | Glinnik | Półmaraton/Maraton | Pamso Run Team | paid BM | ||||
Piotrkowski klub biegacza endorfina | |||||||||
48 | Bernacki Sebastian Bernacki | Piotrków Trybunalski | Półmaraton/Maraton | Piotrkowski klub biegacza endorfina | paid BM | ||||
Płock Biega No Age Limit | |||||||||
49 | STAŃCZAK EDMUND | PŁOCK | Półmaraton/Maraton | Płock Biega No Age Limit | paid BM | ||||
RAJSPORTACTIVE | |||||||||
50 | Łubisz Mariusz | Pabianice | Półmaraton/Maraton | RAJSPORTACTIVE | paid BM | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
51 | Kocik Adam | Łódź | Półmaraton/Maraton | Razem Trenujemy Sport | paid BM | ||||
52 | Olczak Mariusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | Razem Trenujemy Sport | paid BM | ||||
SNG WILD DUCKS | |||||||||
53 | Ziemiański Adam | Łódź | Półmaraton/Maraton | SNG WILD DUCKS | paid BM | ||||
54 | Zdonek Bernard | Łódź | Półmaraton/Maraton | SNG WILD DUCKS | paid BM | ||||
55 | Walczak-Kurek Marcin | Zgierz | Półmaraton/Maraton | SNG WILD DUCKS | paid BM | ||||
Sobotnia Grupa Biegowa LZG | |||||||||
56 | Zalega Luiza | Rąbień | Półmaraton/Maraton | Sobotnia Grupa Biegowa LZG | paid BM | ||||
57 | GALOCH Robert | Aleksandrów Łódzki | Półmaraton/Maraton | Sobotnia Grupa Biegowa LZG | paid BM | ||||
Spartanie Dzieciom/ Ultra Way | |||||||||
58 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Półmaraton/Maraton | Spartanie Dzieciom/ Ultra Way | paid BM | ||||
Sportczesna | |||||||||
59 | Nowicki Artur | Bargły | Półmaraton/Maraton | Sportczesna | paid BM | ||||
Szakale Bałut Łódź | |||||||||
60 | Mikołajczyk-Sowa Monika | Justynów | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
61 | Michalak-Mattar Malgorzata | Rąbień AB | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
62 | Rosiak Mariusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | |||||
63 | Mospinek Ewa | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
64 | Reszke Marcin | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
65 | Walkowiak Jacek | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
66 | Mospinek Jacek | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
67 | Markowski Marcin | ŁÓDŹ | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
68 | Iskra Arek | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
69 | Frąk Wojciech | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
70 | Nowak Marcin | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
71 | Florczak Sylwia | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
72 | Markowska Ewa | Łódź (Łódź-Śródmieście) | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
73 | Mendrzycki Szymon | Łódź | Półmaraton/Maraton | Szakale Bałut Łódź | paid BM | ||||
TrenujSkutecznie.com / Vege Runners / Vegan | |||||||||
74 | Sworski Roman | Łódź | Półmaraton/Maraton | TrenujSkutecznie.com / Vege Runners / Vegan | |||||
UOKiK Schodki Łódź | |||||||||
75 | Przybysz Kacper | Łódź | Półmaraton/Maraton | UOKiK Schodki Łódź | paid BM | ||||
Ultra Piotrków | |||||||||
76 | Zieliński Tomasz | Karlin | Półmaraton/Maraton | Ultra Piotrków | paid BM | ||||
Ultra Piotrków | |||||||||
77 | Małgorzaciak Ireneusz | Jarosty | Półmaraton/Maraton | Ultra Piotrków | paid BM | ||||
W Kupie Siła | |||||||||
78 | szczepaniak marcel | Konstantynów Łódzki | Półmaraton/Maraton | W Kupie Siła | paid BM | ||||
Warriors Łódź | |||||||||
79 | Woźniak Adrian | Łódź | Półmaraton/Maraton | Warriors Łódź | paid BM | ||||
Warriors Łódź/Z Piechotą po schodach | |||||||||
80 | Kowalczyk Magda | Łódź | Półmaraton/Maraton | Warriors Łódź/Z Piechotą po schodach | paid | ||||
Z Kijami Przez Życie | |||||||||
81 | Walot Joanna | Łódź | Półmaraton/Maraton | Z Kijami Przez Życie | paid BM | ||||
Z Piechotą po schodach | |||||||||
82 | Rakowski Paweł | Łódź | Półmaraton/Maraton | Z Piechotą po schodach | paid BM | ||||
83 | Radwanski Tomasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | Z Piechotą po schodach | paid BM | ||||
84 | Strożek Sebastian | Łódź | Półmaraton/Maraton | Z Piechotą po schodach | paid BM | ||||
85 | Jasiński Daniel | Łódź | Półmaraton/Maraton | Z Piechotą po schodach | paid BM | ||||
Z kijami przez życie | |||||||||
86 | Kozioł Agnieszka | Łódź | Półmaraton/Maraton | Z kijami przez życie | paid BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
87 | Olejniczak Piotr | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
88 | Załuga Marcin | Łęczyca | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
89 | Koperkiewicz Michał | Łęczyca | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
90 | Mielczarski Bartosz | Warszawa | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
91 | Dąbrowski Artur | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
92 | Rochmiński Bogdan | Lesiew | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
93 | Tomicki Krzysztof | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
94 | Małowiejska Alicja | Zgierz | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
95 | Marciniak Tomasz | Skotniki | Półmaraton/Maraton | paid | |||||
96 | Bryszewska Marta | Zgierz | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
97 | Barańczyk Anna | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
98 | Kostrzewski Sławomir | Opole | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
99 | Karolak Jolanta | Ozorków | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
100 | Szewczyk Radosław | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
101 | Kacprzak Konrad | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
102 | Karolak Ryszard | Ozorków | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
103 | Stępniak Cezary | Ozorków | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
104 | Bukowska Aleksandra | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
105 | Kalinowski Łukasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
106 | Bracichowicz Anna | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
107 | WYTYKOWSKI Mariusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
108 | Zamożniewicz Mariusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
109 | Pieczara Łukasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
110 | szczepaniak kasia | konstantynów łódzki | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
111 | Kacprzak Marcin | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
112 | Siemieniuk Andrzej | Białystok | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
113 | MALCZEWSKA- CHAŁADAJ Karina | Sieradz | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
114 | Wilczyńska Joanna | Zgierz | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
115 | Dąbrowska-Kona Aleksandra | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
116 | Kwiecień-Lipińska Kamila | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
117 | Pustułka Krzysztof | Stajenczynki | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
118 | Kudła Adam Kudła | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
119 | Barański Konrad | Kwiatkowice | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
120 | Wesołowski Robert | Grotniki | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
121 | Wojciechowski Piotr | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
122 | Młynarczyk Ernest | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid | |||||
123 | Piechocki Jacek | Łódź | Półmaraton/Maraton | ||||||
124 | Pawlowski Dariusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
125 | Kumor Weronika Kumor | Łódź | Półmaraton/Maraton | ||||||
126 | Mroziński Zbigniew | łódź | Półmaraton/Maraton | paid | |||||
127 | Staruszkiewicz Krzysztof | Łęczyca | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
128 | Sałaciński Łukasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
129 | Waszak Łukasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
130 | Krzemiński Tomasz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
131 | Matusiak Anna | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
132 | Matusiak Arkadiusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
133 | Mokras Adam | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
134 | Rzeznik Karolina | Opoczno | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
135 | Walkowiak Dariusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
136 | Nowak Mirosław | Konstantynów Łódzki | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
137 | Ubych Mariusz | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
138 | Cielecki Wojciech | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
139 | Włodarczyk Michał | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
140 | Tissot Piotr | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
141 | FIKTUS PAWEŁ FIKTUS | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
142 | Madej Elżbieta | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
143 | Trojanowska Malgorzata | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
144 | UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
145 | Loręcki Tomasz Loręcki | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
146 | Żurański Robert | Stryków | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
147 | Długosz Marta | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
148 | Nowiński Jakub | Łódź | Półmaraton/Maraton | paid BM | |||||
pięta palec masło smalec | |||||||||
149 | GOCAL MAREK | LODZ | Półmaraton/Maraton | pięta palec masło smalec | paid BM | ||||
Łódź Kocha Sport | |||||||||
150 | Goździk-Zaręba Aneta | Łódź | Półmaraton/Maraton | Łódź Kocha Sport | paid BM |
Views: 6445