LUK-CONNECT StoneMan Triathlon Szemud 2022 - starty indywidualne
# Karta Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kroplewski Maciej Gdańsk SPRINT CTS paid
2 Rościszewski Paweł Tuchom SPRINT paid
3 Sołtys Sebastian Gdynia SPRINT paid
4 Stępień Maciej Bojano SPRINT Waniewski Coaching paid
5 Brzezicki Maciej Gdynia MEGA TREC TEAM paid
6 Rączkowski Dariusz Rączkowski Wejherowo SPRINT
7 Marzec Mieszko Gdynia MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM paid
8 Łopaciński Tomasz Gdańsk SPRINT #I’M Inspiration paid
9 Waśniewska Martyna Elbląg SPRINT Kluge Team paid
10 Lisius Tomasz Gdańsk MEGA paid
11 Rómianowski Marek Puck SPRINT paid
12 GOSZ MARCIN LĘBORK SPRINT
13 Mikołajczak Mateusz Rumia SPRINT Banach Coaching paid
14 Sikorska Agnieszka Pogórze SPRINT Bez klubu paid
15 Śliwka Piotr Sopot MEGA EvoTriathlon
16 Kunz Kacper Pogórze SPRINT paid
17 Biegała Marek Gdansk MEGA Bike U Up paid
18 Gorzeński Piotr Gdynia MEGA paid
19 Gleszczyński Michał Gdańsk SPRINT paid
20 Kosmala Michał Miedziana Góra MEGA paid
21 Ożarowska Monika Gdańsk SPRINT EvoTriathlon Team paid
22 Węsierski Mateusz Rumia SPRINT CHŚ TriTeam paid
23 Manturewicz Maciej Gdynia MEGA Ferro Vitello
24 Kuptz Daniel Sopieszyno SPRINT Kaszuby biegają paid
25 Horbaczewski Michal Reda SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM paid
26 Siedlecki Artur Gdynia MEGA
27 Kuc Krzysztof Bystra MEGA paid
28 Niedźwiecki Mateusz Rumia SPRINT RugbySlep.pl / Endure Team paid
29 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk MEGA Bike U Up/Sii paid
30 Pawlak Dezyderia Gdynia MEGA CTS paid
31 Bogalecki Marek Starogard Gdański MEGA Safe Sport Team paid
32 Jachowicz Dariusz Gdynia MEGA paid
33 Lademan-Węsierska Sylwia Gdańsk MEGA Bike U Up paid
34 Domagalski Łukasz Gdańsk SPRINT TRIDEA TEAM paid
35 Ćwik Damian Gdynia MEGA CTS paid
36 Waligóra Bożena Sopot SPRINT Tktri paid
37 Kołakowski Mikołaj Reda SPRINT Endure team paid
38 Pawiński Maciej Konstantynów Łódzki SPRINT Celironman paid
39 Jeżak Konrad Gdańsk MEGA Decathlon Trójmiasto paid
40 Darnowska Karolina Chwaszczyno SPRINT Tri Sexy paid
41 Syryca Natalia Gdynia SPRINT Endure team paid
42 Hartliński Wojciech Woryty MEGA Najmowicz Triathlon Team paid
43 Marszałek Karina Gdynia SPRINT Tri Sexy paid
44 Kopczynski Waldemar Poznań SPRINT Lemot Recykling
45 Manczak Jakub Gdynia SPRINT Endure team paid
46 Kłosek Dominik Kłosek Gdynia SPRINT Endure team paid
47 Sarbak Bartosz Wolsztyn MEGA BS-TRI TEAM paid
48 Staniszewska Joanna Gdańsk SPRINT Decathlon Trójmiasto / Evo Triathlon paid
49 Zajda Bartosz Rumia MEGA paid
50 Stelmach Krzysztof Gdańśk SPRINT paid
51 Głogowski Mirosław Siedlęcin MEGA paid
52 Korol Marek Gdańsk SPRINT Smaruj Na Trening paid
53 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty MEGA Najmowicz Triathlon Team paid
54 Jędrzejewska Anna Gdańsk SPRINT Sportevo paid
55 Grzelec Jarosław Gdańsk MEGA Smaruj Na Trening paid
56 Domagała Marek Gdańsk MEGA Smaruj Na Trening paid
57 Mickiewicz Konrad Gdansk MEGA Smaruj Na Trening paid
58 Karnabal Hubert Sopot SPRINT paid
59 Bałut Michał Gdynia SPRINT paid
60 Stukan Maciej Sopot SPRINT paid
61 Dalecki Przemysław Gdynia SPRINT Gdynia Sport Team paid
62 Kruk Maciej Rumia SPRINT paid
63 Warszawski Filip Gdynia SPRINT biegamyrazem.pl paid
64 Onoszko Emilia Kożyczkowo SPRINT MTB Start Kartuzy paid
65 Onoszko Wojciech Kożyczkowo SPRINT paid
66 Miotk Michal Gdynia SPRINT RakTeamTriathlon paid
67 Wielgus Janusz Gdańsk MEGA paid
68 Goździewicz Paweł Gdynia SPRINT biegamyrazem\Complexsports paid
69 Baranowski Maciej Gdańsk MEGA TKtri paid
70 Baranowska Kornelia GDAŃSK MEGA Tktri paid
71 Wydrowski Lucjan Wydrowski Chmielno SPRINT Mtb Start Kartuzy paid
72 Buchert Piotr Gdynia SPRINT MEWA GDYNIA paid
73 Bednarek Krzysztof GDYNIA MEGA Tktri paid
74 Jezusek Jarosław Gdynia MEGA #I’M Inspiration paid
75 Cejko Wojciech Banino MEGA paid
76 Gromadzki Paweł Chwaszczyno SPRINT paid
77 ZADORA ARMIN GDYNIA SPRINT RODZINNY KLUB SPORTOWY FURIA paid
78 Zadora ANDRZEJ GDYNIA SPRINT RODZINNY KLUB SPORTOWY FURIA paid
79 Iskra Paweł Zieleniewo SPRINT 7Pro Team paid
80 Piotrowicz Ewa Sopot MEGA EvoTriathlon paid
81 GÓRSKI MICHAŁ Rumia SPRINT paid
82 Jaskułke Irek Puck SPRINT PORTA ACTIVE TEAM
83 Zevallos Merboro Ian Wieliczka MEGA paid
84 Mróz Dominik Szczecin SPRINT K.S. CKS ORKA Szczecin paid
85 Kacperski Wojtek Olsztyn SPRINT WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu paid
86 Bronowicka Aleksandra Pogórze SPRINT paid
87 Dolega Szymon Dolega Gdańsk SPRINT Tri Talent Team/Sportevo paid
88 Czerniga Michał Starogard Gdański SPRINT paid
89 Wąż Józef Gdynia SPRINT paid
90 Anderson Barnaby Gdynia MEGA CTS paid
91 Cichocki Zbyszek Pisary SPRINT paid
92 Ziental Darek Ziental Sitkòwka-Nowiny SPRINT Rock&rower tri team paid
93 Lewandowski Maciej Koleczkowo MEGA TRIDEA TEAM paid
94 Surlas Paweł Zakopane SPRINT DAWAJ KALACH TEAM paid
95 Bibik Łukasz Gdańsk MEGA paid
96 Maltcev Sergei Elbląg SPRINT paid
97 Janowicz Paweł Gdańsk MEGA paid
98 Świtońska Aleksandra Gdynia MEGA paid
99 KALISZ PAWEŁ GDAŃSK SPRINT paid
100 Pięta Sylwester Straszyn SPRINT EvoTriathlon / Domy A&S paid


Views: 9339

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ