VI WIOSENNY PÓŁMARATON ELAKTYWNYCH
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chlistowska Kamila Malbork Bieg główny 21 km 40.00 PLN
2 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg główny 21 km 40.00 PLN
3 BIESZKE ARTUR MALBORK Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
4 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 21 km BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
5 Witkowski Jarosław Gdańsk Bieg mały 7 km SRC Sport Team 40.00 PLN
6 korzec Anna korzec Kwidzyn Nordic Walking 7 km 40.00 PLN
7 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork 40.00 PLN
8 Piśkiewicz Agnieszka Elbląg Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team paid on-line
9 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny 21 km Gmina Elblag-Elektromet 40.00 PLN
10 Szymanski Dariusz Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork paid on-line
11 Dreszler Wiesław Skowarcz Bieg główny 21 km 40.00 PLN
12 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg mały 7 km 40.00 PLN
13 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 7 km 40.00 PLN
14 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny 21 km GRUPA MALBORK paid on-line
15 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork paid on-line
16 Frankiewicz Maciej Malbork Bieg główny 21 km GRUPA MALBORK 40.00 PLN
17 Zwatykanicz Martyna Rumia Bieg główny 21 km Dziki z Trójmiasta 40.00 PLN
18 Gutowska Izabela Elbląg Bieg mały 7 km Open Balance Health Triathlon Team 40.00 PLN
19 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 7 km Deam deaf 40.00 PLN
20 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny 21 km traktor team gm.kwidzyn paid on-line
21 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg główny 21 km 40.00 PLN
22 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 7 km 40.00 PLN
23 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 7 km Elite Team paid on-line
24 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny 21 km 40.00 PLN
25 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 7 km Polipack Team GWE paid on-line
26 Cichowska Joanna Ostróda Bieg mały 7 km Ostróda Runners 40.00 PLN
27 Wyrwas Małgorzata Elbląg Nordic Walking 7 km MND-NE / Kijki 4 Fun paid on-line
28 Weber Magdalena Elbląg Bieg mały 7 km Klub Terrego paid on-line
29 Ziemińska Magdalena Elbląg Bieg główny 21 km ETT paid on-line
30 Jaworski Tomasz Elbląg Bieg główny 21 km 40.00 PLN
31 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 21 km Grupa Malbork paid on-line
32 kapteina robert gronowo górne Bieg główny 21 km paid on-line
33 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg mały 7 km paid on-line
34 Chmielewski Ireneusz Gronowo Górne Bieg główny 21 km paid on-line
35 Rogalska Paula Elbląg Bieg główny 21 km paid on-line
36 Szarko Maciej Elbląg Bieg mały 7 km 40.00 PLN
37 Gibas Sławek Elbląg Nordic Walking 7 km BażantNWElbląg paid on-line
38 Gibas Asia Elbląg Nordic Walking 7 km BażantNWElbląg paid on-line
39 Godzińska Dorota Milejewo Nordic Walking 7 km BażantNWElbląg paid on-line
40 Godziński Paweł Milejewo Nordic Walking 7 km BażantNWElbląg paid on-line
41 Hajduk mieczysław Elbląg Bieg główny 21 km 40.00 PLN
42 Gotlibowski Radosław Żagań/Elbląg Nordic Walking 7 km MND-NE / Kijki 4 Fun paid on-line
43 Demczuk Andrzej Elbląg Bieg główny 21 km Klub Biegowy Tadeusza 40.00 PLN
44 pawłoska karolina Elbląg Nordic Walking 7 km 40.00 PLN
45 Karwowski Krzysztof Marcinowa Wola Bieg mały 7 km 40.00 PLN
46 Orzoł Katarzyna elbląg Bieg mały 7 km paid on-line
47 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg mały 7 km #BKKSE paid on-line
48 Kühn Natalia Elbląg Bieg główny 21 km Open Balance Health Triathlon Team paid on-line
49 Pańczuk Robert Elbląg Bieg główny 21 km Dom Brokerski NEGOCJATOR paid on-line
50 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg główny 21 km evoubezpieczenia.pl 40.00 PLN


Views: 1228

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ