# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Diablak120 | |||||||||
1 | Matuszek Piotr | Żywiec | Bieg na 5 km | #Diablak120 | paid on-line | ||||
2 | Dorobisz Magdalena | Sosnowiec | Bieg na 5 km | #Diablak120 | paid on-line | ||||
#GrodziecRun | |||||||||
3 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg na 10 km | #GrodziecRun | paid on-line | ||||
#byledomety | |||||||||
4 | Żelezik Marzena | Będzin | Marsz NW 5 km | #byledomety | |||||
#wkurw_team | |||||||||
5 | Wata Marta | Tychy | Bieg na 5 km | #wkurw_team | paid on-line | ||||
- | |||||||||
6 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Bieg na 10 km | - | paid on-line | ||||
A.M.BELLA&MILLA | |||||||||
7 | Tunk Milena | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | A.M.BELLA&MILLA | paid on-line | ||||
AWF KATOWICE | |||||||||
8 | Zielińska Katarzyna | Katowice | Marsz NW 5 km | AWF KATOWICE | paid on-line | ||||
9 | Szopa Romuald | Katowice | Marsz NW 5 km | AWF KATOWICE | paid on-line | ||||
10 | Ardeńska Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | AWF KATOWICE | paid on-line | ||||
11 | Bartkowiak Magdalena | Katowice | Bieg na 5 km | AWF KATOWICE | paid on-line | ||||
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach | |||||||||
12 | Smykla Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach | paid | ||||
Aktywni Lyski | |||||||||
13 | Wolnik Mateusz | Lyski | Bieg na 5 km | Aktywni Lyski | paid | ||||
Alchemia Biegania | |||||||||
14 | Wronecka Emilia | Katowice | Bieg na 5 km | Alchemia Biegania | paid on-line | ||||
Alpin Sport | |||||||||
15 | Tatarek-Konik Agnieszka | Czeladz | Bieg na 10 km | Alpin Sport | paid | ||||
Amator | |||||||||
16 | Krzymowski Darek | Chorzów | Bieg na 5 km | Amator | |||||
Amatorka | |||||||||
17 | Mierzchała Ilona | Katowice | Bieg na 5 km | Amatorka | |||||
Apex Gym | |||||||||
18 | Mejza Marzena | Tychy | Bieg na 10 km | Apex Gym | paid on-line | ||||
AugusTeam | |||||||||
19 | Suliga Wioletta | Zabrze | Bieg na 5 km | AugusTeam | paid on-line | ||||
B-R-N-S Siemianowice | |||||||||
20 | Pesel Janusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | B-R-N-S Siemianowice | paid on-line | ||||
BDB Team | |||||||||
21 | Szeliga Ola | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
22 | Odias Dominika | Katowice | Bieg na 5 km | Biegające Bataty | paid on-line | ||||
Biegające Bataty/Augusteam | |||||||||
23 | Muskała Mateusz | Chorzów | Bieg na 5 km | Biegające Bataty/Augusteam | paid on-line | ||||
Biegam dla medali | |||||||||
24 | Czechura Agnieszka | Gliwice | Bieg na 5 km | Biegam dla medali | paid on-line | ||||
25 | Adamus Marlena | Wysoka | Bieg na 5 km | Biegam dla medali | paid on-line | ||||
Biegamy z Sercem | |||||||||
26 | Juzyk Adam | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | Biegamy z Sercem | paid on-line | ||||
CHO_MI_KI | |||||||||
27 | Sliwka Krzysztof | Chorzów | Marsz NW 5 km | CHO_MI_KI | paid on-line | ||||
28 | Towarek Remigiusz | Mikołów | Marsz NW 5 km | CHO_MI_KI | paid | ||||
29 | Towarek Jolanta | Mikołów | Marsz NW 5 km | CHO_MI_KI | paid | ||||
CROSS-ŚWIONY | |||||||||
30 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Bieg na 5 km | CROSS-ŚWIONY | paid on-line | ||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
31 | Żeliński Michał | Chorzów | Bieg na 10 km | CSC Adventure Academy | paid on-line | ||||
32 | Wower Maria | Katowice | Marsz NW 5 km | CSC Adventure Academy | |||||
CZWARTUNIO TEAM | |||||||||
33 | Burdzy Adrian | Maków Podhalański | Bieg na 10 km | CZWARTUNIO TEAM | paid on-line | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
34 | Chmielorz Józef | Lędziny | Bieg na 10 km | Carbon Silesia Sport | paid on-line | ||||
Cross Świony | |||||||||
35 | Antonczenko Ewa | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Cross Świony | paid | ||||
Czewarun TiM | |||||||||
36 | Kulwicka Magdalena | Częstochowa | Bieg na 5 km | Czewarun TiM | paid on-line | ||||
Czewarun TiM | |||||||||
37 | Szewczyk Joanna | Siedlec | Bieg na 5 km | Czewarun TiM | paid | ||||
38 | Szewczyk Igor | Częstochowa | Bieg na 5 km | Czewarun TiM | paid | ||||
DCWRP TEAM | |||||||||
39 | Zyguła Piotr | Katowice | Bieg na 5 km | DCWRP TEAM | paid on-line | ||||
DZIADY OCR | |||||||||
40 | Jabłonka Mariusz | Mysłowice | Bieg na 5 km | DZIADY OCR | paid on-line | ||||
Diebold Nixdorf | |||||||||
41 | Okońska-Maliszewska Wiktoria | Katowice | Bieg na 5 km | Diebold Nixdorf | paid on-line | ||||
42 | Maliszewski Michał | Katowice | Bieg na 5 km | Diebold Nixdorf | paid on-line | ||||
Dirty Sparrows | |||||||||
43 | Bentkowski Lesław | Gliwice | Bieg na 5 km | Dirty Sparrows | paid on-line | ||||
Disco ponad wszystko | |||||||||
44 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Bieg na 5 km | Disco ponad wszystko | paid | ||||
45 | Banasiewicz Aleksandra | Katowice | Bieg na 5 km | Disco ponad wszystko | paid on-line | ||||
EY | |||||||||
46 | Hałasa Monika | Katowice | Bieg na 5 km | EY | paid on-line | ||||
47 | Szarłowicz Jakub | Katowice | Bieg na 5 km | EY | paid on-line | ||||
Endurance Team | |||||||||
48 | Łysy Andrzej | Siemianowice Slaskie | Bieg na 10 km | Endurance Team | paid on-line | ||||
Energoprojekt Katowice | |||||||||
49 | Wolniaczyk Marcin | Chorzów | Bieg na 10 km | Energoprojekt Katowice | paid on-line | ||||
Ewa, zostaniesz moją żoną? | |||||||||
50 | Klos Krzysztof | Świętochłowice | Bieg na 10 km | Ewa, zostaniesz moją żoną? | paid | ||||
Ex Team | |||||||||
51 | Denicki Przemysław | Knurów | Bieg na 5 km | Ex Team | paid | ||||
52 | Bańbor Aleksandra | Knurów | Bieg na 5 km | Ex Team | paid | ||||
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||||||
53 | Sularz Agnieszka | Siewierz | Bieg na 5 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | paid on-line | ||||
54 | Weron Magda | Siewierz | Bieg na 5 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | paid on-line | ||||
55 | Biały Kamil | Siewierz | Bieg na 5 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | paid on-line | ||||
Famuła Team | |||||||||
56 | Famuła Tomasz | Katowice | Bieg na 5 km | Famuła Team | paid on-line | ||||
57 | Machalica Anna | Katowice | Bieg na 5 km | Famuła Team | paid | ||||
58 | Machalica Jacek | Katowice | Bieg na 5 km | Famuła Team | paid on-line | ||||
FatKillerArmy | |||||||||
59 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg na 10 km | FatKillerArmy | paid | ||||
Fizjo Sport Sandra - Trenuj z Sandrą | |||||||||
60 | Wagstyl Mirela | Piasek | Bieg na 10 km | Fizjo Sport Sandra - Trenuj z Sandrą | paid on-line | ||||
Frelki | |||||||||
61 | Janota Anna | Mysłowice | Bieg na 5 km | Frelki | paid on-line | ||||
GRAMMI | |||||||||
62 | Bigos Grzegorz | Jaworzno | Bieg na 10 km | GRAMMI | |||||
GRONO | |||||||||
63 | NOGIEĆ KAMIL | GLIWICE | Bieg na 5 km | GRONO | paid on-line | ||||
64 | CURYŁO MARIA | GLIWICE | Bieg na 5 km | GRONO | paid on-line | ||||
Grupa Pościgowa | |||||||||
65 | Gdula Leszek | Lędziny | Bieg na 10 km | Grupa Pościgowa | paid on-line | ||||
Hamster Team | |||||||||
66 | Hamik Rafał | Chełm Śląski | Bieg na 5 km | Hamster Team | paid on-line | ||||
Harpagan Beast | |||||||||
67 | Bielecka Katarzyna | Sosnowiec | Bieg na 5 km | Harpagan Beast | paid on-line | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
68 | Sieczka Karolina | Sosnowiec | Bieg na 5 km | Harpagan Sosnowiec | paid on-line | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
69 | Szweda Mirka | Katowice | Bieg na 5 km | Huragan Ligota | paid on-line | ||||
70 | Klapetek Jacek | Katowice | Bieg na 10 km | Huragan Ligota | paid | ||||
JSB | |||||||||
71 | Woliński Piotr | Knurów | Bieg na 10 km | JSB | paid on-line | ||||
Jejkowice Biegają | |||||||||
72 | Badura Artur | Rybnik | Bieg na 5 km | Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
73 | Ceglarski Adrian | Jejkowice | Bieg na 5 km | Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
K&K Team | |||||||||
74 | Petelczyc Monika | Tychy | Marsz NW 5 km | K&K Team | paid on-line | ||||
75 | Koziołek Karolina | Tychy | Marsz NW 5 km | K&K Team | paid | ||||
76 | Krzyżowska Iwona | Tychy | Marsz NW 5 km | K&K Team | paid on-line | ||||
KMP ZABRZE | |||||||||
77 | Puchala Michal | Zabrze | Bieg na 10 km | KMP ZABRZE | paid on-line | ||||
KS Sprinterzy.com Kraków | |||||||||
78 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Bieg na 10 km | KS Sprinterzy.com Kraków | paid on-line | ||||
Kabex Podkowa Janów | |||||||||
79 | Sztanderski Grzegorz | Janów | Marsz NW 5 km | Kabex Podkowa Janów | paid on-line | ||||
Katowice | |||||||||
80 | Łysko Piotr | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowice | paid | ||||
81 | Łysko Irena | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowice | paid | ||||
82 | Armatys Danuta | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowice | paid | ||||
Katowice 49 | |||||||||
83 | Górnik Jerzy | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowice 49 | paid on-line | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
84 | Romanowski Daniel | Rybnik | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | paid on-line | ||||
85 | Ropelewska Edyta | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | paid on-line | ||||
86 | Madera Dawid | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | paid on-line | ||||
KbKS Radomsko | |||||||||
87 | Kawka Rafał | Radomsko | Bieg na 5 km | KbKS Radomsko | paid on-line | ||||
Klub Leniwych Biegaczy | |||||||||
88 | Szczurek Lena | Knurów | Bieg na 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | paid on-line | ||||
Kochan | |||||||||
89 | Brom Wojciech | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Kochan | paid | ||||
Kosmetyka Help | |||||||||
90 | Siekacz Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | Kosmetyka Help | paid on-line | ||||
Kurczak i Agatka | |||||||||
91 | Gajewski Jacek | Gliwice | Bieg na 10 km | Kurczak i Agatka | paid on-line | ||||
Kw Psp Katowice | |||||||||
92 | Cierpiałowska Marlena | Zabrze | Bieg na 10 km | Kw Psp Katowice | paid on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
93 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | paid on-line | ||||
Lecymy durś | |||||||||
94 | Regulska Michalina | Piekary Śląskie | Marsz NW 5 km | Lecymy durś | paid | ||||
95 | Kobylanska Magdalena | Piekary Slaskie | Bieg na 5 km | Lecymy durś | paid | ||||
Leśne Ludki Żarki Letnisko | |||||||||
96 | Machowski Jan | Koziegłowy | Marsz NW 5 km | Leśne Ludki Żarki Letnisko | paid | ||||
97 | Błaszczyk Adrian | Częstochowa | Marsz NW 5 km | Leśne Ludki Żarki Letnisko | paid on-line | ||||
Lisy pustyni | |||||||||
98 | Rychlik Sebastian | Klucze | Bieg na 5 km | Lisy pustyni | paid on-line | ||||
Lokomotiw Moskwa | |||||||||
99 | Wojtasiński Dawid | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | Lokomotiw Moskwa | paid | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
100 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marsz NW 5 km | MALINOWE GWIAZDY | paid on-line | ||||
MK TEAM | |||||||||
101 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK TEAM | paid | ||||
MK Team | |||||||||
102 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK Team | |||||
MK team | |||||||||
103 | Żydek Monika | Chorzów | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
104 | Żydek Rafał | Chorzów | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
105 | Czapura Elżbieta | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | MK team | paid | ||||
106 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | MK team | paid | ||||
107 | Raczek Klaudia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
108 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK team | |||||
MK team | |||||||||
109 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
110 | Popławski Oskar | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
111 | Całczyńska Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
MSLabs running team | |||||||||
112 | Stanek Mateusz | Katowice | Bieg na 5 km | MSLabs running team | paid on-line | ||||
Mariusz Biega | |||||||||
113 | Sobczak Mariusz | Sosnowiec | Bieg na 10 km | Mariusz Biega | paid on-line | ||||
Marudy | |||||||||
114 | Dyga Agnieszka | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Marudy | paid on-line | ||||
115 | Stańczyk Aleksandra | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Marudy | paid on-line | ||||
MicekNaJoggingu | |||||||||
116 | Górska Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | MicekNaJoggingu | paid on-line | ||||
MicekNaJoggingu | |||||||||
117 | Chudy Jakub | Katowice | Bieg na 5 km | MicekNaJoggingu | paid on-line | ||||
118 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg na 5 km | MicekNaJoggingu | paid on-line | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
119 | Zabłocka Bernadeta | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | Miraz Race Team | paid on-line | ||||
Mk team | |||||||||
120 | Marekwica Jakub | Katowice | Bieg na 5 km | Mk team | paid on-line | ||||
121 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | Mk team | paid | ||||
Mk team | |||||||||
122 | Legutki Arkadiusz | Siemianowice Slaskie | Bieg na 10 km | Mk team | paid | ||||
123 | Marcinkowski Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Mk team | paid | ||||
124 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg na 5 km | Mk team | paid | ||||
Mojżysz Team/ERIGO | |||||||||
125 | Griman Joanna | Rybnik | Bieg na 10 km | Mojżysz Team/ERIGO | paid on-line | ||||
Mojżysz Team/Jejkowice Biegają | |||||||||
126 | Janowska Michalina | Jejkowice | Bieg na 5 km | Mojżysz Team/Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
Namówili mnie | |||||||||
127 | Waliczek Daria | Katowice | Bieg na 5 km | Namówili mnie | paid on-line | ||||
128 | Chamluk Kinga | Katowice | Bieg na 5 km | Namówili mnie | paid on-line | ||||
129 | Blach Paulina | Tychy | Bieg na 5 km | Namówili mnie | paid on-line | ||||
Niezniszczalni | |||||||||
130 | Kukowka Adam | Kalety | Bieg na 5 km | Niezniszczalni | paid on-line | ||||
131 | Świdzińska Milena | Katowice | Bieg na 5 km | Niezniszczalni | paid on-line | ||||
132 | Żylak Marcin | Woźniki | Bieg na 5 km | Niezniszczalni | paid on-line | ||||
Niezłomni Rybnik | |||||||||
133 | Fliegert Mateusz | Rybnik | Bieg na 5 km | Niezłomni Rybnik | paid on-line | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
134 | Powroźna Mariola | Katowice | Bieg na 5 km | Night Runners Śląsk | paid on-line | ||||
OchajoRun@Friends | |||||||||
135 | Wysocki Tomasz | Rybnik | Bieg na 5 km | OchajoRun@Friends | paid on-line | ||||
PANCE | |||||||||
136 | Różewicz Ewa | Tychy | Marsz NW 5 km | PANCE | paid on-line | ||||
137 | Różewicz Dariusz | Tychy | Marsz NW 5 km | PANCE | paid on-line | ||||
PO ROBOCIE | |||||||||
138 | Martowski Przemysław | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | PO ROBOCIE | paid on-line | ||||
POWER SILESIA | |||||||||
139 | Schmidt Mariusz | Sosnowiec | Bieg na 10 km | POWER SILESIA | paid on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
140 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Bieg na 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | paid on-line | ||||
PROBET | |||||||||
141 | Piecha Adriana | Żory | Bieg na 5 km | PROBET | paid | ||||
142 | Łuków Magdalena | Rybnik | Bieg na 5 km | PROBET | paid | ||||
PUKS Trzebinia | |||||||||
143 | Frosztęga Patryk | Trzebinia | Bieg na 10 km | PUKS Trzebinia | paid on-line | ||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
144 | Zakrzewski Tomasz | Chełmek | Bieg na 5 km | Parkrun Chrzanów | paid on-line | ||||
Pelmet | |||||||||
145 | Krzywda Tomasz | Świętochłowice | Bieg na 10 km | Pelmet | |||||
PoWoli do Celu | |||||||||
146 | Zubel Michał | Oświęcim | Bieg na 10 km | PoWoli do Celu | paid on-line | ||||
Podkowa Janów | |||||||||
147 | Stiller Karol | Kusięta | Marsz NW 5 km | Podkowa Janów | paid on-line | ||||
Press glass biegamy i wspieramy | |||||||||
148 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Press glass biegamy i wspieramy | paid on-line | ||||
149 | Marczyk Kamil | Tychy | Bieg na 5 km | Press glass biegamy i wspieramy | paid on-line | ||||
Promus Katowice | |||||||||
150 | Kocur Robert | Zabrze | Bieg na 10 km | Promus Katowice | paid on-line | ||||
Red Bull | |||||||||
151 | Skórska Zuzanna | Chorzów | Bieg na 5 km | Red Bull | paid | ||||
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||||||
152 | Olszewski Marek | Sławków | Bieg na 5 km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | paid on-line | ||||
SMClub | |||||||||
153 | Maciąga Maciej | Katowice | Bieg na 10 km | SMClub | paid on-line | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
154 | Dziubla Bartłomiej | Kamieniec | Bieg na 5 km | SOCIOS SILESIA | paid on-line | ||||
155 | Bieniek Sebastian | Świętochłowice | Bieg na 5 km | SOCIOS SILESIA | paid on-line | ||||
156 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Bieg na 5 km | SOCIOS SILESIA | paid on-line | ||||
157 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Marsz NW 5 km | SOCIOS SILESIA | paid | ||||
SZiP | |||||||||
158 | Zapiór Piotr | Bytom | Bieg na 10 km | SZiP | paid on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
159 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
160 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
161 | Bubała Łukasz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
162 | Bauc Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
163 | Wasiak Iwona | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
164 | Spandel Izabela | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
165 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siła jest Kobietą | |||||||||
166 | Szydłowska Aleksandra | Chorzów | Bieg na 5 km | Siła jest Kobietą | paid on-line | ||||
167 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Bieg na 5 km | Siła jest Kobietą | paid on-line | ||||
Slow Jogging Gliwice | |||||||||
168 | Lidke Zuzanna | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | Slow Jogging Gliwice | paid on-line | ||||
Smerfy biegają razem po 07 | |||||||||
169 | Góralski Jarosław | Racibórz | Bieg na 10 km | Smerfy biegają razem po 07 | paid on-line | ||||
Socios Silesia | |||||||||
170 | Zarzyński Krzysztof | Zbrosławice | Bieg na 10 km | Socios Silesia | paid on-line | ||||
Stach Team | |||||||||
171 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg na 5 km | Stach Team | paid on-line | ||||
Sznapsrunners | |||||||||
172 | Walenciak Paweł | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | Sznapsrunners | paid | ||||
173 | Szolc Mirosław | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | Sznapsrunners | paid on-line | ||||
174 | Bomba Maciej | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | Sznapsrunners | paid on-line | ||||
175 | Bojda Jakub | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | Sznapsrunners | paid on-line | ||||
TEAM PRZY GLAJZACH | |||||||||
176 | Pawlas Sybilla | Katowice | Marsz NW 5 km | TEAM PRZY GLAJZACH | paid on-line | ||||
177 | Fochman Monika | Katowice | Marsz NW 5 km | TEAM PRZY GLAJZACH | paid on-line | ||||
178 | Sieńko Tomasz | Katowice | Bieg na 5 km | TEAM PRZY GLAJZACH | paid on-line | ||||
TS Runners | |||||||||
179 | Biernat Tomisław | Chorzów | Bieg na 10 km | TS Runners | paid on-line | ||||
180 | Kiera Szymon | Chorzów | Bieg na 10 km | TS Runners | paid on-line | ||||
TeamArtivent | |||||||||
181 | Żołądź Piotr | Gliwice | Bieg na 5 km | TeamArtivent | paid on-line | ||||
182 | Żołądź Marlena | Gliwice | Bieg na 5 km | TeamArtivent | paid on-line | ||||
The Howsers | |||||||||
183 | Gruchlik Bartosz | Siemianowice śląskie | Bieg na 10 km | The Howsers | paid on-line | ||||
184 | Gruchlik Bożena | Siemianowice | Bieg na 10 km | The Howsers | paid on-line | ||||
Viking Training Center | |||||||||
185 | Przybylska-Bak Katarzyna | Tychy | Bieg na 10 km | Viking Training Center | paid on-line | ||||
Warchlaczki | |||||||||
186 | Duchnowski Mateusz | Ruda Slaska | Bieg na 5 km | Warchlaczki | paid on-line | ||||
Wartkie Pierony | |||||||||
187 | Adamus Wojciech | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | Wartkie Pierony | paid on-line | ||||
188 | Adamus Anna | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | Wartkie Pierony | paid on-line | ||||
189 | Krawczyk Dariusz | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | Wartkie Pierony | paid on-line | ||||
Wild Dogs Team | |||||||||
190 | Leboda Katarzyna | Katowice | Bieg na 10 km | Wild Dogs Team | paid | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
191 | Kulisz Adam | Chorzów | Bieg na 5 km | W pogoni za duchem | paid on-line | ||||
WyczesaniTeam | |||||||||
192 | Żak Marcin | Katowice | Bieg na 5 km | WyczesaniTeam | paid on-line | ||||
Wąsategawrony | |||||||||
193 | Wąsik Krzystof | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | Wąsategawrony | paid on-line | ||||
Wąsategawrony | |||||||||
194 | Wąsik Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | Wąsategawrony | paid on-line | ||||
ZABIEGANI Częstochowa | |||||||||
195 | Nowicki Bartłomiej | Częstochowa | Bieg na 10 km | ZABIEGANI Częstochowa | paid | ||||
ZIEMOWIT TEAM | |||||||||
196 | Gościniewicz Paweł | Katowice | Bieg na 5 km | ZIEMOWIT TEAM | paid on-line | ||||
Z Kijkami Nam Po Drodze | |||||||||
197 | Zydroń Wiesław | Katowice | Marsz NW 5 km | Z Kijkami Nam Po Drodze | paid on-line | ||||
Zabiegani Sława | |||||||||
198 | Sacha Joanna | Sława | Bieg na 5 km | Zabiegani Sława | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
199 | Macioszek Jacek | Orzesze | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
200 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
201 | Peteja Bartłomiej | Bytom | Bieg na 5 km | paid | |||||
202 | Kuczera Konrad | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
203 | Gawron Ewa | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
204 | Kolenda Agnieszka | Chorzow | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
205 | Sitarski Mateusz | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
206 | Zbozień Grzegorz | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
207 | Horzela Małgorzata | Wyry | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
208 | Polok Adam | Chorzów | Bieg na 10 km | ||||||
209 | Olszewska Kaja | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
210 | Krysmann Michalina | Ożarowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
211 | Lawacz Waldemar | Zabrze | Bieg na 10 km | paid | |||||
212 | Malinowska-Filipek Agnieszka | Gliwice | Marsz NW 5 km | paid | |||||
213 | Szafarczyk Tomasz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
214 | Zając Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
215 | uhorczak Jakub | Będzin | Bieg na 10 km | paid | |||||
216 | Gąsiewicz Karolina | Domaszowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
217 | Gorol Jarosław | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
218 | Mekier Alicja | Zbrosławice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
219 | Wawoczny Mateusz | Bieruń | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
220 | Bernacki Andrzej | Będzin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
221 | Zinkowicz Lidia | Siemianowice Śląskie, ŚLĄSKIE | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
222 | Berlińska-Gorol Magdalena | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
223 | Duchnowski Adam | Będzin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
224 | Bąk Krzysztof | Chorzów | Bieg na 10 km | ||||||
225 | Owczarek Ewa | Chorzów | Bieg na 10 km | ||||||
226 | Feliks Andrzej | Katowice | Marsz NW 5 km | paid | |||||
227 | Mądra Nikola | Będzin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
228 | Pietryga Magdalena | Tarnowskie Góry | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
229 | Gorzkowska Magdalena | Chorzów | Bieg na 5 km | paid | |||||
230 | RYCHLIK PATRYK | KLUCZE | Bieg na 5 km | paid | |||||
231 | Pietryga Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
232 | Szpeyer Sławomir | Kraków | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
233 | Kruk Daniel | Kraków | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
234 | Chabinka Szymon | Tychy | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
235 | Domaradzki Kamil | Gliwice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
236 | Górczak Małgorzata | Goczałkowice Zdrój | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
237 | Manowska Anna | Goczałkowice-Zdrój | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
238 | Gołębiewska Kinga | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
239 | Gałka Gil Agnieszka | Tychy | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
240 | Zoń Andrzej | Racibórz | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
241 | Witkowska Sylwia | Zabrze | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
242 | Blaut-Kubanek Anna | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
243 | Sowa Andrzej | Chorzów | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
244 | Buchta Adam | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
245 | Zieliński Remigiusz | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
246 | Bartodziej Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
247 | Piórecka Katarzyna | Orzesze | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
248 | Dziurowicz Aleksandra | Kraków | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
249 | Raczyńska Aleksandra | Chorzów | Marsz NW 5 km | ||||||
250 | Kędzierski Krzysztof | Rybnik | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
251 | Gajewska Izabela | Gliwice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
252 | Zmarzły Jan | Świętochłowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
253 | Bujoczek Piotr | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
254 | Bujoczek Ewa | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
255 | Kowalewska Agnieszka | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
256 | Mutwil Jarosław | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
257 | Kwiasowska Aleksandra | Łódź | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
258 | Hała-Stępień Magdalena | Gliwice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
259 | Osadców Dorota | Pyskowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
260 | Sternak Anna | Smolnica | Bieg na 5 km | paid | |||||
261 | Mazur Krzysztof | Częstochowa | Bieg na 5 km | paid | |||||
262 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
263 | Dulok Urszula | Chorzów | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
264 | Ploch Marcin | Chorzów | Bieg na 10 km | ||||||
265 | Ogłaza Marek | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
266 | Ogłaza Joanna | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
267 | Aronik Hanna | Mysłowice | Bieg na 5 km | ||||||
268 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
269 | Psykała Agnieszka | Chorzów | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
270 | Żelińska Katarzyna | Chorzów | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
271 | Szabra Dawid | Chorzów | Bieg na 10 km | paid | |||||
272 | Bazan Łukasz | Bytom | Bieg na 10 km | paid | |||||
273 | Dudek Sebastian | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
274 | Kretek Łukasz | Lyski | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
275 | Niewiadomski Marcin | Warszawa | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
276 | Klocek Patryk | Olkusz | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
277 | Wojtas Barbara | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
278 | Białas Bartosz | Brudzowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
279 | Szczepaniak Paweł | Chorzów | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
280 | Gros Iza | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
281 | Szczepaniak Grażyna | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
282 | Lipiec Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
283 | Gawlik Tomasz | Pszczyna | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
284 | Żeliński Marek | Chorzów | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
285 | Horvath Dorottya | Bobrowniki | Bieg na 10 km | paid | |||||
286 | Adler Patryk | Gliwice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
287 | Meskel Sara | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
288 | Górnikiewicz Agnieszka | Sosnowiec | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
289 | Radolko Justyna | Siemianowice | Bieg na 10 km | paid | |||||
290 | Swatek Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
291 | Jankowska Barbara | Bytom | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
292 | Fiuk Iwona | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | paid | |||||
293 | Garbarz Łukasz | Łaziska Górne | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
294 | Borzęcki Andrzej | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
295 | Szołtysik Monika | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
296 | Kaczmarski Marcin | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
297 | Pecyna Barbara | Sosnowiec | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
298 | Strzoda Barbara | Czarków | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
299 | Kotuliński Tomasz | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
300 | Purtak Iga | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
301 | Figiel Henryk | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
302 | Figiel Magda | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
303 | Łysy Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
304 | Zelik stanisław | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
305 | Drabik Joanna | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
306 | Wyszyńska Justyna | Wojkowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
307 | Tesluk Kuba | Żory | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
308 | Kaurzel Karol | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
309 | Piela Aneta | Bielsko-Biała | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
310 | Patyk Zuzanna | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
311 | Patyk Piotr | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
312 | Piela Stanisław | Cięcina | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
313 | Formicki Rafał | Zawiercie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
314 | Bagniewski Michal | Bytom | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
315 | Rusek Maria | Chorzów | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
316 | Tyczynski Łukasz | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
317 | Tyczyńska Justyna | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
318 | Misztal Dagmara | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
319 | Misztal Patryk | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
320 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
321 | Myśliwiec Irena | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
322 | Wyleżoł Marek | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
323 | Wyleżoł Anna | Zabrze | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
324 | Rusinek Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
325 | Szreiber Maciej | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
326 | Zaja Krystian | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
327 | Kwaśniewicz Przemek | Tychy | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
328 | Zaja Bożena | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
329 | Szreiber Marlena | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
330 | Wójtowicz Marcin | Trzygłów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
331 | Martin Jerzy | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
332 | Żuczkowski Piotr | Jaworzno | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
333 | Żuczkowska Paulina | Jaworzno | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
334 | Spałek Łukasz | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
335 | Eisler Anna | Cięcina | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
336 | Eisler Tomasz | Cięcina | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
337 | Wróbel Sandra | Piekary Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
338 | Krupiński Arkadiusz | Bytom | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
339 | Kucharska Agnieszka | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
340 | Mańka Wojciech | Czeladź | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
341 | Sieczka Robert | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
342 | Pojda-Dziekońska Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
343 | Grzegorczyk Magdalena | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid | |||||
344 | Gajda Marzena | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
345 | Kędzior Paweł | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
346 | Salisz Mirosław | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | ||||||
347 | Malik Adam | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
348 | Stanek Natalia | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
349 | Ałaszewska Agnieszka | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
350 | Grzywocz Daniel | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
351 | Włosiński Grzegorz | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
352 | Palik Jakub | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
353 | Raszyk Sebastian | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
354 | Salińska Iwona | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
355 | Bul Adam | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
356 | Buchenfeld Katarzyna | Miasteczko Śląskie | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
357 | Antkiewicz Mariusz | Bytom | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
358 | Loch-Sławska Iwona | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
359 | Fabry Rafał | Gliwice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
360 | Rak Agata | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
361 | Białowąs Rafał | Sosnowiec | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
362 | Lasończyk Karol | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
363 | Kowalczyk Anna | Konstancin-jeziorna | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
364 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | paid | |||||
365 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Bieg na 5 km | paid | |||||
366 | Augustyn Wojciech | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
367 | Larisz Paweł | Bełk | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
368 | Moszyk Hania | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | paid | |||||
369 | Domagała Franciszek | Myszków | Bieg na 5 km | paid | |||||
370 | szmydki dariusz | mikołów | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
371 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
372 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | ||||||
373 | Kokot Jan | Siemianowice | Bieg na 10 km | paid | |||||
374 | Gustaw Małgorzata | Góra | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
375 | Serwa Daniel | Radomsko | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
376 | Magurno Franco | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
377 | Powroźnik Paulina | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
378 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
379 | Kawiak Maciej | Knurów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
380 | Gomułka Robert | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
381 | Nowak-Gomułka Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
382 | Janowski Piotr | Gliwice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
383 | Janowski Michał | Gliwice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
384 | Józef Edward | Katowice | Marsz NW 5 km | paid | |||||
385 | Cattaneo Luca | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
386 | Breguła Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
387 | Świdergoł Piotr | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
388 | Hłąd Inga | Ustroń | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
389 | Hłąd Izabella | Ustroń | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
390 | Gołkowski Radosław | Zawiercie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
391 | Chęcińska Agnieszka | Gliwice | Bieg na 10 km | paid | |||||
392 | Wawoczny Monika | Bieruń | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
393 | Zabłocka Agnieszka | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
394 | Tojka Barbara | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
395 | Więcek Beata | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
396 | Mokrska Katarzyna | Ruda Sląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
397 | Walkowski Grzegorz | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
398 | Pałasz Marta | Jaworzno | Bieg na 5 km | paid | |||||
399 | Grabara Adam | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
400 | Wielgus Robert | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
401 | Świerc Grażyna | Siemianowice Śłąskie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
402 | Stecko Piotr | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
403 | Tokarz Jakub | Świętochłowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
404 | Piskor Marta | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
405 | Latkowska Beata | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
406 | Kozdroń Anna | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
407 | Pławny Karolina | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | paid | |||||
408 | Szweda Leszek | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
409 | Brzytwa Mirosław | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
410 | Wielgus Edyta | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
411 | Wyszyński Mariusz | Wojkowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
412 | Stolarski Paweł | Czechowice-Dziedzice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
413 | Czajka Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
414 | Rost Adam | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
415 | Machowiak Adam | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
416 | Niezgoda Magdalena | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
417 | Chrobasik Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
418 | Gilewicz Alicja | Bielsko-Biała | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
419 | Zmarzły Wiktor | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
420 | Duda Anna | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
421 | Maciejowski Michał | Świętochłowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
422 | Mikoś Łukasz | Chorzów | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
423 | Beberok - Surowiec Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
424 | Szulcek Arkadiusz | Gliwice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
425 | Brzezińska Dominika | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
426 | Księżyk Mirek | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
427 | Księżyk Anna | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
428 | Bogatzki Marek | Chorzów | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
429 | Wróbel Tomasz | Dębieńsko | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
430 | Rapcia Rafał | Zawiercie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
431 | Gładyś Natalia | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
432 | Figzał Emil | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
433 | Topolska Katarzyna | Gliwice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
434 | Króliczek Piotr | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
435 | Stochnij Karol | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
436 | Stochnij Katarzyna | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
437 | Goclik Marcin Goclik | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
438 | Majcher Marcin | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
439 | Fiszer-Kubiczek Aleksandra | Bytom | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
440 | Kubiczek Grzegorz | Bytom | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
441 | Goławska Ewa | Ornontowice | Bieg na 10 km | paid | |||||
442 | Czapek Natan | Chorzów | Bieg na 5 km | ||||||
443 | Czapek Adam | Chorzow | Bieg na 5 km | ||||||
444 | Siwek Piotr | Mysłowice | Bieg na 5 km | ||||||
445 | Zbrzyzny Wiesław | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
446 | Redziak Robert | Sosnowiec | Bieg na 5 km | ||||||
447 | Redziak Iza | Sosnowiec | Bieg na 5 km | ||||||
448 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
449 | Kantorosińska Anna | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
450 | Czyż Michał | Cisownica | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
451 | Ziecina Lucyna | Czerwionka | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
452 | Zimonczyk Patrycja | Knurow | Bieg na 5 km | ||||||
453 | Kafka Damian | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
454 | Kandefer Beata | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
455 | Szafarczyk Paweł | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
456 | Stolarski Mirek | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
457 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
458 | Groborz Karolina | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
459 | Śrubas Adam | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
460 | Popławska Dorota | Knurów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
461 | Hilgner Bożena | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid | |||||
462 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg na 5 km | ||||||
463 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg na 5 km | ||||||
464 | Teper Zdzisław | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
465 | Witkowski Igor | Będzin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
466 | Darowska Katarzyna | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
467 | Woszczak Krystian | Lędziny | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
468 | Wendreńska Joanna | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
469 | Kornaś Rafał | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
470 | Florinska Karolina | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
471 | Tyburski Łukasz | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
472 | Piontek Anna | Bytom | Bieg na 5 km | paid | |||||
473 | Schwierczinski Claudia | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
474 | Gwioździk Elżbieta | Katowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
475 | Mastalska-Grabka Agnieszka | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
476 | Kostrzewska Małgorzata | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
477 | Dyrlaga Paweł | Oświęcim | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
478 | Pluszke Paweł | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
479 | Wojtyczka Alicja | Mysłowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
480 | Białojan Łukasz | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
481 | Gwioździk Sławek | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
482 | Figura Arkadiusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
483 | Jeżyk Krzysztof | Gliwice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
484 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | ||||||
485 | Witczyk Łukasz | Tychy | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
486 | Lech Krzysztof | Piekary Śląskie | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
487 | Bury Artur | Czeladź | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
488 | Sichma Karol | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
489 | Koluch Jacek | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
490 | Sitko Krzysztof | Wojkowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
491 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
492 | Sitko Magdalena | Wojkowice | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
493 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
494 | Patoń Piotr | Bytom | Bieg na 5 km | ||||||
495 | Patoń Iwona | Bytom | Bieg na 5 km | ||||||
496 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
497 | Pleśniak Katarzyna | Knurów | Bieg na 5 km | paid | |||||
498 | Dąbek Dariusz | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
499 | Jarosiński Eugieniusz | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
500 | Leśny Paweł | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
501 | Kowalewski Łukasz | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
502 | ZDROJEWSKA KINGA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
503 | Męczkowska Aleksandra | Chorzów | Bieg na 5 km | paid | |||||
504 | Olszar Magdalena | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
505 | Skorek-Koperska Patrycja | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid | |||||
506 | Abrahamczyk Jakub | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
507 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Marsz NW 5 km | paid on-line | |||||
508 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
509 | Zawada Dawid | Katowice | Bieg na 10 km | paid on-line | |||||
510 | Piątek Michał | Katowice | Bieg na 10 km | paid | |||||
511 | Szymczyk Robert | Sławków | Bieg na 10 km | paid | |||||
512 | Świat Tomasz | Katowice | Bieg na 10 km | paid | |||||
sylvija | |||||||||
513 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Marsz NW 5 km | sylvija | |||||
tygryski | |||||||||
514 | kazimierek alekasnder | kobior | Bieg na 5 km | tygryski | paid on-line | ||||
515 | Kazimierek Marcin | Kobior | Bieg na 5 km | tygryski | paid on-line | ||||
wkurw_team/AugusTeam | |||||||||
516 | Saliński Bartosz | Katowice | Bieg na 5 km | wkurw_team/AugusTeam | paid on-line | ||||
Śląski Uniwersytet Medyczny | |||||||||
517 | Szczepanek Łukasz | Libiąż | Bieg na 5 km | Śląski Uniwersytet Medyczny | paid on-line |
Views: 16387