# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła 25 w Elblągu | paid on-line |
2 | Kotowicz Kornelia | Elblag | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | paid on-line | |
3 | Kotowicz Marcel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | paid on-line | |
4 | Tryba Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | paid on-line |
5 | Król Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła podstawowa nr 11 | paid on-line |
6 | Diffenbach Kinga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | UKS Truso Elbląg | paid on-line |
7 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | paid on-line |
8 | Błaszkiewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 14 Bałuckiego | paid on-line |
9 | Jarmużewski Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 1 | paid on-line |
10 | Jarmużewski Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | Sp 1 | paid on-line |
11 | Zapolski Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | SP 15 Elbląg / Przedszkole nr 4 | paid on-line |
12 | Zapolski Maksymilian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 15 Elbląg | paid on-line |
13 | Haryńska Weronika | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 15 Elbląg | paid on-line |
14 | Jurczenko Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | paid on-line | |
15 | Kuźnicki Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | paid on-line |
16 | Pituch Milan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | paid | |
17 | Zamor Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | paid | |
18 | Ptasiński Hugo | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid | |
19 | Hitner Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid | |
20 | Fedix Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m.) | SSP3 - NOWE | paid |
21 | Kogut Martyn | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m.) | SSP3 - NOWE | paid |
22 | Plit Ula | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m.) | SSP3 - NOWE | paid |
23 | Jabłoński Alan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | paid | |
24 | Chwieckowicz Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | paid | |
25 | Biedrzycki Remigiusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SSP3 | paid |
26 | Machelski Olaf | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SSP3 | paid |
27 | Szylman Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | paid |
28 | Hulanicka Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SSP3 | paid |
29 | Synak Natasza | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | paid |
30 | Ziemińska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SSP3 | paid |
31 | Godlewski Apollin | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SSP3 | paid |
32 | Tazuszel Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | paid |
33 | Pacholski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | paid |
34 | Saunders Michael | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | paid |
35 | Szpociński Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | paid |
36 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SSP3 | paid |
37 | Bąk Błażej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m.) | SSP3 | paid |
38 | Kawczyński Adam | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SSP3 | paid |
39 | Zięba Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 15 | paid on-line |
40 | Stolarek Jerzy Stolarek | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | paid on-line | |
41 | Rybak Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | UKP Jedynka Elbląg | paid on-line |
42 | Rybak Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m.) | UKP Jedynka Elbląg | paid on-line |
43 | Łopacińska Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | paid | |
44 | Lasota Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | paid on-line | |
45 | Poddubiuk Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Żłobek "Biedroneczki" - Akademia Wczesnego Nauczania | paid on-line |
46 | Jankowska Nadia | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Niepubliczne nr 1 "Biedronka" | paid on-line |
47 | Poddubiuk Klaudiusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | paid on-line |
48 | Czerkawski Ksawery | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | paid on-line | |
49 | Czerkawska Iga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
50 | Bal Karolina | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | paid on-line |
51 | Urbanowska Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | Misiaczki | paid on-line |
52 | Urbanowski Jakub Jurand | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Misiaczki | paid on-line |
53 | Król Hania | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PRZYJACIELE KUBUSIA | paid on-line |
54 | Król Zosia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | paid on-line |
55 | Klimowski Maciej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SP 15 Elbląg | paid on-line |
56 | Gawryś Oliwier Kamil | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Rim Tim Team Braniewo | paid on-line |
57 | Fiedorowicz Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 21 | paid on-line |
58 | Sawicka Ida | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | paid on-line | |
59 | Sawicki Tymoteusz | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | paid on-line | |
60 | Zboch Hanna | Jegłownik | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP16 Elbląg | paid on-line |
61 | Zboch Mikołaj | JEGŁOWNIK | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | Najlepszy Żłobek nr. 2 ul. Asnyka Elbląg | paid on-line |
62 | Szrama Patryk | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | paid | |
63 | Szrama Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | paid | |
64 | Prus Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | REHA-PRUS | paid on-line |
65 | Świątek Maksymilian Szymon | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | paid on-line | |
66 | Świątek Wiktoria Magdalena | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | paid on-line | |
67 | Zalewski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | paid | |
68 | Myśliwiec Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne przedszkole Bratek | paid on-line |
69 | Wlazło Dominik | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła podstawowa nr 8 | paid on-line |
70 | Tałuć Kacper | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Katolickie im. bł. Franciszki Siedliskiej | paid on-line |
71 | Mościcki Dawid | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Żłobek nr 4 | limit reached |
72 | Jankowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | paid on-line |
73 | Kozoń Wiktoria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | UKP Jedynka Elbląg | paid on-line |
74 | Boćwiński Kamil | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | paid on-line |
75 | Jureko Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | UKP Jedynka Elbląg | paid on-line |
76 | Begej Jessica | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | paid on-line |
77 | robak Amelia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu | paid on-line |
78 | robak Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 31 | paid on-line |
79 | Oleszczuk Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
80 | Socha Alicja | Nowy dwor gdanski | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | LKS Żuławy | paid on-line |
81 | Hrynowiecka Kinga | Nowy dwor gdanski | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | LKS Żuławy | paid on-line |
82 | Polny Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
83 | Niemiec Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
84 | Połomka Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
85 | Borowski Fabian | Jegłownik | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 19 w Elblągu | paid on-line |
86 | Żukowska Zosia | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | paid on-line | |
87 | Kalita Albert | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | paid on-line | |
88 | Sobiecki Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Oddział przedszkolny przy szkole podstawowej nr 23 | paid on-line |
89 | Gałecka Maria | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | paid on-line | |
90 | Gałecka Gabriela | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
91 | Pepliński Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | paid on-line | |
92 | Janczuk Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Bridge 4 | paid on-line |
93 | Koziczkowska Liliana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | paid on-line | |
94 | Malewicz Anna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | paid on-line | |
95 | Malewicz Dorota | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | paid on-line | |
96 | Werema Nikodem | Pasłęk | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
97 | Rybczyński Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
98 | Weyna Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | paid on-line | |
99 | Gawkowski dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | limit reached | |
100 | Dołkowska Karolina Dołkowska | Stare Siedlisko | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | paid on-line |
Views: 18696