# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid on-line | |
2 | Szumacher Marta | Pelplin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid on-line | |
3 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
4 | Dawicki Marcin | Starogard Gdański | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
5 | Szalaty Marcin | Siemirowice/Żywiec | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Baza44 | paid on-line |
6 | Wons Viola | Starogard Gdański | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid on-line | |
7 | Ciszek Łukasz | Świecie | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
8 | Sikut Arkadiusz | Toruń | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Podgórz Toruń | paid on-line |
9 | Borek Robert | Świecie | Polska | Durch na szpytach (50 km) | The Runners Świecie | paid on-line |
10 | Piekarski Arek | Bydgoszcz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
11 | Bladowski Borys | Rokocin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Thales | paid on-line |
12 | Sińczuk Patrycja | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Miraz Race Team | paid on-line |
13 | Brączyk Krzysztof | Więcbork | Polska | Durch na szpytach (50 km) | MGLKS GROM WIĘCBORK | paid on-line |
14 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
15 | Stępien Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | summit28.pl | paid on-line |
16 | Andrószowski Mateusz Andrószowski | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | summit28.pl | paid on-line |
17 | Białczyk Jarosław | Szamotuły | Polska | Durch na szpytach (50 km) | KB SZamotuły | paid on-line |
18 | Rzeźniczek Anna | Kowalewo Pomorskie | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Stowarzyszenie Działamy Razem | paid on-line |
19 | Zielińska Marzena | Słupsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
20 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | paid on-line |
21 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Nowy Staw Biega | paid on-line |
22 | Kocur Remigiusz | Pelplin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid | |
23 | Ostrowski Rafał | Lipusz | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Gmina Lipusz | paid on-line |
24 | mazurczak robert | gdansk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
25 | Kowalewski Filip | Warszawa | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Obstacle Center Team | paid on-line |
26 | Ciurej Rafał | Piła | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Kapucyni Piła | paid on-line |
27 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | paid on-line |
28 | Jankowska Barbara | Poznań | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
29 | Borski Adam | Wejherowo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | 42.195 Wejherowo | limit reached |
30 | Skweres Adriana | PELPLIN | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | paid on-line |
31 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ST Runners | paid on-line |
32 | Bzowski Przemysław | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | #DoOdcięcia | paid on-line |
33 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Durch na szpytach (50 km) | GRUPA MALBORK | paid on-line |
34 | Kula Adam | Chojnice | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Totalnie Biegnięci | paid on-line |
35 | Furmańczyk Michał | Bydgoszcz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | eKopel.pl | paid on-line |
36 | Owczarzak Daria | Bydgoszcz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
37 | Michno Mariusz | Braniewo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
38 | Burczyk Roman | Bydgoszcz | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid on-line | |
39 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegający Tczew | paid on-line |
40 | NAPIÓRKOWSKA ANNA | OSTROŁĘKA | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Dark Side Ostrołęka | |
41 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegający Tczew | paid on-line |
42 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegający Tczew | paid on-line |
43 | Szymecka Monika | Chojniczki | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Totalnie Biegnięci | paid on-line |
44 | Szczepaniak Dariusz | Świątniki | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid on-line | |
45 | Góra Roman | Koszalin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegolas Koszalin | paid on-line |
46 | Siudzińska Anna | Toruń | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Biegaj Za Miastem Strong Man Team | limit reached |
47 | Hryniewicka Monika | Rumia | Polska | Durch na szpytach (50 km) | limit reached | |
48 | Bresa Paweł | Pelplin | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | paid on-line | |
49 | Gostomski Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Durch na szpytach (50 km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
50 | Witczak Marysia | Gdańsk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | paid on-line | |
51 | Piasecki Rafał | Piła | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
52 | Sowiński Patryk | Malbork | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Beztlenowi Malbork | paid on-line |
53 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
54 | Szopiński Dariusz | Przechlewo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Urząd Gminy Przechlewo/biegający_urzędnik | paid on-line |
55 | Michna Paweł | Pelplin | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | paid on-line | |
56 | Czerniakowska Paulina | Malbork | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | Grupa Malbork | limit reached |
57 | Tyl Paweł | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
58 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | paid on-line |
59 | Tobiańska Hanna | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegający Tczew | paid on-line |
60 | Tobiański Tomasz | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegający Tczew | paid on-line |
61 | Jabłoński Krzysztof | Miastko | Polska | Durch na szpytach (50 km) | MTS HAMER | paid on-line |
62 | Gawin Andrzej | Miastko | Polska | Durch na szpytach (50 km) | MTS HAMER | paid on-line |
63 | Merda Katarzyna | Miastko | Polska | Durch na szpytach (50 km) | MTS HAMER | paid on-line |
64 | Jankiewicz Tomasz | Miastko | Polska | Durch na szpytach (50 km) | MTS HAMER | paid on-line |
65 | Kwiatkowski Kajetan | Kowale | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | Kowale Biegają | paid on-line |
66 | KWIATKOWSKA ALICJA | KOWALE | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | MAŁE LWY | paid on-line |
67 | Staszkiewicz Lucyna | Bydgoszcz | Polska | Zmańczone giry (30 km) | STASHKY TEAM | paid on-line |
68 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
69 | Zamorski Adam | Elbląg | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Elbażant | paid on-line |
70 | Iwona Duszyńska | Pelplin | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | Biegam bo lubię Pelplin | paid on-line |
71 | Woźniak Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Kwidzyn Biega | paid on-line |
72 | Dąbrowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Oksywie | paid on-line |
73 | Tracz Michał | Gdańsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid on-line | |
74 | Sarniak Wojciech | Przyjaźń | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid on-line | |
75 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Polska | Durch na szpytach (50 km) | KOLBUDY TEAM | paid on-line |
76 | Trzaskoma Rafał Trzaskoma | Jabłonna | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | PLIK TEAM | paid on-line |
77 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
78 | Igielski Armi n | GRUDZIĄDZ | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Tancia Team | paid on-line |
79 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | paid on-line |
80 | Zimny Tomasz Zimny | Tczew | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegający Tczew | paid on-line |
81 | Bezrukovas Nerijus | Vilnius | Litwa | Durch na szpytach (50 km) | Love Streams Running | paid on-line |
82 | Kubacki Tomasz | Oslo | Norwegia | Durch na szpytach (50 km) | Run For Happiness | paid on-line |
83 | Kosiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
84 | Stryniewska Magdalena | Gdańsk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | limit reached | |
85 | Joszczak Michał | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
86 | Skraburski Piotr | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie | paid on-line |
87 | Mikrut Remigiusz | Chełmno | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
88 | Dziubak Michał | Starogard Gdański | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | paid on-line | |
89 | Filański Marcin | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Bulbulatorzy | paid on-line |
90 | Brodecki Artur | Koszalin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegolas Koszalin | paid on-line |
91 | Smukała Dawid | Lublewo Gdańskie | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Bulbulatorzy | paid on-line |
92 | Raszkowska Emilia | Gdansk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | Ślęzak Team | paid on-line |
93 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
94 | Lutkiewicz Darek | Straszyn | Polska | Durch na szpytach (50 km) | paid on-line | |
95 | Witt Elżbieta | Żukowo | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | paid on-line | |
96 | Kwarta Maciej | Warszawa | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Żórawski Team | paid on-line |
97 | Iwan Małgorzata | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Maja Team | limit reached |
98 | Rolińska Barbara | Zblewo | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Z Lodu Urwani | paid on-line |
99 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | paid on-line | |
100 | Szajdziuk Ewelina | Jankowo Gdańskie | Polska | Zmańczone giry (30 km) | paid on-line |
Views: 27243