# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brzoska Antonina | Gościcino | Polska | Start 800 m dzieci | ||
2 | Lademann Helena | Gościcino | Polska | Start 800 m dzieci | ||
3 | Głodowski Maciej | Reda | Polska | Start 800 m dzieci | ||
4 | Głodowski Grzegorz | REDA | Polska | Start 800 m dzieci | ||
5 | Paprocki Kacper | Gdańsk | Polska | Start 800 m dzieci | Ekipa EOY | |
6 | Żełudkowski Szymon | Wejherowo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
7 | Kempczyński Filip | Gdynia | Polska | Start 800 m dzieci | Runeda | |
8 | Wittbrodt Grześ | Boże Pole | Polska | Start 800 m dzieci | ||
9 | Kunat Dawid | Gdynia | Polska | Start 800 m dzieci | ||
10 | Kowalska Dorota | Kębłowo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie | |
11 | Sawicki Janek | Kniewo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
12 | Brzezik Damian | Wejherowo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
13 | Brzezik Michał | Wejherowo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
14 | GRABOWSKA LENA | Reda | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła podstawową nr 4 Reda | |
15 | Prena Wojciech | Gościcino | Polska | Start 800 m dzieci | Prency na trasie | |
16 | Penkowski Bartosz | Kębłowo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
17 | Penkowski Tobiasz | Kębłowo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
18 | Penkowski Mateusz | Kębłowo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
19 | mielcarek ANTOSIA | Reda | Polska | Start 800 m dzieci | ||
20 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Start 800 m dzieci | Świat Płytek u Kryspina | |
21 | Karolewski Eryk | Wejherowo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Wejherowo | |
22 | Kierska Melania | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
23 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
24 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | ||
25 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Start 800 m dzieci | MAPACIAKI REDA | |
26 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Start 800 m dzieci | SP3 REDA | |
27 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Start 800 m dzieci | ||
28 | Pociask Witold | Rumia | Polska | Start 800 m dzieci | SP4 - Rumia | |
29 | Kwidzińska Nikola | Gdynia | Polska | Start 800 m dzieci | ||
30 | Stenka Piotr | Gościcino | Polska | Start 800 m dzieci | Szp Goscicino | |
31 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | Start 800 m dzieci | Komando Flaki | |
32 | Dybowski Hubert | Rumia | Polska | Start 800 m dzieci | Komando Flaki | |
33 | Brzózka Jakub | Kąpino | Polska | Start 800 m dzieci | ||
34 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Start 800 m dzieci | Mardy Bum | |
35 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | Start 800 m dzieci | Mardy Bum | |
36 | Prabucka Adrianna | Wejherowo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Wejherowo | |
37 | Prabucki Nikodem | Wejherowo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Wejherowo | |
38 | Konkol Agata | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Bolszewo | |
39 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Bolszewo | |
40 | Zatwarnicka Antonia | Orle | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Orle | |
41 | Klas Natan | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Bolszewo | |
42 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | Start 800 m dzieci | Szkoła Bolszewo |
Views: 8596