Półkolonie Ferie w Mieście 2022
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Januszkiewicz Mariusz Januszkiewicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
2 NORMANTOWICZ-PAWELKO Nikola SOKOLKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
3 Matyszczyk Wiktor Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP 2 paid
4 Kundzicz Olaf Tomasz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 SP nr 2 w Sokółce paid
5 Mucuś Paweł Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
6 Kieda Zuzanna Litwinki II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
7 Rećko Antoś Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
8 Słyż Bartosz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 SP nr 2 paid
9 Malicka Julia Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
10 Marculewicz Marta Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
11 Malicka Anna Krzysztoforowo II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
12 Małoń Izabela Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
13 Stojak Magdalena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
14 Supronik Anna sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
15 bykowicz katarzyna Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
16 Staranowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp3 paid
17 Arciuch Milena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka paid
18 Woronowicz Iwona Woronowicz Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
19 Sołowiej Maja Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
20 Arciuch Michał Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 sp1 Sokółka paid
21 Rećko Agnieszka Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
22 Dziewiątkowska Iza Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
23 Nelke Przemysław sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
24 czajkowski adam sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
25 JELSKi Filip SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
26 Joszczyk julia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
27 Świrydowicz Franciszek Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
28 Kabelis Amelia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
29 borowski Dawid sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
30 Mudrewicz Przemysław Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
31 Wysocki Piotr Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
32 Dabrowska Kinga Sokolka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
33 Doroszkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
34 Lenkiewicz Kacper Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
35 Korecki Lia Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
36 WÓJTOWICZ ANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
37 BURAK JOANNA SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
38 Tur Iwona Tur Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
39 Tur Maciej Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
40 Sołowiej Maria Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
41 Kondrat Wojciech SOKÓŁKA II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa I, rocznik 2013-2015 paid
42 Skonieczna Ewa Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid
43 Pezowicz Lena Sokółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa III, rocznik 2013-2015 paid
44 Nelke mateusz SOkółka II turnus 31.01-4.02.2022 r. - grupa sportowa II, rocznik 2013-2015 paid


Views: 2887

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ