IX Olecka Trzynastka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Konopko Joanna Suwałki Bieg główny paid
2 Figat Alina Bartoszyce Bieg główny Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
3 Kwiatkowski Karol Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ paid
4 Kiczka Tomasz Olecko Bieg główny 70+ i niepełnosprawni WTZ Olecko
5 Ołowski Jakub Wydminy Bieg główny Wioska Biegaczy paid
6 Piołunowicz Piotr Olecko Bieg główny paid
7 Jarząbski Roman Augustów Bieg główny ATP Augustów paid
8 Liśkiewicz Beata Kętrzyn Bieg główny paid
9 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Bieg główny paid
10 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Bieg główny paid
11 Jagłowski Patryk Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ paid
12 Fiedorczyk Anna Ełk Bieg główny Maratonka Grajewo
13 Fiedorczyk Teresa Ełk Nordic Walking Maratonka Grajewo
14 Zubkiewicz Jan Płaska Bieg główny 70+ i niepełnosprawni Jaćwing Płaska
15 Januszanis Małgorzata PUŃSK Nordic Walking paid
16 Janczulewicz Tomasz Sejny Bieg główny paid
17 Kownacki Tomasz Olecko Bieg główny Olecko Biega paid
18 Nowel Krzysztof Żubrówka Stara Bieg główny uczeń paid
19 Zaniewski Tomasz Białystok Bieg główny paid
20 Gacki Krzysztof Pisz Bieg główny Biegam bez klubu paid
21 Kukowski Mateusz Prudziszki Bieg główny
22 Waszkiewicz Karol Jeleniewo Bieg główny paid
23 Witkowski Piotr Augustów Bieg główny ATP Augustów paid
24 Samson-Polak Renata Wydminy Bieg główny 15BZ paid
25 Kochanowska Edyta Giżycko Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
26 Gnatkowski Adrian Kleszczewo Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
27 Sak Aleksandra Augustów Bieg główny ATP Augustów paid
28 Kulczyniec Grzegorz Olecko Bieg główny Olecko Biega paid
29 Perkowski Jarosław Suwałki Bieg główny paid
30 Osior Beata Wydminy Bieg główny Wioska Biegaczy paid
31 Rożek Gerard Olecko Bieg główny paid
32 Szewczak Andrzej Białystok Bieg główny Masters Białystok paid
33 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
34 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie Bieg główny Husaria Gołdap paid
35 Kozak Monika Giżycko Bieg główny BBL Wydminy paid
36 Łachacz Karol Suwałki Bieg główny Góral z Mazur Running Team paid
37 Osior Bartłomiej Wydminy Bieg główny Wioska Biegaczy paid
38 Zalewski Dariusz Białystok Bieg główny Nadaktywni
39 Malec Sylwester Nowe Rybie Bieg główny CSSG Kętrzyn
40 Trzebiński Ryszard Ełk Bieg główny Team Kopeć paid
41 Reut Jakub Olecko Bieg główny paid
42 Urbańska Alina Nowa Dęba Bieg główny ZMITEK TEAM NOWA DĘBA paid
43 Urbański Zbigniew Nowa Dęba Bieg główny Zmitek Team Nowa Dęba paid
44 Milewski Marcin Suwałki Bieg główny paid
45 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg główny ATP Augustów paid
46 Puczyłowska Katarzyna Olecko Bieg główny paid
47 Kuryło Artur Augustów Bieg główny ATP Augustów paid
48 Kurylo Ewa Augustów Bieg główny ATP Augustów paid
49 Nieciecki Jarek Grajewo Bieg główny Maratonka Grajewo
50 Wach Zdzisław Augustów Bieg główny paid
51 Uździło Przemysław Straduny Bieg główny paid
52 Wolińska Emilia Wolin Bieg główny
53 Woliński Andrzej Wolin Bieg główny paid
54 Deptuła Piotr Ełk Bieg główny OSPWL Bemowo Piskie paid
55 Ruszewski Tomasz Suwałki Bieg główny
56 Popławski Artur Kolonia Rybacka Bieg główny 24 WOG Giżycko
57 Prawdzik Renata Ełk Bieg główny Super Drużyna Ełk paid
58 Kudosz Andrzej Gołdap Bieg główny
59 Wrona Łukasz EŁK Nordic Walking OSPWL - Bemowo Piskie paid
60 Andruszkiewicz Paulina Suwałki Bieg główny paid
61 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Bieg główny BBL Wydminy paid
62 Wierzbowski Tomasz Bartoszyce Bieg główny
63 Klaus Wiesław Olecko Bieg główny paid
64 Bogdan Marcin Suwałki Bieg główny paid
65 Gulbierz Marek Kowale Oleckie Bieg główny
66 Paciorko Ryszard Olecko Bieg główny paid
67 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Bieg główny 1PBOT paid
68 Mikulski Mariusz Suwałki Bieg główny paid
69 Śniosek Patryk Kowalki Bieg główny KS Kowalki paid
70 Śniosek Krzysztof Kowalki Bieg główny KS Kowalki paid
71 Krysiński Jacek Ełk Bieg główny Serduszko Team Ełk paid
72 Harasim Hanna Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ paid
73 Orłowski Mirosław Suwałki Bieg główny BIEGAM BO CHCĘ paid
74 Adam Justyna Olecko Bieg główny paid
75 Suchodolska Edyta Olecko Bieg główny Olecko Biega paid
76 Suchodolski Paweł Olecko Bieg główny Olecko Biega paid
77 Juszkiewicz Zbigniew Ełk Bieg główny
78 Poźniak Konrad Suwałki Bieg główny paid
79 Poźniak Józef Suwałki Bieg główny paid
80 Bagiński Jan Olecko Bieg główny 70+ i niepełnosprawni OleckoBiega
81 Królak Agnieszka Węgorzewo Bieg główny Team Kopeć
82 Przemielewska Ewa Stożne Bieg główny Bank Spółdzielczy Olecko paid
83 Przemielewski Kamil Stożne Bieg główny Olecko Biega paid
84 Krzyżanowski Karol Rajgród Bieg główny Maratonka Grajewo paid
85 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg główny Maratonka Grajewo paid
86 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Nordic Walking Na rolkach przez Mazury paid
87 Waśko Barbara Łapy Bieg główny Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego paid
88 Waśko Mirosław Łapy Bieg główny Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca
89 Szumiło Michał Ełk Bieg główny LYSY 666 TEAM
90 Januszewski Maciej Ełk Bieg główny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
91 Czaplejewicz Marta Ełk Bieg główny 41 blp paid
92 Kosakowski Jarosław Olecko Bieg główny paid
93 Kuleszka Anna Węgorzewo Bieg główny paid
94 Sienkiewicz Karol Olecko Bieg główny Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych - Bemowo Piskie paid
95 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Bieg główny 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy paid
96 Malinowski Paweł Ełk Bieg główny paid
97 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
98 Zakrzewska Anna Wilkasy Bieg główny paid
99 Skrodzki Jakub Suwałki Bieg główny BF paid
100 Paszkowska Barbara Suwałki Bieg główny paid


Views: 8433

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ