Korona Północy 2022 - Kobylnica
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Maślanka Jacek Słupsk 5 km Nordic Walking paid on-line
2 Malicki Hubert Poznań Start on-line Marsz Po Zdrowie paid on-line
3 Malec Magdalena Gorzów Wlkp. 5 km Nordic Walking paid on-line
4 Knitter Monika Polanów 10 km Nordic Walking
5 Treder Alina Łosino Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Team Treder
6 Berczyński Henryk Berczyński Okonek 5 km Nordic Walking Nadleśnictwo Okonek paid on-line
7 Kuźmicz Dominik Maszewko 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE paid on-line
8 Kuźmicz Magdalena Maszewko 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
9 Szycko Oliwia Słupsk Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
10 Szycko Radek Słupsk Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
11 Malinowska Monika Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
12 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
13 Guzińska Alicja Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
14 Piątek Dariusz Gniewino 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE paid on-line
15 Guzińska Ewa Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
16 Rekowski Kazimierz Tczew 5 km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
17 Barzowska Monika Wejherowo 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
18 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
19 Marczyńska Marta Gościcino 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
20 Lejkowska Mirela Gowino 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
21 Przybylski Chrystian Wejherowo 21 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
22 Zdanowicz Marta Słupsk Start on-line Dwa Kije Słupsk paid on-line
23 Ponka Barbara Wejherowo 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
24 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE paid on-line
25 Gortat Bogumił Dobrzęcino Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Norda Active Team
26 Łopiński Aleksy Piła 5 km Nordic Walking daj radość niepelnosprawnym paid on-line
27 Charczuk Zenon Opole 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne paid on-line
28 Czernichowska Teresa Reblino Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk
29 Lipińska Regina Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
30 Grabowski Jacek Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
31 Grabowska Bożena Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
32 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Start on-line Włóczykije Powiatu Suskiego paid on-line
33 Dzik Cezary Sławsko 5 km Nordic Walking paid on-line
34 KRĘCKA IRENA Budowo 5 km Nordic Walking paid on-line
35 Białk Roman Gdańsk 10 km Nordic Walking paid on-line
36 Abel Karol Kalisz 21 km Nordic Walking Kalisia Noric Team paid on-line
37 Kocoń Sylwia Siemianice 5 km Nordic Walking paid on-line
38 Krawczykowska Barbara Czernin 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
39 Strabel Elżbieta Śrem 5 km Nordic Walking #śremchodzi paid on-line
40 Strabel Wojciech Strabel Śrem 5 km Nordic Walking #śremchodzi paid on-line
41 Kucio Hanna Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
42 Olszewski RYSZARD SZTUM 10 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
43 Gruszka Barbara Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
44 KOŁPAK JAN Sztum 21 km Nordic Walking ŁKS ZANTYR SZTUM paid on-line
45 Langmesser Regina Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM
46 Słonina Eugeniusz Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
47 Bierkus Mirosław Koszalin 21 km Nordic Walking Baltin Mielenko paid on-line
48 Malinowska Grażyna Sztum 10 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
49 Plewiński Rafał Banino 21 km Nordic Walking Nordic Team Częstochowa paid on-line
50 Rusinowicz Andrzej Piła 5 km Nordic Walking paid on-line
51 Krawczyk Dorota Piła 5 km Nordic Walking paid on-line
52 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5 km Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
53 Gajlewicz Dominik Trzebielino 5 km Bieg MTS HAMER
54 Chernikova Olena Kyiv Start on-line Let's go Kharkiv
55 Raciborska Ewa warszawa 21 km Nordic Walking ESJA TEAM
56 Mazur Michał Demlin 10 km Nordic Walking paid on-line
57 Góral Andrzej Bydgoszcz 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Solid Security Bydgoszcz paid on-line
58 Smarszcz Grażyna Lębork 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY paid on-line
59 Wróblewska Anna Krzyszkowo 5 km Nordic Walking ROXKIJE Rokietnica paid on-line
60 Madejski Roman Madejski Poznań 5 km Nordic Walking ROXKIJE Rokietnica paid on-line
61 Nerc Dorota RUMIA 5 km Nordic Walking paid on-line
62 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Start on-line paid on-line
63 Gajdzis Wojciech Gdańsk 10 km Nordic Walking paid on-line
64 Runowski Jarosław Runowski Drezdenko 10 km Nordic Walking paid on-line
65 Runowska Dorota Drezdenko 10 km Nordic Walking paid on-line
66 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km Nordic Walking paid on-line
67 Brygała Agata Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
68 Wielgat Łukasz Pieńkowo 5 km Bieg KB Bryza Postomino paid on-line
69 Zacharska Barbara Trzcianka 5 km Nordic Walking Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
70 Zacharski Jerzy Trzcianka 5 km Bieg Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
71 Madej Jolanta Gdańsk 21 km Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
72 Andryskowski Marek Lębork 5 km Bieg Stowarzyszenie 42,2 Lębork
73 Padowicz Anna Warszawa Start on-line Pasja Nordic Walking paid on-line
74 Kozaczuk Jarosław Słupsk 5 km Bieg paid on-line
75 Smarszcz Wiesław Lębork 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY paid on-line
76 Górska Iwona Lębork 10 km Nordic Walking
77 Nowacki Kamil Bolesławice Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
78 Nowacki Zbigniew Bolesławice Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
79 Nowy Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne ESJA TEAM paid on-line
80 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 10 km Nordic Walking
81 Rycąbel Bogdan Licze 10 km Nordic Walking
82 Litewska Joanna Juszkowo 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne
83 Manthey Marcin Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
84 Jarych Jarosław Czapury 10 km Nordic Walking Team Dynamic
85 Zientkiewicz Witold Banino 5 km Nordic Walking ESJA TEAM
86 Zientkiewicz Aga Banino 5 km Nordic Walking ESJA TEAM
87 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking paid on-line
88 Szpilman Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking ESJA TEAM paid on-line
89 Konkol Andrzej Lębork 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Kreativsport paid on-line
90 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking
91 Kargul Mateusz Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Szkoła Kobylnica
92 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
93 Kargul Jacek Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Night Runners Słupsk
94 Kaczmarek Maja Wejherowo 5 km Nordic Walking WłóczyKije paid on-line
95 Piłczyński Paweł Widzino Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny
96 Burzyński Aleksander Bolesławice Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Biegające Bolesławice
97 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Vacu Activ Gym
98 Małecki Tomasz Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Vacu Activ Gym
99 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE paid on-line
100 Miłkowska Jolanta Gdynia 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Team Deaf paid on-line


Views: 10528

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ