# | Numer | Karta | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 338 | Lamkowski Bartosz | Słupsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | |||
2 | 95 | Gajewska Zuzanna | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
3 | 368 | Kwaśny Krystian | Gostkowo | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | S.P Gostkowo Baszta Bytów | ||
4 | 290 | Kwaśny Zuzanna | Gostkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | S.P Gostkowo Baszta Bytów | ||
5 | 323 | Szczepanek Ada | Sławno | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | MKS Święc | ||
6 | 113 | Noga Natan | Żegocino | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole radosny maluch | ||
7 | 215 | Noga Alan | Żegocino | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole radosny maluch | ||
8 | 383 | Hirth Mateusz | Żelkowo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
9 | 68 | Malkiewicz Ignacy | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
10 | 20 | Lenkiewicz Janina | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
11 | 106 | Lenkiewicz Marianna | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
12 | 28 | Rodziński Hubert | Kobylnica | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Stopa Słupsk | ||
13 | 120 | Rodzińska Helena | Kobylnica | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Stopa Słupsk | ||
14 | 152 | Konkol Alex | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 9 w Słupsku | ||
15 | 151 | Konkol Alan | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 9 w Słupsku | ||
16 | 153 | Konkol Nathan | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 9 w Słupsku | ||
17 | 382 | Grzeczka Oliwier | Słupsk | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | SP 10 Słupsk | ||
18 | 61 | Kalinowska Kornelia | Siemianice | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole Bajka | ||
19 | 181 | Zawada Jakub | Zębowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Szkoła podstawowa w sycewicach | ||
20 | 384 | Jęchorek Kinga | Kwakowo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
21 | 132 | Toczek Hanna | Siemianice | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Bajka | ||
22 | 229 | Toczek Kornelia | Siemianice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Bajka | ||
23 | 322 | Sawicka Olivia | Słupsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | |||
24 | 109 | Makar Natalia | Bolesławice | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
25 | 214 | Nejman Jakub | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
26 | 70 | Nejman Michal | Kobylnica | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
27 | 26 | Nitka Jagódka | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
28 | 389 | Szałacki Jakub | Słupsk | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | SP 10 Słupsk | ||
29 | 335 | Karwacka Natalia | Słupsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Słupsku | ||
30 | 385 | miszkurka natalia | kończewo | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | |||
31 | 46 | Bytomska Zofia | Krępa Słupska | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
32 | 87 | Żylicz Cezary | Krępa Słupska | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
33 | 63 | Kopiszka Wiktoria | Krępa Słupska | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
34 | 218 | Paradowska Zuzanna | Krępa Słupska | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
35 | 131 | Ścigała Oskar | Krępa Słupska | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
36 | 51 | Deńczyk Karolina | Krępa Słupska | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
37 | 146 | Deńczyk Wojciech | Krępa Słupska | Polska | Bieg MATA – 6 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
38 | 3 | Błażyca Kacper | Krępa Słupska | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
39 | 227 | Szapiel Aleks | Krępa Słupska | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
40 | 169 | Nasierowski Aleksander | Krępa Słupska | Polska | Bieg MATA – 6 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
41 | 173 | Szczypkow Julia | Krępa Słupska | Polska | Bieg MATA – 6 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
42 | 110 | Marciniak Antoni | Krępa Słupska | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
43 | 142 | Bytomska Zuzanna | Krępa Słupska | Polska | Bieg MATA – 6 lat | NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej | ||
44 | 259 | Prusaczyk Ksawery | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP nr 8 | ||
45 | 107 | Leszczyński Mateusz | Kobylnica | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole | ||
46 | 370 | Leszczyński Tymoteusz | Kobylnica | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sz.P. Kobylnica | ||
47 | 288 | Kozikowski-Wawrzyniak Jakub | Słupsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | |||
48 | 156 | Kowalska Klara | SŁUPSK | Polska | Bieg MATA – 6 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
49 | 366 | Kowalska Milena | SŁUPSK | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
50 | 147 | Dziuba Igor | Kobylnica | Polska | Bieg MATA – 6 lat | |||
51 | 376 | Puzdrakiewicz Oliwia | Kobylnica | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SP nr 8 | ||
52 | 232 | Ziółek Jan | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
53 | 167 | Młocicki Jakub | Kobylnica | Polska | Bieg MATA – 6 lat | |||
54 | 353 | CHMIELEWSKA Anna | Slupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | |||
55 | 294 | Młocicki Aleksander | Kobylnica | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | |||
56 | 348 | Wilkos Ola | Wrząca | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | |||
57 | 292 | Madej Zuzanna | SŁUPSK | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | |||
58 | 82 | Wilk Bronisław | Rumia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
59 | 307 | Wilk Zofia | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | |||
60 | 47 | Carny Nikodem | Słupsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole Miejskie nr 15 w Słupsku | ||
61 | 236 | Carny Fabian | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 6 w Słupsku | ||
62 | 339 | Maruszak Ksawery | Słupsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP 6 w Słupsku | ||
63 | 372 | Maruszak Oliwia | Słupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SP 6 w Słupsku | ||
64 | 346 | Stańczyk Oskar | Słupsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Sp1 Słupsk | ||
65 | 161 | Kupiszewski Igor | KOBYLNICA | Polska | Bieg MATA – 6 lat | |||
66 | 263 | Stańczyk Marcel | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp1 Słupsk | ||
67 | 154 | Korczyc-Augustyniak Zofia | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | |||
68 | 220 | Pelikan Amela | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
69 | 300 | Rybak Ewa | Słupsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | AML Słupsk | ||
70 | 340 | Matuszewski Antoni | Kwakowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
71 | 371 | ŁYŻWIŃSKA KINGA | SYCEWICE | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | |||
72 | 235 | Boczkowski Leon | Słupsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
73 | 141 | Boczkowska Iga | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | |||
74 | 265 | Szmajda Ignacy | Siemianice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
75 | 137 | Żmuda Trzebiatowski Jan | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
76 | 233 | Żmuda Trzebiatowski Antoni | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
77 | 364 | KONOPA Tomasz | Kwakowo | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | |||
78 | 365 | Kosiak Natasza | Słupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
79 | 140 | Błoński Jakub | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole Promyczek | ||
80 | 249 | Leshchuk Makar | Gniezno | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | podstawowa Kijów | ||
81 | 99 | Hałas Filip | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
82 | 367 | Kulis Nikodem | Słupsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | St.S. Delfin-Słupsk | ||
83 | 157 | Kozaczenko Kinga | Słupsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | PM 31 | ||
84 | 194 | Jarzyński Mikołaj | Sycewice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole w Sycewicach | ||
85 | 244 | Karczewski Antek | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Best Beasts / AML Słupsk | ||
86 | 315 | Kacperski Błażej | Bolesławice | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | |||
87 | 130 | Stasiak Lilianna | słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
88 | 329 | Gajlikowska Zuzanna | Kobylnica | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP Kobylnica | ||
89 | 148 | Gajlikowski Adam | Kobylnica | Polska | Bieg MATA – 6 lat | SP Kobylnica | ||
90 | 83 | Wojtalik Karol | Słupsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
91 | 386 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ASPW | ||
92 | 135 | Wojtalik Filip | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | |||
93 | 126 | Siewierska Martyna | Słupsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Niezapominajka | ||
94 | 261 | Sobulska Anna | Obłęże | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
95 | 326 | Bocheńska Oliwia | Słupsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | |||
96 | 272 | Bocheński Igor | Słupsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | |||
97 | 287 | Kica Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | |||
98 | 64 | Kozłowska Zofia | Gardna Wielka | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
99 | 32 | Świderska Martyna | Słupsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
100 | 193 | Hałas Patrycja | Słupsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat |
Views: 21877