Półkolonie Ferie w Mieście 2022
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Januszkiewicz Mariusz Januszkiewicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
2 NORMANTOWICZ-PAWELKO Nikola SOKOLKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
3 Bajko Igor Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
4 Matyszczyk Wiktor Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP 2
5 Kundzicz Olaf Tomasz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP nr 2 w Sokółce
6 Mucuś Paweł Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
7 Kieda Zuzanna Litwinki II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
8 Rećko Antoś Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
9 Słyż Bartosz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 SP nr 2
10 Malicka Julia Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
11 Marculewicz Marta Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
12 Malicka Anna Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
13 Małoń Izabela Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
14 Stojak Magdalena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
15 Supronik Anna sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
16 bykowicz katarzyna Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
17 Staranowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp3
18 Arciuch Milena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka
19 Woronowicz Iwona Woronowicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
20 Sołowiej Maja Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
21 Arciuch Michał Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka
22 Rećko Agnieszka Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
23 Dziewiątkowska Iza Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
24 Nelke Przemysław sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
25 czajkowski adam sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
26 JELSKi Filip SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
27 Joszczyk julia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
28 Świrydowicz Franciszek Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
29 Kabelis Amelia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
30 borowski Dawid sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
31 Mudrewicz Przemysław Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
32 Wysocki Piotr Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
33 Dabrowska Kinga Sokolka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
34 Doroszkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
35 Lenkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
36 Korecki Lia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
37 WÓJTOWICZ ANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
38 BURAK JOANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
39 Tur Iwona Tur Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
40 Tur Maciej Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
41 Sołowiej Maria Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
42 Kondrat Wojciech SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015
43 Skonieczna Ewa Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015
44 Pezowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015
45 Nelke mateusz SOkółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015


Views: 1782

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ