Tyski Bieg Świętojański
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pieniak Adrian Gliwice Dystans 10 km paid
2 Kubek Mateusz Kubek Katowice Dystans 10 km paid
3 BOROŃ Tomek Tychy Nordic Walking 6,2 km RUNHOGS Tychy paid
4 Pomykała Błażej Tychy Dystans 21 km paid
5 Klimek Kamil Bojszowy Nowe Dystans 10 km
6 Matuszczyk Marta Katowice Nordic Walking 6,2 km paid
7 Stopa Michał Tychy Dystans 6,2 km Spla Tychy paid
8 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Dystans 10 km Viking Training Center
9 Marcinkowska Martyna Tychy Dystans 10 km
10 Bołdys Paweł Tychy Dystans 10 km paid
11 Zdrojewska Kinga Swietochlowice Nordic Walking 6,2 km paid
12 Szczerbik Bogumił Rajsko Dystans 10 km paid
13 Bielka Laura Sosnowiec Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m paid
14 BIELKA Małgorzata Sosnowiec Nordic Walking 6,2 km paid
15 KRAJEWSKI MICHAŁ KRAJEWSKI Libiąż Dystans 21 km paid
16 Włodarczyk Robert TYCHY Nordic Walking 6,2 km paid
17 Perończyk Jan Ruda Śląska Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m
18 Perończyk Zofia Ruda Śląska Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m
19 Płonka Paweł Nowa Wieś Dystans 21 km Stajnia Komarów paid
20 Kostarek Natalia Zabrze Dystans 10 km
21 Kubas Maciej Tychy Dystans 10 km paid
22 Starzycka Liwia Jaworzno Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m Choose Yourself paid
23 Starzycka Jagoda Jaworzno Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m Choose Yourself paid
24 Szczyrba Barbara Mikołów Nordic Walking 6,2 km paid
25 Falejczyk Mateusz Gliwice Dystans 6,2 km Holbox runners paid
26 Golonka Marek Mysłowice Dystans 21 km paid
27 Pająk Andrzej Kraków Dystans 10 km Samotny wilk paid
28 Kwiatkowski rafał Chrzanów Dystans 10 km Forever Young paid
29 Rogalewski Łukasz Wadowice Nordic Walking 6,2 km paid
30 Rogowicz Piotr Dąbrowa Górnicza Dystans 21 km paid
31 Sachnik Marek Gliwice Dystans 21 km
32 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Dystans 21 km #czeladzbiega
33 Palluth Maciej Nowy Targ Dystans 21 km paid
34 Plewa Rafał Jaworzno Dystans 6,2 km paid
35 Skrzyński Marek Jaworzno Dystans 21 km paid
36 Koziarz Przemysław Żarki Dystans 6,2 km
37 Kwiatkowski Tomasz Tychy Dystans 6,2 km Runaways paid
38 Petelczyc Piotr Tychy Dystans 10 km Carbon Silesia Sport paid
39 Kostorz Paweł Zabrze Dystans 10 km paid
40 Zawisz Rafał Katowice Dystans 10 km paid
41 Czarnota Magdalena Pietrzykowice Dystans 6,2 km paid
42 Puchała Mateusz Katowice Dystans 10 km paid
43 Kmita Nicol Kmita Wolbrom Dystans 6,2 km paid
44 Piątek Sławomir Tychy Dystans 10 km paid
45 Michalczyk Wojciech Racibórz Dystans 10 km paid
46 Pałka Tomasz Podlesice Dystans 21 km paid
47 Wilkosz Mariola Wilkosz Jaworzno Dystans 6,2 km paid
48 Wilkosz Wojciech Jaworzno Dystans 21 km paid
49 Wiśniewski Damian Nieborowice Dystans 10 km
50 Asztalos Gabor Częstochowa Dystans 6,2 km Jura_Biker paid
51 Copik Jakub Przezchlebie Dystans 6,2 km Yes Czelendż! paid
52 Wienchol Paulina Przezchlebie Dystans 6,2 km Yes Czelendż! paid
53 Śleziona Katarzyna Bieruń Dystans 21 km OKB Zadyszka Oświęcim paid
54 Szymanska-Kolber Ewa Kęty Dystans 6,2 km paid
55 Larisz Paweł Bełk Dystans 6,2 km paid
56 Dyczko Agata Zawiercie Dystans 6,2 km paid
57 Marcak Przemek Oświęcim Dystans 21 km D.A.M.Y.R.A.D.E. paid
58 Malina Piotr Katowice Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m paid
59 Grabka Michał Katowice Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m paid
60 Mastalska-Grabka Agnieszka Katowice Dystans 10 km paid
61 Lutek Marcin Ruda Śląska Dystans 10 km Yes Czelendż! paid
62 Gałka Jacek Żmigród Dystans 10 km Vegerunners paid
63 Walter Klaudia Tychy Dystans 10 km Nowak-Team paid
64 Galka Ola Żmigród Dystans 6,2 km Vegerunners paid
65 Rucińska Łucja Tychy Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m
66 Żbik Nina Tychy Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m Viking Training Center paid
67 Zbik Agnieszka Tychy Dystans 10 km Viking Training Center paid
68 Walter Łukasz Tychy Dystans 10 km paid
69 Paszek Adrian Pszczyna Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m paid
70 Paszek Joanna Pszczyna Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m paid
71 Maziarz Patryk Olkusz Dystans 10 km Wkurw_team paid
72 Gałka Maciej Żmigród Dystans 10 km paid
73 Szady Malgorzata Langevåg Dystans 6,2 km paid
74 Tomosz Radomir Cieszyn Dystans 10 km www.4muszkieter.pl paid
75 Kryshmaru Viktor Dabrowa Goгnicza Dystans 6,2 km paid
76 Litwinczuk Aneta Klucze Dystans 21 km Olkuszbiega.pl
77 Litwinczuk Gabriel Klucze Dystans 21 km Ślęzka team
78 Kluba Łukasz Chorzów Dystans 10 km paid
79 Małka Marian Gliwice Nordic Walking 6,2 km
80 Dzierbanowicz Malwina Skoczów Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m SP 3 Skoczów paid
81 Ciosek Oliwia Sosnowiec Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m paid
82 Kurtok Patrycja Goczałkowice-Zdrój Dystans 6,2 km paid
83 Myalska Katarzyna Ledziny Dystans 10 km paid
84 Nowak Paweł Jaworzno Dystans 21 km paid
85 Piela Aneta Bielsko-Biała Dystans 6,2 km paid
86 Kurcoń Przemek Lędziny Dystans 21 km
87 Klos Krzysztof Ornontowice Dystans 10 km Miałem kiedyś w krzakach z kolegami
88 Terlikowski Marcin Tychy Dystans 6,2 km
89 Przegendza Artur Dąbrowa Górnicza Dystans 21 km paid
90 Górka Grzwgorz Bytom Dystans 6,2 km paid
91 Piela Stanisław Cięcina Dystans 21 km paid
92 Warchalska Teresa Alicja Katowice Dystans 6,2 km Klub Wysokogórski Katowice
93 Fatyga Kamil Tychy Dystans 10 km Viking Training Center paid
94 Fatyga Anna Tychy Dystans 6,2 km Viking Training Center paid
95 Gorol Karolina Miedzna Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m szkoła Miedzna
96 Poseniak Michał Katowice Dystans 6,2 km Szybko Biegać Wolno paid
97 Ciemięga Tomasz Czeladź Dystans 21 km paid
98 Wilczyńska-Zawal Natalia Kraków Dystans 21 km paid
99 Pilch Ewelina Mysłowice Dystans 6,2 km paid
100 KARLIK DARIA KOBIÓR Dystans 10 km Carbon Silesia Sport paid


Views: 16884

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ