# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Mawlichanów Izabela Pruszcz gdanski Start 4 km Iron Team
2 Kreja Michał Pruszcz Gdański Start 4 km
3 Wszeborowski Dariusz Ełk Start 4 km
4 Świtała Katarzyna Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
5 Niziołek Krystian Pruszcz Gdański Start 4 km
6 JANIA JANUSZ Suchy Dąb Start 4 km
7 Strzeszyńska Martyna Tczew Start 4 km Biegający Tczew
8 Zieniuk Monika Pruszcz Gdański Start 4 km
9 Bukowski Aleksander Cieplewo Start 4 km
10 Bukowska Joanna Cieplewo Start 4 km
11 Osińska Róża Pruszcz GDAŃSKI Start 4 km SP 2 Pruszcz Gdański
12 Osińska Martyna Pruszcz GDAŃSKI Start 4 km SP 39 Gdańsk
13 Rękas-Osińska Kasia Pruszcz GDAŃSKI Start 4 km
14 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start 4 km Straszyn Pruszcz biega Lechia Gdańsk
15 Jukiewicz Radosław Pruszcz Gdański Start 4 km 49BLot.
16 Jukiewicz Karina Pruszcz Gdański Start 4 km SP 24 GDAŃSK
17 Prokopiuk Jarosław Gdynia Start 4 km PROCAR Gdynia
18 Stasinski Rafal Gdańsk Start 4 km Run Beach Morning
19 ŚCIŃSKA Zuzanna Pruszcz Gdanski Start 4 km SP nr 2
20 Leliwa Sylwia Gdańsk Start 4 km Run Beach Morning
21 Cichowska Joanna Ostróda Start 4 km Ostróda Runners
22 Ślęzak Adam Elbląg Start 4 km OSP POGRODZIE
23 Budzka Oliwia Juszkowo Start 4 km
24 Stankowski Oskar Pruszcz Gdański Start 4 km
25 Budzki Krzysiek Juszkowo Start 4 km
26 Budzki Dominik Juszkowo Start 4 km Sp nr 3
27 Budzka Joanna Pruszcz Gdański Start 4 km
28 Ponomarova Daria Pruszcz Gdański Start 4 km
29 Ponomarov Fiodor Pruszcz Gdański Start 4 km
30 Ponomarova Kateryna Pruszcz Gdański Start 4 km
31 Iwanowicz Adam Tczew Start 4 km
32 Kargól Lucjan Tczew Start 4 km LATIF TEAM
33 GUZ Robert Tczew Start 4 km
34 Kotala Maria Gdynia Start 4 km
35 Kotala Marta Gdańsk Start 4 km
36 Fandrejewski Łukasz Juszkowo Start 4 km
37 KIEŁBASA SZYMON GDAŃSK Start 4 km goauto
38 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski Start 4 km
39 Glinka Paweł Rokitnica Start 4 km PKS GDAŃSK OLIWA
40 Ledwig Bartosz Pruszcz Gdański Start 4 km PKS GDAŃSK OLIWA
41 Robaczewski Tomasz Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
42 Mirowska Agata Pruszcz Gdański Start 4 km
43 Głowacka Justyna Pruszcz Gdański Start 4 km
44 Pyśko Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
45 Pyśko Tomasz Pruszcz Gdański Start 4 km
46 Kuraś Beata Gdańsk Start 4 km
47 Jadczak Dominik Pruszcz Gdański Start 4 km
48 Placówka opiekuńczo wychowawcza Przyjazny zakątek Pruszcz gdański Start 4 km Przyjazny Zakątek
49 Kiełbasa Wojciech Gdańsk Start 4 km goauto
50 KamińskI Krzysztof PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
51 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
52 Nabakowska Barbara Gdańsk Start 4 km
53 Richert Jakub Rokitnica Start 4 km Wembley Team
54 Kulczycki Jan GDAŃSK Start 4 km
55 Bieniasz Stefania Pruszcz Gdański Start 4 km
56 Stencel Krystian Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
57 Ciszek Sebastian Gdańsk Start 4 km Iron Team
58 Smokowski Przemysław Smokowski Pruszcz Gdański Start 4 km
59 Kamińska Maja Gdansk Start 4 km Iron Team
60 Kamińska Kamila Gdansk Start 4 km Iron Team
61 Biniszkiewicz Marcin Tczew Start 4 km
62 Mach Kajetan Pruszcz Gdański Start 4 km SMS Gedania
63 Mach Blanka Pruszcz Gdański Start 4 km An-do
64 Mach Rafał Pruszcz Gdański Start 4 km An-do
65 Mach Paulina Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
66 Olesiński Bartosz Gdańsk Start 4 km
67 Kulesza Piotr Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku/Lotos Running Team
68 Kędzierski Karol Gdańśk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
69 Piotrowski Sławek Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
70 Ostaszewski Arek Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
71 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
72 Harasimiuk Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
73 Brunke Dariusz Juszkowo Start 4 km
74 Brunke Małgorzata Juszkowo Start 4 km
75 Chmielewska Zuzanna Gdańsk Start 4 km Iron Team
76 Siwczak Mariusz Sobowidz Start 4 km
77 Chmielewska Sylwia Gdańsk Start 4 km Iron Team
78 Nowak Anna Juszkowo Start 4 km
79 Nowakowska Ewelina Żukczyn Start 4 km
80 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start 4 km
81 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start 4 km Pingwin Team Show Must Go On
82 Kulis Katarzyna Borkowo Start 4 km Iron Team
83 Kowalczyk Hanna Gdansk Start 4 km Iron Team
84 KamińskI Mateusz PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
85 Nuż Jakub Pruszcz Gdański Start 4 km
86 Wozbanowicz Ewa Straszyn Start 4 km
87 Wozbanowicz Jacek Straszyn Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
88 Szydłowska MAŁGORZATA Gdańsk Start 4 km Lotos Running Team
89 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański Start 4 km Lotos Running Team
90 Walentynowicz Sandra Pruszcz Gdański Start 4 km
91 Lange Katarzyna Gdańsk Start 4 km Iron Team
92 Ślusarczyk Dominika Pruszcz Gdański Start 4 km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON
93 Nuż Bartosz Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
94 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
95 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
96 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Start 4 km Taka RYBA
97 Strzelczyk Adam Gdańsk Start 4 km Iron Team
98 Kucharska Anna Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
99 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start 4 km Pruszcz biega
100 Kulgajuk Ewa Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team


Views: 4334

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ