Kociewskie Ultra  z  Grupą Kocur
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Paszkowski Paweł Gdańsk Zmańczone giry (30 km) paid on-line
2 Szumacher Marta Pelplin Zmańczone giry (30 km) paid on-line
3 Kwiatkowski Michał wejherowo Zmańczone giry (30 km)
4 Dawicki Marcin Starogard Gdański Zmańczone giry (30 km)
5 Szalaty Marcin Siemirowice/Żywiec Zmańczone giry (30 km) Baza44 paid on-line
6 Wons Viola Starogard Gdański Zmańczone giry (30 km) paid on-line
7 Ciszek Łukasz Świecie Durch na szpytach (50 km) paid on-line
8 Sikut Arkadiusz Toruń Durch na szpytach (50 km) Podgórz Toruń paid on-line
9 Borek Robert Świecie Durch na szpytach (50 km) The Runners Świecie paid on-line
10 Piekarski Arek Bydgoszcz Durch na szpytach (50 km) paid on-line
11 Bladowski Borys Rokocin Zmańczone giry (30 km) Thales paid on-line
12 Sińczuk Patrycja Tczew Zmańczone giry (30 km) Miraz Race Team paid on-line
13 Brączyk Krzysztof Więcbork Durch na szpytach (50 km) MGLKS GROM WIĘCBORK paid on-line
14 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Zmańczone giry (30 km)
15 Stępien Bartłomiej Gdańsk Durch na szpytach (50 km) summit28.pl paid on-line
16 Andrószowski Mateusz Andrószowski Gdańsk Durch na szpytach (50 km) summit28.pl paid on-line
17 Białczyk Jarosław Szamotuły Durch na szpytach (50 km) KB SZamotuły paid on-line
18 Rzeźniczek Anna Kowalewo Pomorskie Durch na szpytach (50 km) Stowarzyszenie Działamy Razem paid on-line
19 Zielińska Marzena Słupsk Zmańczone giry (30 km)
20 Derlaga Kamil Szymankowo Durch na szpytach (50 km) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA paid on-line
21 Suchomski Marcin Nowy Staw Durch na szpytach (50 km) Nowy Staw Biega paid on-line
22 Kocur Remigiusz Pelplin Zmańczone giry (30 km) paid
23 Ostrowski Rafał Lipusz Zmańczone giry (30 km) Gmina Lipusz paid on-line
24 mazurczak robert gdansk Durch na szpytach (50 km) paid on-line
25 Kowalewski Filip Warszawa Zmańczone giry (30 km) Obstacle Center Team paid on-line
26 Ciurej Rafał Piła Durch na szpytach (50 km) Kapucyni Piła paid on-line
27 Delewski Piotr Rożental Zmańczone giry (30 km) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice paid on-line
28 Jankowska Barbara Poznań Durch na szpytach (50 km) paid on-line
29 Borski Adam Wejherowo Durch na szpytach (50 km) 42.195 Wejherowo limit reached
30 Skweres Adriana PELPLIN Durch na szpytach (50 km) Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice paid on-line
31 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Zmańczone giry (30 km) ST Runners paid on-line
32 Bzowski Przemysław Tczew Zmańczone giry (30 km) #DoOdcięcia paid on-line
33 Mroczkowski Tomasz Malbork Durch na szpytach (50 km) GRUPA MALBORK paid on-line
34 Kula Adam Chojnice Zmańczone giry (30 km) Totalnie Biegnięci paid on-line
35 Furmańczyk Michał Bydgoszcz Durch na szpytach (50 km) eKopel.pl paid on-line
36 Owczarzak Daria Bydgoszcz Durch na szpytach (50 km) paid on-line
37 Michno Mariusz Braniewo Durch na szpytach (50 km) paid on-line
38 Burczyk Roman Bydgoszcz Zmańczone giry (30 km) paid on-line
39 Chabowski Tomasz Tczew Zmańczone giry (30 km) Biegający Tczew paid on-line
40 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Zmańczone giry (30 km) Dark Side Ostrołęka
41 Hulewicz Grażyna Tczew Zmańczone giry (30 km) Biegający Tczew paid on-line
42 Hulewicz Przemysław Tczew Zmańczone giry (30 km) Biegający Tczew paid on-line
43 Szymecka Monika Chojniczki Zmańczone giry (30 km) Totalnie Biegnięci paid on-line
44 Szczepaniak Dariusz Świątniki Zmańczone giry (30 km) paid on-line
45 Góra Roman Koszalin Zmańczone giry (30 km) Biegolas Koszalin paid on-line
46 Siudzińska Anna Toruń Durch na szpytach (50 km) Biegaj Za Miastem Strong Man Team limit reached
47 Hryniewicka Monika Rumia Durch na szpytach (50 km) limit reached
48 Bresa Paweł Pelplin Pelpsińska Popsierdółka (12km) paid on-line
49 Gostomski Mariusz Starogard Gdański Durch na szpytach (50 km) TRI Starogard Gdański paid on-line
50 Witczak Marysia Gdańsk Pelpsińska Popsierdółka (12km) paid on-line
51 Piasecki Rafał Piła Durch na szpytach (50 km) paid on-line
52 Sowiński Patryk Malbork Zmańczone giry (30 km) Beztlenowi Malbork paid on-line
53 Małkowski Mateusz Kwidzyn Zmańczone giry (30 km) Gmina Gardeja Biega paid on-line
54 Szopiński Dariusz Przechlewo Durch na szpytach (50 km) Urząd Gminy Przechlewo/biegający_urzędnik paid on-line
55 Michna Paweł Pelplin Pelpsińska Popsierdółka (12km) paid on-line
56 Czerniakowska Paulina Malbork Pelpsińska Popsierdółka (12km) Grupa Malbork limit reached
57 Tyl Paweł Gdańsk Durch na szpytach (50 km) paid on-line
58 Trapp Tomasz Starogard Gdański Durch na szpytach (50 km) Beniaminek 03 Starogard Gdański paid on-line
59 Tobiańska Hanna Tczew Zmańczone giry (30 km) Biegający Tczew paid on-line
60 Tobiański Tomasz Tczew Zmańczone giry (30 km) Biegający Tczew paid on-line
61 Jabłoński Krzysztof Miastko Durch na szpytach (50 km) MTS HAMER paid on-line
62 Gawin Andrzej Miastko Durch na szpytach (50 km) MTS HAMER paid on-line
63 Merda Katarzyna Miastko Durch na szpytach (50 km) MTS HAMER paid on-line
64 Jankiewicz Tomasz Miastko Durch na szpytach (50 km) MTS HAMER paid on-line
65 Kwiatkowski Kajetan Kowale Pelpsińska Popsierdółka (12km) Kowale Biegają paid on-line
66 KWIATKOWSKA ALICJA KOWALE Pelpsińska Popsierdółka (12km) MAŁE LWY paid on-line
67 Staszkiewicz Lucyna Bydgoszcz Zmańczone giry (30 km) STASHKY TEAM paid on-line
68 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo Durch na szpytach (50 km) paid on-line
69 Zamorski Adam Elbląg Durch na szpytach (50 km) Elbażant paid on-line
70 Iwona Duszyńska Pelplin Pelpsińska Popsierdółka (12km) Biegam bo lubię Pelplin paid on-line
71 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Durch na szpytach (50 km) Kwidzyn Biega paid on-line
72 Dąbrowski Tadeusz Gdynia Zmańczone giry (30 km) Oksywie paid on-line
73 Tracz Michał Gdańsk Zmańczone giry (30 km) paid on-line
74 Sarniak Wojciech Przyjaźń Zmańczone giry (30 km) paid on-line
75 Podczarska Izabela Kolbudy Durch na szpytach (50 km) KOLBUDY TEAM paid on-line
76 Trzaskoma Rafał Trzaskoma Jabłonna Pelpsińska Popsierdółka (12km) PLIK TEAM paid on-line
77 Rymkiewicz Aleksandra Elblag Durch na szpytach (50 km) paid on-line
78 Igielski Armi n GRUDZIĄDZ Zmańczone giry (30 km) Tancia Team paid on-line
79 Wróblewski Krzysztof Tczew Zmańczone giry (30 km) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY paid on-line
80 Zimny Tomasz Zimny Tczew Zmańczone giry (30 km) Biegający Tczew paid on-line
81 Bezrukovas Nerijus Vilnius Durch na szpytach (50 km) Love Streams Running paid on-line
82 Kubacki Tomasz Oslo Durch na szpytach (50 km) Run For Happiness paid on-line
83 Kosiński Zbigniew Gdańsk Zmańczone giry (30 km)
84 Stryniewska Magdalena Gdańsk Pelpsińska Popsierdółka (12km) limit reached
85 Joszczak Michał Gdańsk Durch na szpytach (50 km) paid on-line
86 Skraburski Piotr Gdańsk Durch na szpytach (50 km) Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie paid on-line
87 Mikrut Remigiusz Chełmno Durch na szpytach (50 km) paid on-line
88 Dziubak Michał Starogard Gdański Pelpsińska Popsierdółka (12km) paid on-line
89 Filański Marcin Gdańsk Durch na szpytach (50 km) Bulbulatorzy paid on-line
90 Brodecki Artur Koszalin Zmańczone giry (30 km) Biegolas Koszalin paid on-line
91 Smukała Dawid Lublewo Gdańskie Durch na szpytach (50 km) Bulbulatorzy paid on-line
92 Raszkowska Emilia Gdansk Pelpsińska Popsierdółka (12km) Ślęzak Team paid on-line
93 milkowski mariusz gdynia Zmańczone giry (30 km)
94 Lutkiewicz Darek Straszyn Durch na szpytach (50 km) paid on-line
95 Witt Elżbieta Żukowo Pelpsińska Popsierdółka (12km) paid on-line
96 Kwarta Maciej Warszawa Zmańczone giry (30 km) Żórawski Team paid on-line
97 Iwan Małgorzata Gdańsk Durch na szpytach (50 km) Maja Team limit reached
98 Rolińska Barbara Zblewo Zmańczone giry (30 km) Z Lodu Urwani paid on-line
99 Mokwiński Czesław Pelplin Pelpsińska Popsierdółka (12km) paid on-line
100 Szajdziuk Ewelina Jankowo Gdańskie Zmańczone giry (30 km) paid on-line


Views: 20104

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ