VII Bieg Tropem Wilczym w Pile

PRZELEW ZA PAKIET STARTOWY

PROSIMY DOKONYWAĆ NA KONTO PONIŻEJ:

71 1600 1462 1862 1861 4000 0001

Klub Sportowy Tropem Wilczym Piła

W tytule przelewu prosimy o imię i nazwisko zawodnika, za którego opłacamy start. W przypadku przelewu za kilka osób prosimy wymienić wszystkich z imienia i nazwiska. 

 

OPIS WYDARZENIA:

 1. Bieg odbędzie się 6 marca 2022 roku w lasku nad Jeziorem Piaszczystym w Pile.

 2. START Biegu Głównego (1963m) o godzinie 12:00
  START
  Biegu Dodatkowego (5km) o godzinie 12:30

 

 1. Wpisowe:
  - Pierwsze 350 osób – 30 zł
  - Każdy następny uczestnik od miejsc 351 – 45 zł
  - Od 1 marca – 60 zł
  *
  W związku, że pakiet startowy dla każdego uczestnika jest taki sam to obowiązuje jedna stawka i nie robimy wyjątku dla dzieci.
  ** Pomimo wzrostu cen pakietów u producenta i obecnej inflacji chcemy zrobić ukłon w stronę stałych uczestników i nie podnosimy kwoty za pakiety. Od pierwszych edycji udało nam się utrzymać minimalną stawkę 30 zł. Warto to wykorzystać i zapisać się od razu.

 2. Pakiet startowy:
  Pakiet startowy jest taki sam na 1963m oraz 5km i zawiera:
  - pamiątkowy medal
  - t-shirt z wizerunkiem bohatera
  - ciepły posiłek
  - ubezpieczenie
  - gadżety patriotyczne
  - udział w loterii fantowej
  - numer startowy

 3. Przelew za bieg robimy na numer konta powyżej. 

 4. Udział w biegu może wziąć każdy kto czuje się na siłach pokonać wybrany dystans. Dzieci na linii startu ustawiają się wraz z opiekunem, który jest za nich odpowiedzialny.

 5. W biegu mogą wziąć udział również miłośnicy dyscypliny "nordic walking".

 6. Wybór rozmiaru koszulki oraz bohatera na koszulce dokonują Państwo przy odbiorze pakietu startowego. O odbiorach pakietów startowych poinformujemy na kilka dni przed biegiem na naszym fan page Facebook/ Bieg Tropem Wilczym w Pile
  *Tradycyjnie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Nie ma możliwości zarezerwowania sobie rozmiaru. Jesteśmy zmuszeni do takiej formy ponieważ przychodzą do nas różne rozmiarówki i nie jesteśmy w stanie każdemu zagwarantować danego rozmiaru.

 7. Zastrzegamy sobie wszelkie zmiany w regulaminie na potrzeby bezpieczeństwa oraz sprawnego przeprowadzenia biegu Tropem Wilczym w Pile. Biorąc pod uwagę pandemie koronawirusa i obostrzenia zaświadczamy, że zrobimy wszystko co możliwe i zgodne z prawem, aby zorganizować bieg. Na pewno nie będziemy robić żadnych zwrotów za wpisowe. Każdy otrzyma wykupiony pakiet startowy i w najgorszym wypadku wspólnie ustalimy jak pokonać symboliczny dystans.

 8. Organizatorem biegu w Pile jest Klub Sportowy Tropem Wilczym Piła oraz nieformalna grupa Pilscy Patrioci. Kontakt z organizatorem poprzez email tropemwilczympila@op.pl


Views: 3249

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ