# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku/ Beztlenowi Malbork | |||||||||
1 | Sowiński Patryk | Malbork | 10 km | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku/ Beztlenowi Malbork | paid on-line | ||||
73092205697 | |||||||||
2 | JENDRZEJEWSKI PIOTR | Tczew | 10 km | 73092205697 | |||||
AGR Tczew | |||||||||
3 | Kłosowski Mirosław | Turze | 10 km | AGR Tczew | paid on-line | ||||
AZS UMK TORUŃ - WIOŚLARZE | |||||||||
4 | Krymski Radosław | Toruń | 10 km | AZS UMK TORUŃ - WIOŚLARZE | paid on-line | ||||
Anddach | |||||||||
5 | Żuchowski Jan | Gdynia | 10 km | Anddach | paid on-line | ||||
Apator Metrix | |||||||||
6 | Nelke Eliasz | Tczew | 10 km | Apator Metrix | paid on-line | ||||
BIEGAM BO LUBIĘ | |||||||||
7 | POHNKE WŁADYSŁAW | GDAŃSK | 10 km | BIEGAM BO LUBIĘ | |||||
BPH Runners Team | |||||||||
8 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | 10 km | BPH Runners Team | paid on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
9 | Liegmann Mariusz | Lubiszewo | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
10 | Niespodziński Lesław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
11 | Kukuła Janusz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
12 | Czechowski Dawid | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
13 | Czechowska Dorota | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
14 | Zieliński Maciej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
15 | Markowski Szymon | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
16 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
17 | Dywelski Mirosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
18 | Mrozek Marcin | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
19 | Tocha Andrzej | Damaszka | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
20 | Sarach Karolina | Czarlin | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
21 | Wolski Jarosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
22 | Kreja Łukasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
23 | Karczewska Aleksandra | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
24 | Pióro Maria | Gorzędziej | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
25 | Główczewski Grzegorz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
26 | Gdaniec Sławomir | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
27 | Nowak Grzegorz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
28 | Nowak Katarzyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
29 | Tobiańska Hanna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid | ||||
30 | Dubiela Halina | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
31 | Michalak Marek | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
32 | Piekarska Anna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
33 | ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW | ROKITKI | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
34 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
35 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
36 | Dejna Sylwia | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
37 | Jagodda Adam | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
38 | Plutowska Barbara | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
39 | Szulc Anna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
40 | Małkowska Marzena | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
41 | Jaroński Janusz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
42 | Janas Anna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
43 | GOLICKI ADAM | TCZEW | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
44 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
45 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
46 | Pijanowski Jan | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
47 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
48 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
49 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
Biegający Tczew / Thales | |||||||||
50 | Kalinowska Ewa | Tczew | 10 km | Biegający Tczew / Thales | paid on-line | ||||
51 | Serafin Dorota | Rokitki | 10 km | Biegający Tczew / Thales | paid on-line | ||||
Biegam Bo Lubię Pelplin | |||||||||
52 | Nadolny Radosław | Pelplin | 10 km | Biegam Bo Lubię Pelplin | |||||
Biegam bo lubię Pelplin | |||||||||
53 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | 10 km | Biegam bo lubię Pelplin | |||||
Crosselite | |||||||||
54 | Czech Przemysław | Tczew | 10 km | Crosselite | paid on-line | ||||
55 | Piekut Robert | Tczew | 10 km | Crosselite | paid on-line | ||||
Dzika Wataha | |||||||||
56 | Ściesiński Kamil | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | paid on-line | ||||
57 | Puckowski Dawid | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | paid on-line | ||||
58 | Kordowska Magdalena | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | paid on-line | ||||
59 | Lipke Krzysztof | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | paid on-line | ||||
Eaton Running Team | |||||||||
60 | Kłosowski Grzegorz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team | paid on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
61 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
62 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | paid | ||||
Etac | |||||||||
63 | Ziółek Karol | Tczew | 10 km | Etac | |||||
Fighting Runners | |||||||||
64 | Łatas Paweł | Gdańsk | 10 km | Fighting Runners | paid on-line | ||||
FitnessFitback | |||||||||
65 | Jabłoński Ryszard | Gdynia | 10 km | FitnessFitback | paid on-line | ||||
Flex Runners | |||||||||
66 | Nowakowski Marcin | Tczew | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
67 | Maciejewski Paweł | Tczew | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
68 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
69 | Kukliński Marek | Tczew | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
70 | Jędraszewski Łukasz | Tczew | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
71 | Zaremba Marcin | Tczew | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
72 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
73 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
Flex Runners | |||||||||
74 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
75 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
76 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
77 | Eggert Piotr | Kwidzyn | 10 km | Flex Runners | paid on-line | ||||
Flex Runners | |||||||||
78 | Zagórowska Anna | Malbork | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
79 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | 10 km | Flex Runners | paid | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
80 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | paid on-line | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
81 | Waśniewski Edward | Pelplin | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | paid on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
82 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | |||||||||
83 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | |||||
LKS Ziemi Puckiej Puck | |||||||||
84 | Kujawski Grzegorz | Puck | 10 km | LKS Ziemi Puckiej Puck | paid on-line | ||||
Lotos Running Team | |||||||||
85 | Saulewicz Robert | Skowarcz | 10 km | Lotos Running Team | paid on-line | ||||
MKrawczynska Team | |||||||||
86 | Chamski Michał | Gdańsk | 10 km | MKrawczynska Team | paid on-line | ||||
MP5 | |||||||||
87 | Połaczek Marta | Tczew | 10 km | MP5 | paid on-line | ||||
88 | Połaczek Monika | Tczew | 10 km | MP5 | |||||
89 | Połaczek Marcin | Tczew | 10 km | MP5 | paid on-line | ||||
Maratończyk. Elbląg | |||||||||
90 | Stefański Andrzej | Elbląg | 10 km | Maratończyk. Elbląg | paid on-line | ||||
Nowe Rokitki | |||||||||
91 | Zbrzeźny Paweł | Rokitki | 10 km | Nowe Rokitki | paid on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
92 | Ślęzak Adam | Elbląg | 10 km | OSP POGRODZIE | paid on-line | ||||
Ostróda Runners | |||||||||
93 | Cichowska Joanna | Ostróda | 10 km | Ostróda Runners | |||||
PARKRUN GDAŃSK | |||||||||
94 | Krzak Jerzy | Gdańsk | 10 km | PARKRUN GDAŃSK | paid on-line | ||||
Przodkowski Tean | |||||||||
95 | Richert Piotr | Przodkowo | 10 km | Przodkowski Tean | paid on-line | ||||
RESTAURACJA HACJENDA | |||||||||
96 | Szoska Sławomir | Tczew | 10 km | RESTAURACJA HACJENDA | paid on-line | ||||
Runmageddon Team | |||||||||
97 | Krawiecki Mateusz | Iława | 10 km | Runmageddon Team | |||||
SKL Filipides | |||||||||
98 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | 10 km | SKL Filipides | paid on-line | ||||
SPRINT S.A. | |||||||||
99 | Jakubowski Marek | Pszczółki | 10 km | SPRINT S.A. | paid on-line | ||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
100 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 10 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | paid on-line | ||||
Stabilnie zmęczeni | |||||||||
101 | Czapla Natalia | Malbork | 10 km | Stabilnie zmęczeni | |||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
102 | Szatkowski Józef | Grudziadz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line | ||||
Stowarzyszenie Kolejarz | |||||||||
103 | Wiśniewski Kacper | Białogard | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
104 | Wolszczak Tomasz | Maróz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
105 | Sadecka Monika | Rumia | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
106 | Piątkowski Michał | Toruń | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
107 | Królikowska Agnieszka | Witonia | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
108 | Katarzyńska Ewelina | Kutno | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
109 | Reszke Jakub | Orle | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
110 | Littwin Jacek | Gdynia | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
111 | Szołomicki Dawid | Gdynia | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
112 | Biernacik Daniel | Tczew | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
113 | Zimny Sławomir | Gdańsk | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
114 | Russ Roman | Laskowice Pomorskie | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
115 | Wojewódzki Tomasz | Olsztyn | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
116 | Mikołajczyk Zbigniew | Unisław | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
117 | Mikołajczyk Danuta | Unisław | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
118 | Hałas Marek | Wrocław | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
119 | Szott Adrian | Zbąszynek | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
120 | Hirt Paweł | Zbąszynek | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
121 | Gruchociak Szymon | Poznań | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
122 | Lewandowski Marek | Zbąszyń | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
123 | Pietrzyński Krzysztof | Krzyż | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
124 | Giś Anna | Drawsko | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
125 | Kolecka Sylwia | Zbąszynek | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
126 | Pogoda Janusz | Katowice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
127 | Piątek Jarosław | Drawski Młyn | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
128 | Jefimczyk Norbert | Damno | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
129 | Starzyński Dariusz | Klimontów | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
130 | Małek Mariusz | Kębłów Stary | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
131 | Frydrych Michał | Stargard | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
132 | Wiśniewski Piotr | Białogard | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
133 | Walczak Adam | Barwice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
134 | Walków Jarosław | Wrzesiny Lubuskie | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
135 | Pet Tobiasz | Krzyż Wlkp. | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
136 | Ratajczak Janusz | Drawsko Wielkopolskie | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
137 | Mania Roman | Będzimierowice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
138 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
139 | Bratek Andrzej | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
140 | Kujach Agnieszka | Gdańsk | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
141 | Hartuna Zenon | Piece | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
142 | Fułat Karol | Cekcyn | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
143 | Cierżnicki Zbigniew | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
144 | Kwasigroch Krzysztof | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
145 | Bańkowska Katarzyna | Sokółka | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
146 | Rotmańska Iwona | Złota Wieś | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
147 | Dalak-Ożóg Grazyna | Laskowice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
148 | Lenc Sebastian | Laskowice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
149 | Milik Marek | Warszawa | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid | ||||
Subkowskie łepy | |||||||||
150 | Kalinowski Michał | Tczew | 10 km | Subkowskie łepy | paid on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
151 | STEINKA JUSTYNA | ŁĘGOWO | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
152 | Narloch Emil | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
153 | Czajka Bartłomiej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
154 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
155 | Kocerba Mateusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
156 | Kocerba Weronika | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
157 | Steinka Mariusz | Łęgowo | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
158 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
159 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
160 | Kaczmar Błażej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
161 | Steinka Mateusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
162 | Żurawski Mariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
Voestalpine signaling poland sp. z o.o. | |||||||||
163 | Orlikowska Sara | Sopot | 10 km | Voestalpine signaling poland sp. z o.o. | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
164 | Jędrzejewski Paweł | Pelplin | 10 km | ||||||
165 | Liegmann Aleksander | Lubiszewo | 10 km | paid on-line | |||||
166 | Lasota Aleksandra | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
167 | Liegmann Bożena | Lubiszewo | 10 km | paid on-line | |||||
168 | Iwanowicz Magdalena | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
169 | Detko Gabriela | Kwidzyn | 10 km | ||||||
170 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 10 km | paid on-line | |||||
171 | Kowalewski Michał | Gdynia | 10 km | paid on-line | |||||
172 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | paid on-line | |||||
173 | Formela Katarzyna | Marszewska Góra | 10 km | paid on-line | |||||
174 | Steinka Marian | Kościerzyna | 10 km | paid on-line | |||||
175 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 10 km | paid on-line | |||||
176 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 10 km | paid on-line | |||||
177 | Posmyk Łukasz | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
178 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | 10 km | paid on-line | |||||
179 | Malinowska Karolina | Gniew | 10 km | paid on-line | |||||
180 | Olszynka Robert | Tczew | 10 km | ||||||
181 | Chorążewski Piotr | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
182 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | 10 km | paid on-line | |||||
183 | Kopania Anita | Pszczółki | 10 km | paid on-line | |||||
184 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo Tczewskie | 10 km | paid on-line | |||||
185 | Rogocki Jarosław | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
186 | Jażdżewski Marceli | Knybawa | 10 km | paid on-line | |||||
187 | Szwocha Łukasz | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
188 | Piskorski Jerzy | Pelplin | 10 km | paid on-line | |||||
189 | Urbański Marcin | Knybawa | 10 km | ||||||
190 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | 10 km | paid on-line | |||||
191 | milkowski mariusz | gdynia | 10 km | ||||||
192 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 10 km | paid on-line | |||||
193 | Zielski Grzegorz | Bogaczewo | 10 km | paid on-line | |||||
194 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 10 km | paid on-line | |||||
195 | Dydymski Krzysztof | Rumia | 10 km | paid on-line | |||||
196 | Dydymska Monika | Rumia | 10 km | paid on-line | |||||
197 | Ackermann Tomasz | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
198 | Majewski Michalina | Bydgoszcz | 10 km | ||||||
199 | Lewandowska Dorota | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
200 | Ackermann Piotr | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
201 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 10 km | paid on-line | |||||
202 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
203 | Hardt Piotr | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
204 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 10 km | ||||||
205 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | 10 km | paid on-line | |||||
206 | Tobiański Artur Tobiański | Tczew | 10 km | ||||||
207 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | 10 km | paid on-line | |||||
208 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 10 km | ||||||
209 | Liedtke Dariusz | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
210 | Chlistowska Kamila | Malbork | 10 km | ||||||
ciezkieslowa.pl | |||||||||
211 | Piwowarski Jaroslaw | Gdańsk | 10 km | ciezkieslowa.pl | paid on-line | ||||
212 | Opinc Marcin | Tczew | 10 km | ciezkieslowa.pl | paid on-line | ||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
213 | Boettcher Grzegorz | Nicponia | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | paid on-line | ||||
214 | Połomski Jarosław | Gniew | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | paid on-line |
Views: 11670