Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - styczeń
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa paid
2 Rydzewska Anna Katowice Małżeństwa Paderewa paid
3 Rembacz Konrad Katowice Małżeństwa Paderewa paid
4 Prudło Janek Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Triathlon Training Center
5 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i Przyjaciele Biegają
6 ROSADA ZDZISŁAW Gliwice Pozostałe osoby Poruszeni - Aktywni z Sośnicy paid
7 Holecka Beata Katowice Pozostałe osoby paid
8 Holecki Paweł Katowice Pozostałe osoby paid
9 Żebracka Kornelia Wyry Małżeństwa KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska paid
10 Wojdyła Radosław Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 7
11 Blokesz Wiktor Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
12 Mejer Jarosław Wyry Małżeństwa KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska paid
13 Blokesz Barbara Katowice Pozostałe osoby paid
14 Golonka Renata Mysłowice Małżeństwa paid
15 Golonka Marek Mysłowice Małżeństwa paid
16 Łozowska Małgorzata Chorzów Pozostałe osoby Trees' Friend paid
17 Kawa Tomasz Mysłowice Małżeństwa paid
18 Kawa Joanna Mysłowice Małżeństwa paid
19 Marks Adrian Bytom Małżeństwa Lecymy Durś paid
20 Marks Dorota Bytom Małżeństwa Lecymy Durś paid
21 Górecka Iwona Chorzów Pozostałe osoby STADION ŚLĄSKI paid
22 Prokop Bartosz Katowice Pozostałe osoby paid
23 Sklorz Paweł Sklorz Katowice Pozostałe osoby
24 Żukowska Paulina Mysłowice Pozostałe osoby paid
25 Płonka Mikołaj Mysłowice Pozostałe osoby paid
26 Ryk Łukasz Mikołów Pozostałe osoby Tacy My paid
27 Rojek Piotr Będzin Pozostałe osoby paid
28 Grund Tomasz Mokre Dzieci i młodzież do lat 18 SP7 Mokre paid
29 Grund Michał Mokre Dzieci i młodzież do lat 18 SP7 Mokre paid
30 Madej Marek Chorzów Pozostałe osoby paid
31 Witkowski Szymon Katowice Pozostałe osoby FC Szfagry paid
32 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do lat 18
33 Powroźna Mariola Katowice Pozostałe osoby Night Runners Śląsk paid
34 Famuła Marek Katowice Pozostałe osoby Famuła Team paid
35 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostałe osoby paid
36 Wolny Leszek Katowice Pozostałe osoby Nordic Walking Stadion Śląski paid
37 Spychalski Adam Ruda Śląska Pozostałe osoby paid
38 Ocysek zygmunt Katowice Pozostałe osoby STADION ŚLĄSKI paid
39 Kolasa Gabriela Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS Strzybnica paid
40 Machnik Janusz Zawiercie Pozostałe osoby Clleo Zawiercie paid
41 Kreczmer Marzena Zawiercie Pozostałe osoby Clleo Zawiercie paid
42 Tomaszewski Sebastian Katowice Pozostałe osoby paid
43 Kornas Patrycjusz Orzesze Pozostałe osoby Huragan Ligota
44 Prządka Hanna Chorzów Pozostałe osoby paid
45 Krasoń Anna katowice Pozostałe osoby paid
46 Tybor Jowita Katowice Pozostałe osoby Giszowiec Biega Razem paid
47 Ryszka Karol Katowice Pozostałe osoby Huragan Ligota
48 Labiak Krystian Katowice Pozostałe osoby Giszowiec Biega Razem paid
49 Koszuta Justyna Przeczyce Pozostałe osoby paid
50 Dosiak Małgorzata Katowice Pozostałe osoby paid
51 Dziubek-Matusik Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby paid
52 Tuleja Blanka Chorzów Małżeństwa Sayonara Chorzów paid
53 Tuleja Adam Tuleja Chorzów Małżeństwa Sayonara Chorzów paid
54 Wochnik Marek Katowice Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport paid
55 Opszała Małgorzata Mikołów Pozostałe osoby
56 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Ohio Team
57 Stypka Anna Katowice Małżeństwa Ohio Team
58 Stypka Artur Katowice Małżeństwa Ohio Team
59 Sojka Robert Sojka Chorzów Pozostałe osoby paid
60 Korpok Ola Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS STRZYBNICA paid
61 Pytel Natalia Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 paid
62 Pytel Łukasz Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 paid
63 Lorenc-Pytel Magdalena Będzin Małżeństwa paid
64 Hadzik Tomasz Kochanowice Pozostałe osoby Dzik Ligota paid
65 Pytel Grzegorz Będzin Małżeństwa paid
66 Jendrysik Bogdan Zabrze Pozostałe osoby Siłownia TKKF Hades Mikołów paid
67 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostałe osoby paid
68 Wyduch Jan Mikołów Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej Siłownia TKKF Hades Mikołów paid
69 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostałe osoby Truchtacz Mysłowice paid
70 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Pozostałe osoby Augusteam paid
71 Postek Danuta Poznań Pozostałe osoby Marsz Po Zdrowie paid
72 Powietrzyński Robert Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby paid
73 Zawada Dawid Katowice Pozostałe osoby paid
74 Kaptur Jarosław Katowice Pozostałe osoby FC Szwagry paid
75 Dendra Marcin Chorzów Pozostałe osoby Trees' Friend paid
76 Adamoszek Daniel Katowice Pozostałe osoby paid
77 Jagiełła Marian Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS STRZYBNICA paid
78 Pinkawa Olgierd Katowice Pozostałe osoby paid
79 Jagiełła Danuta Tarnowskie Góry Pozostałe osoby NORDICUS STRZYBNICA paid
80 Hryndio Jerzy KATOWICE Pozostałe osoby STADION SLĄSKI paid
81 Chodzidło Aleksander Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 21 Chorzów paid
82 Chodzidło Rafał Chorzów Pozostałe osoby paid
83 Wójcik Agnieszka Mikołów Pozostałe osoby
84 Pyka Artur MIKOŁÓW Dzieci i młodzież do lat 18 UKS TRÓJKA MIKOŁÓW paid
85 Tyrtania Bartosz Boruszowice Dzieci i młodzież do lat 18 BOR TEAM BORUSZOWICE paid
86 Kopala Marek Ruda Śląska Pozostałe osoby Ekipa Na Kijach paid
87 Tkocz Adam Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach paid
88 Tkocz Alicja Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach paid
89 Kaszubowska Ewa Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby paid
90 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Małżeństwa paid
91 Wegrzyn Eugeniusz Ruda Śląska Małżeństwa paid
92 Eugeniusz Węgrzyn Mirosława Węgrzyn Ruda Śląska Małżeństwa
93 Więcek Beata Sosnowiec Pozostałe osoby paid
94 Więcek Przemysław Sosnowiec Pozostałe osoby paid
95 Wilk Rafał Piaski Pozostałe osoby SEKCJA PIASKI paid
96 Zoran Henryk Ruda Śląska Pozostałe osoby paid
97 Kubik Jakub SIEWIERZ Dzieci i młodzież do lat 18 paid
98 Kubik Dariusz SIEWIERZ Małżeństwa SAINT- GOBAIN SQUAD paid
99 Kubik Aleksandra Siewierz Małżeństwa paid
100 Broll Jacek Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach paid


Views: 4866

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ