SwimRun Sumin - starty indywidualne
SuperSprint
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wlazło Agnieszka Gdańsk SuperSprint
2 Wlazło Tomasz Gdańsk SuperSprint
3 Śliwiński Jacek Gdańsk SuperSprint Goswimrun.pl
4 Gizicki Marek Warszawa SuperSprint
5 Kisielnicki Filip Kwidzyn SuperSprint TRI KIDS KTS IRONMAN
6 Kisielnicki Bartek Kwidzyn SuperSprint TRI KIDS
7 Gizicki Paweł Gdynia SuperSprint
8 Jeka Michał Mechelinki SuperSprint BlueApart Team
9 Okopiński Bartek Kudowa-Zdrój SuperSprint BlueApart Team / Jeka team
10 Hajnal Laszlo Warszawa SuperSprint paid
11 Jabłoński Michał Suchy Dwór SuperSprint Big Yellow Foot WS paid
12 Basara Mateusz Starogard Gdański SuperSprint TRI STAROGARD GDAŃSKI
13 Gromowski Waldemar Trzepowo SuperSprint OlimpSwim paid
14 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk SuperSprint Bike U Up/ Sii paid
15 Kaszubowska Joanna Starogard Gdański SuperSprint TRI Starogard Gdański
16 Gołata Wojciech Dąbrowa Chełmińska SuperSprint Akademia Mistrzów Sportu
17 Larwiński Patryk Warszawa SuperSprint Siedlisko Larw paid
18 Jelonek Mieczysław Starogard Gdański SuperSprint TRI Starogard paid
19 Czerwiak Robert Starogard Gdański SuperSprint TRI STAROGARD GDAŃSKI
20 Lepak Katarzyna Starogard Gdański SuperSprint TRI Starogard Gdański paid
21 Pyś Mateusz Łebcz SuperSprint BlueApart Team / Rak Team paid
22 kacperski olaf warszawa SuperSprint paid
23 Galleguillos Claudio Warszawa SuperSprint WITC
24 Koczorowska Klaudia Gdansk SuperSprint Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego paid
25 Bobryk Karolina Gdańsk SuperSprint Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego paid
26 Kopciński Bartłomiej Gdańsk SuperSprint Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego paid
27 Żardecki Dawid Starogard Gdański SuperSprint TRI Starogard Gdański
28 Smul Andrzej Lusówko SuperSprint Tarnowo Podgórne Biega
29 Zwierzyński Roman Lutynia SuperSprint paid
30 Maćkowska Inka Warszawa SuperSprint Goswimrun.pl paid
31 Maćkowski Jędrzej Kielce SuperSprint Goswimrun.pl paid
32 Palowska Joanna Olsztyn SuperSprint paid
33 Kuś Maciej Strzelce Krajeńskie SuperSprint paid
34 Maculewicz Mateusz Gdynia SuperSprint CTS paid
35 Federowicz Grzegorz Wrocław SuperSprint
36 Lorenc Agnieszka Droszków SuperSprint SPARTANIE DZIECIOM paid
37 Gabryel Maciej Żabno SuperSprint TRI Starogard Gdański


Views: 1411

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ