# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
2 | Drewniak Jan | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
3 | Kirpsza Agnieszka | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - DOROŚLI, ŚRODA, GODZ. 19:00, LISOWSKI | ||
4 | Borowska Edyta | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
5 | Sańko Julia | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | Szkoła podstawowa nr 2 | |
6 | Ziniuk Dariusz | Kizielany | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, NIEDZIELA, GODZ. 8:00, JATEL | ||
7 | Piekarski Mateusz | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI | UKS Omega | |
8 | Sienkiewicz Dawid | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
9 | Łazar Julian | Szudzialowo | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
10 | Szymaniuk Aleksandra | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI | Przedszkole nr 3 | |
11 | Szymaniuk Oliwia | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | Przedszkole nr 3 | |
12 | Szemis Antoni | Łapicze | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
13 | Kucharewicz Agata | Wojnachy | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI | ||
14 | Oleksza Marta | Krynki | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
15 | Łoszczyk Barbara | Kuźnica | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | ||
16 | Szymczukiewicz Filip | Kuźnica | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ | ||
17 | Piekarski Karol | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
18 | Piekarski Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
19 | Łowczecki Jan | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
20 | Lisowska Urszula | Podkantorówka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, SOBOTA, GODZ. 9:00, STARANOWICZ | ||
21 | Mazur Elżbieta | Wojnowce | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ | ||
22 | Kobryński Michał | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | ||
23 | Łozowski Leon | Janów | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | Przedszkole Janów | |
24 | Ławreszuk Gabriel | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, NIEDZIELA, GODZ. 11:00, LISOWSKI | ||
25 | Ławreszuk Lilianna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
26 | Kochanowicz Liliana | Sidra | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
27 | Kijaczko Maja | Kuźnica | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
28 | Kameduła Norbert | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | SP 2 | |
29 | Kunda Dawid | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI | Przedszkole nr 2 | |
30 | Tumiel Agata | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
31 | Sienkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
32 | Poźniak Grażyna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | SP 1 w Sokólce | |
33 | Grynczel Maciej | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
34 | Ostrowska Olga | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
35 | Karpienko Paweł | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
36 | Aleksandrowicz Emilia | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
37 | Pyczkowski Szymon | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ | ||
38 | daszuta rafal | Sokolka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | szkoła podstawowa nr 2 | |
39 | Klimowicz Radek | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKA, SOBOTA, GODZ. 9:00, STARANOWICZ | ||
40 | Bandzinska Ewelina | Sokolka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
41 | Radecka Aleksandra | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
42 | Januszkiewicz Dawid | Igryły | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | SP Geniusze | |
43 | Czajkowski Eryk | sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
44 | Nalewajko Wiktoria | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI | ||
45 | Sztachelski Dawid | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | ||
46 | Sosnowski Oliwier | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | ||
47 | Samojłowicz Olga | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
48 | Mojsiuszko Edyta Mojsiuszko | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, CZWARTEK, GODZ. 16:00, JATEL | ||
49 | Jackiewicz Mateusz | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
50 | Jackiewicz Wiktor | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
51 | Dowgiert Cezary | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | SP nr 2 Czarna białostocka | |
52 | Holownia Eryk | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
53 | Taudul Karolina | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
54 | Kośnik Ewa | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI, NIEDZIELA, GODZ. 9:00, LISOWSKI | ||
55 | Pluta Stanisław | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
56 | Raube Tomasz | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
57 | Wasilewska Amelia | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | ||
58 | Hołownia Lidia | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
59 | Olszko Justyna | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ | ||
60 | Irska Martyna | Supraśl | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | ||
61 | Poźniak Emilia | Poganica | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
62 | Lewicka Martyna Lewicka | Janów | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | ||
63 | Puszko Sabina | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI | Przedszkole nr 2 | |
64 | Żywno Anna | Holiki | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
65 | Świrydowicz Franciszek | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
66 | GROCHOWSKI jakub | PODKANTORÓWKA 22c | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW- 5-LATKI, WTOREK, GODZ. 16:00, STARANOWICZ | ||
67 | Zajczyk ZOFIA | Sokołka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
68 | Ostapowicz Julia | Sokółka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
69 | Struczewski Jacek | Białousy | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW - 6-7 LAT, PIĄTEK, GODZ. 18:00, PUSZKO | ||
70 | Żołądkowska Wiktoria | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
71 | Slyz Julian | Kuznica | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
72 | Mejsak Hubert | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
73 | Jakimik Xavier | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
74 | Sańko Leon | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
75 | Grynczel Franciszek | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, ŚRODA, GODZ. 17:00, LISOWSKI | ||
76 | Obuchowska Agnieszka | Kuźnica | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
77 | Kozłowski Filip | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
78 | Tomaszczyk Anna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
79 | Górka Filip | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00, STARANOWICZ | ||
80 | Sieredziński Szymon | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
81 | Rogisz Szymon | Sokółka | Polska | GRUPA UŚMIECH, SOBOTA, GODZ.13:00, STARANOWICZ | Przedszkole nr 1 | |
82 | Kozłowski Dawid | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | Sp 1 czarna bialostocka | |
83 | Stasiewicz Oliwia Stasiewicz | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
84 | Babynko Miłosz | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
85 | Drożdżewicz JULIA | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | SP 1 | |
86 | Bałaban Martyna | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-LATKI, ŚRODA, GODZ. 16:00, LISOWSKI | ||
87 | Tryzna Miłosz | Zaśpicze | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
88 | Wańczuk Wiktor | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | ||
89 | Zaniewski Patryk | Kosmaty Borek | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
90 | Mazurczyk Laura | Sokolka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 16:00, STEĆ | ||
91 | Łapicz Maja | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
92 | Sawośko Maja | Czarna Białostocka | Polska | NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8 LAT I STARSI, SOBOTA, GODZ. 11:00, STARANOWICZ | ||
93 | Babynko Michalina | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
94 | Slyz Bartosz | Kuznica | Polska | GRUPA RYBKA, WTOREK, GODZ. 17:00, STEĆ | ||
95 | Boszko Damian | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
96 | Sałak Wiktoria | Sokółka | Polska | GRUPA WIELORYB (ŻÓŁW, KONIK MORSKI), WTOREK, 19:00, STEĆ | ||
97 | Tomaszycka Aleksandra | Sokolka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
98 | Klim Błażej | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
99 | Szulżycki Franciszek | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
100 | Dzienis Elżbieta | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL |
Views: 22626