# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klimek Kamil | Bojszowy Nowe | Polska | Dystans 10 km | ||
2 | Przybylska-Bak Katarzyna | Tychy | Polska | Dystans 10 km | Viking Training Center | |
3 | Marcinkowska Martyna | Tychy | Polska | Dystans 10 km | ||
4 | Perończyk Jan | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ||
5 | Perończyk Zofia | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ||
6 | Kostarek Natalia | Zabrze | Polska | Dystans 10 km | ||
7 | Sachnik Marek | Gliwice | Polska | Dystans 21 km | ||
8 | Pobiedzińska Karolina | Sosnowiec | Polska | Dystans 21 km | #czeladzbiega | |
9 | Koziarz Przemysław | Żarki | Polska | Dystans 6,2 km | ||
10 | Wiśniewski Damian | Nieborowice | Polska | Dystans 10 km | ||
11 | Rucińska Łucja | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ||
12 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Polska | Dystans 21 km | Olkuszbiega.pl | |
13 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | Polska | Dystans 21 km | Ślęzka team | |
14 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Nordic Walking 6,2 km | ||
15 | Kurcoń Przemek | Lędziny | Polska | Dystans 21 km | ||
16 | Klos Krzysztof | Ornontowice | Polska | Dystans 10 km | Miałem kiedyś w krzakach z kolegami | |
17 | Terlikowski Marcin | Tychy | Polska | Dystans 6,2 km | ||
18 | Warchalska Teresa Alicja | Katowice | Polska | Dystans 6,2 km | Klub Wysokogórski Katowice | |
19 | Gorol Karolina | Miedzna | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | szkoła Miedzna | |
20 | Zabilska Izabela | Gliwice | Polska | Dystans 6,2 km | ||
21 | Czekiel Julia | Międzybrodzie Żywieckie | Polska | Dystans 21 km | ||
22 | KAMIONKA JACEK KAMIONKA | Kolbark | Polska | Dystans 10 km | KS OLKUSZ | |
23 | Sroka Marek | Olkusz | Polska | Dystans 10 km | Olkuszbiega. Pl | |
24 | Niedbał Adam | Siewierz | Polska | Dystans 21 km | Siewierz | |
25 | Dolezik Aleksandra | Gliwice | Polska | Dystans 6,2 km | ||
26 | Bukała Jarosław | Bieruń Stary | Polska | Dystans 6,2 km | CRIK FCA POLAND | |
27 | Piekiełko Tomasz Piekiełko | Brzezinka | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
28 | Kotyza-Pobieglo Alicja | Wieden | Polska | Nordic Walking 6,2 km | ||
29 | Krawczyk Marta | Wieden | Austria | Nordic Walking 6,2 km | ||
30 | Burda Sebastian | Wygiełzów | Polska | Dystans 10 km | Run Gloria | |
31 | Łukowski Bartosz Łukowski | Tychy | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
32 | Pisarski Robert Pisarski | Tychy | Polska | Dystans 6,2 km | CRIK FCA POLAND | |
33 | Kula Aga | Tychy | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
34 | KULA Tomek | Tychy | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
35 | Utrata Zenon | Tychy | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
36 | Lebryk Sebastian | Czechowice-Dziedzice | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
37 | Głębocka Grażyna | Bielsko Biała | Polska | Nordic Walking 6,2 km | CRIK FCA POLAND | |
38 | Głębocki Grzegorz | Bielsko Biała | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
39 | Kulinska Bożena | Lędziny | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
40 | Rola Marek | Bieruń | Polska | Dystans 6,2 km | CRIK FCA POLAND | |
41 | Kotliński Tomasz | Bieruń | Polska | Dystans 6,2 km | CRIK FCA POLAND | |
42 | Czapiewski Janusz | Bieruń | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
43 | Rybacki Zbigniew | Tychy | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
44 | Lonser Daniel | Katowice | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
45 | Woźniak Krzysztof | Bieruń | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
46 | Szczygieł Paweł | Bojszowy | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
47 | Grzybek Dariusz | Pogorzyce | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
48 | Babicki Izabela | Bielsko-Biała | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
49 | Babicki Jarosław | Bielsko-Biała | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
50 | Hantulik Adam | Tychy | Polska | Dystans 10 km | CRIK FCA POLAND | |
51 | Kozieł Konrad | Tychy | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
52 | Kozieł Jadwiga | Tychy | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
53 | Kozieł Sylwester | Tychy | Polska | Dystans 21 km | CRIK FCA POLAND | |
54 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Dystans 10 km | ||
55 | Mrowiec Bartosz | Tychy | Polska | Dystans 10 km | ||
56 | Stargała Sylwia | Gliwice | Polska | Dystans 6,2 km | ||
57 | Samek Aaron | Imielin | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ||
58 | Korzeń Dariusz | Katowice | Polska | Dystans 10 km | ||
59 | Ziemba Jan | Sosnowiec | Polska | Dystans 6,2 km | Szkoła | |
60 | Ziemba Jan | Oświęcim | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Szkoła | |
61 | Balura Jaś Balura | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ||
62 | Januszyk Angelika | Tychy | Polska | Dystans 21 km | ||
63 | Dąbrowski Łukasz | Gliwice | Polska | Dystans 6,2 km | ||
64 | Kokot Dawid | Mysłowice | Polska | Dystans 10 km | ||
65 | Baca Judyta | Chorzow | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ||
66 | Macha Agata | Katowice | Polska | Dystans 21 km | ||
67 | ziecina Lucyna | czerwionka | Polska | Nordic Walking 6,2 km | ||
68 | Losert Przemysław | Tychy | Polska | Dystans 10 km | www.pure-insulation.pl | |
69 | Madejski Paweł | Żabno | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Gang Zakręconych Mastersów | |
70 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Polska | Dystans 6,2 km | ||
71 | Gąsior Emil | Mysłowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Mysłowice-Bończyk | |
72 | Zawada Jacek | Zalesie Golczowskie | Polska | Dystans 21 km | FiKiMiKi Team | |
73 | Celer Justyna | Tychy | Polska | Dystans 6,2 km | ||
74 | Szwedo Artur | Jaworzno | Polska | Dystans 21 km | ||
75 | Smejkal Daniel | Tychy | Polska | Dystans 6,2 km | Wężyk Team | |
76 | Ferdek Jan | Tychy | Polska | Dystans 10 km | easy runner | |
77 | Michalik Adrian | Libiąż | Polska | Dystans 6,2 km | L&M | |
78 | Jeżewski Miłosz | Sosnowiec | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | WIKING Team | |
79 | Jeżewski Filip | Sosnowiec | Polska | Dystans 6,2 km | WIKING Team | |
80 | Jeżewska Agnieszka | SOSNOWIEC | Polska | Nordic Walking 6,2 km | WIKING Team | |
81 | Yakshevich Yanis | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ||
82 | Staniszewska-Colik Magdalena | Tychy | Polska | Dystans 10 km | ||
83 | Szromek Karolina | Chorzów | Polska | Dystans 21 km | ||
84 | Salomon Brygida | Katowice | Polska | Dystans 6,2 km | KKM ARKTYKA | |
85 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Polska | Dystans 21 km | ||
86 | Darowska Katarzyna | Wodzisław Śląski | Polska | Nordic Walking 6,2 km | ||
87 | Benisz Tymoteusz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |
88 | Barchanowska Joanna | Gliwice | Polska | Dystans 6,2 km | ||
89 | WALIGÓRA ANDRZEJ | LIBIĄŻ | Polska | Dystans 21 km | PARKRUN CHRZANÓW | |
90 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Polska | Dystans 21 km | ||
91 | Wolny Leszek | Tychy | Polska | Dystans 6,2 km | Runaways | |
92 | Siembida Monika | katowice | Polska | Dystans 6,2 km | Biegam żeby jeść placki | |
93 | Jarosz Katarzyna | Katowice | Polska | Dystans 6,2 km | Biegam żeby jeść placki | |
94 | Lipiński Tomasz | Skoczów | Polska | Dystans 6,2 km | Opony Serafinowski | |
95 | Basista Kasia | Pszów | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Forma Wodzisław Śląski | |
96 | Romanowski Krzysztof | Tychy | Polska | Dystans 21 km | JUT | |
97 | Fałowska Sonia | Andrychów | Polska | Dystans 10 km | ||
98 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Dystans 10 km | Biegowa Kuźnia | |
99 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Nordic Walking 6,2 km | wolny strzelec | |
100 | Puchała Hanna | Zabrze | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Socios Silesia |
Views: 22809