# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brzezina Ewa | SOCHACZEW | Półmaraton | chodzezkijami.pl | ||
2 | Brzezina Józef Maciej | SOCHACZEW | Półmaraton | chodzezkijami.pl | ||
3 | Bojanek Gabriela | Pustkowie Lgockie | Wyścig dzieci | Słoneczny Patrol | ||
4 | POWĘZKA JAKUB | Piekary Śl. | Sztafeta | WYŚRUBOWANI POWĘZKA | ||
5 | POWĘZKA TOMASZ | Piekary Śl. | Sztafeta | WYŚRUBOWANI POWĘZKA | ||
6 | POWĘZKA ROMAN | Piekary Śl. | Sztafeta | WYŚRUBOWANI POWĘZKA | ||
7 | Machura-Powęzka Hanna | Piekary Śląskie | Sztafeta | WYŚRUBOWANI POWĘZKA | ||
8 | Górniak Adam | Sosnowiec | Półmaraton | DĄBROWA NORDIC TEAM | ||
9 | Zarębski Michał | Częstochowa | Sztafeta | Regatta Nordic LionsTeam Częstochowa | ||
10 | Gapiński Leszek | Prudnik | Półmaraton | Wesoły Borsuk Team | ||
11 | Gapińska Janina | Prudnik | Półmaraton | Wesoły Borsuk Team | ||
12 | Ślusarczyk Andrzej | Prudnik | Półmaraton | Wesoły Borsuk Team | ||
13 | Ślusarczyk Grzegorz | Prudnik | Półmaraton | Wesoły Borsuk Team | ||
14 | Ślusarczyk Marcin | Prudnik | Półmaraton | Wesoły Borsuk Team | ||
15 | Duda Krzysztof | Mikołów | Półmaraton | SILESIA NORDIC TEAM | ||
16 | Golonka Zuzia | Żarki | Sztafeta | Młodzieżowa Sztafeta | ||
17 | Niemiec Olga | Żarki | Sztafeta | Młodzieżowa Sztafeta | ||
18 | Syma Sebastian | Myszków | Półmaraton | |||
19 | Strzelecki Konrad | Częstochowa | Sztafeta | Zabiegani Częstochowa | ||
20 | Bińczyk Dariusz | Częstochowa | Sztafeta | Zabiegani Częstochowa | ||
21 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Sztafeta | Zabiegani Częstochowa | ||
22 | Arabas Krzysztof | Częstochowa | Sztafeta | Zabiegani Częstochowa | ||
23 | Wojtasiński Daniel | Częstochowa | Sztafeta | Regatta Nordic LionsTeam Częstochowa | ||
24 | Pietrzyk Jarosław | Częstochowa | Półmaraton | Regatta Nordic Team Częstochowa | ||
25 | Dobrzyński Arkadiusz | CZĘSTOCHOWA | Półmaraton | Zabiegani Częstochowa | ||
26 | STILLER KAROL | Kusięta | Sztafeta | Regatta Nordic LionsTeam Częstochowa | ||
27 | WAC ELŻBIETA | Bytom | Sztafeta | WYŚRUBOWANI | ||
28 | WAC WŁODZIMIERZ | RADZIONKÓW | Sztafeta | WYŚRUBOWANI/CSC NORDIC ACADEMY | ||
29 | WAC KORNELIA | RADZIONKÓW | Sztafeta | WYŚRUBOWANI | ||
30 | MARCINIAK ANDRZEJ | Tarnowskie Góry | Sztafeta | WYŚRUBOWANI | ||
31 | Ptasiński Robert | Zawiercie | Sztafeta | chodzezclleo.pl | ||
32 | Molenda Sylwia | Zawiercie | Sztafeta | chodzezclleo.pl | ||
33 | Polewczak Mariusz | Zawiercie | Sztafeta | chodzezclleo.pl | ||
34 | Polewczak Aneta | Zawiercie | Sztafeta | chodzezclleo.pl | ||
35 | Reczulska Katarzyna | Częstochowa | Sztafeta | Regatta Nordic Team Częstochowa | ||
36 | Reczulski Mariusz | Częstochowa | Sztafeta | Regatta Nordic LionsTeam Częstochowa | ||
37 | Wower Maria | Katowice | Sztafeta | Wyśrubowani CSC Nordic Academy | ||
38 | Marciniak Urszula | Tarnowskie Góry | Sztafeta | WYŚRUBOWANI | ||
39 | Zawadzka Lilianna | Bytom | Sztafeta | Wyśrubowani CSC Nordic Academy | ||
40 | MIŚ LILIANNA | BYTOM | Sztafeta | Wyśrubowani CSC Nordic Academy | ||
41 | Kokot Aneta | Iwanowice Duże | Sztafeta | Płomień | ||
42 | Bujak Ala | Iwanowice Duże | Sztafeta | Płomień | ||
43 | Kokot Jakub | Iwanowice Duże | Sztafeta | Płomień | ||
44 | Mielczarek Dariusz | Zawiercie | Sztafeta | Płomień | ||
45 | KUBAŃSKA MAŁGORZTA | LUBLINIEC | Sztafeta | NORDIC WALKING LUBLINIEC | ||
46 | KOZICKA EWA | LUBLINIEC | Sztafeta | NORDIC WALKING LUBLINIEC | ||
47 | MARCINKOWSKA AGNIESZKA | LUBLINIEC | Sztafeta | NORDIC WALKING LUBLINIEC | ||
48 | MARCINKOWSKA KATARZYNA | LUBLINIEC | Sztafeta | NORDIC WALKING LUBLINIEC | ||
49 | Dusiel Ewa | Częstochowa | Sztafeta | Regatta Nordic Team Częstochowa | ||
50 | CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF | SZCZEKOCINY | Półmaraton | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | ||
51 | Mól Wioletta | Czeladź | Sztafeta | Silesia Nordic Team | ||
52 | Olschimke-Marmurowicz Barbara | Katowice | Sztafeta | Silesia Nordic Team | ||
53 | Pasińska-Skowron Sylwia | Szczodrkowice | Sztafeta | Silesia Nordic Team | ||
54 | bober-ogon betina | Siemianowice Śląskie | Sztafeta | Silesia Nordic Team | ||
55 | Osiński Michał | Łódź | Sztafeta | Porozumienie Mocy | ||
56 | Spychała Marzena | Biała | Półmaraton | Wesoły Borsuk Team | ||
57 | Wielek Anna | Katowice | Sztafeta | Kijowa Drużyna | ||
58 | Patocka Marta | Działoszyn | Półmaraton | |||
59 | Wojciechowski Tadeusz | Dąbrowa Górnicza | Półmaraton | DĄBROWA NORDIC TEAM | ||
60 | BŁASZCZYK ADRIAN | CZĘSTOCHOWA | Półmaraton | LEŚNE LUDKI | ||
61 | RAJCZYK WŁODZIMIERZ | ŻARKI LETNISKO | Półmaraton | Leśne Ludki Żarki Letnisko | ||
62 | Lorens Kazimierz | Myszków | Sztafeta | Słoneczny Patrol I | ||
63 | Badeńska Joanna | Myszków | Sztafeta | Słoneczny Patrol II | ||
64 | Wrona Marzena | Myszków | Sztafeta | Słoneczny Patrol I | ||
65 | Maszczyk Żaneta | Myszków | Sztafeta | Słoneczny Patrol III | ||
66 | Błaszczyk Grzegorz | Myszków | Sztafeta | Słoneczny patrol II | ||
67 | Szymańska Ilona | Myszków | Sztafeta | Słoneczny Patrol III | ||
68 | Kaptacz Joanna | Myszków | Sztafeta | Słoneczny Patrol III | ||
69 | Bojanek Małgorzata | Pustkowie Lgockie | Sztafeta | Słoneczny Patrol III | ||
70 | Giza-Dubik Jolanta | Myszków | Sztafeta | Słoneczny Patrol II | ||
71 | Seweryn Basia | Myszków | Sztafeta | Słoneczny Patrol II | ||
72 | Strzelecka Aneta | Jaworznik | Sztafeta | Słoneczny Patrol I | ||
73 | Pędziwiatr Ewa | Katowice | Sztafeta | Kijowa Drużyna |
Views: 12552